2024. Május 09. - 09:54:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Offffffff szezon  (Megtekintve 24145 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 27. - 13:07:16
Válasz #60
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Június 27. - 13:08:27
Válasz #61
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nem lehet túl hosszú ideig alkalmazni...Ja és "csak haladó testépítőknek" ez ki volt emelve! Szóval akkor még nekem is kellene várnom:D:D:D

2008. Június 27. - 13:09:01
Válasz #62
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Miért is Zsolti?

2008. Június 27. - 13:15:15
Válasz #63
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Előbb nem jó helyre raktam az irományom...és gyorsan kiszedtem.

De ha már off szezon....nálam rehabilitáció van...kicsit pihen az edzés...és pihen a megadózisú tápkieg is. A kalóriabevitelem igen magas. Nagy része nem proteinből áll.  !+"% De van benne az is. Szerencsére a verseny utáni zabálásoknak meg extra kalóriáknak már azért vége. Kicsit tudatosabb táplálkozást szeretnék követni. Az izületeimnek és az izmoknak és nem utolsósorban a hormonrendszernek adnom kell egy kis pihenőt. Szépen letisztul az ember és utána újult erővel mehet a csatába.Nálam ez a stratégia. Most egyszerűbb mederben megy a tápkieg...de ősztől besegít a Muscletech...Nitro Tech,Cell Tech,Mass Tech...MHP Activite,MHP T-Bomb...(ezek lesznek az alapok)én pl így képzelem az őszi-téli off szezont.

2008. Június 30. - 15:44:57
Válasz #64
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én is most pihenőben vagyok, de szeretném már elkezdeni a tömegelést. De azt hiszem az utóbbi időben (a versenyek miatt)elég negatív hozzá állásom lett magammal szemben. De mindegy ez megint csak az én lelkemben végigmenő gyötrelem. Ha ennek vége és ahogy te is írtad "helyre áll a hormonháztartásom", akkor szeretnék egy nagyobb tömegelésbe belekezdeni, mert az nem ártana nekem, s hogy hogyan is tenném? Azt hiszem, megint megkérdezem azokat akikre számíthatok, leírom a tanácsokat majd összevetem és abból lesz valami olyan, hogy nekem is jó legyen! :-}