2024. Május 10. - 12:54:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lelkisegely meg egyeb lelkitamasz topic  (Megtekintve 196741 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 24. - 21:18:05
Válasz #30
Nem elérhető

fastor


Nekem itt azt mondják, hogy 12-es vagyok a 11 első három mondatával ;D !+"%

 ;D ;D ;D ;D
te torony, mikor a 6-7 írtad nem edzettem melletted véletlen? :-/]
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 24. - 21:19:49
Válasz #31
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Egy fórumtárs kérésére itt a szöveg, amit egy blogból sikerült előhúzni, akinek ezúton is köszönjük, hogy tudtán kívül megőrizte az utókornak, mert nem volt belőle másolat...

Egy idegbeteg rigó kiabálja a magáét az udvaron. Nem adja fel. Forgolódsz, de nem tudsz visszaaludni, a természet is szólít. De nem is baj, idő van.

Konyha, még szinte csukott szemmel feltéped a tejsavós vödör tetejét, a sékerbe fél liter vízbe kerül két púpos mérőkanállal, álmatagon lötyögteted, könnyen oldódik. Megy bele a zabpehely meg egy banán, szépen felkarikázva, csoda, hogy nem nyiszálod le az ujjaid. Finom, imádod, enélkül nem indul a reggeled. Amíg a zab puhul, kecses kis virsliujjaiddal kiszabadítod a vitaminokat a zacskóból, mellédobsz pár kapszula nitrogén-oxidot. RDA, bruhaha. A másik sékerbe megy megint tejsavó, meg vagy húsz gramm glutamin, aztán a táskába a bandázs, öv, edzőcipő, igen CIPŐ, melegítő satöbbi mellé.

Egy kis emésztés után kilépsz a párás szombat reggelbe, hatalmasat harapsz a még nem is büdös belvárosi levegőből. Hűvös van, fejedre húzod a kapucnit, és betájolod a termet. A piacon már zajlik az élet, a hentesboltból integető néninek odaszólsz, hogy ma inkább edzés után mennél a pár kiló csirkédért, köszönöd szépen.

Mp3 lejátszó a füledbe, a teremig azt az ötperces sétát a ráhangolódással töltöd, az agyadban a Korn reszeli a gitárt, körbenézel. Egy ötvenes forma rosszul szabott, mocskos öltönyben támasztja a falat egy kiskocsma mellett, nem tudod eldönteni így reggel, hogy még részeg, vagy már részeg. Gyönyörű. Kikerülöd, szaga szinte kitépi a szaglóhámot az orrodból, a nyitott ajtón kiáramló bagófüst mögött klónjai támasztják a pultot.

Aszfaltszag. Útfelújítás. A melósok műszak előtt az úthengernek támaszkodva tekerik ki a felesüvegek nyakát, gyorsan utána küldenek egy sört. Vagy kettőt. Ha most ilyesmit kellene innod, meghalnál, suhan át az agyadon, ahogy elmész közöttük.

Bevillan a recézett rúd, ahogy ráfonódik az ujjad. Na dolgozik már a nitrogén… akaratlanul elvigyorodsz, de pár takony kölyök széttapossa a gondolataidat. Valamitől nagyon be vannak állva, ahogy kiszállnak – mit kiszállnak, kiesnek – egy taxiból. Trendi séró, rózsaszín felső, mintha kötelező lenne, egyiknél egy üveg pia. Hangosak, ordenárék, övék a világ, hiszik most, tizenpár évesen. Az egyik végighányja hirtelen egy szemetes oldalát, a többiek röhögnek, a vállát veregetik. Büszkék rá. A srác is magára. Lehet is, ennyi vagy, kisfiam, egy hányás egy szemetes oldalán, ezt majdnem közlöd is vele, de a lábad a terem felé hajt.

Igen, több vagy ezeknél.

Imádsz edzeni, imádsz a kajáddal baszakodni. Az a napi másfél óra a teremben, az a tied. CSAK A TIED. Mert szereted, ez az életed, a meló, a napi robot, a tanulás vagy akármi mellett, az a plusz, ami célt és erőt ad. A vér száguld, a fizikum alakul, az izmok kegyelemért könyörögnek, röhögsz a beteg kis pöcsökön az elmebeteg gyakorlataikkal, a velnesz-lapokból vett iszonytató baromságaikon. TE jobban tudod.

Több vagy ezeknél.

Sportoló vagy.

Azt hiszem ezt tavaly olvastam, diéta és felkészülés alatt. Nem abból adódóan, hogy megtaláltam (mert diéta alatt még a számítógépet is nehéz megtalálnom), hanem, mert felhívta egy kedves ismerősöm a figyelmemet, hogy rólam írták-e a cikket! Mondtam nem, de elolvasva nem tudtam megállni sehol, mert hiányzott az illat...... a vas illata......

Köszönöm torony! Ez tavaly nagyon sokat számított nekem!

2008. Június 24. - 21:28:49
Válasz #32

Torony

Vendég
tökjó, hogy a netre okádott baromságaimnak néha van valami értelme...  ;D

2008. Június 24. - 21:37:58
Válasz #33
Nem elérhető

FirstLady


Torony, valakinél nagyon betalálhattál, mert kaptál egy mínuszt 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 24. - 21:41:19
Válasz #34
Nem elérhető

Jordan


Torony, valakinél nagyon betalálhattál, mert kaptál egy mínuszt 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Valaki magára ismert, és nem éppen tetszhetett neki a konklúzió!  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 24. - 21:54:21
Válasz #35
Nem elérhető

FirstLady


Úgy látom, köhög a kis bolha, de én nem fogom ütögetni a hátát... 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 24. - 22:07:41
Válasz #36
Nem elérhető

God Vazzeg




Azért ez a hsz durva volt, remélem valaki illetékes is olvassa.. Ami sok az sok bakker  :-}

2008. Június 24. - 22:12:44
Válasz #37
Nem elérhető

Jordan


peace
Az a meglátásom hogy téged már nem fognak jelölni miniszterelnöknek.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 24. - 22:19:54
Válasz #38
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 24. - 22:37:39
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg


Durva volt?Valaki mégis plusszal jutalmazott érte!  ;D  8-}  @:-)
Aszolúte nem volt semmi extra benne, csak az igazat írtam le!  8-}  8)
Egyébként a lédi sem nagyon tudott mit ráböffenteni...  8-}   ::) ;D
Engem lehet fikázni, de én nem tehetem meg?  ????...  Łł=  #:-)
Ugyan már gyerekek... menyjetek szólni az óvónéninek/bácsinak és áruljátok be!  :-<  :-)(-:  !+"%  !+"%
Peace

Nekem a stílusoddal nincs gondom, csak a személyeskedéssel.. Nem való ide, ez a fórum nem erről szólt. Eddig..  8-)

2008. Június 24. - 22:47:32
Válasz #40
Nem elérhető

N T

Adminisztrátor
jó hogy itt vagy, maradj olyan amilyen vagy . privátban ird meg légyszives ha valakivel privát gond van. Ha sokaknak szól akkor hajrá!

Tibor



2008. Június 24. - 22:47:56
Válasz #41
Nem elérhető

Arelius


Na, én pl. most azon izgulok, hogy ez lesz az 1000. hozzászólásom, és kíváncsi leszek, hogy mi fog történni túl az ezren ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Egyébként visszatérve a nő-pasi rémára, ami a kécskei topicban kezdődött én arra lennék kíváncsi, hogy volt-e olyan nő (nőknél pasi), aki azt várta volna el tőletek, hogy ne járjatok edzeni. Hallottam már ilyen történeteteket, csak kíváncsi vagyok, hogy az esetek nagy százalékában örülnek-e a csajok (pasik) ennek, vagy inkább sírnak, hogy velük legyetek többet   

Nalam meg nem volt olyan botor holgy aki ezt merte volna kerni hogy valaszak kozte vagy az eletmod kozott mert pontosan tudta hogy gondolkodas nelkul valasztok.. =/+' ;D

Torony! nagyon franko hogy meg vannak ezek a cikkek mer ezt nem lehet elegszer elolvasni  Łł= :-)!
K.G.B.

2008. Június 24. - 22:50:36
Válasz #42
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ha igényt tartasz rá, nagyon szívesen kölcsönadom  :D :D :D :D

2008. Június 24. - 22:51:12
Válasz #43
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hú basszus lebuktam, na mindegy!!! ;D
Ha igényt tartasz rá, nagyon szívesen kölcsönadom  :D :D :D :D


2008. Június 24. - 22:52:48
Válasz #44
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!