2024. Május 20. - 14:05:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: LANTOS JOHNNY  (Megtekintve 286989 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 29. - 21:52:28
Válasz #1170
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És aki kocsival menne......???Hungária felöl..... :-}
A Hungáriát éppen keresztezi a Vajda P. utca,onnan van egy út,kb 200m,ami éppen a sporttelepre visz,de a www.lantosjohnnyfitness.hu oldalon van térkép,ami mutatja az utat.
Ha már ilyen szépen összejövünk,legyen az,hogy minden REGISZTRÁLT bodybuilding.hu fórumozó kap 10% kedvezményt a bérlet árból,ha összegyűlünk 10-en,akkor 20%-ot...hmm??
Az testvérek között is legalább 1500ft kedvezmény lenne 8-)
és én még egészségügyi dolgozó is vagyok Johnny......az még kedvezmény.....?????
Nézd,nem én vagyok a terem tulajdonosa,tehát tejhatalmú vezető sem.Mint mindenhol,itt sem lehet kedvezményeket összevonni.Azért az eü.dolgozóknak az a laza 40%-os kedvezmény sem olyan rossz.. >:D.Bár ha összevonnánk a kedvezményeket lehet hogy a havi korlátlan számú edzést kínáló bérletünk után megkérdezné a recepciós,hogy mivel tartozunk :)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 29. - 21:59:55
Válasz #1171
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Erről az a történet jut eszembe,hogy néhány éve tárgyaltam egy vezető hazai pénzintézet egyik leányvállalatának igazgatójával..
Az ajánlatunk,nagyon komoly volt.350-400ft edzésenként..Erre igazgatóasszony megkérdezte hogy ugye ebben természetesen benne van az ingyenes szolárium használat és az üdítők is...Mondtam neki hogy igen és még edzés után természetesen étkezést is biztosítunk :-)-
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Augusztus 29. - 22:01:51
Válasz #1172
Nem elérhető

fastor


Erről az a történet jut eszembe,hogy néhány éve tárgyaltam egy vezető hazai pénzintézet egyik leányvállalatának igazgatójával..
Az ajánlatunk,nagyon komoly volt.350-400ft edzésenként..Erre igazgatóasszony megkérdezte hogy ugye ebben természetesen benne van az ingyenes szolárium használat és az üdítők is...Mondtam neki hogy igen és még edzés után természetesen étkezést is biztosítunk :-)-
ezek hülyék? vagymiafasz?  :-O :-/- :-/- :-/- :-/-
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 29. - 22:37:54
Válasz #1173

B1ll4

Vendég
És aki kocsival menne......???Hungária felöl..... :-}
A Hungáriát éppen keresztezi a Vajda P. utca,onnan van egy út,kb 200m,ami éppen a sporttelepre visz,de a www.lantosjohnnyfitness.hu oldalon van térkép,ami mutatja az utat.
Ha már ilyen szépen összejövünk,legyen az,hogy minden REGISZTRÁLT bodybuilding.hu fórumozó kap 10% kedvezményt a bérlet árból,ha összegyűlünk 10-en,akkor 20%-ot...hmm??
Az testvérek között is legalább 1500ft kedvezmény lenne 8-)
ejj, megvan már a motiváció, miért kell bejutni a Bme-re  :D :D :D

Kucu :D , tanuljál bazzeg mert ell .... leszelllll.... picsázva ! :)

2009. Augusztus 30. - 01:22:54
Válasz #1174
Nem elérhető

csaba.r


Nem Mesterem még nem mert akkor kezdtem járni mikor te bevonultál a korházba.
De előbb vagy utóbb találkozunk engem nem lehet megúszni ****:))) ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 30. - 01:30:57
Válasz #1175
Nem elérhető

fastor


kurvajó a terem, tény és való, egy élmény ott edzeni =/+' =/+' =/+'

amúgy nekem volt már két eset,hogy követtek majndem a metróig, hát olyankor azért dobog a szívem, hogy most futás, vagy maradjak laza? ;D
Lehet h azthittek h fiatal kis mindenre kaphato lanyka vagy  ;D >:D ***))))
***)))) ***)))) ***)))) ***)))) ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 30. - 07:30:10
Válasz #1176
Nem elérhető

FirstLady


tudok egy sokkal rövidebb utat villamossal kell menni onnan 10 perc a terem

Már lökheted is , a Nagyvárad Tér felől mennék !
Miert, a 99-es busz sehonnan, sehogyan nem jo neked? Bar nem tudom honnan jossz...
Látod Bélus,még Floridából is kapsz eligazítást...
Érdemes odafigyelni,mert Pisti is néhányszor megtette az utat és nem láttam rajta soha sérülést ;-oo-;
@:-) :-){ @:-)

Nagyon szep idoszaka volt az eletemnek! 1.5 evig egyedul laktam egy alberletben a Vagohid utcaban. Csak a Johnny-t meg a Koko-t ismertem az egesz varosban. Alberlet-1es villamos-99es busz-terem es vissza. Ezek voltak a mindennapjaim. A legjobb hangulatu terem volt ahova valaha jartam es az orszag legjobb testepitojenek a jelenlete megadta a mindennapos motivaciot az edzesekhez es a kajalashoz!

Becsuljek meg az utodaim, mert ilyen legkort a vilagon mashol nem fogtok talalni!

Nagyon koszonok mindent Johnny!


 ;-oo-; :-)! ;-oo-;


 :'(
hát igen, nem véletlen, hogy mindenkinek ajánlgatom én is!  ;)
Valószínűleg ősztől én is újra odajárok!  ****:)))))) :)
ne fenyegess @-o

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
De csak akkor, ha megígéred: hogyha kinövöm a gépeket, hozatsz újakat nekem ;D ;D ;D ;D ;D ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

(egyébként már alig várom! mióta nem oda járok, nem nagyon megy az edzés... :-\)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 30. - 11:11:48
Válasz #1177
Nem elérhető

RolandFi


És aki kocsival menne......???Hungária felöl..... :-}
A Hungáriát éppen keresztezi a Vajda P. utca,onnan van egy út,kb 200m,ami éppen a sporttelepre visz,de a www.lantosjohnnyfitness.hu oldalon van térkép,ami mutatja az utat.
Ha már ilyen szépen összejövünk,legyen az,hogy minden REGISZTRÁLT bodybuilding.hu fórumozó kap 10% kedvezményt a bérlet árból,ha összegyűlünk 10-en,akkor 20%-ot...hmm??
Az testvérek között is legalább 1500ft kedvezmény lenne 8-)
és én még egészségügyi dolgozó is vagyok Johnny......az még kedvezmény.....?????
Nézd,nem én vagyok a terem tulajdonosa,tehát tejhatalmú vezető sem.Mint mindenhol,itt sem lehet kedvezményeket összevonni.Azért az eü.dolgozóknak az a laza 40%-os kedvezmény sem olyan rossz.. >:D.Bár ha összevonnánk a kedvezményeket lehet hogy a havi korlátlan számú edzést kínáló bérletünk után megkérdezné a recepciós,hogy mivel tartozunk :)
:D ;D ;D

2009. Augusztus 30. - 12:46:52
Válasz #1178
Nem elérhető

Zsuzsi


tudok egy sokkal rövidebb utat villamossal kell menni onnan 10 perc a terem

Már lökheted is , a Nagyvárad Tér felől mennék !
Miert, a 99-es busz sehonnan, sehogyan nem jo neked? Bar nem tudom honnan jossz...
Látod Bélus,még Floridából is kapsz eligazítást...
Érdemes odafigyelni,mert Pisti is néhányszor megtette az utat és nem láttam rajta soha sérülést ;-oo-;
@:-) :-){ @:-)

Nagyon szep idoszaka volt az eletemnek! 1.5 evig egyedul laktam egy alberletben a Vagohid utcaban. Csak a Johnny-t meg a Koko-t ismertem az egesz varosban. Alberlet-1es villamos-99es busz-terem es vissza. Ezek voltak a mindennapjaim. A legjobb hangulatu terem volt ahova valaha jartam es az orszag legjobb testepitojenek a jelenlete megadta a mindennapos motivaciot az edzesekhez es a kajalashoz!

Becsuljek meg az utodaim, mert ilyen legkort a vilagon mashol nem fogtok talalni!

Nagyon koszonok mindent Johnny!


 ;-oo-; :-)! ;-oo-;


 :'(
hát igen, nem véletlen, hogy mindenkinek ajánlgatom én is!  ;)
Valószínűleg ősztől én is újra odajárok!  ****:)))))) :)
ne fenyegess @-o

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
De csak akkor, ha megígéred: hogyha kinövöm a gépeket, hozatsz újakat nekem ;D ;D ;D ;D ;D ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

(egyébként már alig várom! mióta nem oda járok, nem nagyon megy az edzés... :-\)


Utálok mindenkit aki a környéken lakik és oda tud járni minden nap. ;D

2009. Augusztus 30. - 13:25:33
Válasz #1179
Nem elérhető

bandus


És aki kocsival menne......???Hungária felöl..... :-}
A Hungáriát éppen keresztezi a Vajda P. utca,onnan van egy út,kb 200m,ami éppen a sporttelepre visz,de a www.lantosjohnnyfitness.hu oldalon van térkép,ami mutatja az utat.
Ha már ilyen szépen összejövünk,legyen az,hogy minden REGISZTRÁLT bodybuilding.hu fórumozó kap 10% kedvezményt a bérlet árból,ha összegyűlünk 10-en,akkor 20%-ot...hmm??
Az testvérek között is legalább 1500ft kedvezmény lenne 8-)
ejj, megvan már a motiváció, miért kell bejutni a Bme-re  :D :D :D

BME diákoknak plusz kdvezmény? :D

amúgy bejutni nem nehéz.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Augusztus 30. - 13:34:17
Válasz #1180
Nem elérhető

fastor


És aki kocsival menne......???Hungária felöl..... :-}
A Hungáriát éppen keresztezi a Vajda P. utca,onnan van egy út,kb 200m,ami éppen a sporttelepre visz,de a www.lantosjohnnyfitness.hu oldalon van térkép,ami mutatja az utat.
Ha már ilyen szépen összejövünk,legyen az,hogy minden REGISZTRÁLT bodybuilding.hu fórumozó kap 10% kedvezményt a bérlet árból,ha összegyűlünk 10-en,akkor 20%-ot...hmm??
Az testvérek között is legalább 1500ft kedvezmény lenne 8-)
ejj, megvan már a motiváció, miért kell bejutni a Bme-re  :D :D :D

BME diákoknak plusz kdvezmény? :D

amúgy bejutni nem nehéz.
:-/-(-:
attól függ melyik karra :-/-(-:
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 30. - 15:08:31
Válasz #1181
Nem elérhető

Kicsibors


És aki kocsival menne......???Hungária felöl..... :-}
A Hungáriát éppen keresztezi a Vajda P. utca,onnan van egy út,kb 200m,ami éppen a sporttelepre visz,de a www.lantosjohnnyfitness.hu oldalon van térkép,ami mutatja az utat.
Ha már ilyen szépen összejövünk,legyen az,hogy minden REGISZTRÁLT bodybuilding.hu fórumozó kap 10% kedvezményt a bérlet árból,ha összegyűlünk 10-en,akkor 20%-ot...hmm??
Az testvérek között is legalább 1500ft kedvezmény lenne 8-)
ejj, megvan már a motiváció, miért kell bejutni a Bme-re  :D :D :D

BME diákoknak plusz kdvezmény? :D

amúgy bejutni nem nehéz.
:-/-(-:
attól függ melyik karra :-/-(-:

Egyértelműen a felkarra!  ***)))) !+"% :D

2009. Augusztus 30. - 16:01:31
Válasz #1182
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
a kiszolgáltatottsáról...
Amikor betoltak a műtőbe,előtte az előkészítőben odaszíjazták a lábam a műtőágyhoz,kérdezte a srác,hogy nem gond e..Mondtam,hogy amennyiben ez nem a pszichiátria,akkor ok @-o.Ezek után a műtőben még két dologra emlékszem,az első,amikor az altatóorvos szólt annak aki a vénás altatót és kábszert beadja,hogy mit adjon és mennyit...az elsőt beszúrta,jött a következő adag, 500mg-ot a ......-ból(nem emlékszem a nevére),lány visszakérdez:500mg?,mire az orvos igen...már készül benyomni az infúzióba,amikor az orvos rákiállt:nem 500mg,50!!
Épp mondani akartam valami frappánsat,de hirtelen elkábultam és moolyogva a "faszomba" szóval KO -ba mentem.....
hát ennyi..nem tudom mi volt az 500mg,aminek végülis 50-nek kellett lennie,most már mindegy mert jól döntöttek,de lehet ha nem akkor Prod-ék már csak a patológiára jöttek volna látogatni? :-)(-:
Üdv Johnny!
Csatlakozom én is a gyógyulást kívánók köréhez!!!!
Én tudom mi lehetett az amiből nem lett volna jó az 500mg-2 és fél ampulla-az 50 mg helyett.Egy fehér,tejszerű kinézetű altató,Diprivan vagy Propofol a becsületes neve. :-} ****:))))))

Ja ehhez már régóta hozzá akartam fűzni (csak úgy biztatásképp  ;D ),hogy Jackót is Propofollal nyírták ki.

2009. Augusztus 30. - 16:09:22
Válasz #1183
Nem elérhető

Cressler


a kiszolgáltatottsáról...
Amikor betoltak a műtőbe,előtte az előkészítőben odaszíjazták a lábam a műtőágyhoz,kérdezte a srác,hogy nem gond e..Mondtam,hogy amennyiben ez nem a pszichiátria,akkor ok @-o.Ezek után a műtőben még két dologra emlékszem,az első,amikor az altatóorvos szólt annak aki a vénás altatót és kábszert beadja,hogy mit adjon és mennyit...az elsőt beszúrta,jött a következő adag, 500mg-ot a ......-ból(nem emlékszem a nevére),lány visszakérdez:500mg?,mire az orvos igen...már készül benyomni az infúzióba,amikor az orvos rákiállt:nem 500mg,50!!
Épp mondani akartam valami frappánsat,de hirtelen elkábultam és moolyogva a "faszomba" szóval KO -ba mentem.....
hát ennyi..nem tudom mi volt az 500mg,aminek végülis 50-nek kellett lennie,most már mindegy mert jól döntöttek,de lehet ha nem akkor Prod-ék már csak a patológiára jöttek volna látogatni? :-)(-:
Üdv Johnny!
Csatlakozom én is a gyógyulást kívánók köréhez!!!!
Én tudom mi lehetett az amiből nem lett volna jó az 500mg-2 és fél ampulla-az 50 mg helyett.Egy fehér,tejszerű kinézetű altató,Diprivan vagy Propofol a becsületes neve. :-} ****:))))))

Ja ehhez már régóta hozzá akartam fűzni (csak úgy biztatásképp  ;D ),hogy Jackót is Propofollal nyírták ki.
propofolt is tartalmazó gyógyszerkoktéllal
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 30. - 16:11:15
Válasz #1184
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
a kiszolgáltatottsáról...
Amikor betoltak a műtőbe,előtte az előkészítőben odaszíjazták a lábam a műtőágyhoz,kérdezte a srác,hogy nem gond e..Mondtam,hogy amennyiben ez nem a pszichiátria,akkor ok @-o.Ezek után a műtőben még két dologra emlékszem,az első,amikor az altatóorvos szólt annak aki a vénás altatót és kábszert beadja,hogy mit adjon és mennyit...az elsőt beszúrta,jött a következő adag, 500mg-ot a ......-ból(nem emlékszem a nevére),lány visszakérdez:500mg?,mire az orvos igen...már készül benyomni az infúzióba,amikor az orvos rákiállt:nem 500mg,50!!
Épp mondani akartam valami frappánsat,de hirtelen elkábultam és moolyogva a "faszomba" szóval KO -ba mentem.....
hát ennyi..nem tudom mi volt az 500mg,aminek végülis 50-nek kellett lennie,most már mindegy mert jól döntöttek,de lehet ha nem akkor Prod-ék már csak a patológiára jöttek volna látogatni? :-)(-:
Üdv Johnny!
Csatlakozom én is a gyógyulást kívánók köréhez!!!!
Én tudom mi lehetett az amiből nem lett volna jó az 500mg-2 és fél ampulla-az 50 mg helyett.Egy fehér,tejszerű kinézetű altató,Diprivan vagy Propofol a becsületes neve. :-} ****:))))))

Ja ehhez már régóta hozzá akartam fűzni (csak úgy biztatásképp  ;D ),hogy Jackót is Propofollal nyírták ki.
propofolt is tartalmazó gyógyszerkoktéllal

bulvártudósok  ;D