2024. Április 27. - 08:40:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vincze Árpád akinek volt szerencséje megjárni a Bodybuilding Meccáit  (Megtekintve 106898 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 25. - 19:50:20
Válasz #30
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
2-topic hát akkor folytassuk.Itt a két fotón az edzőtermemben vagyok 52 ill 53-éves koromban.Voltak álmaim,az egyik közülük,hogy szerettem volna egy ameriki tipusu edzőtermet létrehozni.Ezért kimentem külföldre dolgozni 4-földrészen az épitőiparban tevékenykedtem csak hogy álmaim megvalósuljanak.Durván tiz év kemény munkámba került mig  megfutottam ezt a nem kis kört.Amikor hazaértem elkeztem megcsinálni saját magam saját erőmből, "ami még megmaradt" felépitenia Vincze's Gym-t.Az épitkezés két évig tartott 674-napból  600-napot becsületesen ledolgoztam a saját házamon Én voltam a főnök és beosztott egy személyben.Amikor kész lett megnyitottam és azóta is létezik.Egy két adat a Gym-ről van benne 100-pár kézi sulyzó és egyébb kb 2000-db tárcsa 1kg-50kg-ig.Ennek az az érdekessége hogy ezeket mind én csináltam pont 25-éve 1983,1984-ben, Bp-ten egy gyárban ahol dolgoztam és vártam a kiutazásomat Afrikába-Libiába.Tizennégy hónapot "szivtam" mig nagy nehezen rajta voltam a listán és utánna utazhattam.A tárcsák megcsinálásakor naponta   40db-ot tudtam megcsinálni-1nap komplett.Ez ugy történt,napi munkaidő 6-14-ig utánna pedig csak én második müszak este 19-20h-ig.A tárcsákat kazánlemezből vágtam ki oxigénnel és lángal,körzővel,majd  furás,esztergályozás,marás.Hát nem volt egy kis feladat, de már akkor is szerettem megoldani dolgokat nem pedig magyarázkodni ami persze mindig könnyebb.Az összes tárcsa amit gyártottam cirka egy év alatt  kb 10000-db a vége!!!Az összes tárcsát édesapám Vincze istván festette le neki is kb 1-évig tartott amig a végére ért.Sajnos ő tavaly 81-éves korában meghalt,egyszerű ember volt de sok mindenben kőkemény Profi nagyon érzem hiányát,tanácsait,éleslátását,emberségét.Nagyon hálás vagyok Neki Mindenért-Thanks Father!!!Hát röviden mostanra ennyit,ha valaki az ország bármely részéről erre jár és kiváncsi hogy is néz ki egy amerikai tipusu edzőterem a Vincze's gym csak ugorjon be lathatja és ki is próbálhatja téritésmentesen ha már ekkora oriási utat megtett.Még annyit ami kimaradt,hogy az egész épitmény öt szintes kettő szint a Gym, három pedig családi ház ugyhogy nem "pici"  üdv  V.Á.-edzőteremvezető,alapitó,tulajdonos

Ez hihetetlen, maximális tiszteletem a családnak  :-){ Igazából nem is találok szavakat, nem vagyok egy nagy utazó, de ha arra járok megnézem a termet  8-) Hol is van pontosan?  ::)

Mod: ja és a Cori Nadine-os képért mit nem adnék, ha én lehetnék rajta, Vele  <3!

Köszi a reakciód indulj meg és gyere ha sokat tökölsz le maradsz nem csak erről,hanem mindenről.Ha itt leszel csinálok rólad egy képet Cori Nadine fotója mellett ha odaálsz   üdv  árpi
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Június 25. - 19:56:12
Válasz #31
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
2-topic hát akkor folytassuk.Itt a két fotón az edzőtermemben vagyok 52 ill 53-éves koromban.Voltak álmaim,az egyik közülük,hogy szerettem volna egy ameriki tipusu edzőtermet létrehozni.Ezért kimentem külföldre dolgozni 4-földrészen az épitőiparban tevékenykedtem csak hogy álmaim megvalósuljanak.Durván tiz év kemény munkámba került mig  megfutottam ezt a nem kis kört.Amikor hazaértem elkeztem megcsinálni saját magam saját erőmből, "ami még megmaradt" felépitenia Vincze's Gym-t.Az épitkezés két évig tartott 674-napból  600-napot becsületesen ledolgoztam a saját házamon Én voltam a főnök és beosztott egy személyben.Amikor kész lett megnyitottam és azóta is létezik.Egy két adat a Gym-ről van benne 100-pár kézi sulyzó és egyébb kb 2000-db tárcsa 1kg-50kg-ig.Ennek az az érdekessége hogy ezeket mind én csináltam pont 25-éve 1983,1984-ben, Bp-ten egy gyárban ahol dolgoztam és vártam a kiutazásomat Afrikába-Libiába.Tizennégy hónapot "szivtam" mig nagy nehezen rajta voltam a listán és utánna utazhattam.A tárcsák megcsinálásakor naponta   40db-ot tudtam megcsinálni-1nap komplett.Ez ugy történt,napi munkaidő 6-14-ig utánna pedig csak én második müszak este 19-20h-ig.A tárcsákat kazánlemezből vágtam ki oxigénnel és lángal,körzővel,majd  furás,esztergályozás,marás.Hát nem volt egy kis feladat, de már akkor is szerettem megoldani dolgokat nem pedig magyarázkodni ami persze mindig könnyebb.Az összes tárcsa amit gyártottam cirka egy év alatt  kb 10000-db a vége!!!Az összes tárcsát édesapám Vincze istván festette le neki is kb 1-évig tartott amig a végére ért.Sajnos ő tavaly 81-éves korában meghalt,egyszerű ember volt de sok mindenben kőkemény Profi nagyon érzem hiányát,tanácsait,éleslátását,emberségét.Nagyon hálás vagyok Neki Mindenért-Thanks Father!!!Hát röviden mostanra ennyit,ha valaki az ország bármely részéről erre jár és kiváncsi hogy is néz ki egy amerikai tipusu edzőterem a Vincze's gym csak ugorjon be lathatja és ki is próbálhatja téritésmentesen ha már ekkora oriási utat megtett.Még annyit ami kimaradt,hogy az egész épitmény öt szintes kettő szint a Gym, három pedig családi ház ugyhogy nem "pici"  üdv  V.Á.-edzőteremvezető,alapitó,tulajdonos

Ez hihetetlen, maximális tiszteletem a családnak  :-){ Igazából nem is találok szavakat, nem vagyok egy nagy utazó, de ha arra járok megnézem a termet  8-) Hol is van pontosan?  ::)
Minden tisztelet Árpi bácsié Nekem is nagy kedvem támadt meglátogatni a termet van 4 hely a kocsiba ami kényelmesen csak 3 :-):-):: akinek kedve lenne velem jönni irjon és megszervezzük @:-)

Köszi a reakciód nem kell nagy utazónak lenned ahoz hogy elindulj és itt legyél,határozz és gyere.  üdv  árpi
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Július 03. - 19:49:00
Válasz #32
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
3-as topic-hát akkor folytassuk.Álmaim egyike fiatalabb koromban az volt,hogy szerettem volna eljutni az U.S.A.-ba,és főleg a Body Building Mecca-jába-Californiába-Venice-be a Gold's Gym-be.Legkorábban elősször a 80-as évek végén sikerült ezt meglépnem,utánna többször is jártam,és megfordultam a Gold's Gym-be.Ennek még az az érdekessége hogy itt szükebb hazámban,abban a városban ahol ma is élek én nekem sikerült ebben mindenkit leelőznöm,én voltam az első és azért ez nem semmi!Szerettem a GG-be járni edzeni ha időm engedte mindig elmentem,akár hol,akár milyen messze is voltam az U.S.A.-ban.A GG-nek van volt egy egyedi atmoszférája,légköre varázsa,ami sehol máshol nincs,pedig voltam jó sokban a 4-földrészen több ezerben.Abban az időben amikor rendszeresen ott edzettem,mindig bármikor lehetett érdekes emberekkel,egyéniségekkel,fazonokkal,találkozni,beszélni .Aki azokban az években,időben,ott edzett és oda járt,és számitott valakinek,jegyzett volt a Body Building világában, "mindenkivel találkoztam" a leges legnagyobbakkal is akik,cimlapfotokon és spitczen voltak akár nő ill férfi volt.Direkt nem emelek ki senkit egy nevet sem emlitek mert csak esne mindenkinek le az ála. Ez idők alatt sokat tanultam és sok gyakorlati tapasztalatot szivtam  magamba amit mindig is alkalmaztam későbbi életemben,bárhol is voltam,a világ bármely tályán.Ezek mind amit föl tudtam halmozni,összeségében maximálisan hozzájárultak,hogy megtudjak csinálni egy amerikai tipusu edzőtermet a Vincze's Gym-t,emely méreteihez képest messze meg előzte korát, benne vannak a amerikai Gold' Gym-es motivumok amit nem lehet összekeverni semmi mással. Maga nemében teljesen egyedi,és a planéta bármely pontján megálná a helyét.Az első foto a Gold's Gym bejáratánál ülök pont középen Venice-ben.A másik fotó-n a Gold' Gym kesztyűs tasak boritója amit vettem pont 20-éve,amit azota is használok és még nem ment szét, ez egy igazi jó anyagból van.Mostanra ennyit jó és kemény edzést mindenkinek.  üdv  V.Á.-edzőteremvezető,alapitó,tulajdonos.
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Július 16. - 19:03:02
Válasz #33
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
folytatás 4-es topic-Első képen Mr.Ric Drasin látható ahogy saját maga tervezte és alkotta,a body building leghiresebb
lógóját emblémáját a Gold's Gym-t,lezserül tartja a polót.Ez volt a legelső változat nekem is van még belőle egy pár darab,igazi erekje ez,nem sokan rendelkeznek már ilyen példányokkal.Azóta az évek során folyamán,kissebb nagyobb módositásokat változtatott rajta,de az alapok változatlanok 43-éve. 1965-ben hozta életre a világhirű lógot!!!Ő is lejárt a Gold's Gym-be rendszeresen többször találkoztam vele, igazi egyéniség volt és mindig keményen edzett értett hozzá magas szinten.1973-ban pedig  huzamosabb ideig edzett személyesen nem kissebb emberrel mint a királlyal Arnold Schwarzenegger-el.Arnold S. szűkebb baráti köréhez tartozott és ez a mai napig is igy létezik a valóságban is.Örülök és szerencsésnek mondhatom magamat hogy találkozhattam vele és ismerhettem ezt a nem átlag embert.Ha megyek a közeljövőben arrafelé föltétlen meg fogom keresni,remélem még mindig edz és jó erőben létezik!A másik fotó California-Venice Beach- a magasból fotózva igazán pazar és lenyűgöző látvány javaslom mindenkinek aki teheti látogasson el arra és nézze meg nem fog csalódásban részesülni  mostanra ennyit    üdv   V.Á.-edzőteremvezető,alapitó,tulajdonos,
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Augusztus 12. - 22:28:28
Válasz #34
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
 folytatás 5-ös topic.Sikerült felvennem a kapcsolatot  SOK ÉV UTÁN Ric Drasin-nal,aki nem csak a világhirű Gold's Gym-es logot hanem a World Gym-es gorillás logót is tervezte,ami majd nem olyan hiresre sikerült.Első képen Albert Beckles-el van eggyütt aki már itt 2005 nyarán mult 75-éves és még mindig jó formában létezik.Nagyon hálás vagyok Ric-nek,mert igazán jo dolgokat küldött ami ritkaságnak számit még nekem is.Thanks Ric!!!! Alul pedig Ric Drasin  fiatal és mostani korában látható a kép elég jól meg van csinálva szenzációs!!   Második képen Arnold Schwarzenegger,Ken Waller,Ric Drasin edzenek a Gold's Gym- ben a 70-es években-ritka fotó.  Harmadik képen Ric Drasin büszkén tartja saját maga alkotta Gold's Gym-es polóját.   Negyedik képen az igazi Body Building uttürőinek, egy részének csoportja Ric Drasin,Dave Drapper,Ken Waller,Franco Colombo,Frank Zane,Arnold Schwarzenegger,Zabo Kosevszki,Art Zeller,Eddie Giuliani,Chuck Collrass és még néhányan.Mostanra ennyit ezek elég ritka de nagyon jo fotok,remélem lesz egy pár ember aki még emlékezik ezekre és tudja megfelelően értékelni,mert a látokör szélesitéséhez ezek is nagymértékben hozzá tartoznak!!!üdvözlettel V.Á. edzőteremvezető, alapitó,tulajdonos.
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2008. Szeptember 21. - 22:34:08
Válasz #35
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
6-os topic folytatás Első fotón Arnold Schwarzenegger és Sergio Oliva edzés közben pihenőben,1969-ben.Második fotón Arnold bemutatja Sergio Oliva-nak mennyaszonyát Maria Shriver-t 1984-ben,akit 1986- ban oltár elé vezetett és el is vett feleségül.Harmadik fotón Arnold és Sergio az 1970-es Mr Olympia-án dupla páros bicepsz pózoláskor,Arnold a második Mr Olympia-ján ahol már sikerült legyőznie Sergio-t,/ az elsőn még  1969-ben Sergio győzőtt /és megkezdte káprázatos menetelését és sikerült neki győztesként 7x-res Mr Olympia-t megcsinálni!!! A negyedik fotón Sergio Oliva,Rick Wayne,és Arnold Schwarzenegger látható a 70-es években!! Üdvözlettel  V.Á. edzőterem vezető,alapitó,tulajdonos.
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Január 16. - 21:27:46
Válasz #36
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
 folytatás 7-es topic.Rég jelentkeztem már de ami késik nem mulik.Boldog békés uj esztendőt kivánok minden bodys-nak.A 80-as években West Germany-ban Münchenben dolgoztam az épitőiparban,és amikor volt időm és lehetőségem akkor a Busek Sportcenterben edzettem Albert Buseknél.Elég menő hely volt már akkoriban is nagyon fel volt kapva,jol fel volt szerelve,és maga A.S. is  itt volt leges legelején amikor nyitott az edzőterem,és rögtön ki is probálta az összes gépet.Albert Busek-kel többször találkoztam,mindig vidám és kedves volt,meséltem neki álmaimról,terveimről.mindig respektált,biztatott,motivált.Mondta is hogy jók az elképzeléseim és előbb vagy utobb megtudom őket valósitani,csak sohasem lehet letérnem az utról,töretlenül kell abban biznom amiben hiszek.Igaza lett jó tudott jósolni pedig nem az volt a fő foglalkozása,évek mulva sikerült megcsinálnom ill létrehoznom amerikai tipusu edzőtermemet a Vincze's Gym-et,amely idén lesz 15-éves.Busekről egy két dolgot lehet mondani-ő Joe Weider-nek,és A.S.-nek,nagy barátja az I.F.B.B. oszlopos tagja,J.W.-nek a meghosszabbitott karja,kiváló ujságiró,fotós,lapalapitó,kiadó,üzletember,manager,promoter,szponzor,versenyszervező.Nagy része és érdeme volt hogy 1983-ban Münchenben került megrendezésre a Mr.Olympia amit Samir Bannout nyert Lee Haney itt még 3-lett csak,de már1984-ben elkezdte nagy menetelését,emely 8-évig tartott.Albert  Busek volt az Olympia főszervezője és védnöke is.Annak idején ő inditotta a Sport Revue magazint amiből még nekem is van pár db  / 350 külön szám/ az összes 481-db.Sokáig volt a lapnak főszerkesztője,kiadója.Pár éve már nem ő csinálja,eladta kiszált belőle.Jelenleg a Flex Magazin német kiadását vezeti ,szerkeszti,irja több éve már.1-es foton Busek Gym-Munchen Rosenheimer Str 145 A-Arnold-Busek-Reg Park. 2-es foto az akkori stárok Luis Freitas,Ron Love,Robby Robinson,Bob Paris,Mike Quinn,Rich Gaspari,Bill Richardson,Mike Asley,Brain Buchanan- edzés közben tárogatás az edzőteremben. 3-as foto Albert Busek,Joe Weider,Arnold Schwarzenegger,Betty Weider,Franco Colombo-Sven Olef Thorsen-A.S-ALERT BUSEK ki próbálják a gépeket nyitáskor.4-es foto edzés közben Buseknél, állás de kézen Albert erősen figyel én állok de biztosan,talán még most is de már nem ugy mint korábban,-Dave Drapper-A.S.-Albert Busek.Mostanra ennyit edzetek keményen igyatok sok turmixot /Johnny/  V.Á. alapitó,tulajdonos
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Április 17. - 12:33:53
Válasz #37
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 17. - 12:37:30
Válasz #38
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Már írtam a chat-be, de beírom ide is  ;D

Boldog Szülinapot Kívánunk Vince Árpádnak  :-):-)::

2009. Április 17. - 22:41:43
Válasz #39
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 19. - 16:44:41
Válasz #40
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ÁRPI BÁCSI!!!



:-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::


Köszönöm szépen a köszöntést nem kevés az éveim száma de mindenki lesz előbb vagy utobb ennyi éves.A fotókat majd fölteszem irta Lindi hogy tetszettek Neked is.Ez az év talán jobb lesz,edz keményen és töretlenül bizzál amiben hiszel.Minden jót Nektek  üdv árpi bácsi
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Április 19. - 16:55:27
Válasz #41
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Már írtam a chat-be, de beírom ide is  ;D

Boldog Szülinapot Kívánunk Vince Árpádnak  :-):-)::


  Köszönöm szépen a köszöntést,nem jött össze amit terveztünk tavaly, év vége felé irtad is, hogy majd keresel, de ami késik nem mulik.Üdvözlöm a Zsuzsit ebben az évben majd csak összefutunk valahol,addig is edzetek keményen és kitartóan.Jó egészséget,és minden jót Nektek  üdvözlettel  árpi

Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Április 19. - 17:08:49
Válasz #42
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Vincze Árpádnak boldog Születésnapot!  ;)

 Köszönöm szépen a köszöntést,ugy látom jók a meglátásaid fiatal korod ellenére sok bodys témában,és elég aktiv is vagy,csak igy tovább,ahogy tellik az idő még jobb leszel majd idővel.A rendszeres edzés és foglalkozás,tanulás,és legfőképpen a gyakorlati tapasztalat,nemsokára meghozza a gyümölcsét és az általában kárpotolni fog majd mindenért.Jó egészséget kemény edzéseket és minden jót Neked.Üdvölettel  árpi
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Április 19. - 17:11:51
Válasz #43
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Boldog születésnapot  :-):-)::
 :-){

  Köszönöm szépen a köszöntést!!Jó egészséget és minden jót Neked.Üdvözlettel árpi bácsi
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Április 19. - 18:19:10
Válasz #44
Nem elérhető

Gabe


Vincze Árpádnak boldog Születésnapot!  ;)

 Köszönöm szépen a köszöntést,ugy látom jók a meglátásaid fiatal korod ellenére sok bodys témában,és elég aktiv is vagy,csak igy tovább,ahogy tellik az idő még jobb leszel majd idővel.A rendszeres edzés és foglalkozás,tanulás,és legfőképpen a gyakorlati tapasztalat,nemsokára meghozza a gyümölcsét és az általában kárpotolni fog majd mindenért.Jó egészséget kemény edzéseket és minden jót Neked.Üdvölettel  árpi
Igenis!  /:-) :-){
"Yeah buddy, light weight baby!"