2024. Április 27. - 11:41:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: hummerdikk féle napló  (Megtekintve 139522 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 09. - 17:03:08
Válasz #15
Nem elérhető

hummerdikk


Humi ! jó az alap ! Kiváncsi vagyok mit hozol ki belőle! Hajrá  @:-)

(4év karate, 6 év kenu, 3 év terepíjászat   ))=/ )

Hehe, az se rossz!

Na latod, erre en is kivancsi vagyok  ::)

Amugy en hulye a tegnap kihagytam, azt, hogy csuklyaztam.... Szal vallvonogatas elol es hatul volt porondon ket-ket hat gyak kozott.

2008. Április 10. - 19:47:26
Válasz #16
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

Megvolt ma a kar edzes!

Bicepsz: Bicepszgep, franciarud allva szuken, allithato padon pozitivan valtott egykezesekkel. Vegen durrantasnak 21ezes sima ruddal.
Tricepsz: Tolockodas es hajlitott csigas letolas szuperszettben, koncentralt tricepsz. Vegen durrantasnak tolockodas es utana letolas csokkeno sullyal izombukassal.

Holnapi program: Lab es vall!


Bye!

2008. Április 11. - 20:24:39
Válasz #17
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

Megvolt a lab-vall

Lab:gugolas, combfeszito, combhajlito, merevlabu felhuzas. Vadligep ill allovadli testsullyal szuperszettben.

Vall: Vallgep, allighuzas, katonai nyomas(vagy mi a neve), oldalemeles kiforditassal.

Has: Szokasos

Bye!

2008. Április 14. - 18:24:20
Válasz #18
Nem elérhető

hummerdikk


Megvolt a mai mell edzes.

Mell: Simapados nyomas, negativpados nyomas, pozitivpados egykezes nyomas, csigas tarogatas.
Has: Szokasos, csak mas a sorrend. (ez nallam a szabad gepek fuggvenye altalaban.)

2008. Április 14. - 22:41:06
Válasz #19
Nem elérhető

vedini


Hajrá, hajrá  =/+'

olvasni fogom hogy haladsz
a JW-t tervezed még nyárra?

jah egyébként én és is ex-karatés lennék, 5 évig nyomtam, aztán most gyurmázok  ;D

2008. Április 15. - 10:57:56
Válasz #20
Nem elérhető

hummerdikk


Hajrá, hajrá  =/+'

olvasni fogom hogy haladsz
a JW-t tervezed még nyárra?

jah egyébként én és is ex-karatés lennék, 5 évig nyomtam, aztán most gyurmázok  ;D

Thx!
Az a jo! Aha, annyira tervezem h otthon is van a doboz  @-o

2008. Április 15. - 12:32:40
Válasz #21
Nem elérhető

vedini


jó neked, sajna több mint 3 hete nincs már a nutraplaneten, itthon meg drága és nincs
na majd lesz valahogy

2008. Április 15. - 18:27:07
Válasz #22
Nem elérhető

hummerdikk


jó neked, sajna több mint 3 hete nincs már a nutraplaneten, itthon meg drága és nincs
na majd lesz valahogy

Nekem akkor szerencsem volt  :-!

Mai nap: Hat, csuklya

Hat: Huzodzkodas es mellhez huzas szelesben, T-rud, szuk huzodzkodas mellhez, kabeles evezes.
Csuklya: Vall vonogatas elol es hatul
Has: Szokasos

2008. Április 16. - 19:05:30
Válasz #23
Nem elérhető

hummerdikk


Megvolt a lab-vall kombo ma, mert penteken a tanulnivalo miatt nem tudok edzeni....

Lab:gugolas, combfeszito, combhajlito, merevlabu felhuzas. Vadligep ill allovadli testsullyal szuperszettben.

Vall: Vallgep, allighuzas, katonai nyomas(vagy mi a neve), oldalemeles kiforditassal.

Has: Szokasos csak a sorrend mas!

2008. Április 17. - 18:22:14
Válasz #24
Nem elérhető

hummerdikk


Kar-Has volt ma, bar extreme sebesseggel, mivel 1 ora utan ertem be a terembe, de 2re angolon kellett lennem...
Kar: Bicepszgep, franciarud szuken, szelesbe egyenes rud.
Has: Szokasos

2008. Április 17. - 18:32:00
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


Kar-Has volt ma, bar extreme sebesseggel, mivel 1 ora utan ertem be a terembe, de 2re angolon kellett lennem...
Kar: Bicepszgep, franciarud szuken, szelesbe egyenes rud.
Has: Szokasos

Szoktál fürödni?  --)

2008. Április 17. - 18:42:35
Válasz #26
Nem elérhető

hummerdikk


Kar-Has volt ma, bar extreme sebesseggel, mivel 1 ora utan ertem be a terembe, de 2re angolon kellett lennem...
Kar: Bicepszgep, franciarud szuken, szelesbe egyenes rud.
Has: Szokasos

Szoktál fürödni?  --)

Nem vagom miert kerdezed ezt God papa, de a valaszom (mily meglepo ugye?:D) az h igen, edzes utan es reggel. Angolra meg bementem edzocuccba leizzadva :-)(-: (gyorsan beulltem az egyik nyitott ablakhoz es megszaradtam, meg ugye az Axe csodakra kepes @:-))

2008. Április 17. - 18:49:27
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Kar-Has volt ma, bar extreme sebesseggel, mivel 1 ora utan ertem be a terembe, de 2re angolon kellett lennem...
Kar: Bicepszgep, franciarud szuken, szelesbe egyenes rud.
Has: Szokasos

Szoktál fürödni?  --)

Nem vagom miert kerdezed ezt God papa, de a valaszom (mily meglepo ugye?:D) az h igen, edzes utan es reggel. Angolra meg bementem edzocuccba leizzadva :-)(-: (gyorsan beulltem az egyik nyitott ablakhoz es megszaradtam, meg ugye az Axe csodakra kepes @:-))

Edzés után iszonyat büdös szoktam lenni, meg sz@rrá vagyok izzadva, ezért kérdem. De a választ már megkaptam, szóval te nem izzadsz le edzésen, vagy legalábbis nem annyira mint én. Én legalábbis nem mernék úgy órára menni :D

2008. Április 17. - 18:55:44
Válasz #28
Nem elérhető

hummerdikk


Kar-Has volt ma, bar extreme sebesseggel, mivel 1 ora utan ertem be a terembe, de 2re angolon kellett lennem...
Kar: Bicepszgep, franciarud szuken, szelesbe egyenes rud.
Has: Szokasos

Szoktál fürödni?  --)

Nem vagom miert kerdezed ezt God papa, de a valaszom (mily meglepo ugye?:D) az h igen, edzes utan es reggel. Angolra meg bementem edzocuccba leizzadva :-)(-: (gyorsan beulltem az egyik nyitott ablakhoz es megszaradtam, meg ugye az Axe csodakra kepes @:-))

Edzés után iszonyat büdös szoktam lenni, meg sz@rrá vagyok izzadva, ezért kérdem. De a választ már megkaptam, szóval te nem izzadsz le edzésen, vagy legalábbis nem annyira mint én. Én legalábbis nem mernék úgy órára menni :D

En is izzadekony vagyok, de muszaly volt bemenni  o--O

2008. Április 21. - 12:28:37
Válasz #29
Nem elérhető

vedini


na mivan
régóta nem írtál
 :-/-(-: