2024. Május 17. - 00:42:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Új termékek a Bodybuilding piacán...  (Megtekintve 105288 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 24. - 15:36:14
Válasz #60

B1ll4

Vendég
A mai nap folyamán , alig volt időm kajálni , ígyhát mondtam magamban : Vettem én  még vagy 3 hónapja egy DYMATIZE OATS 'N MORE-t , almás ízben , elviszem magammal meg pár kis büdügét , és akkor tudok hamikázni .... 2 adagot úgy bevertem napközben , pedig-pedig 3 évig minden reggel zabbal kutyult gyümölcsös kavalkádot ettem , de már hánytam tőle nap mint nap ezért leálltam vele és kicsit fintorral ugyan , de elvittem magammal . Nah ez nagyon brutál , akinek néha nincs ideje burkolni , az kényeztesse magát egy ilyen cuccal , nem bánja meg ! 1 dobozban 7 adag van ! Jó étvágyat !  /7% /7%
Csatlakozom tényleg kib.szott finom, úgy be lehet toni 5 adagot egy nap, hogy észre se veszed.

Mondjuk a sok hamburgeres büfé majomnak ajánlanám ... akik naponta akár 1000ft-ot is ott hagynak de még keveset is mondtam nyílván ... napi 700-750ft ból megvan a reggeli és ennyi ... még egy nem edző , nyomorék embernek is ... ez már tényleg csak a lustaságon múlik ..

2008. November 24. - 17:46:24
Válasz #61
Nem elérhető

bandus


A mai nap folyamán , alig volt időm kajálni , ígyhát mondtam magamban : Vettem én  még vagy 3 hónapja egy DYMATIZE OATS 'N MORE-t , almás ízben , elviszem magammal meg pár kis büdügét , és akkor tudok hamikázni .... 2 adagot úgy bevertem napközben , pedig-pedig 3 évig minden reggel zabbal kutyult gyümölcsös kavalkádot ettem , de már hánytam tőle nap mint nap ezért leálltam vele és kicsit fintorral ugyan , de elvittem magammal . Nah ez nagyon brutál , akinek néha nincs ideje burkolni , az kényeztesse magát egy ilyen cuccal , nem bánja meg ! 1 dobozban 7 adag van ! Jó étvágyat !  /7% /7%
Csatlakozom tényleg kib.szott finom, úgy be lehet toni 5 adagot egy nap, hogy észre se veszed.

Mondjuk a sok hamburgeres büfé majomnak ajánlanám ... akik naponta akár 1000ft-ot is ott hagynak de még keveset is mondtam nyílván ... napi 700-750ft ból megvan a reggeli és ennyi ... még egy nem edző , nyomorék embernek is ... ez már tényleg csak a lustaságon múlik ..

azért ne vedd már ennyire természetesnek... nem mindenkinek van 22k-ja egy hónapban csak reggelire.

mod: meg ez is csak egy sztereotípia.. szerinted a lakosság hány százaléka eszik minden nap csak gyorskajáldában?

mod2: "még egy nem edző , nyomorék embernek is" ez meg egyenesen mennyire lenéző? aki nem edz miért is nyomorék? ennyierővel sokan lenyomorékozhatnak téged, mert parázol az egyetemtől, pedig az másnak meg milyen egyszerű....

szal talán nem kéne ennyire magas lóról beszélni... :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 24. - 18:51:03
Válasz #62

B1ll4

Vendég
A mai nap folyamán , alig volt időm kajálni , ígyhát mondtam magamban : Vettem én  még vagy 3 hónapja egy DYMATIZE OATS 'N MORE-t , almás ízben , elviszem magammal meg pár kis büdügét , és akkor tudok hamikázni .... 2 adagot úgy bevertem napközben , pedig-pedig 3 évig minden reggel zabbal kutyult gyümölcsös kavalkádot ettem , de már hánytam tőle nap mint nap ezért leálltam vele és kicsit fintorral ugyan , de elvittem magammal . Nah ez nagyon brutál , akinek néha nincs ideje burkolni , az kényeztesse magát egy ilyen cuccal , nem bánja meg ! 1 dobozban 7 adag van ! Jó étvágyat !  /7% /7%
Csatlakozom tényleg kib.szott finom, úgy be lehet toni 5 adagot egy nap, hogy észre se veszed.

Mondjuk a sok hamburgeres büfé majomnak ajánlanám ... akik naponta akár 1000ft-ot is ott hagynak de még keveset is mondtam nyílván ... napi 700-750ft ból megvan a reggeli és ennyi ... még egy nem edző , nyomorék embernek is ... ez már tényleg csak a lustaságon múlik ..

azért ne vedd már ennyire természetesnek... nem mindenkinek van 22k-ja egy hónapban csak reggelire.

mod: meg ez is csak egy sztereotípia.. szerinted a lakosság hány százaléka eszik minden nap csak gyorskajáldában?

mod2: "még egy nem edző , nyomorék embernek is" ez meg egyenesen mennyire lenéző? aki nem edz miért is nyomorék? ennyierővel sokan lenyomorékozhatnak téged, mert parázol az egyetemtől, pedig az másnak meg milyen egyszerű....

szal talán nem kéne ennyire magas lóról beszélni... :)

Bandus ... aki érti érti , ez nem a te szinted úgy látom ...

A lakosságnak állítom hogy majdnem a 100%-a szar szemét mocskot eszik ... arra a nyomorékra értettem , aki kifogásokat keres , sír egész nap ... koxolni akar orrba szájba , mint a kis delikvens barátok ... büdös a meló még mindig...

Nem kell sztem nekünk sem egymáshoz szólni , van már pár emberke és egész jól működik !  ;-oo-;

(Finoman megjegyezném , hogy nem velem volt bajuk  a fórumtagoknak korábban ... ) De ne is olvasd el én nem vagyok ilyen tetű ... tartsuk egymást a mondandóhoz !  ;-oo-;

2008. November 24. - 19:32:13
Válasz #63

Torony

Vendég
ugyan senki nem kérte, hogy ugassak bele, de van igazsága bandusnak.

2008. November 24. - 19:45:42
Válasz #64
Nem elérhető

mushroom


Sztem rosszul jött le Bill mondandója. A hambisok közé nyilván azokat sorolja, akik "jajj nemtokhol kajázni, muszáj mekiznem" kategóriába tartoznak és ígyis úgyis elqrnak egy rakás lóvét, csak épp szemétre. Ennyi erővel vehetnének ugyanabból a pénzből normális táplálékot. Azt meg nem láttam, hogy leszólt volna bárkit is, akinek "nincs havi 22k-ja reggelire" itt mindenki tisztában van vele, hogy van, aki még nem tud függetlenedni a szülőktől és az általuk nyújtott kajáktól, de szerintem ezt eddig kb. senki nem fikázta keményen, Béci sem. 

2008. November 24. - 20:28:44
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Bandus és Billa, elbeszéltek egymás mellett, de valahol mindkettőtöknek igaza van, csak Billa nem úgy értette, Bandusnak meg nem jött át a mondandó. Dehát ilyen egy fórum  >:D  ;D

2008. November 24. - 21:35:09
Válasz #66

B1ll4

Vendég
Soha , senkit nem szidtam név szerint , nem is fogok , meg csoportokat sem ... mindig a testépítésben vitézkedő emberekről próbálok írkálni viszonylag érthetően ... aki jó bélyeggyűjtésben jó , akinek nincs pénze nincs pénze , de egy szóval sem mondtam senkire a dolgot . Az veszi magára akinek inge ... ennél fogalmazták meg már 6x durvábban is a dolgokat .

2008. November 24. - 22:45:05
Válasz #67
Nem elérhető

NaturalBoy


Mondjuk Bandussal a pénzben értek egyet.de értem hogy mit mondasz Bill.és maximálisan igazad van.
Ugyanakkor nekem is szívfájdalmam az h minden nap reggel ugyan abbaa fehérjébe ugyan azt a mennyiségű zabkorpát turmixolom és ugyan oylan undorral gyűröm le.Én is szívesen ennék egy darabig iylen reggeliket de nem lehet...Inkább nézem  a jó oldalát,hogy legalább van jó minőségű fehérjére pénzem amibe belekeverhetem a zabkorpám.

Én értettem hogy nem ebszélsz magas lórol cimbi.Bandussal meg abba értek egyet h ez sajnos nem csak úgy megy h : Tényleg finom Béla? Hú akkor én is veszek vagy 30 dobozzal  :'(

Meg őszintén szólva én nagyon soknak találom az árát.

5150Ft és 7 adag. Akkor 735Ft egy reggeli (tejet nem számolva).

12500Ft egy doboz Nitro-Tech és 62 adag. 201Ft egy adag.
570 Ft. fél kiló zabkorpa. egy reggelire 100grammot eszem 114Ft egy adag.
315 Ft. egy reggeli (tejet itt sem számolva)

És ygakorlatilag ugyan azt eszem tápértékre csak az íze esetleg nem oylan jó vagy legalábbis elég unalmas.

2008. November 24. - 22:50:27
Válasz #68

B1ll4

Vendég
Ne érts félre Naturalboy , finom persze ! Garantálom . Ha visszajönne valamelyik is , állok egy dobozzal :D

Én ezt nem úgy írtam , hogy mindennapi megoldás . Hanem azoknak az analfabétáknak , akik kifogásolják alapjáraton a tiszta kaját , továbbá a reggelre a zabot , akkor itt van nekik készen a cucc , csak be kell borítani az arcba ... ennél már nem lehet egyszerűbb , igaz ennek tényleg ára van .

Én most is darált zabpelyhet tolok , dióval , lenmagolajjal , kókuszreszelékkel , fehérjével , banánnal !  :-){

Csak ez olyan mint a proteincsoki , egy reggelre ha sietsz tökéletes vagy bárhova , ötletként dobtam fel , bárcsak telne nekem minden nap erre :D

2008. November 24. - 23:33:01
Válasz #69
Nem elérhető

NaturalBoy


Ne érts félre Naturalboy , finom persze ! Garantálom . Ha visszajönne valamelyik is , állok egy dobozzal :D

Én ezt nem úgy írtam , hogy mindennapi megoldás . Hanem azoknak az analfabétáknak , akik kifogásolják alapjáraton a tiszta kaját , továbbá a reggelre a zabot , akkor itt van nekik készen a cucc , csak be kell borítani az arcba ... ennél már nem lehet egyszerűbb , igaz ennek tényleg ára van .

Én most is darált zabpelyhet tolok , dióval , lenmagolajjal , kókuszreszelékkel , fehérjével , banánnal !  :-){

Csak ez olyan mint a proteincsoki , egy reggelre ha sietsz tökéletes vagy bárhova , ötletként dobtam fel , bárcsak telne nekem minden nap erre :D

Ja tudom.Nem is neked szólt a hozzászólásom.Csak kiadtam a bánatom,hogy nem telik rá...
Anyu,apu 2 diplomás orvosok aztán csóróság van,hát furcsa ez az ország...Mondjuk laborba dolgoznak szóval semmi hálapénz,betegekkel nem is találkoznak,nincs több tízezres magánrendelés,de akkoris...
Én elhatároztam hogy jobb körülmények között fogok élni, így lettem dzsigoló de ezt majd máskor ;D

Bandus egyébként Bill tényleg nem az a fajta aki magas lóról beszél másokkal és el van szálva.Nekem is sokat segített itt a fórumon és annak ellenére hogy neki sincs könnyű helyzete lekileg is támogatja a barátait.Rám is sokszor angyon ösztönzően hatott.

2008. November 24. - 23:36:40
Válasz #70

B1ll4

Vendég
Valójában így visszaolvasva , nemtom milyen lelkiállapotban lehettem már , de valamiért muszáj volt kijönnie belőlem , csak bandus nagyon magára vette ...

Dzsigolóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó , Natural "Zohan" Boy :D

2008. November 24. - 23:49:33
Válasz #71
Nem elérhető

bandus


Valójában így visszaolvasva , nemtom milyen lelkiállapotban lehettem már , de valamiért muszáj volt kijönnie belőlem , csak bandus nagyon magára vette ...

Dzsigolóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó , Natural "Zohan" Boy :D

én nem vettem magamra. igyekszem tisztán, jól étkezni, ha nem is megy annyira pöpecül mint neked, de az átlagnál azért bőven jobb.

viszont nem tartom jogosnak lenyomorékzni azt aki esetleg szarik az egészséges kajálásra, hamburgert zabál egész nap szalonnával, de mellette meg komoly előrelépéseket ér el a rákkutatásban vagy a transzmutáció kérdéseiben.

nade én tényleg lezártam, peace :-){ :-!!!
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 25. - 00:06:09
Válasz #72

B1ll4

Vendég
Valójában így visszaolvasva , nemtom milyen lelkiállapotban lehettem már , de valamiért muszáj volt kijönnie belőlem , csak bandus nagyon magára vette ...

Dzsigolóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó , Natural "Zohan" Boy :D

én nem vettem magamra. igyekszem tisztán, jól étkezni, ha nem is megy annyira pöpecül mint neked, de az átlagnál azért bőven jobb.

viszont nem tartom jogosnak lenyomorékzni azt aki esetleg szarik az egészséges kajálásra, hamburgert zabál egész nap szalonnával, de mellette meg komoly előrelépéseket ér el a rákkutatásban vagy a transzmutáció kérdéseiben.

nade én tényleg lezártam, peace :-){ :-!!!

Hangsúlyoztam is pár posttal előrébb , hogy nem az átlag emberre vonatkozott , megmondta Mushroom is , Naturalboy is meg a többiek is ... értsd meg kérlek !

2008. November 25. - 07:06:31
Válasz #73
Nem elérhető

FirstLady


Az előbb azt hittem, hogy tejet látok a turmixhoz, de biztosan csak hallucináltam... ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 25. - 08:33:57
Válasz #74
Nem elérhető

madinorbi


Az én szervezetem könnyen megoldja ezt a mcdonalds problémát, 1 bürger és utánna 11wc ill. 4 óra gyomorgörcs.
szekönd editör mentes felhasználó