2024. Április 27. - 15:53:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hardcore testépítő/fitness-es csajok  (Megtekintve 137998 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 28. - 11:50:27
Megtekintve 137998 alkalommal
Nem elérhető

AnitaH


Jöhet minden, videok, képek, akármi.
Elsőnek itt van Isabelle Turell. Amellett, hogy nem gyenge, nem is egy randaság. ;D
http://www.youtube.com/watch?v=hD4gtBlKgeI

2008. Május 28. - 11:52:17
Válasz #1
Nem elérhető

AnitaH



2008. Május 28. - 11:56:07
Válasz #2
Nem elérhető

AnitaH


Még mindig Isabelle. Gyíkoknak az első képet ajánlom figyelmébe... ::)

2008. Május 28. - 12:04:57
Válasz #3
Nem elérhető

Jordan


Még mindig Isabelle. Gyíkoknak az első képet ajánlom figyelmébe... ::)


Ez már jól kezdődik!  @-o Łł= :-){
Jó kis topic lessz ez!  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 28. - 12:06:05
Válasz #4
Nem elérhető

Cressler


betúr egy kiló denevérhusit  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 28. - 12:12:57
Válasz #5
Nem elérhető

izomboy


Még mindig Isabelle. Gyíkoknak az első képet ajánlom figyelmébe... ::)


Tetszik!
Csinos, nekem nagyon gyere be, de kovpeter reakciója is érdekene ;D

2008. Május 28. - 12:27:06
Válasz #6
Nem elérhető

AnitaH


A másik kedvenc, Cindy Phillips : @:-)

2008. Május 28. - 12:33:10
Válasz #7
Nem elérhető

AnitaH



2008. Május 28. - 12:38:03
Válasz #8
Nem elérhető

AnitaH


És a barátnője: Britt Miller ;)

2008. Május 28. - 12:40:15
Válasz #9
Nem elérhető

AnitaH



2008. Május 28. - 12:47:58
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon szépek és mély tiszteletem feléjük, de engem sajna feszélyez ha a csajom izmosabb nálam  !+"% Próbáltam már, mielőtt valaki kérdezi..  :-} Mondjuk nálam izmosabbat nem nehéz találni, csak szét kell nézni egy teremben, és az első szembejövőt leszólítani  :--:  o:)

2008. Május 28. - 12:58:16
Válasz #11
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 28. - 13:09:56
Válasz #12
Nem elérhető

AnitaH


Nagyon szépek és mély tiszteletem feléjük, de engem sajna feszélyez ha a csajom izmosabb nálam  !+"% Próbáltam már, mielőtt valaki kérdezi..  :-} Mondjuk nálam izmosabbat nem nehéz találni, csak szét kell nézni egy teremben, és az első szembejövőt leszólítani  :--:  o:)
Szerintem a Britt egyáltalán nem nagy, viszont gyönyörűen le van pucolva, és mélyek az izmai. Nekem pont az ilyen tetszik, testközelpől picike és még szép is, színpadon pedig hatalmasnak néz ki. Tehát sikeres testépítő, és a tetejébe konfliktusmentes (mondjuk Mo-n ez egyáltalán nem biztos ;D) hétköznapi életet tud élni.
Pár kép illusztrációnak:

2008. Május 28. - 13:15:47
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon szépek és mély tiszteletem feléjük, de engem sajna feszélyez ha a csajom izmosabb nálam  !+"% Próbáltam már, mielőtt valaki kérdezi..  :-} Mondjuk nálam izmosabbat nem nehéz találni, csak szét kell nézni egy teremben, és az első szembejövőt leszólítani  :--:  o:)
Szerintem a Britt egyáltalán nem nagy, viszont gyönyörűen le van pucolva, és mélyek az izmai. Nekem pont az ilyen tetszik, testközelpől picike és még szép is, színpadon pedig hatalmasnak néz ki. Tehát sikeres testépítő, és a tetejébe konfliktusmentes (mondjuk Mo-n ez egyáltalán nem biztos ;D) hétköznapi életet tud élni.
Pár kép illusztrációnak:

Hát ez az, hogy gyönyörűen le van pucolva, meg szép, szinte művészi teste van. De szerintem nekem van kisebbségi érzésem, de én ezt úgy szeretem hívni hogy önkritika  :D  o:)  8-)

2008. Május 28. - 13:19:46
Válasz #14
Nem elérhető

AnitaH


Erre gondoltam az előbb. Ez az USA (a hátteret nézzétek). Itthon volt hasonló "élményem", amikor az állatkertbe egy csőtopban mentem el. Majdnem mindenki engem nézett, és az a szomorú, hogy még a gyerekek is. Tehát a felővekvő generáció sem lesz jobb (mindeki a szüleitől tanulja amit csinál... :-\). Ilyenkor inkább nem teszek semmit, csak úgyanúgy visszabámulok, akkor talán kapcsolnak, de legszívesebben kiosztanám őket, csak mindig elgondolkozok, hogy mi lenne az értleme. Nem baj a gorillának tetszettem... @:-) ;D