2024. Június 01. - 08:08:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: LANTOS JOHNNY  (Megtekintve 287667 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 29. - 13:08:58
Válasz #1155
Nem elérhető

FirstLady


tudok egy sokkal rövidebb utat villamossal kell menni onnan 10 perc a terem

Már lökheted is , a Nagyvárad Tér felől mennék !
Miert, a 99-es busz sehonnan, sehogyan nem jo neked? Bar nem tudom honnan jossz...
Látod Bélus,még Floridából is kapsz eligazítást...
Érdemes odafigyelni,mert Pisti is néhányszor megtette az utat és nem láttam rajta soha sérülést ;-oo-;
@:-) :-){ @:-)

Nagyon szep idoszaka volt az eletemnek! 1.5 evig egyedul laktam egy alberletben a Vagohid utcaban. Csak a Johnny-t meg a Koko-t ismertem az egesz varosban. Alberlet-1es villamos-99es busz-terem es vissza. Ezek voltak a mindennapjaim. A legjobb hangulatu terem volt ahova valaha jartam es az orszag legjobb testepitojenek a jelenlete megadta a mindennapos motivaciot az edzesekhez es a kajalashoz!

Becsuljek meg az utodaim, mert ilyen legkort a vilagon mashol nem fogtok talalni!

Nagyon koszonok mindent Johnny!


 ;-oo-; :-)! ;-oo-;


 :'(
hát igen, nem véletlen, hogy mindenkinek ajánlgatom én is!  ;)
Valószínűleg ősztől én is újra odajárok!  ****:)))))) :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 29. - 13:12:53
Válasz #1156
Nem elérhető

csaba.r


És profi versenyzők között is megbecsült terem pont a minap emileztem Szántai Dórával irtam neki hogy mért váltottam termet és hogy hova járok mostantól és ő is írta hogy a lehető legjobb választás volt ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 29. - 13:54:47
Válasz #1157
Nem elérhető

sasa


kurvajó a terem, tény és való, egy élmény ott edzeni =/+' =/+' =/+'

amúgy nekem volt már két eset,hogy követtek majndem a metróig, hát olyankor azért dobog a szívem, hogy most futás, vagy maradjak laza? ;D
Neked nincs miért aggódnod. Úgysem érnek fel, max cumi lehet. :-)-
Javaslom tégy úgy, mintha aludnál és nem érzed a különbséget. ;)

2009. Augusztus 29. - 13:57:07
Válasz #1158
Nem elérhető

sasa


És profi versenyzők között is megbecsült terem pont a minap emileztem Szántai Dórával irtam neki hogy mért váltottam termet és hogy hova járok mostantól és ő is írta hogy a lehető legjobb választás volt ****:))))))
Bár mi nem vagyunk profik, de hetente egyszer mi is ott vagyunk, pedig 120 km-re lakunk. ****:))))))

2009. Augusztus 29. - 14:03:08
Válasz #1159
Nem elérhető

csaba.r


Nekem az előző termem az 10 perc volt gyalog most egy óra bmv-vel de a 120 km-et nem lehet űberelni tehát csak annyi hogy minden Tiszteletem a tiétek
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 29. - 14:05:19
Válasz #1160
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nekem az előző termem az 10 perc volt gyalog most egy óra bmv-vel de a 120 km-et nem lehet űberelni tehát csak annyi hogy minden Tiszteletem a tiétek

Pár poszttal előrébb még BKV-val jártál edzeni...most meg már BMW?  ;D

2009. Augusztus 29. - 14:11:42
Válasz #1161
Nem elérhető

csaba.r


Busz metro villamos ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 29. - 14:13:20
Válasz #1162
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. Augusztus 29. - 19:22:08
Válasz #1163
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Én egyépként nem az 1-es villamosra gondoltam hanem a 3-asra
Ha kilépsz a teremből nem balra fordulsz hanem jobbra kimész a sarokra onnan megint jobbra át a két vasuti híd alatt onantól egyenesen a sínekig ott felszálsz elmész ecseri útig ott metró nagyváradtérig és kész
Te hozzánk jársz edzeni ????...Találkoztunk már?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 29. - 19:23:19
Válasz #1164
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
tudok egy sokkal rövidebb utat villamossal kell menni onnan 10 perc a terem

Már lökheted is , a Nagyvárad Tér felől mennék !
Miert, a 99-es busz sehonnan, sehogyan nem jo neked? Bar nem tudom honnan jossz...
Látod Bélus,még Floridából is kapsz eligazítást...
Érdemes odafigyelni,mert Pisti is néhányszor megtette az utat és nem láttam rajta soha sérülést ;-oo-;
@:-) :-){ @:-)

Nagyon szep idoszaka volt az eletemnek! 1.5 evig egyedul laktam egy alberletben a Vagohid utcaban. Csak a Johnny-t meg a Koko-t ismertem az egesz varosban. Alberlet-1es villamos-99es busz-terem es vissza. Ezek voltak a mindennapjaim. A legjobb hangulatu terem volt ahova valaha jartam es az orszag legjobb testepitojenek a jelenlete megadta a mindennapos motivaciot az edzesekhez es a kajalashoz!

Becsuljek meg az utodaim, mert ilyen legkort a vilagon mashol nem fogtok talalni!

Nagyon koszonok mindent Johnny!


 ;-oo-; :-)! ;-oo-;


 :'(
hát igen, nem véletlen, hogy mindenkinek ajánlgatom én is!  ;)
Valószínűleg ősztől én is újra odajárok!  ****:)))))) :)
ne fenyegess @-o
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 29. - 19:29:40
Válasz #1165
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És aki kocsival menne......???Hungária felöl..... :-}
A Hungáriát éppen keresztezi a Vajda P. utca,onnan van egy út,kb 200m,ami éppen a sporttelepre visz,de a www.lantosjohnnyfitness.hu oldalon van térkép,ami mutatja az utat.
Ha már ilyen szépen összejövünk,legyen az,hogy minden REGISZTRÁLT bodybuilding.hu fórumozó kap 10% kedvezményt a bérlet árból,ha összegyűlünk 10-en,akkor 20%-ot...hmm??
Az testvérek között is legalább 1500ft kedvezmény lenne 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 29. - 19:31:57
Válasz #1166
Nem elérhető

fastor


És aki kocsival menne......???Hungária felöl..... :-}
A Hungáriát éppen keresztezi a Vajda P. utca,onnan van egy út,kb 200m,ami éppen a sporttelepre visz,de a www.lantosjohnnyfitness.hu oldalon van térkép,ami mutatja az utat.
Ha már ilyen szépen összejövünk,legyen az,hogy minden REGISZTRÁLT bodybuilding.hu fórumozó kap 10% kedvezményt a bérlet árból,ha összegyűlünk 10-en,akkor 20%-ot...hmm??
Az testvérek között is legalább 1500ft kedvezmény lenne 8-)
én benne lennék, bár a diákom, ígyis rohadt olcsó szerencsére :-){
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 29. - 20:39:37
Válasz #1167
Nem elérhető

hummerdikk


És aki kocsival menne......???Hungária felöl..... :-}
A Hungáriát éppen keresztezi a Vajda P. utca,onnan van egy út,kb 200m,ami éppen a sporttelepre visz,de a www.lantosjohnnyfitness.hu oldalon van térkép,ami mutatja az utat.
Ha már ilyen szépen összejövünk,legyen az,hogy minden REGISZTRÁLT bodybuilding.hu fórumozó kap 10% kedvezményt a bérlet árból,ha összegyűlünk 10-en,akkor 20%-ot...hmm??
Az testvérek között is legalább 1500ft kedvezmény lenne 8-)
En meg ilyenkor megyek Esztergomba, Kis Péter baratunkhoz?  ;D ˝=/ ***)))) 8)

2009. Augusztus 29. - 20:53:57
Válasz #1168

B1ll4

Vendég
Noh megnyugodtam már . Voltunk ma vasazni Seth barátommal , hát ha akar beszámol ha nem nem ! Kurva jót edzettünk én megyek holnap is meg persze minden nap ! :D

A pultos hölgy mindig megnézi az arcomat mekkora gyerekkori örömteli arcok vannak a búrámon ! :D Imádom ezt a helyet és hűséges kis katona leszek ameddig csak tudok !

Sára Gyuri meg Kozaróczy Tibi és még hasonló nevek tovább emelik már az eddig is borzasztóan népszerű terem színvonalát ! Gyerünk tovább !  :-/- :-/-

2009. Augusztus 29. - 20:55:41
Válasz #1169
Nem elérhető

RolandFi


És aki kocsival menne......???Hungária felöl..... :-}
A Hungáriát éppen keresztezi a Vajda P. utca,onnan van egy út,kb 200m,ami éppen a sporttelepre visz,de a www.lantosjohnnyfitness.hu oldalon van térkép,ami mutatja az utat.
Ha már ilyen szépen összejövünk,legyen az,hogy minden REGISZTRÁLT bodybuilding.hu fórumozó kap 10% kedvezményt a bérlet árból,ha összegyűlünk 10-en,akkor 20%-ot...hmm??
Az testvérek között is legalább 1500ft kedvezmény lenne 8-)
és én még egészségügyi dolgozó is vagyok Johnny......az még kedvezmény.....?????