2024. Április 27. - 13:16:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vincze Árpád akinek volt szerencséje megjárni a Bodybuilding Meccáit  (Megtekintve 106908 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 31. - 06:24:03
Válasz #15
Nem elérhető

Raymond


Üdvözloöm Árpi bá1!....Irigylem egy kicsit Önt amikor meghallottam hogy jópár évet töltött Veniceben és Santa Monicaban......én már nagyon várom a képeket.......minden jót...... /:-) /:-) ;-oo-;

2008. Május 31. - 07:19:48
Válasz #16
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bár az személyesen nem ösmerjük egymást így nem veszem a bátorságot hogy letegezem. Isten hozta a fórumon kedves Árpád!  :-)!

Fájdítsuk a szíveket jó képekkel!  @:-)   

Szia! Találkoztunk tavaly a fitparádén szemelyesen nyertem valamit és te adtad át  üdv  árpi

Húúú tényleg! Mostmár emlékszem! Akkor méginkább örülök hogy egy "régi ismerőst" köszönthetünk a fórumon.  ;-oo-;

2008. Május 31. - 13:41:06
Válasz #17
Nem elérhető

Tasman


Üdvözlöm én is Árpi bácsi!  #:-)

Egyszer már én is beszéltem Árpi bácsival Egerben a helyi tápkieg. boltban!

Várom a képeket én is!  @:-) 

2008. Június 01. - 00:18:05
Válasz #18
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Bár az személyesen nem ösmerjük egymást így nem veszem a bátorságot hogy letegezem. Isten hozta a fórumon kedves Árpád!  :-)!

Fájdítsuk a szíveket jó képekkel!  @:-)   

Szia! Találkoztunk tavaly a fitparádén szemelyesen nyertem valamit és te adtad át  üdv  árpi

Húúú tényleg! Mostmár emlékszem! Akkor méginkább örülök hogy egy "régi ismerőst" köszönthetünk a fórumon.  ;-oo-;

Szia Stereo!Köszi hogy eszedbe jutottam,minden jót Neked  Üdv  árpi[/quote]
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Június 01. - 20:45:53
Válasz #19
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Bár az személyesen nem ösmerjük egymást így nem veszem a bátorságot hogy letegezem. Isten hozta a fórumon kedves Árpád!  :-)!

Fájdítsuk a szíveket jó képekkel!  @:-)   

Szia! Találkoztunk tavaly a fitparádén szemelyesen nyertem valamit és te adtad át  üdv  árpi

Húúú tényleg! Mostmár emlékszem! Akkor méginkább örülök hogy egy "régi ismerőst" köszönthetünk a fórumon.  ;-oo-;

Köszi a reagálást - Árpi
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Június 01. - 20:45:53
Válasz #20
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Üdvözlöm én is Árpi bácsi!  #:-)

Egyszer már én is beszéltem Árpi bácsival Egerben a helyi tápkieg. boltban!

Várom a képeket én is!  @:-) 

Szia! Én is üdvözöllek, ha eljössz a Vincze’s Gym-be ott még több fotót láthatsz. Üdv Árpi
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Június 13. - 17:42:25
Válasz #21
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
-52 évesen a Vincz'es Gym-ben

-53 évesen a Király mellett a Vincz'es Gym-ben

-Cori Nadine-nal 1999-ben

-Amy Fadhli-vel 1999-ben  ;)
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Június 13. - 17:45:32
Válasz #22
Nem elérhető

endre66


 Łł=
Gyerünk Árpi bá'!      Szuper képek! Biztos sok érdekes élménye is van...   

2008. Június 14. - 14:34:12
Válasz #23
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Łł=
Gyerünk Árpi bá'!      Szuper képek! Biztos sok érdekes élménye is van...   

Köszi a reakciót,van egy pár egyedi élményem jó látod ezt az egészet csak nyugi és türelem.van már web oldalam is nézz utánna ott már van egy picivel több látnivaló.Jó edzést Neked  üdv árpi   http://vinczearpad.hi5.com/
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Június 16. - 18:36:09
Válasz #24
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Képek  Linda & Steve, Jay Cutler Linda & Steve,  Steve- Linda-V.Á., 
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Június 16. - 18:52:11
Válasz #25
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Előző topic helyesen  Steve & Jay Cutler---Arnold Schwarzenegger-Vincze's Gym.Linda& Steve pedig itt van ebben a topic-ban plussz még Rachel Mclish-Vincze's Gym.Arnold Schwarzenegger-Vincze's Gym,V.Á.-Vincze's Gym-ben 52-évesen
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Június 17. - 19:09:24
Válasz #26
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Arnold Schwarzenegger és Mr.Joe Weider a verhetetlen páros.Ők ketten többet tettek a Body Building sport felvirágoztatásáért,népszerűsitéséért,mint bárki más a világon.Joe igazi uttörő volt,a megfelelően nyult bárki alá,akiben latott képességet és tehetséget.Éleslátása hamar kibontakozott és ezt a megfelelő képpen tudta kamatoztatni.Joe érdemei  mellett meg kell emliteni még amit kevesen tudnak,hogy az igazi első uttörő aki egyedülit alkotott még Joe-t is megelőzve--Mr John Carol Grimek volt aki mint aktiv versenyző is letette oriási névjegyét.Csodálatos cikket irt róla halálakor Garry Bartlett a Muscle Mag-ben,akivel 1997-ben személyesen is volt szerenscsém találkozni,és beszélni.Sőt még csinált rolam egy jó fotot is  Stacey Lynn és Vicky Pratt társaságában.Tanks Garry. Visszatérve J.C.G.-hez őt nagyon sokan tisztelték és elismerték a Body-s világban.Mélységesen tisztelte őt Reg Park is,nagyra tartotta,és háláját kifejezve születendő fiát John John Parknak nevezte ill keresztelte.Mint tudjuk Mr. Reg Parkot pedig Arnold tartotta példaképének ill bálványának.Mostanra ennyit,legközelebb is lesz egy jó foto és kis szöveg.... üdv  árpi
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Június 24. - 19:02:43
Válasz #27
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
2-topic hát akkor folytassuk.Itt a két fotón az edzőtermemben vagyok 52 ill 53-éves koromban.Voltak álmaim,az egyik közülük,hogy szerettem volna egy amerikai tipusu edzőtermet létrehozni.Ezért kimentem külföldre dolgozni 4-földrészen az épitőiparban tevékenykedtem csak hogy álmaim megvalósuljanak.Durván tiz év kemény munkámba került mig  megfutottam ezt a nem kis kört.Amikor hazaértem elkeztem megcsinálni saját magam saját erőmből, "ami még megmaradt" felépitenia Vincze's Gym-t.Az épitkezés két évig tartott 674-napból  600-napot becsületesen ledolgoztam a saját házamon. Én voltam a főnök és beosztott egy személyben.Amikor kész lett megnyitottam és azóta is létezik és virágzik jobb mint 15-évvel ezelőtt.Egy két adat a Gym-ről van benne 100-pár kézi sulyzó és egyébb kb 2000-db tárcsa 1kg-50kg-ig.Ennek az az érdekessége hogy ezeket mind én csináltam pont 25-éve 1983,1984-ben, Bp-ten egy gyárban ahol dolgoztam és vártam a kiutazásomat Afrikába-Libiába.Tizennégy hónapot "szivtam" mig nagy nehezen rajta voltam a listán és utánna utazhattam.A tárcsák megcsinálásakor naponta   40db-ot tudtam megcsinálni-1nap komplett.Ez ugy történt,napi munkaidő 6-14-ig utánna pedig csak én második müszak este 19-20h-ig.A tárcsákat kazánlemezből vágtam ki oxigénnel és lángal,körzővel,majd  furás,esztergályozás,marás.Hát nem volt egy kis feladat, de már akkor is szerettem megoldani dolgokat nem pedig magyarázkodni ami persze mindig könnyebb.Az összes tárcsa amit gyártottam cirka egy év alatt  kb 10000-db a vége!!!Az összes tárcsát édesapám Vincze István festette le egy darab 50ft-os ecsettel  neki is kb 1-évig tartott amig a végére ért.Sajnos ő tavaly 81-éves korában meghalt,egyszerű ember volt de sok mindenben kőkemény Profi nagyon érzem hiányát,tanácsait,éleslátását,emberségét.Nagyon hálás vagyok Neki Mindenért-Thanks Father!!!Hát röviden mostanra ennyit,ha valaki az ország bármely részéről erre jár és kiváncsi hogy is néz ki egy amerikai tipusu edzőterem a Vincze's Gym csak ugorjon be láthatja és ki is próbálhatja téritésmentesen ha már ekkora óriási utat megtett.Még annyit ami kimaradt,hogy az egész épitmény öt szintes kettő szint a Gym, három pedig családi ház ugyhogy nem "pici"  üdv  V.Á.-edzőteremvezető,alapitó,tulajdonos
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Június 24. - 19:18:03
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


2-topic hát akkor folytassuk.Itt a két fotón az edzőtermemben vagyok 52 ill 53-éves koromban.Voltak álmaim,az egyik közülük,hogy szerettem volna egy ameriki tipusu edzőtermet létrehozni.Ezért kimentem külföldre dolgozni 4-földrészen az épitőiparban tevékenykedtem csak hogy álmaim megvalósuljanak.Durván tiz év kemény munkámba került mig  megfutottam ezt a nem kis kört.Amikor hazaértem elkeztem megcsinálni saját magam saját erőmből, "ami még megmaradt" felépitenia Vincze's Gym-t.Az épitkezés két évig tartott 674-napból  600-napot becsületesen ledolgoztam a saját házamon Én voltam a főnök és beosztott egy személyben.Amikor kész lett megnyitottam és azóta is létezik.Egy két adat a Gym-ről van benne 100-pár kézi sulyzó és egyébb kb 2000-db tárcsa 1kg-50kg-ig.Ennek az az érdekessége hogy ezeket mind én csináltam pont 25-éve 1983,1984-ben, Bp-ten egy gyárban ahol dolgoztam és vártam a kiutazásomat Afrikába-Libiába.Tizennégy hónapot "szivtam" mig nagy nehezen rajta voltam a listán és utánna utazhattam.A tárcsák megcsinálásakor naponta   40db-ot tudtam megcsinálni-1nap komplett.Ez ugy történt,napi munkaidő 6-14-ig utánna pedig csak én második müszak este 19-20h-ig.A tárcsákat kazánlemezből vágtam ki oxigénnel és lángal,körzővel,majd  furás,esztergályozás,marás.Hát nem volt egy kis feladat, de már akkor is szerettem megoldani dolgokat nem pedig magyarázkodni ami persze mindig könnyebb.Az összes tárcsa amit gyártottam cirka egy év alatt  kb 10000-db a vége!!!Az összes tárcsát édesapám Vincze istván festette le neki is kb 1-évig tartott amig a végére ért.Sajnos ő tavaly 81-éves korában meghalt,egyszerű ember volt de sok mindenben kőkemény Profi nagyon érzem hiányát,tanácsait,éleslátását,emberségét.Nagyon hálás vagyok Neki Mindenért-Thanks Father!!!Hát röviden mostanra ennyit,ha valaki az ország bármely részéről erre jár és kiváncsi hogy is néz ki egy amerikai tipusu edzőterem a Vincze's gym csak ugorjon be lathatja és ki is próbálhatja téritésmentesen ha már ekkora oriási utat megtett.Még annyit ami kimaradt,hogy az egész épitmény öt szintes kettő szint a Gym, három pedig családi ház ugyhogy nem "pici"  üdv  V.Á.-edzőteremvezető,alapitó,tulajdonos

Ez hihetetlen, maximális tiszteletem a családnak  :-){ Igazából nem is találok szavakat, nem vagyok egy nagy utazó, de ha arra járok megnézem a termet  8-) Hol is van pontosan?  ::)

Mod: ja és a Cori Nadine-os képért mit nem adnék, ha én lehetnék rajta, Vele  <3!

2008. Június 24. - 19:21:09
Válasz #29
Nem elérhető

Joeker


2-topic hát akkor folytassuk.Itt a két fotón az edzőtermemben vagyok 52 ill 53-éves koromban.Voltak álmaim,az egyik közülük,hogy szerettem volna egy ameriki tipusu edzőtermet létrehozni.Ezért kimentem külföldre dolgozni 4-földrészen az épitőiparban tevékenykedtem csak hogy álmaim megvalósuljanak.Durván tiz év kemény munkámba került mig  megfutottam ezt a nem kis kört.Amikor hazaértem elkeztem megcsinálni saját magam saját erőmből, "ami még megmaradt" felépitenia Vincze's Gym-t.Az épitkezés két évig tartott 674-napból  600-napot becsületesen ledolgoztam a saját házamon Én voltam a főnök és beosztott egy személyben.Amikor kész lett megnyitottam és azóta is létezik.Egy két adat a Gym-ről van benne 100-pár kézi sulyzó és egyébb kb 2000-db tárcsa 1kg-50kg-ig.Ennek az az érdekessége hogy ezeket mind én csináltam pont 25-éve 1983,1984-ben, Bp-ten egy gyárban ahol dolgoztam és vártam a kiutazásomat Afrikába-Libiába.Tizennégy hónapot "szivtam" mig nagy nehezen rajta voltam a listán és utánna utazhattam.A tárcsák megcsinálásakor naponta   40db-ot tudtam megcsinálni-1nap komplett.Ez ugy történt,napi munkaidő 6-14-ig utánna pedig csak én második müszak este 19-20h-ig.A tárcsákat kazánlemezből vágtam ki oxigénnel és lángal,körzővel,majd  furás,esztergályozás,marás.Hát nem volt egy kis feladat, de már akkor is szerettem megoldani dolgokat nem pedig magyarázkodni ami persze mindig könnyebb.Az összes tárcsa amit gyártottam cirka egy év alatt  kb 10000-db a vége!!!Az összes tárcsát édesapám Vincze istván festette le neki is kb 1-évig tartott amig a végére ért.Sajnos ő tavaly 81-éves korában meghalt,egyszerű ember volt de sok mindenben kőkemény Profi nagyon érzem hiányát,tanácsait,éleslátását,emberségét.Nagyon hálás vagyok Neki Mindenért-Thanks Father!!!Hát röviden mostanra ennyit,ha valaki az ország bármely részéről erre jár és kiváncsi hogy is néz ki egy amerikai tipusu edzőterem a Vincze's gym csak ugorjon be lathatja és ki is próbálhatja téritésmentesen ha már ekkora oriási utat megtett.Még annyit ami kimaradt,hogy az egész épitmény öt szintes kettő szint a Gym, három pedig családi ház ugyhogy nem "pici"  üdv  V.Á.-edzőteremvezető,alapitó,tulajdonos

Ez hihetetlen, maximális tiszteletem a családnak  :-){ Igazából nem is találok szavakat, nem vagyok egy nagy utazó, de ha arra járok megnézem a termet  8-) Hol is van pontosan?  ::)
Minden tisztelet Árpi bácsié Nekem is nagy kedvem támadt meglátogatni a termet van 4 hely a kocsiba ami kényelmesen csak 3 :-):-):: akinek kedve lenne velem jönni irjon és megszervezzük @:-)