2024. Április 27. - 11:26:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Summer Edition with tockon2 & B1ll4  (Megtekintve 37216 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 19. - 22:07:21
Válasz #15
Nem elérhető

Tarot


Igen - igen beköszöntött a rövid polos idöszak itt Pécsen is
A teremben Ahol edzek megkezdődött az egynyári fecskék
1.5 hetes tömegelési időszaka! Az esti órakban edzek az emlitett
ok miatt mivel nem lehet hozzáférni a gépekhez.
Olyat láttam mint még soha
40 esekből álló csoport lejött edzeni mikor is megláttam hogy
a szomjukat a gyakorlatok közt 1 - 1 doboz SOPRONIVAL
csillapitják .



El ne kezdjétek itt is nyomni, hogy ki hogy csinálja és te mennyire jó vagy, mert hardcore animal vagy, könyörgöm, ezért undorodtam meg a másik fórumtól is.
Köszi.

Ti meg nyomjátok, ahogy eddig!  :-):-)::

2008. Június 19. - 22:09:40
Válasz #16

Torony

Vendég
Ebben vót némi igazság.

+

2008. Június 19. - 22:30:52
Válasz #17

B1ll4

Vendég
Üdv mindenkinek !

Megvolt a mai kis szeretet edzésünk , volt pár beszélgető matiné brigád , de mikor beraktuk a kis rock cd-nket hirtelen abbamaradt a beszélgetés és inkább úgy döntöttek , hogy hazasietnek . Mi nekiálltunk szépen bemelegíteni , pontosan jött értem tockon2 így Ignite be is csúszott időben az arcba és nem csalódtunk ma se , bemelegítéskor iszonyat melegségérzet , jobb izomérzet , csak úgy áramlott szét a testünkben a liquid cuccos . Ne várjátok el tőlünk , hogy minden edzésről rakjunk képeket , teljesen kiveszi az erőnket :) . Itt érződik igazán , hogy pózolni még meg kell tanulnom , mert hihetetlen állóképesség kell hozzá . Olyan 2-3 hetente rakunk majd fel képeket , érjétek be ennyivel lécci :) . A hátazást nagy elánnal nyomattuk , csukjázásnál még ideáig nem volt érezhető ekkora bedurranás , csak egymásra néztünk , hogy ez ugyan mitől lehet . Mondjuk nem kicsit be is vagyunk töltve , meg tudunk maximálisan figyelni a kajára . Ez érződik is mert a Six-packem kezd halványodni :( . De nembaj valamit valamiért alapon megy a játék , lesz még ebből sajtreszelő. Tricepsz része is véleményem szerint jó volt , igaz tockon2 barátom nem igazán érezte úgy , de én láttam az eredményét brutál :) . Vádliztunk még a végén egy kicsit , utána bedúrtuk az emberes 150-160g-os turmixunkat és szépen eltávoztunk egy holnapi viszontlátás erejéig  /:-) .

Hát,csukja + vádli :

Húzódzkodás 4*10
Földön térdelve lehúzás szembenéző tenyérrel 8*75kg , 8*80kg , 8*85kg , 8*85kg
Lehúzás ülve fordított fogással 8*80kg , 8*80kg , 8*85kg , 8*85kg

Vállvonogatás részemről 2*20-as széria volt 22kg-os kézisúlyzókkal

Álló vádligépen nyomtunk kis pumpálást 5*20-as szériában emelkedő sorozatokat a végén tskg*2 súllyal .

Holnap 4 óra felé edzünk mert tockon2-nek sürgős dolga támadt estére , úgyhogy a válledzés korábban kerül terítékre , de nem fogtok bennünk csalódni ígérhetem  :-){ .

Képek :

1. Szemből páros bicepsz
2. Széles hát (Amit sajnos nem tudtunk megfogni , de tudom tudom kifogás :) )
3. Hátsó páros bicepsz
4. Oldalbicó (Enyhe vizes fej befigyel :D ... )

2008. Június 19. - 22:33:44
Válasz #18

B1ll4

Vendég
Képek még ....

1. Kattints már , mert mindjárt beszarunkkk !
2. Figyelj Béla ! Én egyszerűen széttéplek bazzeg !
3. Ez a kép Kazának készült ;) . Ő érti miért :)
4. A faszért nem 53-as már a karom ?

2008. Június 19. - 22:34:57
Válasz #19

B1ll4

Vendég
1. tockon2 vádli
2. Béla vádli

2008. Június 19. - 22:36:33
Válasz #20
Nem elérhető

FirstLady


Képek még ....

1. Kattints már , mert mindjárt beszarunkkk !
2. Figyelj Béla ! Én egyszerűen széttéplek bazzeg !
3. Ez a kép Kazának készült ;) . Ő érti miért :)
4. A faszért nem 53-as már a karom ?
Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
ügyesek vagytok!
Asszem értem, miért kell az a kép Kazának 8-) ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 19. - 22:39:31
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


Megint tocsogtatok bazze  --)

2008. Június 19. - 22:53:06
Válasz #22

B1ll4

Vendég
Nem szabad vagy mi ? :) Világ életemben izzadós voltam , ha már megemelem a földről a leejtett újságot vagy valamit már akkor elkezdek izzadni :) Fujj , gusztustalan vagy Béla :)

2008. Június 19. - 22:55:42
Válasz #23
Nem elérhető

zotja


dehogy vagy az :D az edzés ezzel jár :) szoktak nézni mikor guggolok és kicsit átázik már minden   :-O

2008. Június 19. - 22:59:58
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem szabad vagy mi ? :) Világ életemben izzadós voltam , ha már megemelem a földről a leejtett újságot vagy valamit már akkor elkezdek izzadni :) Fujj , gusztustalan vagy Béla :)

Szabadni szabad, azért én nem izzadok ennyire, de nem is edzek úgy mint ti!  :-/-(-:  =/+'

2008. Június 19. - 23:41:31
Válasz #25
Nem elérhető

tockon2


Na, én is hazaértem, meg betoltam az esti kaját!  /7%
Jah, a mai egy elbaszott edzés volt a sok pózolás miatt! Le a kalappal a versenyzők előtt, rengeteg energiát kivesz!  :-){

Túl sok mindent nem fűznék hozzá az edzéshez, Béla mindent leírt precízen.
Nálam a hátazásnál 100kg volt a vége mindennek+a csuklya 32kg.

Tricepszben a köteles gyakorlatoknál 35-40kg-kat használtam, homlokra engedésnél pedig 45kg-ig mentünk fel. Azt nem győzöm hangsúlyozni, hogy a csigás gyakorlatoknál a súly mindig relatív és erősen teremfüggő. A tricepsz letolást, amíg az egyik gépen 40kg-mal csinálom, addig a másikon 120kg-mal, és ez egy termen belül van.  !+"%  :-/-

Jah, vádlizunk is ezerrel, ebben sajnos gyengébb vagyok, de igyekszem felhozni a lábam nyár végére Béla szinjére!  =/+'

Ignite egy vadállat! Placebóval keverve nagyon üt. ;D @-o Viccet félretéve, én nehezen reagálok bármilyen edzés előtti bedurrantóra, de ezt 5 perc után megérzem.  @:-)

Nagyjából ennyi mára! Ha valaki esetleg véleményezné a kajánkat, edzéstervet, azt megköszönném (Steve, Johnny ::) ). A képek után meg várjuk a kritikákat, mert mi azt is bírjuk!  ;)


2008. Június 19. - 23:44:33
Válasz #26
Nem elérhető

tockon2


Megint tocsogtatok bazze  --)
Ha nem izzad az ember, nem is edz igazán. =/+'  Bár amikor télen a 12 fokban tocsogtunk az izzadságban, azért az megfázós időszak volt. ˝=/

2008. Június 19. - 23:48:28
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Megint tocsogtatok bazze  --)
Ha nem izzad az ember, nem is edz igazán. =/+'  Bár amikor télen a 12 fokban tocsogtunk az izzadságban, azért az megfázós időszak volt. ˝=/

Ez hajlamtól is függ szerintem, én nem vagyok ennyire izzadós  o:)

2008. Június 19. - 23:53:41
Válasz #28
Nem elérhető

tockon2


Megint tocsogtatok bazze  --)
Ha nem izzad az ember, nem is edz igazán. =/+'  Bár amikor télen a 12 fokban tocsogtunk az izzadságban, azért az megfázós időszak volt. ˝=/

Ez hajlamtól is függ szerintem, én nem vagyok ennyire izzadós  o:)

Mázlista! ˝=/

2008. Június 20. - 01:09:34
Válasz #29

B1ll4

Vendég
Heh , fel se tűnt , hogy a tricepszet nem írtam le :D Nembaj látom a társam gondolt erre is :)