2024. Május 15. - 14:53:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Új termékek a Bodybuilding piacán...  (Megtekintve 105252 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 22. - 18:18:25
Válasz #45
Nem elérhető

Gabore



2008. November 02. - 12:14:15
Válasz #46

B1ll4

Vendég
Nem annyira új , de a Dymatize standján igen :

http://www.dymatize.com/mivastore/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=Liquid_Protein&Category_Code=3p

Remélem lesz hazánkban is a közeljövőben !

2008. November 02. - 12:19:11
Válasz #47
Nem elérhető

hopika


Nem annyira új , de a Dymatize standján igen :

http://www.dymatize.com/mivastore/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=Liquid_Protein&Category_Code=3p

Remélem lesz hazánkban is a közeljövőben !

De miért kell mindent "szar" ízekben megcsinálni???
Én nemrég látam ilyen(nem Dym.)folyékony proteineket.
Jó ötletnek tartom-ha utazik/mászkál az ember.Sokkal egyszerűbb egy-két ilyen fiolát magadnál tartani,mint egy shakert,vagy egy protenszeletet(a szelet könnyen olvad ugye...)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 02. - 12:20:57
Válasz #48

B1ll4

Vendég
Nem annyira új , de a Dymatize standján igen :

http://www.dymatize.com/mivastore/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=Liquid_Protein&Category_Code=3p

Remélem lesz hazánkban is a közeljövőben !

De miért kell mindent "szar" ízekben megcsinálni???
Én nemrég látam ilyen(nem Dym.)folyékony proteineket.
Jó ötletnek tartom-ha utazik/mászkál az ember.Sokkal egyszerűbb egy-két ilyen fiolát magadnál tartani,mint egy shakert,vagy egy protenszeletet(a szelet könnyen olvad ugye...)

Egyszer egy napon vagy egy héten , nagy duzzogva csak kibírjuk az ízét nem ? :D

2008. November 02. - 12:49:38
Válasz #49
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 03. - 08:07:51
Válasz #50
Nem elérhető

miki_nrg


Szerintem azért lehet hogy az undoritó gyümölcspuncs majdnem minden tápkieg alap íze mert, lehet a tengeren túliak szájízének a miénkkel ellentétben nagyon bejön. Különben én sem értem, hogy miért erőltetnék...

2008. November 12. - 12:32:37
Válasz #51
Nem elérhető

darknight



Néhány újabb termék felbukkanása várható a táplálék-kiegészítők palettáján...

Muscle Asylum Project: Mass Impact-semmi extra, jófajta tömegnövelőnek igérkezik...

ALR Industries: HyperShot-energiafokozó ital, talán a BSN: Endorush-hoz lesz hasonló...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. November 12. - 12:55:28
Válasz #52
Nem elérhető

darknight



Emellett az Anabolic Xtreme boszorkány-konyhájában is rotyog valami:

Anabolic Xtreme: AXCELL 4:1:1 arányú BCAA termék, valószínűleg por alakban...

További jó hír NaturalBoy számára, hogy a bb.com oldalán már rendelhető a "nővadító-feromoncsoda", az AXCITE... ;) :D ;D

Majd várjuk a részletes beszámolót és a "szaftos" részleteket... ;) :D ;-oo-;

Mindezek mellett az olvasni vágyó fórumozóknak ;-oo-; ajánlom az AX hivatalos oldalán (anabolicx.com) megtalálható elektronikus magazin, a Size Matters Magazine első számát... (Sajnos a rendszer nem engedte feltölteni a lementett pdf. fájlt...)

Jó olvasást :-}!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. November 12. - 13:19:34
Válasz #53
Nem elérhető

madinorbi



Emellett az Anabolic Xtreme boszorkány-konyhájában is rotyog valami:

Anabolic Xtreme: AXCELL 4:1:1 arányú BCAA termék, valószínűleg por alakban...

További jó hír NaturalBoy számára, hogy a bb.com oldalán már rendelhető a "nővadító-feromoncsoda", az AXCITE... ;) :D ;D

Majd várjuk a részletes beszámolót és a "szaftos" részleteket... ;) :D ;-oo-;

Mindezek mellett az olvasni vágyó fórumozóknak ;-oo-; ajánlom az AX hivatalos oldalán (anabolicx.com) megtalálható elektronikus magazin, a Size Matters Magazine első számát... (Sajnos a rendszer nem engedte feltölteni a lementett pdf. fájlt...)

Jó olvasást :-}!

  >:D >:D >:D
@:-)
Na azt gyorsan le is töltöm  :-){
szekönd editör mentes felhasználó

2008. November 22. - 11:42:13
Válasz #54
Nem elérhető

Kola


Gaspari Nutrition- Mitotropin

HERMOPHORIC MITOCHONDRIAL UNCOUPLING AGENT™

Serving Size: 3 Scored MitoTABS™
Servings Per Container: 60

Vitamin E (from D-alpha-tocopherol .........5 IU
Mitotropin Uncoupling Complex™ .........1275mg
N-Acetyl L-Carnitine, Flax Seed Powder, Undaria Pinnatifida Extract (standardized for 10% Fucoxanthin), Grape Seed Extract (standardized for 50% Kaempherol), Capsicum Annum Extract (standardized for 40% Capsiate), 3,3' diiodo-l-thyronine, 3,5-diiodo-l-thyronine.
Thermophoric Lypolytic Acceleration Blend™ .........1774mg
L-Tyrosine, beta-Phenylethylamine, Green Tea Extract (standardized for 50% Polyphenols & 30% Catechins) Caffeine Anhydrous USP, Green Coffee Bean Extract, Hordenine, Evodia rutaecarpa Extract (standardized for 10% Evodiamine), Synephrine, DL-Phenylalanine, Ginko Biloba Extract, Uncaria Rhynchophylla, Sinofranchetia Chinesis, Huperzine-A
Free Radical Attenuation Matrix™ .........158mg
Turmeric (Curcuma Longa)(Root), Artichoke Extract (standardized for 15% 3-0-Caffeoylquinic Acid), D-alpha-tocopherol, L-SE- Methylselenocysteine

M.T. PEAK CONDITION FACTOR™

Serving Size: 2 Blue Capsules
Servings Per Container: 4

Peak Condition Factor Complex™ .........783mg
* Ammonium Chloride Powder, Dandelion Leaf 4:1 Extract (Taraxacum Officinale), Uva ursi Extract (standardized for 20% arbutin), 8-bromotheophylline.





M.T. PEAK CONDITION FACTOR™-t a 28-29-30. napon kell bevenni első étkezéssel...
gondolom ez a termék vízhajtó része...

A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. November 24. - 01:44:54
Válasz #55
Nem elérhető

NaturalBoy



Emellett az Anabolic Xtreme boszorkány-konyhájában is rotyog valami:

Anabolic Xtreme: AXCELL 4:1:1 arányú BCAA termék, valószínűleg por alakban...

További jó hír NaturalBoy számára, hogy a bb.com oldalán már rendelhető a "nővadító-feromoncsoda", az AXCITE... ;) :D ;D

Majd várjuk a részletes beszámolót és a "szaftos" részleteket... ;) :D ;-oo-;

Mindezek mellett az olvasni vágyó fórumozóknak ;-oo-; ajánlom az AX hivatalos oldalán (anabolicx.com) megtalálható elektronikus magazin, a Size Matters Magazine első számát... (Sajnos a rendszer nem engedte feltölteni a lementett pdf. fájlt...)

Jó olvasást :-}!

  >:D >:D >:D

Kivárom míg kis hazánkba is megérkezik.Most úgyis kiszemeltem magamnak egy istenőt a teremben elég kis vadító formás csaj.Jó lenne ha már jönne ebből Axciteból, hogy végre le merjem szólítani  ;D

2008. November 24. - 05:42:57
Válasz #56

Torony

Vendég
Jó lenne ha már jönne ebből Axciteból, hogy végre le merjem szólítani  ;D

egyszerűbb ha bedobsz egy deci töményet  ;D ;D ;D

2008. November 24. - 08:08:18
Válasz #57
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó lenne ha már jönne ebből Axciteból, hogy végre le merjem szólítani  ;D

egyszerűbb ha bedobsz egy deci töményet  ;D ;D ;D
Attó vagányabb lesző  ;D ;D ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. November 24. - 15:06:04
Válasz #58

B1ll4

Vendég
A mai nap folyamán , alig volt időm kajálni , ígyhát mondtam magamban : Vettem én  még vagy 3 hónapja egy DYMATIZE OATS 'N MORE-t , almás ízben , elviszem magammal meg pár kis büdügét , és akkor tudok hamikázni .... 2 adagot úgy bevertem napközben , pedig-pedig 3 évig minden reggel zabbal kutyult gyümölcsös kavalkádot ettem , de már hánytam tőle nap mint nap ezért leálltam vele és kicsit fintorral ugyan , de elvittem magammal . Nah ez nagyon brutál , akinek néha nincs ideje burkolni , az kényeztesse magát egy ilyen cuccal , nem bánja meg ! 1 dobozban 7 adag van ! Jó étvágyat !  /7% /7%

2008. November 24. - 15:33:52
Válasz #59
Nem elérhető

madinorbi


A mai nap folyamán , alig volt időm kajálni , ígyhát mondtam magamban : Vettem én  még vagy 3 hónapja egy DYMATIZE OATS 'N MORE-t , almás ízben , elviszem magammal meg pár kis büdügét , és akkor tudok hamikázni .... 2 adagot úgy bevertem napközben , pedig-pedig 3 évig minden reggel zabbal kutyult gyümölcsös kavalkádot ettem , de már hánytam tőle nap mint nap ezért leálltam vele és kicsit fintorral ugyan , de elvittem magammal . Nah ez nagyon brutál , akinek néha nincs ideje burkolni , az kényeztesse magát egy ilyen cuccal , nem bánja meg ! 1 dobozban 7 adag van ! Jó étvágyat !  /7% /7%
Csatlakozom tényleg kib.szott finom, úgy be lehet toni 5 adagot egy nap, hogy észre se veszed.
szekönd editör mentes felhasználó