2024. Április 27. - 14:45:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 281992 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 11. - 21:16:54
Válasz #15

B1ll4

Vendég
Nah sziasztok !

Érdeklődtem panziók , különböző szállások után . Anyám majd felkeresgéli holnap őket .
Wáh elképzeltem Sztereóval ugorjuk a Cukaharát a Tiszába :D . Másfél delfin csavar szaltó egyebek :D .
Endre ettől a helytől amit belinkeltél kb 300m-re lakhatok :D Északabbra.

Ettől a termálfürdőtől lenne majdnem mindegyik szállás kb 100 méterre :D : http://www.thermaltiszapart.hu/index_hu.php?page=furd

Itt meg a bódék elvileg amik aparton vannak : http://www.tiszakecske-tiszapart.hu/   , meg ha rákattoltok a szépségverseny képeire, ott háttérbe látszik azért , hogy néz ki valójában :) .

Azon filózok lesznek coca-coca beach hétvégék, arra kellene-e beszervezni vagy hamarabb hmm :P . Nah majd kiötöljük a dolgot.



2008. Május 11. - 21:18:16
Válasz #16
Nem elérhető

L


Pécsről vagy Pécs környékéről jönne még valaki? Mert akkor mehetnénk együtt..már vagyunk ketten.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 11. - 21:32:54
Válasz #17
Nem elérhető

sasa


Mi az Eszteróval a Délibáb sörözőhöz legközelebbi szobát kérjük! ;-oo-;

2008. Május 11. - 21:34:23
Válasz #18
Nem elérhető

Rob


Jó ötlet,csak addig be kell diétázni ;D
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Május 11. - 21:36:38
Válasz #19
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mi az Eszteróval a Délibáb sörözőhöz legközelebbi szobát kérjük! ;-oo-;

Annak csúnya vége lenne sasa.  ;D

2008. Május 11. - 21:39:41
Válasz #20

B1ll4

Vendég
Amúgy majd megfigyelitek minden bódé , külön népcsoportoké : Vannak a rockerek , a mocskos szétcsapott drogosok , a sportoló alkoholisták , a jófejebbek , a bulizósok , funkysok . De ez zenében , kinézetben mindenben megnyílvánul . Mondom tiszaparton az élmény az mikor látod este az illetőt ilyen éjjeli 4-5 fele és kora délután tiszaparton fürdeni . Mintha egy Mona-Lisát retusáltak volna vissza szemüvegben :) . De majd meglátjátok ezeket a dolgokat . Felvételt mindenképpen kell készíteni róla :D . Sétálnak a Kux-Lux klánosok ... Nah Sztereó Cukaharában benne vagy ?:)

2008. Május 11. - 21:52:31
Válasz #21
Nem elérhető

Lalika85


 ;)
Szívesen mennék én is.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Május 11. - 22:19:17
Válasz #22
Nem elérhető

hopika


Nekem sajnos egy nem túl jó élményem fűződik a Tiszakécskei parthoz.
Tavaly játszottunk ott a Szigetes fellépésünk előtti napon a aprton egy rendezvényen és este-hajnalban a "helyi erő" késelésig ment a zaklatással...
Sajnos egyszer voltam csak ott még,de az egy pont ilyen eset volt...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 11. - 22:23:26
Válasz #23
Nem elérhető

sasa


Szerinted ha mi ott leszünk, akkor a helyi erő labdába rughat? :--:

2008. Május 11. - 22:26:12
Válasz #24
Nem elérhető

hopika


Nekem sajnos egy nem túl jó élményem fűződik a Tiszakécskei parthoz.
Tavaly játszottunk ott a Szigetes fellépésünk előtti napon a aprton egy rendezvényen és este-hajnalban a "helyi erő" késelésig ment a zaklatással...
Sajnos egyszer voltam csak ott még,de az egy pont ilyen eset volt...

Még mielőtt félreértés esne:nem minket késeltek meg,csak egy néhány méterre lévő társaságot...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 11. - 22:28:21
Válasz #25
Nem elérhető

sasa


Bár mi békés emberek vagyunk. :-){
Maximum a háború egy sőr virsli versenyből álhatna. :-oD

2008. Május 11. - 22:35:56
Válasz #26
Nem elérhető

sasa


Mielött az írásaimból valaki azt hinné, hogy alkesz vagyok, az téved. Csak szeretek élni, és ha az egy whiskyvel vagy egy kori sörrel párosul, akkor azt elfogyasztom. Bár ezek kis mennyiségben gyógyszernek minősülnek.

2008. Május 11. - 22:39:22
Válasz #27
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Na intéztem egy pár dolgot!
300 kamerát felszerelünk a tábor területére és nem maradunk le semmiről! :D :D :D
Jó kis Gyurma lesz.

2008. Május 11. - 22:39:58
Válasz #28
Nem elérhető

Jordan


Mielött az írásaimból valaki azt hinné, hogy alkesz vagyok, az téved.

Nem, dehogy.  ;)
Értjük mi hogy miről van itt szó!  ;-oo-;
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 11. - 22:43:18
Válasz #29

B1ll4

Vendég
Hopika sztem 1000% , hogy láttalak éppen gondoltam is rád , mondom Rockot játszik a srác kisebb bandája van . Tutti hogy a kécskei Rock maratonon részt vett . SZtem ott álltam melletted olyan 5-6 méterre :D . Sajnállak titeket a sok drogos meg EMO-s elnyomja sajnos a nép ízlését :( . A késelős story meg egy a 100-ból rengeteg hülye ember van , rengeteg kisebbségi ... Nem kell velük foglalkozni. Nekünk meg csak annyit mondanak majd : Nigga Ninjákk !