2024. Május 20. - 14:40:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: LANTOS JOHNNY  (Megtekintve 286991 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 30. - 15:49:16
Válasz #570
Nem elérhető

RolandFi


Ha jól számolom nov 9-e vasárnap délután 16 óráig nagyjából 10 nap van hátra!!!
Ismét jön egy véghajrá!Remélem nem lesznek a rendezéssel kapsolatos" zavaró körülmények" és prezentálni fogom Neketek a csúcsformát.
Kedden egy 4 órás fotózáson voltam,ami nem egyszerűen lemerített,de mára úgy érzem sikerült összeszednem ismét magam és egy nagyon keményet melleztem ,karoztam,hasaztam.Reggel volt kardió,amit este mégegyszer megismétlek.
A szénhidrátot jelenleg annyira nem süllyesztettem a pincébe,úgy érzem a jövő hét elején elég lesz egy komolyabb ch ürítés.
Sajnos a pózzenémet át kell variálni,mert a Symás-versenyre 3 perc lehetett,az EU Elite-n pedig csak 2 perc az engedélyezett 8) 8).Na ezt is megoldjuk...
=/+' =/+' ***)) ***)) :-)!

2008. Október 30. - 15:52:06
Válasz #571
Nem elérhető

RolandFi


Őőőőőő,Johnny,mennyi versenyed is lesz még??Nov.9-ét azt tudom,utána lesz még? :-}

2008. Október 30. - 15:56:45
Válasz #572
Nem elérhető

hopika


Jani!

Egy újabb hülye kérdés:
Olyan 2 és fél hét múlva végzek a tervezett diétámmal és akarok majd valamivel normálisabb fotókat csinálni az eredményről...mondjuk biztosan erősen forma függvénye lesz,hogy mennyire van értelme komolyabb képeket csinálni.A mostani állás szerint(és ha minden így halad tovább) magamhoz képest egész tűrhető alakot fogok tudni hozni(bár Ati azt tanácsolta,hogy folytassam a diétát és pucoljak le amennyire csak tudok-majd ezt még meglátom).Innentől a kérdés:
Szerinted van értelme venni a fotózáshoz egy barnítót(közel sem versenyformáról lesz szó!!!),vagy elég a szolárium???
Válaszod előre s köszönöm,üdv

Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 30. - 18:17:34
Válasz #573
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Jani!

Egy újabb hülye kérdés:
Olyan 2 és fél hét múlva végzek a tervezett diétámmal és akarok majd valamivel normálisabb fotókat csinálni az eredményről...mondjuk biztosan erősen forma függvénye lesz,hogy mennyire van értelme komolyabb képeket csinálni.A mostani állás szerint(és ha minden így halad tovább) magamhoz képest egész tűrhető alakot fogok tudni hozni(bár Ati azt tanácsolta,hogy folytassam a diétát és pucoljak le amennyire csak tudok-majd ezt még meglátom).Innentől a kérdés:
Szerinted van értelme venni a fotózáshoz egy barnítót(közel sem versenyformáról lesz szó!!!),vagy elég a szolárium???
Válaszod előre s köszönöm,üdv

Tamás
Minek barnítanál ha nem pucolod le m,agad teljesen ????...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Október 30. - 18:57:49
Válasz #574
Nem elérhető

FirstLady


Láttátok már a képeket Johnnyról?  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 30. - 19:54:29
Válasz #575
Nem elérhető

hopika


Minek barnítanál ha nem pucolod le m,agad teljesen ????...
[/quote]

Ezzel meg is adtad a választ...az az igazság,hogy tanácstalan vagyok még,hogy meddig menjek el a diétázásban:
Tartsam magam a tervezett 6 héthez,vagy menjek el addig,ameddig bírok...
Na majd látjuk.Remélem 9.-n tudunk majd menni a versenyre.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 03. - 08:37:43
Válasz #576
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Megkezdődött az utolsó hetem,ami extra kemény és embert próbáló lesz,de végig fogom csinálni,mert úgy hallom pár ember kételkedését fejezi ki ennek kapcsán..
No nem értük,hanem azokért akik igazán mellettem vannak és tudják hogy képes leszek jó formát kialakítani!
Okt 25-e? Hmm,gyerekek,nem az volt az igazi formám,ha láttatok volna még otthon aznap este ott már körvonalazódott valami...
Most megláthattok majd ,amikor a bőr alatti víz ki lesz tolva..
Elkészült a terv,kidolgoztam egy új végső formábahozási szakaszt,hogy nem napokkal előtte vagy utána legyek jó,hanem a színpadon @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 03. - 08:41:23
Válasz #577
Nem elérhető

hopika


Úgy legyen!
 @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 03. - 09:00:02
Válasz #578
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ja és nem fogok használni napolajat ˝=/ ˝=/ ˝=/,mekkora barom voltam
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 03. - 09:08:18
Válasz #579
Nem elérhető

FirstLady


Ja és nem fogok használni napolajat ˝=/ ˝=/ ˝=/,mekkora barom voltam
vajon a sütőspé is így megfolyott volna? ????...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 03. - 09:21:53
Válasz #580
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Megkezdődött az utolsó hetem,ami extra kemény és embert próbáló lesz,de végig fogom csinálni,mert úgy hallom pár ember kételkedését fejezi ki ennek kapcsán..
No nem értük,hanem azokért akik igazán mellettem vannak és tudják hogy képes leszek jó formát kialakítani!
Okt 25-e? Hmm,gyerekek,nem az volt az igazi formám,ha láttatok volna még otthon aznap este ott már körvonalazódott valami...
Most megláthattok majd ,amikor a bőr alatti víz ki lesz tolva..
Elkészült a terv,kidolgoztam egy új végső formábahozási szakaszt,hogy nem napokkal előtte vagy utána legyek jó,hanem a színpadon @:-)


Mi ott leszünk és ezt a brutális formádat több százezer emberhez eljuttatjuk a médián keresztül  ;D
Hajrá Johnny  @:-)

2008. November 03. - 09:56:42
Válasz #581

Zsuzsi

Vendég
Megkezdődött az utolsó hetem,ami extra kemény és embert próbáló lesz,de végig fogom csinálni,mert úgy hallom pár ember kételkedését fejezi ki ennek kapcsán..
No nem értük,hanem azokért akik igazán mellettem vannak és tudják hogy képes leszek jó formát kialakítani!
Okt 25-e? Hmm,gyerekek,nem az volt az igazi formám,ha láttatok volna még otthon aznap este ott már körvonalazódott valami...
Most megláthattok majd ,amikor a bőr alatti víz ki lesz tolva..
Elkészült a terv,kidolgoztam egy új végső formábahozási szakaszt,hogy nem napokkal előtte vagy utána legyek jó,hanem a színpadon @:-)


Jó,hát persze,hogy irigyek az emberek!
De miért ne tudnád végig csinálni? Eddig mindig sikerült. Most is fog!  :-OO




2008. November 03. - 12:08:54
Válasz #582
Nem elérhető

bandus


Megkezdődött az utolsó hetem,ami extra kemény és embert próbáló lesz,de végig fogom csinálni,mert úgy hallom pár ember kételkedését fejezi ki ennek kapcsán..
No nem értük,hanem azokért akik igazán mellettem vannak és tudják hogy képes leszek jó formát kialakítani!
Okt 25-e? Hmm,gyerekek,nem az volt az igazi formám,ha láttatok volna még otthon aznap este ott már körvonalazódott valami...
Most megláthattok majd ,amikor a bőr alatti víz ki lesz tolva..
Elkészült a terv,kidolgoztam egy új végső formábahozási szakaszt,hogy nem napokkal előtte vagy utána legyek jó,hanem a színpadon @:-)
Elég furcsa, hogy pont veled kapcsolatban kétkednek egyesek... mintha nem bizonyítottál volna már jópárszor :-){ Biztos vagyok benne, hogy mostis hozod a bomba formát. Hajrá Johnny (:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 03. - 13:03:06
Válasz #583
Nem elérhető

csoky ice


Én láttam tegnap edzeni a Johnnyt (Én mentem oda hozzád a fotós kéréssel) és mondhatom hogy igen komoly formában van! Szerintem senkinek nem kell izgulnia a végeredmény miatt.

2008. November 03. - 14:14:08
Válasz #584
Nem elérhető

RolandFi


Nyomjad Johnny,mutasd meg ki a király!!!!!! =/+' :-!Hétvégén mindenkinek le fog esni az álla!!!!!! :-!