2024. Május 20. - 08:39:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: keverem-kavarom  (Megtekintve 178733 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 28. - 15:44:06
Válasz #210
Nem elérhető

hopika


Van most csokis Nitro is,de az otthon a Mocha pedig az irodában...ja meg ottthon nincs bőrfotelem sem... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 28. - 15:51:38
Válasz #211
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Van most csokis Nitro is,de az otthon a Mocha pedig az irodában...ja meg ottthon nincs bőrfotelem sem... !+"%

Bőrfotelem nekem sincs csak a laptop előtt. Tulképp rájöttem hogy 2 valamibe még soha nem kavartam bele fehérjét:1)mogyoróvaj 2)mascarpone.   /7%

U: Rockstar...első ami eszembe jut régebbi Cypress Hill album.  @:-)  (Superstar....meg van Rockstar verzó is) Bár neked mondom?  !+"%

2008. Augusztus 16. - 04:45:53
Válasz #212
Nem elérhető

Rencsi


Halihó!
Amint már Billanak ígértem, hogy a sonkás maffinokat megcsinálom, el is készültek, csak közben kissé átalakult a recept. És hogy telejesen betartsam a szavam  a munkafolyamatok részletesek. ;)

Hozzávalók 24 db-hoz: 6 tojás, 40 dkg cottage cheese, 30 dkg felkockázott (csirkemell)sonka, 30 dkg reszelt sajt, 40 dkg teljes. zabliszt, 1-1,5 csomag sütőpor, 2 szál felkarikázott újhagyma, ízlés szerint: só+bors. (amennyiben túl sűrűnek találjuk a masszát kis tejjel lehet hígítani.)
Elkészítés: A tojás fehérjét kemény habbá verjük egy mokkáskanálnyi sóval. A sárgáját összturmixoljuk a cottage cheese-zel, sonkával, sajttal,hagymával, majd  apránként hozzáadjuk a sütőporral elkevert lisztet, végül a tojásfehérjét. A masszát kivajazott,kilisztezett formába kanalazzuk, kb. a méllyedés 3/4-ig töltjük. 170-180°C-on 20-25 percigig sütjük.

1. hozzávalók.
2. ilyen kemény legyen a hab. :o
3. készítés közben.
4.a formában.
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Augusztus 16. - 04:51:26
Válasz #213
Nem elérhető

Rencsi


5.Rácsra szedve.
6. és a ráadás. finomabb, mint aminek kinéz, ezt a csajok is tanusítják, illetve az, hogy mindenki akit megkínáltam, elkérte a receptjét. :)

Jó étvágyat és köszi Billa az alapreceptet!  :-*
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Augusztus 16. - 05:13:36
Válasz #214

B1ll4

Vendég
Rencsi ! Hiányoltunk már ! Nagyon brutálul néz ki ez a cucc , akár darált csirkemellel is meglehetne talán ezt játszani , majd kipróbálom én is , akár holnap vagy vasárnap ! :) Köszi a részletes képeket , nekem marha sokat segít így ! :D

2008. Augusztus 16. - 08:25:33
Válasz #215
Nem elérhető

Rencsi


Rencsi ! Hiányoltunk már ! Nagyon brutálul néz ki ez a cucc , akár darált csirkemellel is meglehetne talán ezt játszani , majd kipróbálom én is , akár holnap vagy vasárnap ! :) Köszi a részletes képeket , nekem marha sokat segít így ! :D
Sajnos a nyaram olyan, h kb hetente 1szer kerülök rendesen nethez, ilyenkor próbálok mindent végigböngészni, de ez lehetetlen (pörög a fórum 1000rel, főképp most!). Szeptembertől már rendesen leszek. Sztem darált csirkemellel is meg tudod játszani, csak azt előtte kis olajon elő kellene sütnöd(~10 perc), és ezt borsozni, meg kicsit sózni. Akkor ezentúl mindenhez próbálok pár képpel többet feldobni. ;) Most megint nem leszek, megyek haza és közben izgulok Steve-ért. Ciao
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Augusztus 26. - 20:22:33
Válasz #216
Nem elérhető

Boresz


Kádves fórumtársak!

Volna nékem kis kenyérsütő berendezésem. Szeretnék benne teljes kiörlésű kenyeret csinálni,de szóltak hogy már ki lett próbálva,csak az a baj hogy nem kel meg a tésztája. Valakinek nincs használható receptje?

köszönöm :-){
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 26. - 20:35:14
Válasz #217
Nem elérhető

JelcY=)


Na,itt van egy protein torta,ha valaki erdekel ;D

15 tojasfeherje,130g  whey,40g oatmeal,250g cottage cheese,magyaro

1.)

2.)

3.)

4.)
"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2008. Augusztus 26. - 20:37:02
Válasz #218
Nem elérhető

JelcY=)


Na,itt van egy protein torta,ha valaki erdekel ;D

15 tojasfeherje,130g  whey,40g oatmeal,250g cottage cheese,magyaro

1.)

2.)

3.)

4.)
"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2008. Augusztus 26. - 20:38:32
Válasz #219
Nem elérhető

JelcY=)


 <:-) ;D

5.)

6.)

7.)

8.)
"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2008. Augusztus 26. - 21:00:50
Válasz #220

Torony

Vendég
meddig kell sütni?

2008. Augusztus 26. - 21:03:24
Válasz #221
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
meddig kell sütni?

Amíg kész nincs. Asszem.  :-} ;D

2008. Augusztus 26. - 21:11:36
Válasz #222
Nem elérhető

Ms.Figure


ez nagyon komoly :D jól megcsináltad

2008. Augusztus 26. - 21:13:58
Válasz #223

B1ll4

Vendég
Én annyit kérdeznék , hogy több zabbal próbáltad-e esetleg ? 

Plusz Torony apámmal várjuk a teljes sütési időt :)

2008. Augusztus 26. - 21:42:29
Válasz #224
Nem elérhető

JelcY=)


meddig kell sütni?

Ja,igen... !+"% ;D ;D ;D Bocs,elfelejtettem! ;D
200 °C, 10-12 min max! <:-)
"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php