2024. Május 09. - 11:13:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akiket elküldtek "más" fórumokról, azt itt szívesen látjuk!  (Megtekintve 62484 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 25. - 21:00:40
Válasz #225
Nem elérhető

tomasz


Engem 2szer is kidobtak a másik oldalról.Mind kétszer magamnak köszönhettem,mert utáltam,hogy volt egy-két ember akinek visszaszólni sem lehetett,nem ellentmondani.Én meg mindkétszer elküldtem a rákba azt akit nem kellett volna.De olyan jól esett....
Amúgy az egyik moderátor aki kivágott onnét most itt osztja az észt.Úgy látszik őt is elérte a vég >:D(dícséretes,hogy ugyanazon nickel van itt is)
Szerintem,ha normális a hangnem,és nem a hozzászóló lejáratása a fő hobbija a fórum "sztárjainak" akkor ez a topic is szegényebb lenne pár taggal.
Reméljük ez a fórum nem züllik le arra a szintre mint aaaz a másik,tudjátok....?
 ;-oo-; @:-)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2008. Augusztus 26. - 10:32:02
Válasz #226

Bandi

Vendég
Engem 2szer is kidobtak a másik oldalról.Mind kétszer magamnak köszönhettem,mert utáltam,hogy volt egy-két ember akinek visszaszólni sem lehetett,nem ellentmondani.Én meg mindkétszer elküldtem a rákba azt akit nem kellett volna.De olyan jól esett....
Amúgy az egyik moderátor aki kivágott onnét most itt osztja az észt.Úgy látszik őt is elérte a vég >:D(dícséretes,hogy ugyanazon nickel van itt is)
Szerintem,ha normális a hangnem,és nem a hozzászóló lejáratása a fő hobbija a fórum "sztárjainak" akkor ez a topic is szegényebb lenne pár taggal.
Reméljük ez a fórum nem züllik le arra a szintre mint aaaz a másik,tudjátok....?
 ;-oo-; @:-)

Én is jártam hasonlóképp @:-)

Ez pár éve volt,aztán mikor kilátogattam egy S.B-ra,ott igazán jókedvre derültem a nézőközönség egy részét nézve.A sárgahívőket kiszúrtam a "fizikumukról" :)

2008. Augusztus 26. - 10:52:09
Válasz #227

Torony

Vendég

2008. Augusztus 26. - 11:21:32
Válasz #228
Nem elérhető

FirstLady


Engem 2szer is kidobtak a másik oldalról.Mind kétszer magamnak köszönhettem,mert utáltam,hogy volt egy-két ember akinek visszaszólni sem lehetett,nem ellentmondani.Én meg mindkétszer elküldtem a rákba azt akit nem kellett volna.De olyan jól esett....
Amúgy az egyik moderátor aki kivágott onnét most itt osztja az észt.Úgy látszik őt is elérte a vég >:D(dícséretes,hogy ugyanazon nickel van itt is)
Szerintem,ha normális a hangnem,és nem a hozzászóló lejáratása a fő hobbija a fórum "sztárjainak" akkor ez a topic is szegényebb lenne pár taggal.
Reméljük ez a fórum nem züllik le arra a szintre mint aaaz a másik,tudjátok....?
 ;-oo-; @:-)
Valamiért Thomas az a flesh-em, hogy rám gondolsz, de ezt benézted, én sosem töröltem, vagy tiltottam ki felhasználót, több okból, az egyik, hogy nem értek egyet a törléssel, másrészt pedig, hogy jogosultságom sem volt hozzá... a második talán a legnyomósabb érv... Tehát aki kitiltott téged (és bárki, aki kitilthatott), max. csak nézelődik egyfolytában ezen a fórumon...  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 26. - 12:02:54
Válasz #229
Nem elérhető

Larson


Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Augusztus 26. - 12:04:50
Válasz #230

Torony

Vendég

2008. Augusztus 26. - 12:26:29
Válasz #231
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 26. - 12:52:44
Válasz #232
Nem elérhető

tomasz


Nem te vagy lédi.De ezt a témát itt én le is zárnám.Láttam van ez a topic és én is így jártam,hát leírtam hogy jártam.Ennyi.
Akkor sem volt jelentősége,meg most sincs.PONT
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2008. Augusztus 26. - 12:53:40
Válasz #233
Nem elérhető

FirstLady


Nem te vagy lédi.De ezt a témát itt én le is zárnám.Láttam van ez a topic és én is így jártam,hát leírtam hogy jártam.Ennyi.
Akkor sem volt jelentősége,meg most sincs.PONT

Ja, oké-oké, akkor bocsi, félreértettem ;)  :-){
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 26. - 14:21:45
Válasz #234
Nem elérhető

hamiklos


és akkor ki az?
mert a Lady-n kívül én nem tudok olyanról itt aki a sárgán modi volt...  ?:-/

2008. Augusztus 26. - 14:27:28
Válasz #235
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
és akkor ki az?
mert a Lady-n kívül én nem tudok olyanról itt aki a sárgán modi volt...  ?:-/

Van egy pár aki a nagy médiagurunak jelent  ;D

2008. Augusztus 26. - 15:00:26
Válasz #236
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Augusztus 28. - 18:10:28
Válasz #237
Nem elérhető

mack


Jogos, ott a 2 pont
Csak az egy kicsit elgondolkodtató,hogy úgyis olyan szűk "rajongótábora"(nyári gyúrósokat kihagyva) van ennek a sportnak és mégis megy a szardobálás. Sajnálatos....
Nem a vélemények különbözésével van probléma,hiszen nagyon is hasznos lehet egy normális pro-kontra beszélgetés mind2 félnek,csak az a fránya stílus......


ja, de nézz csak szét...melyik sportnak van nagy "rajongótábora" a focin kívül, amit télleg becsülettel űznek emberek, megszálottak....kézi, úszás, bicaj, vívás vagy bármi, bazzeg dzsesszbalett akár :D ....vannak ittis ottis páran, de valyon sírkálnak é a fórumjaikon hogy kevés ember csinájja?? kitudja.... DE kiafasztérdekel hogy mennyijen csinálják és hogyan? relax.... a testépítés egy....na mindegy, mindenki legyen büszke arra amit elért vagy amit nem. A stílus lehet szar, de az ember aki ezt mutatja, az saját belső énjét mutatja meg, temeg lásd hogy milyen ember....s ha olyan, akkor te már nem leszel jó testépítő? neked nem épül be a fehérje? CSAK magaddal foglalkozz, ne a stílussal............de valyon te különb vagy-e ha felveszed a kesztyűt és teis szartdobálsz? Nem neked szól a kérdés leopard, ez csak költői....

2008. Augusztus 28. - 18:28:06
Válasz #238
Nem elérhető

leopard22


Igazad van Mack. Természetesen teljesen felesleges belemenni egymás cseszegetésébe, én sem kívánok részt venni a szardobálásban. Csak néha-néha azért kibuggyan az emberből ez+az. Igen,beépül az a fehérje akkor is ha éppen jazzbalettosok nyomnak kézisúlyzóval 30 fokon spiccelt lábbfejjel.  ;)

2008. Augusztus 29. - 19:01:46
Válasz #239
Nem elérhető

mack


Igazad van Mack. Természetesen teljesen felesleges belemenni egymás cseszegetésébe, én sem kívánok részt venni a szardobálásban. Csak néha-néha azért kibuggyan az emberből ez+az. Igen,beépül az a fehérje akkor is ha éppen jazzbalettosok nyomnak kézisúlyzóval 30 fokon spiccelt lábbfejjel.  ;)

azé ezt most úgy eltuttam képzelni spiccelt lábfejjel  !+"% inkább igyunk  :-oD  :-)!