2024. Április 27. - 10:45:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Test(híd)építési nyereményjáték  (Megtekintve 27066 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 03. - 00:54:12
Megtekintve 27066 alkalommal
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Üdvözlök mindenkit!

Most gondolom az első kérdés, hogy mi is lehet ez? Inkább kezdek mindent az elejéről és akkor mindenki előtt "kiderűl az ég"! Fél éve, mikor világos lett, hogy mikor is fogjuk az Északi Duna-hídat átadni, az Állami Infrastuktúra Fejlesztő zRt (régi nevén Állami Autópályakezelő zRt) és a Hídépítő zRt (Na ennek régen is ez volt a neve) közös vállalkozásban összefogott és előterjesztett egy könyv kiadását, mivel -gondolták- sok embert fog érdekelni, hogy "Hogyan is készűlt ez a nagy monstrum?". Ennek eredménye képpen született meg "Az én hídam - A Megyeri híd" című 260 oldalas könyv, amit limitált (azaz 100+300 db-os) szériában adtak ki íly egész módon.

Hogy hogyan is értem az egész módot???? Könyv + bársony kötésben emlékplakett, egy aranyozott hídérmével, díszkötésben. Azt hiszem ennek a ritkaságnak az értékét nem kell taglalni, mert elég reprezentatív, és egyszerű szavakat használó tudományos példány.

Ezt a könyvet szeretném most felajánlani annak a szerencsés fórumozónak aki 4 egyszerű kérdésre feleni tud majd. Szóval most mind testépítésben, mind a hídépítésben utána kell járni pár dolognak ha nem is annyira, hogy ejjjdecsujjde, de egy kicsit keresgélni kell majd, vagy nagyon jól tippelni!

A könyv tartalma egészen a híd tervezésétől a teljes kivitelezésig magába foglalja és gyönyörű képanyagok révén elénk is tárja mind az 5 híd építésének menetét, és szerkezeti egészét. (Még én is benne vagyok, pedig a 3 év alatt majdnem mindig sikerűlt elbújni a fényképész elől, aki 3 heti rendszerességgel látogatott meg minket)

Tudom most jön az a kérdés, hogy hogy is kapcsolódik ez a testépítéshez, de erre is egyszerű lesz a válaszom. A kérdések felét testépítés témaköréből állítjuk elétek, másik felét pedig hídépítésből. Remélem sokan kapnak kedvet a játékhoz, és megjelenik mindenki tudásszomja is(vagy csak azért hogy kiröhögje a hülye fejemet a könyvben). A kérdéseket az alábbi e-mail címre várjuk: jatek@bodybuilding.hu. Ja és ne feledjétek, egy valakitől, csak egy kérdéssor származhat, s természetesen fórumtagnak kell lennie.

a kérdések pedig:
1. Hány gramm fehérje van 1 adag Syntha-6-ban?
2. Mekkora kiszerelésben kapható az IntraPro?
3. Milyen hosszú a Megyeri Híd (a teljes hossza kell, mind az 5 egybekapcsolódó hídnak)
4. Az 5 hídból, mennyi építésében volt részem?

Mindenkinek jó keresést és jó sok tudásszerzést!

Hajrá Bodybuilding.hu Hajrá mindenki!

2008. Október 03. - 12:06:14
Válasz #1
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 03. - 12:09:38
Válasz #2
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A 128, 129-dik oldalon található fotót szeretnénk  ;D

2008. Október 03. - 13:29:10
Válasz #3
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 03. - 13:31:50
Válasz #4
Nem elérhető

L



X

Naaaa....nyertem? ;D ;D ;D

"A kérdéseket az alábbi e-mail címre várjuk: jatek@bodybuilding.hu ."

Mindenki aludjon minimum 8 órát naponta! !+"% ;D ;D ;D ;D
Köszi Lédi! ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 03. - 13:32:16
Válasz #5
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 03. - 15:59:39
Válasz #6
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
A 128, 129-dik oldalon található fotót szeretnénk  ;D

Látod Prod! Ezeket a képeket csak az láthatja akinek van ilyen!! Neked van ilyen????? Łł= Łł= ****:))))))

2008. Október 03. - 16:06:27
Válasz #7
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A 128, 129-dik oldalon található fotót szeretnénk  ;D

Látod Prod! Ezeket a képeket csak az láthatja akinek van ilyen!! Neked van ilyen????? Łł= Łł= ****:))))))

Nekem van ilyen  ;D

2008. Október 03. - 16:10:05
Válasz #8
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Plakett bársonyborítással+könyv+borító+emlékszalag????????

2008. Október 03. - 16:18:13
Válasz #9
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Plakett bársonyborítással+könyv+borító+emlékszalag????????

Igen! Nem ma kezdtem a szakmát  ;) ;D

2008. Október 03. - 16:36:50
Válasz #10
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
De az enyém meg gravírozott és arany is a pénzérmém benne! Bee-beeeeeee ***)))

 ****) :-OO :-OO

2008. Október 03. - 16:42:53
Válasz #11
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na jó ez szar volt! De a képet meg ne mutasd másnak! Annyira gáz, hogy az kifejezhetetlen! A Bal oldalin éppen hülyülünk a többiekkel, s azt saját használatra lővettük, s erre a barom fotós meg berakja  !+"%

A jobb oldali az tűrhető, csak enyhén beállított... Szóval egyikkel sem fogok éppen dicsekedni!

2008. Október 03. - 16:51:41
Válasz #12
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
"De a képet meg ne mutasd másnak"

 ***))) ;D

2008. Október 03. - 17:43:56
Válasz #13
Nem elérhető

FirstLady


"De a képet meg ne mutasd másnak"

 ***))) ;D
jöhetnek a képek mélben  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Nehogymá kihaggyatok  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 03. - 20:14:42
Válasz #14
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Valaki küldött már megfejtést??? ????... ????... ????...