2024. Április 27. - 11:08:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: hummerdikk féle napló  (Megtekintve 139521 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 21. - 18:49:47
Válasz #30
Nem elérhető

hummerdikk


na mivan
régóta nem írtál
 :-/-(-:

Jelen vagyok!

Mell nap megvolt ma! Sikeresen emeltem majdnem mindenhol a sulyokon! @-o :-!

Mell: Simapados fekvenyomas, negativ nyomas, pozitiv egykezesekkel, csigas tarogatas
Has: Szokasos
Raadas: pull-over.

2008. Április 22. - 20:36:20
Válasz #31
Nem elérhető

hummerdikk


Holnap Voros Zoli es Bunny szeminarium lesz nallunk a terembe... Viszek fenykepezot es majd kozlom a kepeket, ha erdekel vkit!

2008. Április 22. - 20:44:23
Válasz #32
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerencsés vagy!  Łł=

2008. Április 22. - 20:46:54
Válasz #33
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 22. - 21:03:42
Válasz #34
Nem elérhető

hummerdikk


Szerencsés vagy!  Łł=

Hat a Zoli miatt lehet, de Bunny.... Hat lehet h itt normalisabb lesz a hangneme mint a masik oldalon...

2008. Április 23. - 15:34:47
Válasz #35
Nem elérhető

hummerdikk


Mai nap: Hat, csuklya

Hat: Huzodzkodas es mellhez huzas szelesben, T-rud, szuk huzodzkodas mellhez, kabeles evezes.
Csuklya: Vall vonogatas elol es hatul
Has: Szokasos
Raadas: Hatso delta izomra felso csigaval, mint amit Steve csinalt a gyurmaban.

T-rudas evezesnel emeltem a sulyon is!

2008. Április 24. - 16:14:47
Válasz #36
Nem elérhető

hummerdikk


Lab:gugolas, combfeszito, combhajlito, merevlabu felhuzas. Allovadli testsullyal csak, mert igyis begorcsolt...

Vall: Vallgep, allighuzas, katonai nyomas(vagy mi a neve), oldalemeles kiforditassal. Vallgepen emeltem a sulyon! @:-)

Has: Szokasos csak a sorrend mas!

Voros Zolis "szeminarium" nem is volt olyan rossz, en egeszen elveztem a dolgot! ::)
Ha kell vkinek kep, akkor hetvegen rakok fel!

2008. Április 24. - 19:41:04
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


Jöhet a kép  Łł=

2008. Április 24. - 19:58:45
Válasz #38
Nem elérhető

Kola


akkro nem csak én vagyok kíváncsi? ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 24. - 20:02:08
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg


akkro nem csak én vagyok kíváncsi? ;-oo-;

Nem ám  ;-oo-; Bár én már láttam Zoliról képeket, de jöhet még  o:)  @:-)

2008. Április 24. - 21:12:17
Válasz #40
Nem elérhető

hummerdikk


akkro nem csak én vagyok kíváncsi? ;-oo-;
Nem ám  ;-oo-; Bár én már láttam Zoliról képeket, de jöhet még  o:)  @:-)

Hetvegen teszek fel! Eloben eleg durva a Zoli, remelem minden jol fog neki menni ezentul.

2008. Április 24. - 21:13:55
Válasz #41
Nem elérhető

AtisFace


Én már találkoztam vele élőben is, szóval engem kép helyett vmi okosság érdekelne, amit zoli hintett el!  ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Április 24. - 23:42:16
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


akkro nem csak én vagyok kíváncsi? ;-oo-;
Nem ám  ;-oo-; Bár én már láttam Zoliról képeket, de jöhet még  o:)  @:-)

Hetvegen teszek fel! Eloben eleg durva a Zoli, remelem minden jol fog neki menni ezentul.

Nekem mondod? Lehidaltam mikor mellém állt  /:-)  :-){ De ez szinte mindenkire igaz egyébként, Sztereón is meglepődtem, mert sokkal "tömörebb" élőben, képeken (pólóban) nem jön ez át  ::) Steve meg alacsonyabb nálam, de kétszer olyan széles, döbbenet volt a háta mikor először megláttam 1m-re tőlem  8-)  :-)!

Ha idén lesz Debrecenben verseny (és miért ne lenne) akkor ott leszek mindenképp, pont ezért, mert ezt élőben kell látni, nem adják vissza a képek a versenyzők fizikumát. Engem nagyon motivál az ilyen  ;-oo-;  @-o

2008. Április 24. - 23:51:49
Válasz #43
Nem elérhető

madinorbi


Jaja aláírom én Stevet még vagy 2-3 éve amikor a 2000ben edzettem akkor láttam de már akkor is majdnem lehidaltam mondom ez hogy lehetséges vagy mi ez ? és gondolom azóta 2x akkora, kathi béla combját volt szerencsém élőben hát az szintén sokkterápia és így tovább a képek valóban meg se közelítik a valóságot
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 25. - 00:22:13
Válasz #44
Nem elérhető

God Vazzeg


Jaja aláírom én Stevet még vagy 2-3 éve amikor a 2000ben edzettem akkor láttam de már akkor is majdnem lehidaltam mondom ez hogy lehetséges vagy mi ez ? és gondolom azóta 2x akkora, kathi béla combját volt szerencsém élőben hát az szintén sokkterápia és így tovább a képek valóban meg se közelítik a valóságot

Én a 2000-ben a Barna Robi karjától kaptam sokkot 2003 magasságában. Életemben akkora kart még nem láttam addig, szóval döbbenet volt  8-)  :-)->