2024. Április 27. - 07:30:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Summer Edition with tockon2 & B1ll4  (Megtekintve 37213 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 20. - 05:27:40
Válasz #30
Nem elérhető

fastor


Tockonnak fura a háta elsö páros bicónál olyan hogy húbazeg @-o hátulról nem annyira ütös...
nah nem sértsébölcsak elöjött belölem a beleköthetnék ;D
de amúgy jól néztek ki ;-oo-;
ezt nem buzisan venni de nem bírok fogalmazni ;D
am nem tom lehet én nem edzek keményen de én alig izzadok, télen szinte soha max guggolásnál szoktam meg lábtolónál de akor is a felsötestem :D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 20. - 09:07:35
Válasz #31
Nem elérhető

tockon2


Tockonnak fura a háta elsö páros bicónál olyan hogy húbazeg @-o hátulról nem annyira ütös...
nah nem sértsébölcsak elöjött belölem a beleköthetnék ;D
de amúgy jól néztek ki ;-oo-;
ezt nem buzisan venni de nem bírok fogalmazni ;D
am nem tom lehet én nem edzek keményen de én alig izzadok, télen szinte soha max guggolásnál szoktam meg lábtolónál de akor is a felsötestem :D
Megy az kintebb is, csak csúsztunk egy kicsit!  ::) !+"%

2008. Június 20. - 10:00:42
Válasz #32
Nem elérhető

Johnnyx


Jók lettek a képek  :-)! Bélának külön kiemelném a hátát, nagyon szépen ki van dolgozva.
Én is nagyon izzadós vagyok, talán egyedül karedzésen szoktam kevésbé izzadni.
Egyetek zabot!

2008. Június 20. - 10:11:21
Válasz #33
Nem elérhető

L


am nem tom lehet én nem edzek keményen de én alig izzadok, télen szinte soha max guggolásnál szoktam meg lábtolónál de akor is a felsötestem :D

Persze mert a tested víz és zsírtartalma tömegeléskor is alacsonyabb mint egy bekészült versenyzőé!  :-Đ ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Június 20. - 17:13:09
Válasz #34

B1ll4

Vendég
Sziasztok !

Tockon2 kérésére ma csak én írok vagy legalábbis késő estig , mert neki családi banzáj van :) . Előrébbhoztuk a váll edzésünket a mai nap , így fél 4-kor edzettük le a kicsikét . Furcsa dolog volt nálam , mivel én csak 2x kajáltam előtte , de egész jól bevoltam töltve , de az Ignite nagyon hozza amit vártunk tőle , mi még teltebbnek is látjuk sokkal magunkat , mint kieg nélkül . Nagyon tetszik ez a termék , remélem még jó sokáig nem fogok hozzászokni és szolgáltatja folyamatosan amire szükségünk van :) . Volt egy szép gyereksereg csapat a teremben , ők voltak a nézők a moziban . Bekentük a vállainkat szépen nicoflex-el ,  égett mint az állat , de enélkül már nem is edzünk . Egy új szintre vittük fel ezzel az edzéseinket , egymást motiváljuk , csapkopjuk , ordibálunk , nagyon ráéreztünk egymás edzésére . Mondjuk a mai edzés pihenőideje röhögéssel ment el , mivel a kis termet körbefingtuk igen szépen , így nem volt olyan terület ahova lehetett volna menni úgymond "tiszta területre" :D .

Váll :

Vállból nyomás ülve , rúddal , keretben - 8*80kg , 8*90kg , 6*100 , 6*100kg nálam ezek csúcsok , bár mondom ahogy felb*sztuk egymást , nem is volt kérdéses , hogy ennek ilyen vége lesz  . tockon2-nél ami rudas gyakorlat általában 10-15-20kg-ot hozzá kell adni :) .
Oldalemelés állva - 8*16kg , 8*16kg , 8*18kg , 8*18kg
Oldalemelés ülve - 8*10kg , 8*10kg , 8*12kg , 8*12kg Itt abszolút az izomérzet és a szabályosság a cél , minél lassabban visszaengedni ,pumpálni az izmot.
Csigás lehúzás hátsó vállra - 8*20kg , 8*20kg , 8*20kg , 8*25kg
Csigás keresztezés hátsó vállra - 8*20kg , 8*20kg

Részemről nagyon jó edzés volt , még több ilyet tockon2 barátom !

Szeretnénk kérni tőletek egy olyan szivességet , lehet bunkóságnak fog tűnni , de mi ezt a topicot azért hoztuk létre , hogy motiváljunk titeket , esetleg akik kezdők talán tanulhatnak belőle . Arra szeretnénk kérni titeket , hogy ne offoljuk szét a topicot , ha megjegyzés van akkor az csak témába vágó legyen és hozzánk fűződő , ha egymással szeretnétek beszélgetni arra vannak más topicok vagy privátban . Tényleg ne haragudjatok meg ezért , mi abszolút nem várunk el semmi dícséretet , semmi pozitív megjegyzést , lehet orrba szájba fikázni , csak ne offoljuk a topicot . Egy rendezett , szépen végig vitt topicot szeretnénk ebből látni a nyár végére .

Noh én megyek is sütni , főzni . Utána festem azokat a rohadt lemezeket a garázsra  @-o . Lenézek a partra is , megnézzük milyen a másik nem felhozatala  8-) . Hátha nekem is jut valami  @:-) .

Töltsetek be és edzetek egy k*rva nagyot , utána egy jót csobbanni valami vizes témában . Nincs is ennél jobb . További szép napot mindenkinek !  :-){

2008. Június 20. - 17:54:54
Válasz #35
Nem elérhető

Johnnyx


Egy témába vágó kérdés:
"Vállból nyomás ülve , rúddal , keretben" -- ezt a gyakit hogyan csináljátok? Egyrészt a keret Smith-gépet jelent-e, másrészt mellről vagy tarkótól nyomtok?  ::)
Egyetek zabot!

2008. Június 20. - 20:37:44
Válasz #36

B1ll4

Vendég
Szeva JohnnyX , lefényképezzük majd neked akkor ezt a gyakorlatot jövőhéten . Hát tarkóra engedjük , de nem olyan módon , hogy szétnyírjuk a vállizületet ...
Mondjuk igen fájdalmas szokott lenni mikor koccan a búránkon a súly , de a buta gyúrósnak ez már meg se kottyan :) . Tehát olyan orr magasságig engedjük le a súlyt és utána robbanékonyan nyomjuk ki figyelve a légzést és fent pedig nem akasztjuk ki még a legnehezebb súlynál se , legjobb gyakorlat számomra , állva nem szerettem mert beletudtam segíteni sok testrészemmel , itt megvagy támasztva kényszerhelyzet lép elő . Természetesen Smith-keretről van szó . Nekem ez a gyakorlat hozott valamelyest azon a mocskos szar vállamon :) . Meg ha lent leszel pénteken , pont válledzésünk lesz tockon2-vel így meg is nézheted ha gondolod mi hogy végezzük .

2008. Június 20. - 20:48:44
Válasz #37
Nem elérhető

Johnnyx


Pénteken estefelé érünk csak oda, úgyhogy lehet nem lesz rá alkalom. De a lényegét vágom ez alapján, amit elmondtál.
Egyetek zabot!

2008. Június 20. - 20:49:12
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


am nem tom lehet én nem edzek keményen de én alig izzadok, télen szinte soha max guggolásnál szoktam meg lábtolónál de akor is a felsötestem :D

Persze mert a tested víz és zsírtartalma tömegeléskor is alacsonyabb mint egy bekészült versenyzőé!  :-Đ ;D ;D
cserélek szálkát tömegre de modntam már GOdnak ;D
am köszi ;D
de :-!!!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 20. - 22:28:35
Válasz #39
Nem elérhető

tockon2


Szeva JohnnyX , lefényképezzük majd neked akkor ezt a gyakorlatot jövőhéten . Hát tarkóra engedjük , de nem olyan módon , hogy szétnyírjuk a vállizületet ...
Mondjuk igen fájdalmas szokott lenni mikor koccan a búránkon a súly , de a buta gyúrósnak ez már meg se kottyan :) . Tehát olyan orr magasságig engedjük le a súlyt és utána robbanékonyan nyomjuk ki figyelve a légzést és fent pedig nem akasztjuk ki még a legnehezebb súlynál se , legjobb gyakorlat számomra , állva nem szerettem mert beletudtam segíteni sok testrészemmel , itt megvagy támasztva kényszerhelyzet lép elő . Természetesen Smith-keretről van szó . Nekem ez a gyakorlat hozott valamelyest azon a mocskos szar vállamon :) . Meg ha lent leszel pénteken , pont válledzésünk lesz tockon2-vel így meg is nézheted ha gondolod mi hogy végezzük .
Megérkeztem a vacsiról, jelentem rizotto és pulykacomb filé volt, tehát még bűnözni se nagyon kellett, bár azért ott figyelt a zsebben 15 db 2g-os whey amino tabletta és a biztonság kedvéért be is dúrtam...ki a wc-re, be az arcba! Azt mondta anyám, mindegy csak ne lássák. Ha ezen múlt a családi béke... !+"%

Edzés a korai időpont ellenére nagyon jól ment, én is rekordot döntöttem, vállból nyomásnál 120kg-ba hetet sikerült belenyomni. Persze orrig leengedve, de én úgy szoktam mondani, hogy a fül közepének a vonaláig, mert az orros példánál olyan, mintha előre engednénk. Bocs Béla, nem kötözködök!  ;-oo-;  Meg ne orrolj rám! @-o
Egykezes súlyokban 2-4 kg-mal többel csinálom a dolgokat, a csigás gyakorlatoknál pedig hasonló súllyal, mint Béla.

Lesz még ilyen edzés Béla!

Eregettünk is rendesen, lassan olyan érzésem lesz, mint amikor összezárják a lányokat és igazodik a ciklusuk. Hát a miénk is igazodott.  :-p

Nyomjátok keményen a vasakat!

2008. Június 21. - 13:04:06
Válasz #40

B1ll4

Vendég
Végre hétvége , kicsit lehet pihenni , visszább venni ch-t , alacsonyabb GI-re váltani . Bevallom hétvégén jólesik , csak nehogy a nagy semmittevésbe elkeveredjek valahol az éterben :D. Jelentem Tiszakécskén a 2 hetes esőzés óta , már javában 3 napja meg lehet dögleni a jó időben , úgyhogy amint végeztem a rohadt lemezek festésével , tőlem itt van 150 méterre a tiszapart ,fogom a kis gumicsónakom belefexem , teszek a mancsomba egy boleros-ice teás vizet mellé kis táskába jégakkuval egy kis zabát , és lecsurgok a szabadstrandig . Ki tart velem ?  ;-oo-;

Szóval a mai és a holnapi nap a pihiről szól , ilyenkor kell igazán rendezni a gondolatokat , kikapcsolni , nagyon keveset gondolni a teremre , edzésre . Lassan már ösztönösen berögzül a kaja megcsinálása , szóval jó úton haladok úgy érzem . Szerintem ez az egy lehetőség működik , ha valaki heti 5 alkalommal edz , hogy megfelelően táplálkozik, eleget iszik(nem sört) , eleget pihen . Főleg naturálon , így elkerülhető a túledzettség állapota , de azért érezni szoktuk mikor kell az az 1-2 hét szünet  , mondjuk 3 hete volt 1 hetes szünetünk , csúnya lenne ha már kiégnénk amúgy is :) .

Szóval a hétvégén tockon2 is járja a saját útját én is és a hétfőn egyesített erőnkből létrejön az Ignite kapcsolat !  :-){

Kellemes hétvégét mindenkinek ! relax és relax és relax ....

2008. Június 23. - 14:04:37
Válasz #41

B1ll4

Vendég
Újabb hét veszi kezdetét , a forróság szinte elviselhetetlen , de van 2 jelentkező akik képesek meghalni akár a vasak alatt ha muszáj ! Egész hétvégén a 2 gladiátor visszaszorította testépítő képességeit és próbáltak kikapcsolódni , de a gépezet automatán beindult mert hétfőt mutatott a kijelző és aktiválta magát , ezért Münhauser báró módszerrel csak kinyitjuk a belünket belepakoljuk az ételt , csövön nyomjuk a folyadékot , Ignite-t az arcba és meggyulladunk az arénában ! @:-) @:-) @:-)

Edzetek ti is ma egy hatalmasat !

2008. Június 23. - 14:06:18
Válasz #42
Nem elérhető

tockon2



2008. Június 23. - 16:26:51
Válasz #43
Nem elérhető

God Vazzeg


Újabb hét veszi kezdetét , a forróság szinte elviselhetetlen , de van 2 jelentkező akik képesek meghalni akár a vasak alatt ha muszáj ! Egész hétvégén a 2 gladiátor visszaszorította testépítő képességeit és próbáltak kikapcsolódni , de a gépezet automatán beindult mert hétfőt mutatott a kijelző és aktiválta magát , ezért Münhauser báró módszerrel csak kinyitjuk a belünket belepakoljuk az ételt , csövön nyomjuk a folyadékot , Ignite-t az arcba és meggyulladunk az arénában ! @:-) @:-) @:-)

Edzetek ti is ma egy hatalmasat !

Na, pont ez kellett, nemsokára megyek én is  =/+'

2008. Június 23. - 23:13:59
Válasz #44

B1ll4

Vendég
Jelentem megvolt a mai edzés is , hát középső részét céloztuk meg , kis csukjával + vádlival fűszerezve .

Elmondhatom , hogy életemben nem edzettem még ilyen melegbe , de lehet hogy tockon2 barátom se ... de mindenesetre amit vártunk az Ignite-től továbbra is hozza, úgyhogy semmi aggodalom . Be is vagyunk töltve , megy a kaja , nincs mese ...

Hát , csukja , vádli :

Döntött törzsű evezés : - 8*90kg , 8*100kg , 8*100kg , 8*100kg -> nem mentem fentebb , mert a derekamat 2 hete majdnem kikészítettem egy rosszul sikerült guggolásnál és azóta nem igazán akarom terhelni , jöjjön először helyre.
Melltámaszos evezés gépen , szűk fogással : - 8*60kg , 8*65kg , 8*65kg , 8*70kg  -> ez nálunk olyan mint a tricepsz találkoztam már olyan géppel , ahol húztam 100 fölötti súllyal , de ez igen masszív gépezet , vagy csak mi vagyunk mocskos gyengék :)
Egykezes evezés padon : - 8*40kg , 8*40kg , 8*40kg , 8*40kg -> ez a legnagyobb súly sajnos a teremben ami az egykezeseket illeti
Széles fogású vállvonogatás : 20*70kg , 20*70kg , 20*70kg
Álló vádli : 20*50kg , 20*50kg , 20*50kg , 20*50kg -> átmozgató jellegű volt , inkább betartottam a páros illetve páratlan mp számolást fenti megfeszüléskor és elernyedéskor , így jobb vérellátást nyomatni a vádliba , mondjuk szerencsém van bárhogy kínzom a vádlimat mindig reagál rá , az a lényeg nem szabad megragadni egy verziónál minden oldalról , váltogatni a súlyokat , intenzitást , végrehajtást és nem fog megállni a fejlődése.

Bedúrtuk a szokásos turmixunkat és várjunk a kedvenc edzésünket , ami nekünk a mell-bicepsz. tockon2 barátom jóval erősebb volt a mai nap , de lesz remélem ez még fordítva is egyszer . Hiába viking vér csorgadozik az ereiben  8-) . Ő ezt persze tagadja , de higyjétek el nekem van benne valami :) .
Van egy CD-nk amit a teremben lenyomunk placebo hatásra 2x olyan erősek meg hangosak is leszünk . Ez a névjegyünk lassan , ha ezek a régi rock zenék mennek a teremben , akkor tutti mi vagyunk ott :D.

További szép jó estét mindenkinek ! :-){