2024. Május 10. - 18:25:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Isosource  (Megtekintve 47653 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Július 07. - 21:53:07
Válasz #30
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Régen én is kipróbáltam az Isosource ahogy írtam nem bírta a gyomrom!
A véleményem az hogy nem jobb egy tómegnövelőnél!

De végül is a saját bőrödön kell megtapasztalnod  ;)

2008. Július 07. - 21:53:53
Válasz #31
Nem elérhető

hopika


Neked is Mr.Green!
Jó edzés mindenkinek kell és legfőképp mégjobb kiegészítők!

Amúgy most ugrott be,hogy anno,mikor nagyanyám nagyon szarul volt adtak neki valami folyékony tápszert konzerv formátumba.Rühellte az ízét és én termeltem be mindet.Olyan volt ízre,mint egy híg vanilia puding,de volt benne minden,ami kell a növekedéshez(na nem pro builder szinten).

Uff!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 07. - 21:56:45
Válasz #32

Zsuzsi

Vendég
Régen én is kipróbáltam az Isosource ahogy írtam nem bírta a gyomrom!
A véleményem az hogy nem jobb egy tómegnövelőnél!

De végül is a saját bőrödön kell megtapasztalnod  ;)


Bogyónak (Prod) semmit nem bír a gyomra,úgyhogy őt ne vegyétek alapul.  :D :D :D :D :D :D

Ja és egy ismerősöm mikor itta az isosource-t,eléggé behízott.

2008. Július 07. - 22:09:39
Válasz #33
Nem elérhető

Mr Green


Erröl beszéltem:)) Na de majd ha megcsinálom a kurát meg mutatom az eredményket is:)) szerintem is jobb mint egy tömegnövelö:
 :-oD

na mindenkinek minden jot gyurjatok wazze:)
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 07. - 22:09:39
Válasz #34
Nem elérhető

Mr Green


Az megesik ezzel edzeni kell rendesen és csak edzés után meg reggeli helyet!

Ezzel észelkel bánni nem gyerek tápszer ))=/
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 08. - 08:46:20
Válasz #35
Nem elérhető

FirstLady


Na, ez egy jó topic vót ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D
Igyátok meg rákos betegek és hajléktalanok tápszerét, akik nem kapják meg rendesen, mert a kórházból máshova kerül... Nem kell tömegeléshez a proteinturmix... Asszem összefoglaltam a lényeget ˝=/ ˝=/ ˝=/
Szerintem Mr. Green, igyad, valszeg pont olyan a tápanyagszükségleted, mint egy rákosbetegnek :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 08. - 08:48:01
Válasz #36
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az megesik ezzel edzeni kell rendesen és csak edzés után meg reggeli helyet!

Ezzel észelkel bánni nem gyerek tápszer ))=/

Green,

Az Isosource 100 ml-ben kb. 4-5gr fehérje(tejfehérje vagy szójafehérje) és kb. 14 gr szénhidrát(cukor és malto...) plussz nagyon kis mennyiségű vitamin és ásványi anyag és egy nagy adag víz. A gyerek kakaógyár, Nestlé, gyártja a Novartis gyógyszergyár megrendelésére. Össze ne hasonlítsd már testépítőknek készült termékekkel...Ez nem gyerek tápszer, hanem sokkal rosszabb annál. A big foccken joke!  :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Július 08. - 09:38:58
Válasz #37

Torony

Vendég


Amúgy most ugrott be,hogy anno,mikor nagyanyám nagyon szarul volt adtak neki valami folyékony tápszert konzerv formátumba.Rühellte az ízét és én termeltem be mindet.Olyan volt ízre,mint egy híg vanilia puding,de volt benne minden,ami kell a növekedéshez(na nem pro builder szinten).

Uff!

és mellé rengeteg zsír volt benne... Ensure Plus, na, csak eszembe jutott a neve.

2008. Július 08. - 09:39:16
Válasz #38

Zsuzsi

Vendég
Régen én is kipróbáltam az Isosource ahogy írtam nem bírta a gyomrom!
A véleményem az hogy nem jobb egy tómegnövelőnél!

De végül is a saját bőrödön kell megtapasztalnod  ;)


Bogyónak (Prod) semmit nem bír a gyomra,úgyhogy őt ne vegyétek alapul.  :D :D :D :D :D :D

Ja és egy ismerősöm mikor itta az isosource-t,eléggé behízott.


A behízotton nem azt értettem,hogy izmos lett,hanem,hogy zsíros nagy béléssel :'( :'( :'( :'( :'(

2008. Július 08. - 09:42:16
Válasz #39
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Régen én is kipróbáltam az Isosource ahogy írtam nem bírta a gyomrom!
A véleményem az hogy nem jobb egy tómegnövelőnél!

De végül is a saját bőrödön kell megtapasztalnod  ;)


Bogyónak (Prod) semmit nem bír a gyomra,úgyhogy őt ne vegyétek alapul.  :D :D :D :D :D :D

Ja és egy ismerősöm mikor itta az isosource-t,eléggé behízott.


A behízotton nem azt értettem,hogy izmos lett,hanem,hogy zsíros nagy béléssel :'( :'( :'( :'( :'(

Igen ezt tudjk ezek a tápszerek.Én végigettem,végigittam mindet. Valóban ne hasolítsuk össze az étrendkiegészítőkkel mivel teljesen más a célcsoport. Az összetétel,a felszívódás,nem az izomépítést szolgálja hanem a ROBORÁLÁST!

2008. Július 08. - 09:55:52
Válasz #40
Nem elérhető

hopika




Amúgy most ugrott be,hogy anno,mikor nagyanyám nagyon szarul volt adtak neki valami folyékony tápszert konzerv formátumba.Rühellte az ízét és én termeltem be mindet.Olyan volt ízre,mint egy híg vanilia puding,de volt benne minden,ami kell a növekedéshez(na nem pro builder szinten).

Uff!

és mellé rengeteg zsír volt benne... Ensure Plus, na, csak eszembe jutott a neve.

Azaz... :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 10. - 10:58:47
Válasz #41
Nem elérhető

Mr Green


Szioka ó köszike minden kinek:)


Majd meglátjuk!! Pedig érdekes modon nem semmi amekkora bodysok iszák:)

Na igen biztos sok a viz benne meg minden ez egy szar :)) És egy rakás nem egyszerü bodys issza mert hülyék:))

Szép kis lány nem fehérjeturmix:)))

Kiváncsi lennék itt hogy ki hogy nézki és mennyi pénzböl és mennyi cuccal?:) ja itt mindenki naturál is bocsi:)))

 /7% ))=/
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 10. - 10:58:47
Válasz #42
Nem elérhető

Mr Green


efitmaster!

Azért utánna is nézhetél volna mert ez egyikse igazán fedi a valoságot!
Tudom sokat számit a marketing stb meg az elöte utánn  képek de gondolom akkor ezeket is elhiszitek:) :-){

Szóval 100ml be kapásból 5.7g fehérje van és nem soja......
na mindegy viccesek ezek a fórumok)  ˝=/ :-){
Nincsenek véletlenek!!!! Irány a csúcs:)

2008. Július 10. - 11:00:09
Válasz #43
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
"viccesek ezek a fórumok"

Nem látok semmi vicceset ;D

2008. Július 10. - 11:08:20
Válasz #44
Nem elérhető

endre66


Mi a fene ez itt Mr Zöld?  :-)!

Mutass egy sportolót, bármely sportágból, aki háromezer forintból lett országos/nemzetközi/európai/világbajnok  ?:-) 
Superbody-n nem láttad Eszteró Nutzillla Zsoltot, aki nem evett mást, mint croissant (csokisat és epreset) meg energiaitalt. Ebből azt levonni, hogy ő ezektől lett jó formába....hát, elég meredek.  :-O        Łł=