2024. Május 20. - 07:03:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: keverem-kavarom  (Megtekintve 178730 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 22. - 19:49:12
Válasz #420
Nem elérhető

Rencsi


"Töltelék-1: 1 kisüveg diabetikus lekvár;
Töltelék-2: 2 dl tej; 1 evőkanál univerzális búzaliszt búzacsírával; 10 dkg margarin; 1 tojássárgája; 10 dkg cukor/ennek megfelelő édesítőszer; 1 tasak vaníliás cukor; 5dkg darált dió; 0.5 dl rum/ 1 kiskanál rumaroma;"
Plusz a marcipán kívül ;)

 8-)
Csak mondom, érted... ;D

Ne haragudj, hogy ilyen vulgáris vagyok, de ez a f@sznak sem információ arról, hogy MILYEN ÍZŰ VOLT!
Gondoltam majd beírja, hogy barack, szilva, blablabla...!
Sőt búzacsíra ízű tölteléket sem ettem még!
Köszi Lady!  ;)
Finom barackos volt az egyik! Így megfelel Gabe? Sőt, a végén tejszínhab is volt!  :D Talán ilyet szeretnél névnapodra? Ha ezen múlik beszúrom a képet mégeszer.  :D A másikat fastorta meg diós volt, arra azt mondták, hogy nagyon finom lett, de azt nem kóstoltam. 
Látom "Fasztor" kezdesz megbarátkozni a neveddel.  ;D ;D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Március 22. - 20:01:50
Válasz #421
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 22. - 20:32:59
Válasz #422
Nem elérhető

Rencsi


Gabe!!!  ***)))) ***)))) ***)))) ***)))) ***))))
(Hogy is tartja a mondás? Amelyik kutya ugat, az nem harap?)

 ON:
Béla kérésére, igaz nem sajtos:
Tzatziki
2 kisdobozos natúr joghurt(az egyik kefir is lehet), 1 db uborka, zúzott fokhagyma, 1 ek. olívaolaj, só, bors, pár csepp citromlé, kapor.
 Az uborkát durvára reszeljük, a joghurttal összekeverjük, a fokhagymát és az összedarabolt kaprot hozzáadjuk, a citromlével, sóval, borssal ízesítjük. Nyers zöldséggel vagy húsokkal hallal tálalhatjuk.
Képet is majd teszek fel hozzá, elvileg holnap csinálom meg, párolt hal mellé. (Fel kell avatnom az új párolót)  ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Március 22. - 20:36:05
Válasz #423
Nem elérhető

Gabe


Gondolod? Menj be az ugatós kutyához a kerítésen belülre!  ;)
A tzatziki az jó, csak nem igazi "mártás", mert nem jó melegen a húsra öntve.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 22. - 20:58:28
Válasz #424
Nem elérhető

Rencsi


Gondolod? Menj be az ugatós kutyához a kerítésen belülre!  ;)
A tzatziki az jó, csak nem igazi "mártás", mert nem jó melegen a húsra öntve.
Van nálunk kutyából épp elég.  ;) (alapból volt 4, télen befogadunk +1-et, most meg a tavaszra való tekintettel 7-re szaporodtak, tehát ugatás is van bőven, harapás meg nincs.  ;) :D )
A tzatziki mért lenne meleg? A joghurt, meg a kefir is hideg... Olvastam valahol olyat, hogy egy éjszakára fel kellene tenni egy vászon anyagba lecsöpögtetni, hogy ne legyen olyan híg. Pont úgy, mint mikor az ember házi túrót csinál.
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Március 22. - 21:52:24
Válasz #425
Nem elérhető

Gabe


Gondolod? Menj be az ugatós kutyához a kerítésen belülre!  ;)
A tzatziki az jó, csak nem igazi "mártás", mert nem jó melegen a húsra öntve.
Van nálunk kutyából épp elég.  ;) (alapból volt 4, télen befogadunk +1-et, most meg a tavaszra való tekintettel 7-re szaporodtak, tehát ugatás is van bőven, harapás meg nincs.  ;) :D )
A tzatziki mért lenne meleg? A joghurt, meg a kefir is hideg... Olvastam valahol olyat, hogy egy éjszakára fel kellene tenni egy vászon anyagba lecsöpögtetni, hogy ne legyen olyan híg. Pont úgy, mint mikor az ember házi túrót csinál.
Ezért mondtam! Nekem úgy jó egy mártás a húson, ha meleg! A tzatziki meg hideg!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 22. - 21:55:07
Válasz #426
Nem elérhető

God Vazzeg


Gondolod? Menj be az ugatós kutyához a kerítésen belülre!  ;)
A tzatziki az jó, csak nem igazi "mártás", mert nem jó melegen a húsra öntve.
Van nálunk kutyából épp elég.  ;) (alapból volt 4, télen befogadunk +1-et, most meg a tavaszra való tekintettel 7-re szaporodtak, tehát ugatás is van bőven, harapás meg nincs.  ;) :D )
A tzatziki mért lenne meleg? A joghurt, meg a kefir is hideg... Olvastam valahol olyat, hogy egy éjszakára fel kellene tenni egy vászon anyagba lecsöpögtetni, hogy ne legyen olyan híg. Pont úgy, mint mikor az ember házi túrót csinál.
Ezért mondtam! Nekem úgy jó egy mártás a húson, ha meleg! A tzatziki meg hideg!

Jó kis paradicsomos, oregánós öntet a jó, esetleg egy kis hagymás téma  /7% Persze melegen  8)

2009. Március 22. - 22:20:24
Válasz #427

csery

Vendég
Caciki rulez....én rántott csirkét csináltam úgy, hogy a panírban nem volt lisztecske, prézlicskét meg ilyen zöldfűszeres krutonból őröltem, és abban forgattam meg, elötte kis erőspistivel bekentem, nyamnyamnyam <:-) /7%

2009. Március 23. - 17:36:03
Válasz #428

B1ll4

Vendég
Gabe!!!  ***)))) ***)))) ***)))) ***)))) ***))))
(Hogy is tartja a mondás? Amelyik kutya ugat, az nem harap?)

 ON:
Béla kérésére, igaz nem sajtos:
Tzatziki
2 kisdobozos natúr joghurt(az egyik kefir is lehet), 1 db uborka, zúzott fokhagyma, 1 ek. olívaolaj, só, bors, pár csepp citromlé, kapor.
 Az uborkát durvára reszeljük, a joghurttal összekeverjük, a fokhagymát és az összedarabolt kaprot hozzáadjuk, a citromlével, sóval, borssal ízesítjük. Nyers zöldséggel vagy húsokkal hallal tálalhatjuk.
Képet is majd teszek fel hozzá, elvileg holnap csinálom meg, párolt hal mellé. (Fel kell avatnom az új párolót)  ;)


Rencsi ez nagyon jó , főtt csirkével ettem tegnap , ma meg sültel , mind a kettővel nagyon finom ! Csináltam is szép mennyiséget a hétre !  :-)!

Köszöntem ! Ha vannak még szószok ne kímélj :)

2009. Március 23. - 22:32:14
Válasz #429

csery

Vendég
Esetleg valakinek a tarsolyában van  ilyen tepsiben egyben süthatő hús-zöldség kombináció?

2009. Március 24. - 18:29:34
Válasz #430
Nem elérhető

God Vazzeg


Esetleg valakinek a tarsolyában van  ilyen tepsiben egyben süthatő hús-zöldség kombináció?

Asszony tud ilyet, de nem tudom mikor lesz gép előtt  :-\

Más: szerintetek sertéshúst mennyire lehet sütni, ha lehet, hogy érdemes elkészíteni? Pác, serpenyő, evés?  ::)

2009. Március 24. - 19:14:15
Válasz #431
Nem elérhető

Suncity


Esetleg valakinek a tarsolyában van  ilyen tepsiben egyben süthatő hús-zöldség kombináció?

Asszony tud ilyet, de nem tudom mikor lesz gép előtt  :-\

Más: szerintetek sertéshúst mennyire lehet sütni, ha lehet, hogy érdemes elkészíteni? Pác, serpenyő, evés?  ::)

 :-}
sztem, nem kevés nagy ritkán ha az a 7végi ebéd akkor anyám  azt is szinte csak párolja nekem

2009. Március 24. - 21:23:51
Válasz #432
Nem elérhető

Rencsi


Esetleg valakinek a tarsolyában van  ilyen tepsiben egyben süthatő hús-zöldség kombináció?

Asszony tud ilyet, de nem tudom mikor lesz gép előtt  :-\

Más: szerintetek sertéshúst mennyire lehet sütni, ha lehet, hogy érdemes elkészíteni? Pác, serpenyő, evés?  ::)

Ugyan úgy mint a csirkét, rántott szeletnek, gombás szószos husinak, stb. De pl. nagyon finom tepsiben sütve, mellé egy kis káposztával, vagy krumplival egybesütve. A hús fűszerezéséhez én sót, borsot, őrölt köménymagot használok általában. Fokhagymát is lehet még beletűzdelni. Ha tepsiben akarod csinálni, a húst hagyhatod egyben is, csak akkor több idő kell neki. Befűszerezed, teszel alá kis olajat, alá darabolsz burgonyát (körszeletekre szoktam) vagy káposztát, és ezek egyszerre el is készülnek a hússal. Az utolsó negyed órában vedd csak le a fóliát róla, hogy piros legyen a színe. Ha káposztát szeleteltél mellé, akkor azt fel lehet dobni egy kis tejföllel (hasonló lesz az íze, mint a dinsztelt káposztának). ;)
Remélem vmit segítettem.  ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Március 24. - 22:04:31
Válasz #433
Nem elérhető

Cressler


Esetleg valakinek a tarsolyában van  ilyen tepsiben egyben süthatő hús-zöldség kombináció?

Asszony tud ilyet, de nem tudom mikor lesz gép előtt  :-\

Más: szerintetek sertéshúst mennyire lehet sütni, ha lehet, hogy érdemes elkészíteni? Pác, serpenyő, evés?  ::)
én karajt tolok pár hete, só,bors,fokhagyma és kisütöm kis vajon tefalban
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 25. - 09:20:01
Válasz #434

csery

Vendég
Köszönöm Rencsi, csirkecombbal kipróbálom,remélem jó ropogósra megpirul majd a végére...Hálám /7% <:-)