2024. Április 27. - 11:50:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: hummerdikk féle napló  (Megtekintve 139523 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 04. - 19:44:27
Megtekintve 139523 alkalommal
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

Jovohettol kezdve vezetem a naplomat.

Jelenlegi allasom: 71kg, 180 centi, 35-36 kozotti kar, 95os max fekvenyomas. Kepeket nemsokara rakok be majd az elkovetkezendo idoszakban,
Annyit mondanek meg magamrol, hogy lassan 1.5 eve edzek. A "testepites" elott 6 evig karateztam, az utolso edzotaborban pedig tonkrement a terdem. Etrendrol annyit, hogy kollegista vagyok... Ezt gondolom mindenki tudja, hogy mit jelent. Nyaron szerencsere lesz ra lehetosegem, hogy rendesen etkezzek.

Ez a het nekem ugy tellt, hogy a kresz okatonk egy kicsit belekavart, igy csak 3x voltam edzeni...
Nyari terveimet ill. edzestervemet es kiegeszitesemet is le fogom irni!

Addig is mindekinek tovabbi jo edzest!

2008. Április 04. - 20:24:10
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


Hajrá Humi, én figyelek  @:-) Nagy-nagy fejlődést kívánok neked, és csak keményen!  ;-oo-;  @-o

2008. Április 04. - 20:33:47
Válasz #2

X fuell

Vendég
Üdv itt a forumon!
Figyelni fogink rád! ;)
és csak keményen =/+'

2008. Április 05. - 21:08:42
Válasz #3
Nem elérhető

Ládi György


Hajrá Hummerdikk!
Írj minél többet!Kíváncsi vagyok hogyan haladsz.Mindent bele! :-):-)::

2008. Április 07. - 20:42:08
Válasz #4
Nem elérhető

hummerdikk


Thx mindenkinek!

Mai nap: Mell, has

Mell: Simapados nyomas, negativ nyomas, pozitiv nyomas egykezesekkel, tarogatas sima padon egykezesekkel ill. meg tolockodtam is egy 3x10est, hogy szokjam :-)
Has: Koteles haspres-labemeles(utolso elott tonkrement a kabel a csigan, szal 2x labemeltem xD) ill. hasgep-romai

Ahoz kepest, hogy a nap jol indult a koleszba rosszul is folytatodott, de utana ujra jo lett es sikerult egy egesz jo edzest osszehozni. Sikerult vegre normalisan 75 kiloval szeriazni sima padon ugy, hogy 6okat nyomtam, kiveve egyszer, mert akkor 7 sikerult, mert elszamoltam. Vegen rapumpalas 50el. Szoval minden jol ment. Most estere megint gondok, de remelem holnap a hat is legalabb ilyen jol fog menni.


Kaja: Koleszos kaja
Tapkieg.: ON 100% Whey edzes elott egy adag es edzes utan. Tri-creatine-malate reggel es edzes utan. Szolocukor: Reggeli kreatin melle megy. Edzes utani feherjebe pedig (nem rohogni!!!!!!!): Babaknak valo ilyen tejpep por. (baromira izlik) ja es ebbe a keverekbe bemegy meg gyorsan a kreatin is, nehogymar 2x mosogassak xD

2008. Április 07. - 20:51:35
Válasz #5
Nem elérhető

L


Szevasztok!

Jovohettol kezdve vezetem a naplomat.

Jelenlegi allasom: 71kg, 180 centi, 35-36 kozotti kar, 95os max fekvenyomas. Kepeket nemsokara rakok be majd az elkovetkezendo idoszakban,
Annyit mondanek meg magamrol, hogy lassan 1.5 eve edzek. A "testepites" elott 6 evig karateztam, az utolso edzotaborban pedig tonkrement a terdem. Etrendrol annyit, hogy kollegista vagyok... Ezt gondolom mindenki tudja, hogy mit jelent. Nyaron szerencsere lesz ra lehetosegem, hogy rendesen etkezzek.

Ez a het nekem ugy tellt, hogy a kresz okatonk egy kicsit belekavart, igy csak 3x voltam edzeni...
Nyari terveimet ill. edzestervemet es kiegeszitesemet is le fogom irni!

Addig is mindekinek tovabbi jo edzest!

Mégegy ex-karatés a fórumon...már hárman vagyunk ha jól tudom. ;-oo-;
Go Hummmerdikk Go!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 07. - 20:59:24
Válasz #6
Nem elérhető

pókerarc


Ki lehet a harmadik? ::) @:-) ;-oo-;

2008. Április 07. - 21:09:35
Válasz #7
Nem elérhető

hummerdikk


Mégegy ex-karatés a fórumon...már hárman vagyunk ha jól tudom. ;-oo-;
Go Hummmerdikk Go!

 @-o
Am nem gondoltam volna h ennyi biztatasom lesz... @:-)

2008. Április 08. - 16:45:18
Válasz #8
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

Megvolt a mai edzes is! Program:
Hát: Huzodzkodas nyakhoz: elejen segitseg nelkul, utana kisebb segitseggel. Mellhez huzas hatlehuzon. T-rud. Szuk mellhez huzodzkodas. Kabeles evezes.
Has: Mint az elozo, csak mas sorrendben :-)
Illetve volt egy kis pull-over kezisulyzoval levezetesnek.

Holnap piheno nap lesz, ezen kivul olyan mell izomlazam van/volt h huzodzkodas alatt majdnem becsinaltam x-D
Gondolom nem csak en jartam eddig igy!

Kepek este folyaman jonnek!  ;-oo-;

2008. Április 08. - 17:20:36
Válasz #9
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 08. - 18:53:45
Válasz #10
Nem elérhető

hummerdikk


Itt vannak a kepek!

2008. Április 08. - 19:26:04
Válasz #11
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 08. - 20:50:56
Válasz #12
Nem elérhető

hummerdikk


:-)! Humm!
És mik a céljaid?

Hat, az h nagy legyek es eros  :D Egyelore az a celom h tomegeljek minnel kisebb zsirosodassal. Az ido meg eldonti h mi lesz belole, hiszen csak 17 leszek.

2008. Április 08. - 20:57:21
Válasz #13
Nem elérhető

blade


Ki lehet a harmadik? ::) @:-) ;-oo-;
Hét évig én is karatéztam hobbi szinten utánna jött a sereg és nem lehetett csak súlyzózni, na igy ragadtam itt.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 08. - 21:21:56
Válasz #14
Nem elérhető

parrre


Humi ! jó az alap ! Kiváncsi vagyok mit hozol ki belőle! Hajrá  @:-)

(4év karate, 6 év kenu, 3 év terepíjászat   ))=/ )