2024. Május 31. - 16:42:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: keverem-kavarom  (Megtekintve 179536 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 19. - 22:53:18
Válasz #405
Nem elérhető

FirstLady


Rencsi, ez nagyon állat! Łł= Łł= Łł= :-OO :-OO :-OO :-OO ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Örülök, hogy tetszik!  ****:))) ****:))) ****:)))
Nagy sikert aratott, azt hitték, hogy cukrázdai.  ;D Honnan kérsz egy darabot?  :D
Hát figyu, szólok, ha leánybúcsúm lesz, aztán meglátod 8-) ;D
...de nem rakhatod fel a fórumra ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 19. - 23:01:01
Válasz #406
Nem elérhető

Rencsi


Nagyon kreatív vagy, de punci formájú sütid nincs?  ::) :D
Punci formájúra még nem gondoltam, csak cicire. De megvalósítható.  ;) Bevonom a projectbe a csajszikámat akivel az első pénisztorta projectet csináltuk, úgyis jön Gábor nap, meg hasonlók.  ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Március 19. - 23:03:02
Válasz #407
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 19. - 23:03:45
Válasz #408
Nem elérhető

Rencsi


Rencsi, ez nagyon állat! Łł= Łł= Łł= :-OO :-OO :-OO :-OO ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Örülök, hogy tetszik!  ****:))) ****:))) ****:)))
Nagy sikert aratott, azt hitték, hogy cukrázdai.  ;D Honnan kérsz egy darabot?  :D
Hát figyu, szólok, ha leánybúcsúm lesz, aztán meglátod 8-) ;D
...de nem rakhatod fel a fórumra ****:)))
OK!   Megbeszéltük! ;)   ****:))))))  ;D
Nem teszem fel, egy poén csak egyszer poén.  ;)
 
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Március 19. - 23:10:45
Válasz #409
Nem elérhető

Rencsi


Nekem már mesélte a konyhatündérke!  ;)
Rólad mintázta :D

A golyók meg rajta a szőrök az pont olyan mint.... Gabe álla!  ***  ****:))) ****:))) ****:)))
&5* ;D
A kézhez viszonyítva úgy látom, mind vastagságban, mind hosszban rendben vagyunk!  :-)!
Csak ilyen formánk volt...standard méretű, ezzel kellett gazdálkodnunk.  :-\  ;)
Ez esetben a második és harmadik képpel is egyet értesz. Honnan kérsz egy szeletet?  :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Március 19. - 23:13:51
Válasz #410

B1ll4

Vendég
egy kis ON : Rencsi szakácsmesterünk , tudom volt a Besamel mártás a sajtos , valami másik mártást esetleg ami sajtos letudnál írni ? Vagy egyéb mártást ami még nagyon fincsi és még egy Bélának is pofon egyszerű megcsinálni ? :) :-){

2009. Március 19. - 23:14:21
Válasz #411
Nem elérhető

Gabe


Nekem már mesélte a konyhatündérke!  ;)
Rólad mintázta :D

A golyók meg rajta a szőrök az pont olyan mint.... Gabe álla!  ***  ****:))) ****:))) ****:)))
&5* ;D
A kézhez viszonyítva úgy látom, mind vastagságban, mind hosszban rendben vagyunk!  :-)!
Csak ilyen formánk volt...standard méretű, ezzel kellett gazdálkodnunk.  :-\  ;)
Ez esetben a második és harmadik képpel is egyet értesz. Honnan kérsz egy szeletet?  :D
A szeletelést kihagynám, maximum hántolni lehet, szabadkézi eljárással!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 19. - 23:48:43
Válasz #412
Nem elérhető

Rencsi


egy kis ON : Rencsi szakácsmesterünk , tudom volt a Besamel mártás a sajtos , valami másik mártást esetleg ami sajtos letudnál írni ? Vagy egyéb mártást ami még nagyon fincsi és még egy Bélának is pofon egyszerű megcsinálni ? :) :-){
Holnap keresek valamit rendicsek? Nem biztos, hogy sajtos lesz.. Tzalzikit akarok már csinálni régóta, most meg is teszem.  ;) De a citromos csirkének is isteni finom a mártása, és az érdekesség, hogy a fokhagyma így nem bántja a gyomrom, amúgy meg 1 gerezdtől KO vagyok fél napra.  ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Március 20. - 00:00:37
Válasz #413
Nem elérhető

Cressler


Nekem már mesélte a konyhatündérke!  ;)
Rólad mintázta :D

A golyók meg rajta a szőrök az pont olyan mint.... Gabe álla!  ***  ****:))) ****:))) ****:)))
&5* ;D
A kézhez viszonyítva úgy látom, mind vastagságban, mind hosszban rendben vagyunk!  :-)!
nos ha a golyókhoz viszonyítva nézzünk  a hosszát és az arányos nagyítást akkor, normál golyóméret esetén elég kicsi a szerszám :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 20. - 00:08:44
Válasz #414
Nem elérhető

Rencsi


Nagyon kreatív vagy, de punci formájú sütid nincs?  ::) :D
Punci formájúra még nem gondoltam, csak cicire. De megvalósítható.  ;) Bevonom a projectbe a csajszikámat akivel az első pénisztorta projectet csináltuk, úgyis jön Gábor volt Tamás nap, meg hasonlók.  ;)
:D
de ha lehet egy megjegyzésem, akkor szőr nélkül kérnénk(egy punci így a legszebb  :violinplay3: )... ::)  :violinplay3: O0   ;D
Akkor folyamatosan kell több képet is csinálni.  ;D Gondolni kell azokra is, akik a csíkot szeretik, meg hát a dzsungel harcosokra is.  ;D ;D
Nem is tudtam, hogy  a Pamela magyarul Tamás.  ;D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Március 20. - 07:19:10
Válasz #415
Nem elérhető

Gabe


Nekem már mesélte a konyhatündérke!  ;)
Rólad mintázta :D

A golyók meg rajta a szőrök az pont olyan mint.... Gabe álla!  ***  ****:))) ****:))) ****:)))
&5* ;D
A kézhez viszonyítva úgy látom, mind vastagságban, mind hosszban rendben vagyunk!  :-)!
nos ha a golyókhoz viszonyítva nézzünk  a hosszát és az arányos nagyítást akkor, normál golyóméret esetén elég kicsi a szerszám :D
A golyó nem lényeg, csak a léc számít!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 20. - 07:20:01
Válasz #416
Nem elérhető

Gabe


Nagyon kreatív vagy, de punci formájú sütid nincs?  ::) :D
Punci formájúra még nem gondoltam, csak cicire. De megvalósítható.  ;) Bevonom a projectbe a csajszikámat akivel az első pénisztorta projectet csináltuk, úgyis jön Gábor volt Tamás nap, meg hasonlók.  ;)
:D
de ha lehet egy megjegyzésem, akkor szőr nélkül kérnénk(egy punci így a legszebb  :violinplay3: )... ::)  :violinplay3: O0   ;D
Akkor folyamatosan kell több képet is csinálni.  ;D Gondolni kell azokra is, akik a csíkot szeretik, meg hát a dzsungel harcosokra is.  ;D ;D
Nem is tudtam, hogy  a Pamela magyarul Tamás.  ;D
A csík nálam is belefér, de a csupasz az igazi finomság!  /7%
ON: milyen ízű volt a Fasztorta? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 20. - 07:37:32
Válasz #417
Nem elérhető

FirstLady


"Töltelék-1: 1 kisüveg diabetikus lekvár;
Töltelék-2: 2 dl tej; 1 evőkanál univerzális búzaliszt búzacsírával; 10 dkg margarin; 1 tojássárgája; 10 dkg cukor/ennek megfelelő édesítőszer; 1 tasak vaníliás cukor; 5dkg darált dió; 0.5 dl rum/ 1 kiskanál rumaroma;"
Plusz a marcipán kívül ;)

 8-)
Csak mondom, érted... ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 20. - 08:45:24
Válasz #418
Nem elérhető

fastor


Nagyon kreatív vagy, de punci formájú sütid nincs?  ::) :D
Punci formájúra még nem gondoltam, csak cicire. De megvalósítható.  ;) Bevonom a projectbe a csajszikámat akivel az első pénisztorta projectet csináltuk, úgyis jön Gábor volt Tamás nap, meg hasonlók.  ;)
:D
de ha lehet egy megjegyzésem, akkor szőr nélkül kérnénk(egy punci így a legszebb  :violinplay3: )... ::)  :violinplay3: O0   ;D
Akkor folyamatosan kell több képet is csinálni.  ;D Gondolni kell azokra is, akik a csíkot szeretik, meg hát a dzsungel harcosokra is.  ;D ;D
Nem is tudtam, hogy  a Pamela magyarul Tamás.  ;D
A csík nálam is belefér, de a csupasz az igazi finomság!  /7%
ON: milyen ízű volt a Fastorta? ;D
;D ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 20. - 16:04:51
Válasz #419
Nem elérhető

Gabe


"Töltelék-1: 1 kisüveg diabetikus lekvár;
Töltelék-2: 2 dl tej; 1 evőkanál univerzális búzaliszt búzacsírával; 10 dkg margarin; 1 tojássárgája; 10 dkg cukor/ennek megfelelő édesítőszer; 1 tasak vaníliás cukor; 5dkg darált dió; 0.5 dl rum/ 1 kiskanál rumaroma;"
Plusz a marcipán kívül ;)

 8-)
Csak mondom, érted... ;D

Ne haragudj, hogy ilyen vulgáris vagyok, de ez a f@sznak sem információ arról, hogy MILYEN ÍZŰ VOLT!
Gondoltam majd beírja, hogy barack, szilva, blablabla...!
Sőt búzacsíra ízű tölteléket sem ettem még!
"Yeah buddy, light weight baby!"