2024. Május 09. - 20:10:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akiket elküldtek "más" fórumokról, azt itt szívesen látjuk!  (Megtekintve 62487 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 10. - 22:55:12
Megtekintve 62487 alkalommal
Nem elérhető

Jordan


Na hello!

Ezt a témát egy fórumtársam javaslatára indítom, akinek a kilétét nem árúlhatom el, mert akkor meg kéne hogy öljelek benneteket!  ;D

Naszóval.

Bizonyára észrevettétek, hogy az utóbbi időben egyre több olyan tagunk van (és valószínüleg fogunk is még bővűlni  >:D), aki eddig "más" fórumokon aktív tagok voltak, ők húzták a képzeletbeli szekeret.  =/+'
Itt leírhatjátok erről a véleményeteket , és forditva is, a "száműzött"  !+"% tagok is elmonhatják amit a velünk töltött idő alatt tapasztaltak. Pozitív negatív kritika egyaránt jöhet! (Bár a negatív kritika azonnali kitiltást von maga után  >:D >:D >:D)
Személy szerint úgy látom, hogy csak erősebbek  lettünk velük, értékes tagokkal gyarapodtunk.
A közben mivel valószínűleg gyarapodni fogunk még, az újjabb "váltók" írásait is várjuk majd ide!  ;)

Az eddigi új tagoknak meg annyit szeretnék még mondani hogy: 
                                               Isten hozott benneteket nálunk, legyetek aktívak!  #:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 11. - 00:30:38
Válasz #1

B1ll4

Vendég
Köszönjük a bizalmat ! Asszem mondhatom ezt : FirstLady , Torony , wizso , Larson , kaza nevében is :)

2008. Május 11. - 00:41:06
Válasz #2
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönjük a bizalmat ! Asszem mondhatom ezt : FirstLady , Torony , wizso , Larson , kaza nevében is :)

Én már többször is ki lettem onnan dobva, de ez titok, a nevem nem ez volt, mielőtt találgatás menne  :-} Nem szeretném ha negatívumnak fognátok fel, de először nem örültem neki hogy onnan átjönnek egyesek (név nélkül) mert nem szeretném ide azt a hangulatot, mint ami amott van. Engem nagyon sok megalázás, leugatás és egyéb negatívum ért a "nagysárgán", elnézést ha kicsit elfogult vagyok. Jöhetnek a mínuszok is, ha valaki úgy gondolja, mindenesetre akik régebben itt vannak, már ismerhetnek, tudják milyen vagyok, a megítélést rájuk bízom  /:-)

Másrészt szerintem egy fórum nagyon függ a moderátorok szellemi színvonalától, nemcsak az oda járó userek intelligenciájától, és tudom hogy itt egész más a moderálás szerencsére, ezért is vagyok itt.

Mindez elég negatívan hangozhat, talán az is, de ez csak az én véleményem, minden neten levő tartalom mindenkinek nem tetszhet.. Sok sikert, és eredményekben gazdag itt töltött időt kívánok mindenkinek, nem csak az "átjötteknek"  8-)

2008. Május 11. - 07:09:57
Válasz #3
Nem elérhető

sasa


Én is ott kezdtem a fórumos életemet, de én mindig és mindenhol ezen a néven szerepelek. Mindenki tudja, hogy ki vagyok és nincs is titkolni valóm. Nyíltan kiállok minden mondatom mellett. Nekem személy szerint nincs ott senkivel sem problémám, csak kicsit számomra ellaposodott az ottani fórumos élet.
Itt jól érzem magam és ez remélem így is marad. @:-)

2008. Május 11. - 08:50:24
Válasz #4

Torony

Vendég
Őszinte leszek:

szerintem meg ne menjünk le a sárga szintjére... szót sem érdemel. Gyenge vicckategória. :-}

2008. Május 11. - 08:50:24
Válasz #5
Nem elérhető

kaza



2008. Május 11. - 08:56:20
Válasz #6
Nem elérhető

FirstLady


Köszönjük a bizalmat ! Asszem mondhatom ezt : FirstLady , Torony , wizso , Larson , kaza nevében is :)

Bár Bécó már megköszönte a nevemben, de azért én is köszönöm, hogy ilyen jól fogadtatok!
God azt hiszem már rámutatott a fő különbségre, nincs is mit ragozni ezen, örülök, hogy itt nem kell kötelezően jóban lenni emberekkel (és nem kell kötelezően lehurrogni embereket), csak akikkel (akiket) tényleg szeretnénk :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 11. - 09:02:49
Válasz #7
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
 #:-)

Isten hozott mindenkit aki átjött ide vagy csak időszakosan benéz hozzánk, hogy "mi a helyzet"!

Itt garantáltan más a hangulat, más a stílus, mindenki megtalálhatja a kedvenc topikját ahol az őt érintő/érdeklő dolgokról kedvére írkálhat. Most sem szűkölködünk már a topikokban és témákban (hevedertől puncikig minden megtalálható  8-)), de folyamatosan bővül tovább a fórum. Mindekitől szívesen veszem az ötleteket, fejlesztéseket, építő kritikákat!

Mellesleg itt minden moderátor hozzáértő testépítő (kivéve Efit-et, aki meg többet tud ennek a sportnak a tudományos részéről mint bármelyik magyar testépítő bajnok), nem pedig az utcáról beesett okoskodó hülye"gyerek".


További jó fórumozást!



Make friends, not enemies!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 11. - 09:18:11
Válasz #8
Nem elérhető

AtomAnti


Engem MÉG nem dobtak ki onnan de ami késik nem múlik.  O0


Jó itt lenni más  a hangulat és az emberek.      0o0o0 ;-oo-; @:-) :-oD
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 11. - 09:28:54
Válasz #9
Nem elérhető

izomboy


Én is voltam a sárga fórumon, nekem is kitették a moderátorok a szűröm.
Ekkor azt éreztem baj van a kapcsolat kiépítési stratégiámmal, vagy unszimpatikus ember vagyok.

Aztán regisztráltam itt és szintén összeszólalkoztam az eggyik moderátorral @-o, de  a fórumban maradtam, mert nincs összefüggés  a fórum és a szmélyes ellentétek között.

Majd az utóbbi 3 hétben 40 minuszt szórtak rám:, ez a pillanat volt mikor el is hittem hogy unszimpatikus ember vagyok;-oo-;

De vigasztal hogy izomenő sokkal unszimpatikusbb személy nálam:)  Ezért is adtam neki egy + mert ő tarjta bennem a lelket :D


Szóval jó ide tartozni  ,tetszik a közmorál. <3!

2008. Május 11. - 09:30:58
Válasz #10
Nem elérhető

izomboy


Ettől függtlen  tartok attol hogy új komfliktus forrás lessz ez a topik a két oldal között, aminek semmi értelme, mert közös a cél.

2008. Május 11. - 09:33:44
Válasz #11
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ettől függtlen  tartok attol hogy új komfliktus forrás lessz ez a topik a két oldal között, aminek semmi értelme, mert közös a cél.
Semmilyen közös célt nem látok by the way...


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 11. - 09:44:33
Válasz #12
Nem elérhető

izomboy


Én a testépítés népszerűsítésére gondoltam.

És ne szivass angol szavakkal , nem tudok angolúl :D

2008. Május 11. - 10:05:16
Válasz #13
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én a testépítés népszerűsítésére gondoltam.

És ne szivass angol szavakkal , nem tudok angolúl :D
Jól van na! Direkt volt... ))=/ ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 11. - 10:09:04
Válasz #14
Nem elérhető

FirstLady


Ettől függtlen  tartok attol hogy új komfliktus forrás lessz ez a topik a két oldal között, aminek semmi értelme, mert közös a cél.
Semmilyen közös célt nem látok by the way...


 :-}
@:-) :-){ Łł= Łł= Łł= ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady