2024. Április 27. - 09:41:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 281987 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 11. - 18:33:51
Megtekintve 281987 alkalommal

B1ll4

Vendég
Szevasztok kedves fórumozók ! Fejemből kipattant egy olyan dolog , amit már régóta szeretnék összehozni , de kevés társat találtam , de ezzel a társasággal úgy érzem sikerülhet egy ilyen hétvégét összehozni . Én egy péntek,szombat,vasárnapi nyári hétvégére gondoltam . Nyaralókba lenne az alvás meg sütögetés , grillezés . Egész nap tiszaparton ökörködni , röplabdázni , van termálfürdő is stb...

Azért is indítom a szavazást kíváncsi vagyok hány ember lenne vevő erre , mert a befogadó képesség nem kicsi , de legyünk azért pontosak :) .

Szóval aki úgy gondolja , hogy vevő lenne egy hasonló kis mókára az szavazzon . Efit lehetne activity az összes extremefites kiegészítőért :D:D . Prod hozd a kamerát !!! :) Ami kötelező mindenkinek hoznia a bodybuilding.hu-s pólóját !

Várom továbbá az ötleteiteket ! Remélem azért sok embernek felkeltettem a figyelmét és a fantáziáját :)

Találkozóra fel !!!!!  ;-oo-;

2008. Május 11. - 18:36:44
Válasz #1
Nem elérhető

Jordan


Nekem mindegy mikor lessz, ha kapok szabadságot, hazamegyek!  @:-)
Rámfér, kb egy éve nem voltam már otthon.  :-\
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 11. - 18:50:49
Válasz #2
Nem elérhető

nes


Simán! :) juni második felétől jo!  ;-oo-; - turmixal

2008. Május 11. - 18:51:44
Válasz #3
Nem elérhető

sasa


Mi mennénk, de sajnos nincs pólonk. ˝=/
Pecázni lehet?

2008. Május 11. - 19:00:21
Válasz #4

B1ll4

Vendég
Hm keresgéljetek azért egy két dologra de dobálhatok ilyen amatőr linkeket ....

Persze , egész tiszapart a fürdős részen kívül horgászrész , vannak holt-tisza parti ágak , meg minden hétvégén van verseny asszem :D . Majd benevezel :D

2008. Május 11. - 19:16:27
Válasz #5
Nem elérhető

FirstLady


Szevasztok kedves fórumozók ! Fejemből kipattant egy olyan dolog , amit már régóta szeretnék összehozni , de kevés társat találtam , de ezzel a társasággal úgy érzem sikerülhet egy ilyen hétvégét összehozni . Én egy péntek,szombat,vasárnapi nyári hétvégére gondoltam . Nyaralókba lenne az alvás meg sütögetés , grillezés . Egész nap tiszaparton ökörködni , röplabdázni , van termálfürdő is stb...

Azért is indítom a szavazást kíváncsi vagyok hány ember lenne vevő erre , mert a befogadó képesség nem kicsi , de legyünk azért pontosak :) .

Szóval aki úgy gondolja , hogy vevő lenne egy hasonló kis mókára az szavazzon . Efit lehetne activity az összes extremefites kiegészítőért :D:D . Prod hozd a kamerát !!! :) Ami kötelező mindenkinek hoznia a bodybuilding.hu-s pólóját !

Várom továbbá az ötleteiteket ! Remélem azért sok embernek felkeltettem a figyelmét és a fantáziáját :)

Találkozóra fel !!!!!  ;-oo-;

Mondom Bécó, monnyá dátumot, és valahogy megóggyuk ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 11. - 19:19:21
Válasz #6
Nem elérhető

fastor


én benne lennék ;D
nagyon is ;D
esetleg ha már mind sportolók vagyunk csinálhatnánk versenyeket is? ;D
ott a tisza millió lehetöség  @:-)
megnézném ahogy modnjuk God vagy Steve a maguk 100 kilójával úsznak sprintben >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 11. - 19:19:46
Válasz #7
Nem elérhető

L


Nekem is okés júniustól!  /:-) ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 11. - 19:25:39
Válasz #8
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ez egy nagyon jó kezdeményezés Béla!!  ;-oo-;

2008. Május 11. - 19:30:30
Válasz #9
Nem elérhető

nes


csinálhatnánk házi testépítő bajnokságot is...  :-! vagyis Mr. Tiszakécske versenyt! :D steve, johnny, stereo lesznek a bírók!  ...

2008. Május 11. - 19:32:44
Válasz #10
Nem elérhető

fastor


csinálhatnánk házi testépítő bajnokságot is...  :-! vagyis Mr. Tiszakécske versenyt! :D steve, johnny, stereo lesznek a bírók!  ...

gyorsan valamilyen ürüggyel zárjuk még ki a többi versenyzöt is ok? ::) :P
legyen valami esélyünk is :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 11. - 19:33:44
Válasz #11
Nem elérhető

FirstLady


csinálhatnánk házi testépítő bajnokságot is...  :-! vagyis Mr. Tiszakécske versenyt! :D steve, johnny, stereo lesznek a bírók!  ...

gyorsan valamilyen ürüggyel zárjuk még ki a többi versenyzöt is ok? ::) :P
legyen valami esélyünk is :-}
A nőket is rajtam kívül, mert különben esélyem sincs... :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 11. - 20:20:16
Válasz #12
Nem elérhető

mushroom


Tényleg jó ötlet, ha lesz időm én is nagyon szívesen csatlakoznék, főleg, hogy a Szeghalom sajnos úgy néz ki nem fog beleférni  :'( A Sztereó által felemlegetett ajánlatom pedig az összes ilyen helyzetre áll, vagyis aki befér mellém a kocsiba azt szívesen hozom (pestről). Az ilyen több napos mókára valsz hoznám nőt is, szóval 3 emberben érdemes gondolkozni  ;D

2008. Május 11. - 20:44:40
Válasz #13
Nem elérhető

endre66


Nyomoztam kicsit Google Earth-ön, és ezt a tájképet találtam...küldöm mindenkinek aki...természetimádó  @-o

Tiszakécske (kedvcsináló)

2008. Május 11. - 20:51:54
Válasz #14
Nem elérhető

mushroom


Állati jól néz ki! Viszem a horgászcuccot, meg addigra kiváltom az engedélyt is és kifogjuk az esti halsütéses móka alapját @:-)