2024. Május 20. - 13:37:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: LANTOS JOHNNY  (Megtekintve 286987 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 26. - 14:29:03
Válasz #1245
Nem elérhető

Gabcsika


Rám férne egy fenék olvasztás:) kicsit elhagytam magam. 4 hét alatt 2 akrobatika az gáz!!!!!
 
ugye-ugye! egy ember nem egy papírt dob be!!!!!!! és ki fogja kihúzni? lesz közjegyző??????? ***)))) ***)))) ***)))) ***))))
na jó csak kötegszem ;D ;D ;D ;D
Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Szeptember 26. - 14:32:44
Válasz #1246
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Tele vagyunk ügyvédekkel ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 26. - 14:38:17
Válasz #1247
Nem elérhető

Kicsibors


Rám férne egy fenék olvasztás:) kicsit elhagytam magam. 4 hét alatt 2 akrobatika az gáz!!!!!
 

Tegyél rá vasalót, hátha könnyebben leolvad a zsír...  :-}  ****:)))  ;)

2009. Szeptember 26. - 14:44:41
Válasz #1248
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Aki még nem hallotta,megérkezett az üzeletkbe a réges régen várt Muscle Logic

 :-):-):: :-):-):: :-):-)::.Ezt azért írom ide mert én már kaptam is belőle egy dobozzal.Ízre nagyon finom,nem puffaszt,nem fingaszt( ;D),tehát eddig jeles.
Ezért egyúttal úgy határoztam hogy a reinkarnációmat a Muscle Logic-kal fogom teljessé tenni.Nagyon számítok rá és bízom is benne ,hogy a műtét utáni károkat segít helyrehozni,gyorsítja regenerációmat és már a gyógytornák alkalmával is az izomzatomat fejleszthetem..(ami most szertefoszlott :P)
Remélem hamarosan elmondhatom hogy KÖSZI EFIT HOGY KIPOFOZTAD AZ IZOMZATOMAT ****:)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 26. - 14:59:53
Válasz #1249
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Aki még nem hallotta,megérkezett az üzeletkbe a réges régen várt Muscle Logic  :-):-):: :-):-):: :-):-)::.Ezt azért írom ide mert én már kaptam is belőle egy dobozzal.Ízre nagyon finom,nem puffaszt,nem fingaszt( ;D),tehát eddig jeles.
Ezért egyúttal úgy határoztam hogy a reinkarnációmat a Muscle Logic-kal fogom teljessé tenni.Nagyon számítok rá és bízom is benne ,hogy a műtét utáni károkat segít helyrehozni,gyorsítja regenerációmat és már a gyógytornák alkalmával is az izomzatomat fejleszthetem..(ami most szertefoszlott :P)
Remélem hamarosan elmondhatom hogy KÖSZI EFIT HOGY KIPOFOZTAD AZ IZOMZATOMAT ****:)))

Ez igy igaz!!! Egyelőre epres izben 2,2kg-os kiszerelés, de jövő héten érkezik a többi iz is.

2009. Szeptember 26. - 18:39:24
Válasz #1250
Nem elérhető

endre66


Egy próbát mindenképp meg kell érjen!!! #:-)

2009. Október 15. - 19:47:15
Válasz #1251
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ismét eljött egy versenyszezon, újra versenyzőktől hangos a Johnny fitness.
Kortól, nemtől és támogatótól függetlenül a magyar élvonalbeli testépítők mintegy 80%-a felkeresi a mestert.
Ki a lábával elégedetlen, ki a diétájában kéri ki Johnny véleményét, ki pózolni megy, és még sorolhatnám.
Johnny energiát (pláne most magát) nem kímélve, anyagi és erkölcsi elismerést nem remélve foglalkozik nap, mint nap mindenkivel.

Elindulnak a versenyek, az említett versenyzők eredményeit tekintve elmondhatjuk, hogy aratnak, de és most tisztelet a kivételnek, ezek az emberek ezeken a versenyeken elfelejtik megemlíteni Johnny nevét. Sőt, sehol semmilyen formában nem hangzik el az a rengeteg segítség, tudás és támogatás, amelyet ezek a versenyzők a Johnny-tól kaptak.

Hallani olyat is, hogy a szponzor nem tudhatja…
Úgy gondolom a szponzor inkább hálás lehetne azért, hogy egy másik, konkurens cég versenyzője segítséget nyújt abban, hogy az ő versenyzőik évről-évre különböző versenyeken sorra az élen végezzenek és ez által a szponzor is bezsebelhesse a dicsőséget. Folytatva a gondolatmenetet, eljön a szezon vége, és mindenki köddé válik…de csak a következő versenyszezonig…

Engem személy szerint elszomorít, hogy egy ilyen tisztességes embert, barátot így kihasználnak.
Remélem ez a jövőben nem így lesz és Johnny megkapja azt a méltóságot, amit megérdemel.

Üdv, Prod

2009. Október 15. - 19:55:28
Válasz #1252
Nem elérhető

hopika


Ismét eljött egy versenyszezon, újra versenyzőktől hangos a Johnny fitness.
Kortól, nemtől és támogatótól függetlenül a magyar élvonalbeli testépítők mintegy 80%-a felkeresi a mestert.
Ki a lábával elégedetlen, ki a diétájában kéri ki Johnny véleményét, ki pózolni megy, és még sorolhatnám.
Johnny energiát (pláne most magát) nem kímélve, anyagi és erkölcsi elismerést nem remélve foglalkozik nap, mint nap mindenkivel.

Elindulnak a versenyek, az említett versenyzők eredményeit tekintve elmondhatjuk, hogy aratnak, de és most tisztelet a kivételnek, ezek az emberek ezeken a versenyeken elfelejtik megemlíteni Johnny nevét. Sőt, sehol semmilyen formában nem hangzik el az a rengeteg segítség, tudás és támogatás, amelyet ezek a versenyzők a Johnny-tól kaptak.

Hallani olyat is, hogy a szponzor nem tudhatja…
Úgy gondolom a szponzor inkább hálás lehetne azért, hogy egy másik, konkurens cég versenyzője segítséget nyújt abban, hogy az ő versenyzőik évről-évre különböző versenyeken sorra az élen végezzenek és ez által a szponzor is bezsebelhesse a dicsőséget. Folytatva a gondolatmenetet, eljön a szezon vége, és mindenki köddé válik…de csak a következő versenyszezonig…

Engem személy szerint elszomorít, hogy egy ilyen tisztességes embert, barátot így kihasználnak.
Remélem ez a jövőben nem így lesz és Johnny megkapja azt a méltóságot, amit megérdemel.

Üdv, Prod


 Łł= ****:)))))) Łł=
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 15. - 21:11:21
Válasz #1253
Nem elérhető

FirstLady


Ismét eljött egy versenyszezon, újra versenyzőktől hangos a Johnny fitness.
Kortól, nemtől és támogatótól függetlenül a magyar élvonalbeli testépítők mintegy 80%-a felkeresi a mestert.
Ki a lábával elégedetlen, ki a diétájában kéri ki Johnny véleményét, ki pózolni megy, és még sorolhatnám.
Johnny energiát (pláne most magát) nem kímélve, anyagi és erkölcsi elismerést nem remélve foglalkozik nap, mint nap mindenkivel.

Elindulnak a versenyek, az említett versenyzők eredményeit tekintve elmondhatjuk, hogy aratnak, de és most tisztelet a kivételnek, ezek az emberek ezeken a versenyeken elfelejtik megemlíteni Johnny nevét. Sőt, sehol semmilyen formában nem hangzik el az a rengeteg segítség, tudás és támogatás, amelyet ezek a versenyzők a Johnny-tól kaptak.

Hallani olyat is, hogy a szponzor nem tudhatja…
Úgy gondolom a szponzor inkább hálás lehetne azért, hogy egy másik, konkurens cég versenyzője segítséget nyújt abban, hogy az ő versenyzőik évről-évre különböző versenyeken sorra az élen végezzenek és ez által a szponzor is bezsebelhesse a dicsőséget. Folytatva a gondolatmenetet, eljön a szezon vége, és mindenki köddé válik…de csak a következő versenyszezonig…

Engem személy szerint elszomorít, hogy egy ilyen tisztességes embert, barátot így kihasználnak.
Remélem ez a jövőben nem így lesz és Johnny megkapja azt a méltóságot, amit megérdemel.

Üdv, Prod

Teljesen egyetértek Proddal!

Ez már többször eszembe jutott nekem is... de gondoltam, ki vagyok én, hogy megemlítsem bárkinek ezt a dolgot... de nem véletlenül írtam én annó talán pont ebbe a topicba, mikor szóba került, hogy én nem tudok olyan versenyzőről, akinek "ne lenne köze" Johnnyhoz... így ez nem 80%-ot feltételez, hanem sokkal többet...

Az a baj, hogy ez neked jutott eszedbe, meg nekem, meg hasonlóknak, nem pedig azoknak az embereknek, akik a színpadon állnak. És nem hogy Johnny-t nem említik meg, de még nem is a Johnny Fitness színeiben indulnak... Én is ideírom természetesen, hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK...

Én emlékszem először nyertem jegyet a Johnny Fitnessbe, úgy örültem, hogy hihetetlen... aztán kis idő múlva féláron járhattam, és azt sem tudtam, mit segítsek, vagy hogy köszönjem meg ezt... És rájöttem, hogy töredéke se, de talán az számít, hogyha megkérnek, hogy ajánljak termet, a Johnny Fitness-t ajánlom... És ráadásul szívből, és őszintén... Annak főleg örülök, hogy sokan azóta is odajárnak... de én csak egy edzegető ember vagyok, egy versenyzőre főleg hallgatnak... bár ahogy megismertem Johnny-t, nem vár el semmi ilyesmit...

De biztosan jól esne neki, ha nem felejtenék el a versenyszezon után, esetleg valaki végiggondolná, hogy "mivel tudnám meghálálni?", mert akárki akármit mond, Johnny annyit  kommunikál általában az emberekkel, hogy ha valaki figyel, akkor tudni lehet hogy minek örülne, vagy mi jönne jól neki...

És akkor Prod még nem említette azokat a sporttal kapcsolatos egyéb "feladatokat", amire általában megkérik Johnny-t, megcsinálja, majd oda vakkantanak egy "Kösz"-t... jobb esetben, mert néha azt sem...

Meg ami még jön erre, hogy Johnny soha, de soha nem panaszkodik, nem mondja, hogy ez esetleg rosszul esehet neki, max. egy félmosolyt lehet látni az arcán, mikor az általa készített emberek a színpadon állnak... de mégis felhőtlenül örül az eredményeknek...

Szóval Prod... örülök, hogy nem én említettem meg ezt a témát először...

...Szeretünk Johnny... :-){
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Október 15. - 21:21:17
Válasz #1254
Nem elérhető

JFlame


Ismét eljött egy versenyszezon, újra versenyzőktől hangos a Johnny fitness.
Kortól, nemtől és támogatótól függetlenül a magyar élvonalbeli testépítők mintegy 80%-a felkeresi a mestert.
Ki a lábával elégedetlen, ki a diétájában kéri ki Johnny véleményét, ki pózolni megy, és még sorolhatnám.
Johnny energiát (pláne most magát) nem kímélve, anyagi és erkölcsi elismerést nem remélve foglalkozik nap, mint nap mindenkivel.

Elindulnak a versenyek, az említett versenyzők eredményeit tekintve elmondhatjuk, hogy aratnak, de és most tisztelet a kivételnek, ezek az emberek ezeken a versenyeken elfelejtik megemlíteni Johnny nevét. Sőt, sehol semmilyen formában nem hangzik el az a rengeteg segítség, tudás és támogatás, amelyet ezek a versenyzők a Johnny-tól kaptak.

Hallani olyat is, hogy a szponzor nem tudhatja…
Úgy gondolom a szponzor inkább hálás lehetne azért, hogy egy másik, konkurens cég versenyzője segítséget nyújt abban, hogy az ő versenyzőik évről-évre különböző versenyeken sorra az élen végezzenek és ez által a szponzor is bezsebelhesse a dicsőséget. Folytatva a gondolatmenetet, eljön a szezon vége, és mindenki köddé válik…de csak a következő versenyszezonig…

Engem személy szerint elszomorít, hogy egy ilyen tisztességes embert, barátot így kihasználnak.
Remélem ez a jövőben nem így lesz és Johnny megkapja azt a méltóságot, amit megérdemel.

Üdv, Prod


Teljesen igazad van! Łł=
Csak annyit tennék hozzá hogy pl én Lantos Johnnyin nőttem fel, Body and Power magazin… és szerintem azért a Johnnyt Magyarországon szerintem mindenki ismeri, elismeri…amit letett Ő már az asztalra…
Ha meg valaki akkora paraszt hogy elfelejti még a nevét is megemlíteni az meg dögöljön meg ;)
Nemhiszem hogy az ő elismerésükre lenne szüksége... :-/-

2009. Október 15. - 22:44:55
Válasz #1255
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hát..most...ööö..hú..tényleg nem tudok mit mondani.................
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 18. - 10:28:30
Válasz #1256
Nem elérhető

George


Igaz, én nem vagyok versenyző, és nagyon sokat nem is konzultáltam Johnnyval, de.....tavaly egy pár percet sikerült beszélnem vele a Fitparádén, és az a pár mondat amit mondott, nekem egy év alatt 4 centit hozott karban! Én minden hétfőn Johnny szavaival a fülemben indulok karozni, és rendkívül hálás vagyok érte ****:)))))) Köszönöm ;-oo-;

2009. Október 18. - 11:06:52
Válasz #1257
Nem elérhető

Zsuzsi


Igaz, én nem vagyok versenyző, és nagyon sokat nem is konzultáltam Johnnyval, de.....tavaly egy pár percet sikerült beszélnem vele a Fitparádén, és az a pár mondat amit mondott, nekem egy év alatt 4 centit hozott karban! Én minden hétfőn Johnny szavaival a fülemben indulok karozni, és rendkívül hálás vagyok érte ****:)))))) Köszönöm ;-oo-;


Most majd ezer szám fogod kapni a priviket,hogy mi volt az a pár mondat. ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Október 18. - 11:08:07
Válasz #1258
Nem elérhető

JFlame


Igaz, én nem vagyok versenyző, és nagyon sokat nem is konzultáltam Johnnyval, de.....tavaly egy pár percet sikerült beszélnem vele a Fitparádén, és az a pár mondat amit mondott, nekem egy év alatt 4 centit hozott karban! Én minden hétfőn Johnny szavaival a fülemben indulok karozni, és rendkívül hálás vagyok érte ****:)))))) Köszönöm ;-oo-;


Most majd ezer szám fogod kapni a priviket,hogy mi volt az a pár mondat. ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
valami ilyesmi lehetett :  Mi ez a spagetti, öcsém??!!!  ****:)))

bocsika ;D

2009. Október 18. - 13:07:21
Válasz #1259
Nem elérhető

Gabe


Johnny! Most már rám is szánhatnál pár percet!  :-O
"Yeah buddy, light weight baby!"