2024. Május 09. - 15:21:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Offffffff szezon  (Megtekintve 24148 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 04. - 14:37:53
Válasz #30
Nem elérhető

hopika


Csak mondani kellett:
"... Testépítő bemutató és bemutató edzés-miniszeminárium ... Cs***val, ...! Helyszín: ... Mindez drogprevenciós jelleggel, "sportolók a drogok ellen" mozgalmunk részeként!”

Kiveeel? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  Muhahahaaaaaaa ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 
!+"% kulcsszó a hitelesség  ;D ;D ;D
Mé'?
Engem spec. kértek fel anno előadást tartani drogprevenciós programba...hogyan másztam le a cuccról címszóval...
Ilyen időszak is vót,na...
Büszke nem vagyok rá,de nem is szégyellem a dolgot-ezen is túl vagyok!
 @:-)
Az bazzeg, akkor én előadást fogok tartani arról, hogy senki ne cigizzen, meg arról, hogy hogyan kell magas emberként élni :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kedves barátaim, nyugodtan küldjetek nekem még ilyen híreket, meg  mindenfélét, bearanyozza a napomat >:D :D

Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 04. - 14:43:00
Válasz #31

Torony

Vendég
ja, csak éppen itt erről szó sincs, senki nem mászott sehova, sőt  ;D
De persze ő sohasem, fujjfujj  ;D ;D ;D ;D

2008. Június 04. - 15:08:38
Válasz #32
Nem elérhető

FirstLady


Csak mondani kellett:
"... Testépítő bemutató és bemutató edzés-miniszeminárium ... Cs***val, ...! Helyszín: ... Mindez drogprevenciós jelleggel, "sportolók a drogok ellen" mozgalmunk részeként!”

Kiveeel? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  Muhahahaaaaaaa ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 
!+"% kulcsszó a hitelesség  ;D ;D ;D
Mé'?
Engem spec. kértek fel anno előadást tartani drogprevenciós programba...hogyan másztam le a cuccról címszóval...
Ilyen időszak is vót,na...
Büszke nem vagyok rá,de nem is szégyellem a dolgot-ezen is túl vagyok!
 @:-)
Az bazzeg, akkor én előadást fogok tartani arról, hogy senki ne cigizzen, meg arról, hogy hogyan kell magas emberként élni :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kedves barátaim, nyugodtan küldjetek nekem még ilyen híreket, meg  mindenfélét, bearanyozza a napomat >:D :D

Jóhát de te lejöttél már róla 8-)
Ne hasonlítsd magad ehhez 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 04. - 17:10:40
Válasz #33
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ti kis csippppások.... Nem szabad "drogozni"!!! Me' mindenki csák úgy születik -édes drága tezsvíreim-, hogy ákkorá mind á ház! Meee hurkát meg szalonkát köll önni!

 :-)!

2008. Június 04. - 18:47:37
Válasz #34
Nem elérhető

FirstLady


Jajhát de most én nem is az olyannövősökre gondótam, hanem a kaszálósra  8-) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 04. - 23:03:14
Válasz #35
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Amint megígértem csináltattam pár képet, ami nem lett nagyon jó, mert az edzőtársam (az egyszerűség kedvéért hívjuk itt csak Dokinak) keze nem kicsit remegett...Talán elfáradt egy egyszerű karozás alatt  ;D ;D

2008. Június 04. - 23:04:37
Válasz #36
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
És még...

2008. Június 05. - 01:01:28
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


És még...

Tényleg disznóra fel vagy hízva, nem is értem hogy írogathatsz még ide, ilyen formával  !+"%  >:D
Viccet félretéve ha a diétám végén lenne fele ilyen jó formám, már megérte elkezdenem  @-o  --)

2008. Június 05. - 07:39:34
Válasz #38
Nem elérhető

hopika


És még...

Tényleg disznóra fel vagy hízva, nem is értem hogy írogathatsz még ide, ilyen formával  !+"%  >:D
Viccet félretéve ha a diétám végén lenne fele ilyen jó formám, már megérte elkezdenem  @-o  --)

God!

Vígasztaljalak:nem hiszem,hogy lesz ilyen forma...ez még qrva jó mindíg!
A versenyzők és a köznép versenyforma-offseason forma különbözőségei ég és föld távolságot mutatnak!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 05. - 07:55:09
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg


És még...

Tényleg disznóra fel vagy hízva, nem is értem hogy írogathatsz még ide, ilyen formával  !+"%  >:D
Viccet félretéve ha a diétám végén lenne fele ilyen jó formám, már megérte elkezdenem  @-o  --)

God!

Vígasztaljalak:nem hiszem,hogy lesz ilyen forma...ez még qrva jó mindíg!
A versenyzők és a köznép versenyforma-offseason forma különbözőségei ég és föld távolságot mutatnak!!!

Köszi, látom bízol bennem  :D  O0
Amúgy igazad van, én is csak hülledezek, de arra jó, hogy az ember belője milyennek KELLENE lenni  =/+'  8-}

2008. Június 05. - 10:03:57
Válasz #40
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Köszi Hopika és God! Most elpirúltam!  ;D

De komolyan ez a forma már nekem elég fedett. Nem mondhatni, hogy nagyon zsíros, mivel inkább vizesfiú lett belőlem, de évszázadnyi különbség van a verseny és az off fazon között. Szóval tényleg jól esik, s ezeket a képeket azért tettem fel, hogy ne csak a fullos fazonban szerepeljenek képek! Élvezni kell ezt is és lehet még így is fotózni!!!!! (Szerintem) És nem égő egy testépítő, vagy akár egy (hogy is fejezted ki??? Köznép:):)) átlagos adottságokkal bíró vas szerelmesének az ha kicsit behízik a versenyek között...

 O0 O0 O0

2008. Június 05. - 21:05:32
Válasz #41
Nem elérhető

hopika


És még...

Tényleg disznóra fel vagy hízva, nem is értem hogy írogathatsz még ide, ilyen formával  !+"%  >:D
Viccet félretéve ha a diétám végén lenne fele ilyen jó formám, már megérte elkezdenem  @-o  --)

God!

Vígasztaljalak:nem hiszem,hogy lesz ilyen forma...ez még qrva jó mindíg!
A versenyzők és a köznép versenyforma-offseason forma különbözőségei ég és föld távolságot mutatnak!!!

Köszi, látom bízol bennem  :D  O0
Amúgy igazad van, én is csak hülledezek, de arra jó, hogy az ember belője milyennek KELLENE lenni  =/+'  8-}

Na örülök,hogy nem sírtál be az üzenetemen-nem csalódtam.
Én is arra akartam rávilágítani,hogy Te meg én hasonló "szerencsés" típus vagyunk,akik könnyen híznak és mégnehezebben pucolódnak! ˝=/ ˝=/ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 05. - 21:08:03
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


És még...

Tényleg disznóra fel vagy hízva, nem is értem hogy írogathatsz még ide, ilyen formával  !+"%  >:D
Viccet félretéve ha a diétám végén lenne fele ilyen jó formám, már megérte elkezdenem  @-o  --)

God!

Vígasztaljalak:nem hiszem,hogy lesz ilyen forma...ez még qrva jó mindíg!
A versenyzők és a köznép versenyforma-offseason forma különbözőségei ég és föld távolságot mutatnak!!!

Köszi, látom bízol bennem  :D  O0
Amúgy igazad van, én is csak hülledezek, de arra jó, hogy az ember belője milyennek KELLENE lenni  =/+'  8-}

Na örülök,hogy nem sírtál be az üzenetemen-nem csalódtam.
Én is arra akartam rávilágítani,hogy Te meg én hasonló "szerencsés" típus vagyunk,akik könnyen híznak és mégnehezebben pucolódnak! ˝=/ ˝=/ ˝=/

Nem vagyok egy sértődős, pláne ha igazad van  ;D

2008. Június 05. - 22:10:29
Válasz #43
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na örülök,hogy nem sírtál be az üzenetemen-nem csalódtam.
Én is arra akartam rávilágítani,hogy Te meg én hasonló "szerencsés" típus vagyunk,akik könnyen híznak és mégnehezebben pucolódnak!   


Na ezen sírva röhögtem!!!!!

 O0 O0 O0

2008. Június 05. - 22:12:45
Válasz #44
Nem elérhető

hopika



Na ezen sírva röhögtem!!!!!

 O0 O0 O0

Örülök,ha jó kedvre derítettünk... @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!