2024. Május 20. - 07:38:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akiket elküldtek "más" fórumokról, azt itt szívesen látjuk!  (Megtekintve 62535 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 17. - 11:06:49
Válasz #210
Nem elérhető

God Vazzeg


Attól nem múlik el egy probléma, hogy nem beszélünk róla. Jobb ha kivan beszélve, szerintem, még ha ez másoknak nem is tetszik. Meg hát miért ne??!  :-}

2008. Augusztus 18. - 19:13:29
Válasz #211
Nem elérhető

leopard22


Hmm,csak olvasgatom itt a hsz-eket és közben rájöttem,h függő lettem én is. Steve egyik mondata való igaz: a puncitól a nemtommiig :) van itt minden témában topic. Elég kényes témában volt pár kérdésem,a sárga oldalon látva a hozzászólások szintjét,milyenségét inkább hanyagoltam a dolgot. Valahogy idetévedtem és itt tettem fel a kérdéseimet,amikre korrekt mód választ is kaptam. Azóta minden nap a fórumot bújom és valóban átnéztem már a puncitól a hagymás csirkéig mindent. Most már nincs kiút, függő lettem  :-)->   Jah, és már aktívan kihasználom a shop szolgáltatásait is végre nem csupán marketing-kiegészítőket használok hanem inkább valóban elismert termékeket. :-!   A teremben mindenki szítekel és mikor meglátták a muscle milk  :-oD -emet leszarozták,mert nem olyan trendi a doboza  :-O   Viszont a hatását  látják már úgyhogy no problemo.   :-)-  -nak   ,megpróbálom őket is a helyes útra terelni  :-<      Ezékiel 25. 17   Az igaz ember útját...........       

2008. Augusztus 18. - 19:17:47
Válasz #212
Nem elérhető

Telipó



2008. Augusztus 18. - 19:23:41
Válasz #213
Nem elérhető

izomboy


Attól nem múlik el egy probléma, hogy nem beszélünk róla. Jobb ha kivan beszélve, szerintem, még ha ez másoknak nem is tetszik. Meg hát miért ne??!  :-}

Ha nincs ez a topik, nincsen sértő megjegyzés senkire nézve tehát nem lessz mit megbeszélni ))=/

2008. Augusztus 18. - 19:46:58
Válasz #214
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Te boy nem ezen a topikon múlik. Kicsit úgy érzem tartasz valamitől!  ;)

2008. Augusztus 18. - 20:59:49
Válasz #215
Nem elérhető

FirstLady


Hmm,csak olvasgatom itt a hsz-eket és közben rájöttem,h függő lettem én is. Steve egyik mondata való igaz: a puncitól a nemtommiig :) van itt minden témában topic. Elég kényes témában volt pár kérdésem,a sárga oldalon látva a hozzászólások szintjét,milyenségét inkább hanyagoltam a dolgot. Valahogy idetévedtem és itt tettem fel a kérdéseimet,amikre korrekt mód választ is kaptam. Azóta minden nap a fórumot bújom és valóban átnéztem már a puncitól a hagymás csirkéig mindent. Most már nincs kiút, függő lettem  :-)->   Jah, és már aktívan kihasználom a shop szolgáltatásait is végre nem csupán marketing-kiegészítőket használok hanem inkább valóban elismert termékeket. :-!   
Asszem átérzem, amit írtál  8-) @:-) Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= :-)!

Izomboy: te nagyon ráfixálódtál erre a témára 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 18. - 21:39:32
Válasz #216

Torony

Vendég
Attól nem múlik el egy probléma, hogy nem beszélünk róla. Jobb ha kivan beszélve, szerintem, még ha ez másoknak nem is tetszik. Meg hát miért ne??!  :-}

Ha nincs ez a topik, nincsen sértő megjegyzés senkire nézve tehát nem lessz mit megbeszélni ))=/

hajjaj, gyanúsan csitítgatsz itt mindenkit, pedig tudod jól, hogy nem ezen a topikon múlik  ;D

2008. Augusztus 18. - 21:41:37
Válasz #217
Nem elérhető

FirstLady


Attól nem múlik el egy probléma, hogy nem beszélünk róla. Jobb ha kivan beszélve, szerintem, még ha ez másoknak nem is tetszik. Meg hát miért ne??!  :-}

Ha nincs ez a topik, nincsen sértő megjegyzés senkire nézve tehát nem lessz mit megbeszélni ))=/

hajjaj, gyanúsan csitítgatsz itt mindenkit, pedig tudod jól, hogy nem ezen a topikon múlik  ;D
azt elfelejtetted hozzáírni, hogy akarsz róla beszélni?  ::) 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 18. - 22:41:58
Válasz #218
Nem elérhető

NaturalBoy


Néha feltévedek a sárga oldalra (ne kövezzetek meg légyszi),néha szedek le videókat,pl: béci bicepszszakadására is kíváncsi voltam hogy mi van vele.

De azt az edzős válaszolgat részt nem olvastam még.Múltkor rákattintottam és úgy felbasztam magam.

Bunnyról egy az egyben az jött le hogy bármiylen edző is kb. semmihez nem ért.lehet hogy én tévedek és ért csak marhajól titkolja.De átlagban megnéztem hogy 10 hozzászólásból max 2-3-at válaszol meg.
A többinél vagy flegmázik vagy hőbörög a szabályzat miatt de a lényeg h bárki kérdezte és bármit is kérdezett arra nem kap választ.

Vannak azért értelmes csávók is.Pl valaki megkérdezte hogy több időbe telne megválaszolni egy kérdést értelmesen mint flegmázva.Erre kb. lebaszta a csávót.

A m,ásik hogy haverom a konditeremből szokott írkálni és még egy kérdése se jelent meg.Viszont ha egy csávó beírja hogy mekkora egy flegma beképzelt fasz a bunny akkor ahelyett hogy azt várná az ember h kulturált ember figyelmen kívül hagy iylen kérdést és meg se jelenteti erre bezzeg válaszol fél oldalban a maga nyers módján.

Erre van ideje de ha valaki értelmeset kérdez csak mondjuk volt már 200 oldallal arréb akkor le van baszva,hogy előbb olvasson mielőtt kérdez.
Valami csaj beírta hogy az jó edzés a popóra ha a barátom megdolgozza esténként?.
Azt várná az ember h iylen kérdések nem jelennek meg az oldalon,de ehelyett nem csak megjelenik de kap egy fél oldalas választ(jó lebaszást de hát akkor is)

Ha valaki elolvassa a szabályzatot akkor lényegében semit nem kérdezhet,mert ha edzéssel kapcsolatos kérdése lenne akkor inkább olvassa el az edzés alapelveket,
Hogy mikor mid fáj nem tudok válaszolni mert nem vagyok jövőbelátó....stb...
Ha komolyabb kérdésed lenne meg vedd meg joe weider enciklopédiáját

Megfigyeltem,hogy csak azokra a kérdésekre válaszol értelmesen amik a ......el kapcsolatosak.
És kúrvára dühítő (mondjuk ez nem bunny hibája hanem az egész fogyasztói társadalom iylen) hogy úgy viselkedik mintha csak ...... lenne és egyáltalán nem arról van szó hogy az egyénnek segítsen.Pl a muscletech se szar és a bsn se mégis hiába jött be nekem nagyon a nitrix a NanoX anynira nem de bejött a muscletechtől egyéb pl: a gakic nagyon pörget jobban mint mondjuk a N.O.-Xplode szóval mindegyik gyártónak vannak nagyon ütős és kevésbé jó termékei.
De igazából ezt a nagy ...... ajnározást se értem,mert a boltjuk a shop bodybuilder ugyan úgy árul muscletechet bsnt stb..... akkor milyért vannak ennyire kihegyezve a ......re  ????...

csak néha már undorító mindent leszarozni meg doppingot kiabálni rá és megpróbálni elhitetni hogy a ...... a rákot is gyógyítja......

Ja és valaki kérdezte,hogy rosszban avgy a németh istvánnal?
Erre írta hogy Németh Istvánnal jóba volt de Steve Namattal  aprofival már nem mert Steve nagyképű lett és ő a szerény embereket kedveli.

ha valki elér valamit amire büszke az enm nagyképűség csak jogos büszkeség,ha valaki büszkébb magára mint amennyire oka lenne erre akkor nagyképű.
Nem tudom bunny miben oylan nagyon profi ezért nem is tudom hogy mire oylan baromi büszke,de a videókból amiben szerepel és főleg ezekből az edző válaszol írásaiból én nagyon nagyképű embernek ismertem meg

2008. Augusztus 19. - 06:40:16
Válasz #219

Torony

Vendég
te ezen meg vagy lepődve?  pedig eccerű a magyarázat :)

2008. Augusztus 19. - 07:55:29
Válasz #220
Nem elérhető

leopard22


Steve nagyképű? Ugyan mire lenne szegény srác, hiszen nem nagyon sikerül neki semmi. Szegényke versenyezget ennél a noname ifbb szervezetnél........      :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O     Komolyra fordítva,nem tudom miről beszél Bunny, mert mint mondtam végigrágtam magam az egész fórumon és frissek az élmények. Ha bárki megkérdezte Steve-től,hogy mikor indul a 6 órás vonat még arra is válaszolt. Engem pont hogy meglepett a sárga oldal után, h mindenki válaszol a kérdésekre. És nem a kritikáról van szó, mert normális hangnemben elfogadja az ember. Naturalboy: Igen,én is szedegetek le videókat de az edző válaszol rész tényleg kritikán aluli. Nah mindegy, megyek olvasgatok egy kis terméktesztet és lesem lesz-e majd valami amire benyújthatom én is a pályázatom, mert ITT ilyen is van ám...... :-)!   :-){

2008. Augusztus 19. - 08:06:54
Válasz #221

Torony

Vendég
szerintem ez a dolog kezd kicsit elfajulni. Nem kell páblikban bántani szegényt, hendikeppes ezer téren egyébként is.

2008. Augusztus 25. - 17:17:55
Válasz #222
Nem elérhető

mack


termékeket. :-!   A teremben mindenki szítekel és mikor meglátták a muscle milk  :-oD -emet leszarozták,mert nem olyan trendi a doboza  :-O   Viszont a hatását  látják már úgyhogy no problemo.   :-)-  -nak   ,megpróbálom őket is a helyes útra terelni  :-<      Ezékiel 25. 17   Az igaz ember útját...........       


ajjaj...nem kell senkit terelgetni, mindenki olyan amilyen és azt szed amit akar.....nem belepofázok, de lehet hogy mégis.....

Mindenkinek más a genetikája Naturalboy, ezé mindegy milyen a cuccod ha már ismered, csak a kajád kell belőni rendessen és már okés is...szerintem.


Kisideje má nemvótam, de okádok má most az első tíz percbe....a sárgáról má lejöttem mer ottis egésznap a szardobálás ment....mosmeg itt is. Akik ismernek tuggyák a véleményem a Bániról, meg a sárgáról, ezért nem teszek többet hozzá. DE, nem kell az ő szintjükre lemenni, persze jó hogy van ez a topik mer kisirhatjuk magunkat meg minden, de ez kicsit olyan derickes......minden fórumnak megvan a maga fílingje, ennek is, a sárgának is meg még jópárnak. Csak az a baj hogy utálkozás mindíg lesz, mindíg van egy fasz.... :-\  olvasgatni kell.....szeretni a sportot....és megismerni magad, hogy mire vagy képes

ja, tom, ne olvasgassam a topikot ha.... Ez nem bántás, vagy valami fasság csak ez a véleményem......

Torony, meg Lédy, ti tudjátok miről beszélek. A másikon is itt kezdődött minden.

2008. Augusztus 25. - 19:33:59
Válasz #223
Nem elérhető

God Vazzeg


termékeket. :-!   A teremben mindenki szítekel és mikor meglátták a muscle milk  :-oD -emet leszarozták,mert nem olyan trendi a doboza  :-O   Viszont a hatását  látják már úgyhogy no problemo.   :-)-  -nak   ,megpróbálom őket is a helyes útra terelni  :-<      Ezékiel 25. 17   Az igaz ember útját...........       


ajjaj...nem kell senkit terelgetni, mindenki olyan amilyen és azt szed amit akar.....nem belepofázok, de lehet hogy mégis.....

Mindenkinek más a genetikája Naturalboy, ezé mindegy milyen a cuccod ha már ismered, csak a kajád kell belőni rendessen és már okés is...szerintem.


Kisideje má nemvótam, de okádok má most az első tíz percbe....a sárgáról má lejöttem mer ottis egésznap a szardobálás ment....mosmeg itt is. Akik ismernek tuggyák a véleményem a Bániról, meg a sárgáról, ezért nem teszek többet hozzá. DE, nem kell az ő szintjükre lemenni, persze jó hogy van ez a topik mer kisirhatjuk magunkat meg minden, de ez kicsit olyan derickes......minden fórumnak megvan a maga fílingje, ennek is, a sárgának is meg még jópárnak. Csak az a baj hogy utálkozás mindíg lesz, mindíg van egy fasz.... :-\  olvasgatni kell.....szeretni a sportot....és megismerni magad, hogy mire vagy képes

ja, tom, ne olvasgassam a topikot ha.... Ez nem bántás, vagy valami fasság csak ez a véleményem......

Torony, meg Lédy, ti tudjátok miről beszélek. A másikon is itt kezdődött minden.

Ez így van Mack, csak a testépítés van, meg a dolgok amik előre visznek, a többi nem érdemel szót se..  :-}

2008. Augusztus 25. - 20:39:55
Válasz #224
Nem elérhető

leopard22


Jogos, ott a 2 pont
Csak az egy kicsit elgondolkodtató,hogy úgyis olyan szűk "rajongótábora"(nyári gyúrósokat kihagyva) van ennek a sportnak és mégis megy a szardobálás. Sajnálatos....
Nem a vélemények különbözésével van probléma,hiszen nagyon is hasznos lehet egy normális pro-kontra beszélgetés mind2 félnek,csak az a fránya stílus......