2024. Május 20. - 13:35:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: LANTOS JOHNNY  (Megtekintve 286986 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 18. - 10:57:33
Válasz #960
Nem elérhető

Kozaróczy Tibor


A szerves savak a jó gondolat!  ****:)))))) A Te agyad most frissebb...  Nézni kéne egy oldhatósági pH tartományt az adott hőmérsékletre vonatkoztatva, mert ugye az egy kicsit más mint szobahőmérsékleten ((megj.: a halogének itt nem számítanak: Fluór Klór Bróm nem nagyon keletkezhet a környéken sem...   :P)) Inkább a fitness versnyzők, Johnnynak igaza van...  :-)o-:

nem frissebb  ;D de talán halogénekkel is gondunk lehet...ezzel kapcsolatban még valamikor régen volt is egy "dömping" az aluminium edényekben való főzéssel kapcsolatban...merthogy a víz amiben főzünk az nem "halogénmentes"...tényleg köszönöm az információkat  ****:)))))) és gartulálok a formához!

Johnny nincs fecském  ;D de megkérdeztem nem abban kell pontozni  ;D és Boldog Szülinapot a kislányodnak!

2009. Július 19. - 08:07:20
Válasz #961
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kölcsön adtam volna az én fecskémet,de ahogy elnéztem nem menne fel most a combodon ;)
Köszönjük a jókívánságot.4 évesek lettünk ;-oo-;
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 21. - 16:58:17
Válasz #962
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Rob-nak,amit ígértem...
Megtörtént az MR .A vizsgálat eredménye kissé negatív kicsengésű.
Tehát:több gond is adódott.
elsőként volt ugye egy elülső rotátorköpeny szakadás,amit valószínűleg varrni kell.
Ezen kívül van egy pici csontkinövés a kulccsontomon,ami nyomásra és a kar oldalirányú emelésekor (60-120 fokos tartományban)fáj.Ezt le kell csiszolni.
És még mindig nincs vége.A lapockacsontomnál van egy ún.fejlődési rendellenesség,mégpedig az hogy nem csontosodott össze születésem után rendesen a lapockacsontom,ezért hogy elbírja a mindennapi(és nem mindennapi :) terheléseket tudtomon kívül oda is növesztettem egy vékony réteg csontozatot,ami persze alulról nyomja a felette lévő izmot,,ami így fájdalomként sugárzik tovább a vállam felé...
Hát ennyi. ****:))))))
Holnap délelőtt jelölik meg a műtét időpontját,ami feltehetőleg augusztus közepe,második felében lesz...helye,itt a "szomszédban",Sopronban ????... ****:)))
Szerencsére egyszerre tudtam meg ezeket,így nem kell 3 műtétet végezni,öszerakatjuk egyben az égészet,pici gyógytorna,pihi,úszás,aztán ismét döngetünk ezerrel @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 21. - 17:02:53
Válasz #963
Nem elérhető

izomboy


Az igazán profik csontot is tudnak növeszteni @:-)

2009. Július 21. - 17:05:18
Válasz #964
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Az igazán profik csontot is tudnak növeszteni @:-)
Lehet,hogy éppen szárnyaim nőnének,én meg lecsiszoltatom !+"%
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 21. - 17:07:42
Válasz #965
Nem elérhető

izomboy


Azt majd kapsz a menyországban nyugi ;-oo-;

2009. Július 21. - 19:08:04
Válasz #966
Nem elérhető

Rob


Szomorúan hallom,hogy a rotátor köpeny szakadás mellett más probléma is felmerült. :(
De legalább sikerült időben kideríteni.
Előre láthatólag mennyi idő a gyógyulás?
Aug.-ba megyek fel Pestre. Én is Dr. Árva Gábort akarom felkeresni. Ha jól informáltak akkor ő pont azzal foglalkozik ami nekem is van - vállinstabilitás.

Jobbulást kívánok!  ;-oo-;
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Július 21. - 19:11:01
Válasz #967
Nem elérhető

Gabe


Rob-nak,amit ígértem...
Megtörtént az MR .A vizsgálat eredménye kissé negatív kicsengésű.
Tehát:több gond is adódott.
elsőként volt ugye egy elülső rotátorköpeny szakadás,amit valószínűleg varrni kell.
Ezen kívül van egy pici csontkinövés a kulccsontomon,ami nyomásra és a kar oldalirányú emelésekor (60-120 fokos tartományban)fáj.Ezt le kell csiszolni.
És még mindig nincs vége.A lapockacsontomnál van egy ún.fejlődési rendellenesség,mégpedig az hogy nem csontosodott össze születésem után rendesen a lapockacsontom,ezért hogy elbírja a mindennapi(és nem mindennapi :) terheléseket tudtomon kívül oda is növesztettem egy vékony réteg csontozatot,ami persze alulról nyomja a felette lévő izmot,,ami így fájdalomként sugárzik tovább a vállam felé...
Hát ennyi. ****:))))))
Holnap délelőtt jelölik meg a műtét időpontját,ami feltehetőleg augusztus közepe,második felében lesz...helye,itt a "szomszédban",Sopronban ????... ****:)))
Szerencsére egyszerre tudtam meg ezeket,így nem kell 3 műtétet végezni,öszerakatjuk egyben az égészet,pici gyógytorna,pihi,úszás,aztán ismét döngetünk ezerrel @:-)
Johnny!

Ha ennek nem jársz utána, milyen következményei lettek volna?
Úgy értem tovább romlik valami, nő a fájdalom, vagy "csak" az eddig megszokott fájdalommal kellett volna tovább dolgoznod, edzened?
Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de mint mondtad, nem 1-2 napos problémáról van már szó!
Ezért kérdem!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 21. - 20:38:08
Válasz #968
Nem elérhető

FirstLady


Az igazán profik csontot is tudnak növeszteni @:-)
Lehet,hogy éppen szárnyaim nőnének,én meg lecsiszoltatom !+"%
Hát ezaz, angyallá változol, te meg tönkreteszed? @-o ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 22. - 08:51:32
Válasz #969
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szomorúan hallom,hogy a rotátor köpeny szakadás mellett más probléma is felmerült. :(
De legalább sikerült időben kideríteni.
Előre láthatólag mennyi idő a gyógyulás?
Aug.-ba megyek fel Pestre. Én is Dr. Árva Gábort akarom felkeresni. Ha jól informáltak akkor ő pont azzal foglalkozik ami nekem is van - vállinstabilitás.

Jobbulást kívánok!  ;-oo-;

Azt mondta a doki,hogy ha csak artoszkópos a műtét,akkor 3-4 hét(!) után el tudom kezdeni a könnyebb edzéseket.Ha vágni kell,akkor a gyógyulási idő az kb 3 hónapot vesz igénybe,kötelező gyógytorna mellett( :'().
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 22. - 08:57:23
Válasz #970
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Rob-nak,amit ígértem...
Megtörtént az MR .A vizsgálat eredménye kissé negatív kicsengésű.
Tehát:több gond is adódott.
elsőként volt ugye egy elülső rotátorköpeny szakadás,amit valószínűleg varrni kell.
Ezen kívül van egy pici csontkinövés a kulccsontomon,ami nyomásra és a kar oldalirányú emelésekor (60-120 fokos tartományban)fáj.Ezt le kell csiszolni.
És még mindig nincs vége.A lapockacsontomnál van egy ún.fejlődési rendellenesség,mégpedig az hogy nem csontosodott össze születésem után rendesen a lapockacsontom,ezért hogy elbírja a mindennapi(és nem mindennapi :) terheléseket tudtomon kívül oda is növesztettem egy vékony réteg csontozatot,ami persze alulról nyomja a felette lévő izmot,,ami így fájdalomként sugárzik tovább a vállam felé...
Hát ennyi. ****:))))))
Holnap délelőtt jelölik meg a műtét időpontját,ami feltehetőleg augusztus közepe,második felében lesz...helye,itt a "szomszédban",Sopronban ????... ****:)))
Szerencsére egyszerre tudtam meg ezeket,így nem kell 3 műtétet végezni,öszerakatjuk egyben az égészet,pici gyógytorna,pihi,úszás,aztán ismét döngetünk ezerrel @:-)
Johnny!

Ha ennek nem jársz utána, milyen következményei lettek volna?
Úgy értem tovább romlik valami, nő a fájdalom, vagy "csak" az eddig megszokott fájdalommal kellett volna tovább dolgoznod, edzened?
Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de mint mondtad, nem 1-2 napos problémáról van már szó!
Ezért kérdem!
Azt hiszem most már tényleg a legutolsó pillanatokban szántam rá magam,hogy utánamenjek a dolgoknak.Az utóbbi hetek edzései mell-váll(és talán bicepsz) tekintetében nem értek  egy kalap szart sem.A küzdősportos edzések pedig már csak úgy néztek ki,hogy láb-jobb kéz használat volt,ami nem volt éppen jól kivitelezhető,mert néha oda-oda kapkodtam a bal kezemmel is.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 22. - 14:48:01
Válasz #971
Nem elérhető

Seth


Bár nem tudom miben tudnánk segíteni, meg amúgy se vagyok a szavak embere, de melletted vagyunk!  ;-oo-; Addig úgyis látunk még élőben is... 

2009. Július 22. - 15:45:49
Válasz #972
Nem elérhető

Gabcsika


Rob-nak,amit ígértem...
Megtörtént az MR .A vizsgálat eredménye kissé negatív kicsengésű.
Tehát:több gond is adódott.
elsőként volt ugye egy elülső rotátorköpeny szakadás,amit valószínűleg varrni kell.
Ezen kívül van egy pici csontkinövés a kulccsontomon,ami nyomásra és a kar oldalirányú emelésekor (60-120 fokos tartományban)fáj.Ezt le kell csiszolni.
És még mindig nincs vége.A lapockacsontomnál van egy ún.fejlődési rendellenesség,mégpedig az hogy nem csontosodott össze születésem után rendesen a lapockacsontom,ezért hogy elbírja a mindennapi(és nem mindennapi :) terheléseket tudtomon kívül oda is növesztettem egy vékony réteg csontozatot,ami persze alulról nyomja a felette lévő izmot,,ami így fájdalomként sugárzik tovább a vállam felé...
Hát ennyi. ****:))))))
Holnap délelőtt jelölik meg a műtét időpontját,ami feltehetőleg augusztus közepe,második felében lesz...helye,itt a "szomszédban",Sopronban ????... ****:)))
Szerencsére egyszerre tudtam meg ezeket,így nem kell 3 műtétet végezni,öszerakatjuk egyben az égészet,pici gyógytorna,pihi,úszás,aztán ismét döngetünk ezerrel @:-)
Johnny!

Ha ennek nem jársz utána, milyen következményei lettek volna?
Úgy értem tovább romlik valami, nő a fájdalom, vagy "csak" az eddig megszokott fájdalommal kellett volna tovább dolgoznod, edzened?
Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de mint mondtad, nem 1-2 napos problémáról van már szó!
Ezért kérdem!
Azt hiszem most már tényleg a legutolsó pillanatokban szántam rá magam,hogy utánamenjek a dolgoknak.Az utóbbi hetek edzései mell-váll(és talán bicepsz) tekintetében nem értek  egy kalap szart sem.A küzdősportos edzések pedig már csak úgy néztek ki,hogy láb-jobb kéz használat volt,ami nem volt éppen jól kivitelezhető,mert néha oda-oda kapkodtam a bal kezemmel is.


Pedig jól álltak a küzdősportos mutatványaid @:-) @:-) @:-) @:-)

A fejenállást bukfencel egybekötve még ugyan gyakorlolnod kell, de a pókot már kirúgod a sarokból ;D ;D ;D ;D
Tartós tejet ne vegyél ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Na jó gyógyulásodra csinálok neked keksztekercset, csak majd nem merem Katának odadni, mert még eltűnik. ::) ::) ::)
Úgy is olyan rendi voltál velem::)
Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Július 22. - 16:13:19
Válasz #973
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Aranyos vagy :D.Szeretem a keksztekercset,csak az a baj hogy amig nem edzhetek el kell döntenem hogy diétázok és pici-izmos leszek vagy nem diétázok és soványkövér-malacjelmezzé változom.
Ha az elsőnél maradok,még mindig tudok indulni ősszel klasszikus bodyban @-o.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Július 22. - 22:09:21
Válasz #974
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Helló sziasztok, Varga Dániel vagyok Budapestről, és kérném Jánosnak a következő számot:

http://www.youtube.com/watch?v=dl6uT7oWf_4

Köszönöm, és mindazoknak is akik szeretik! ˝=/ ˝=/