2024. Április 27. - 08:49:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Leopardból Oroszlán avagy tudom mit nem ettem tavaly nyáron  (Megtekintve 12703 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 20. - 12:20:48
Megtekintve 12703 alkalommal
Nem elérhető

leopard22


Sziasztok!


God,Grizzly, Bubee és Hopika irományain felbuzdulva én is szavakba öntöm tömegelésem időszakát :)

Adataim: 27 éves vagyok,durván 7 éve járok (sajnos nem látszik)edzeni kisebb-nagyobb megszakításokkal. Nyár óta vagyok itt tag és tulajdonképpen oda-vissza végigolvastam a fórumot ami az egekbe tolta a motivációmat. Jelenleg 82 kg vagyok jelentős zsírral megáldva..... Centikkel és képpel este jelentkezem.
A tömegelés célja, hogy viszonylag kis zsírosodás mellett a lehető legtöbb izmot felpakoljam. Ahogy az a címből is kiderül a táplálkozásom nem volt teljesen megfelelő . Mindenképpen 240g/nap felett fogom tartani a fehérjebevitelt amit főleg szilárd kaja tesz majd ki:csirke,pulyka,marha,hal,tojás  . Turmixok:  2 adag Muscle milk /7% reggel és du. 1 adag True Mass edzés után. Glutamine és kreatin edzés alatt.Ha fizu utaláskor a vezetőség kicsit megerőlteti magát akkor jön még egy kis Plasma Jet is...  Szénhidrát tekintetében csak barna rízs és burgonya jöhet szóba. Nem állítom,hogy teljesen kémia-mentes lesz a "felkészülés",de az elsődleges mindenképp a tápanyagbevitel betartása lesz. Napi egy testrészt mozgatok meg majd, kivétel ez alól a láb amit váll után dolgoztatok meg.
Azt hiszem egyenlőre ennyi....

2008. November 20. - 12:54:05
Válasz #1
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 20. - 14:16:49
Válasz #2
Nem elérhető

Suncity



2008. November 20. - 14:27:20
Válasz #3
Nem elérhető

leopard22


:-}


 Łł= Łł= Łł=    Ha ez volt az "előtte" kép akkor ez lesz az "utána":


leopard22 nem kapott tiszteletdíjat a felkészülése alatt és más terméket sem használt......

2008. November 20. - 16:24:47
Válasz #4
Nem elérhető

leopard22


Áhhh,nem akar összejönni. Egy ismeretlen fazon volt csak a teremben,vele inkább nem fotóztattam. Most meg mikor mérni akarok, derül ki hogy nincs itthon az a rendes centi csak a merev fajta  :-Đ. Azzal pedig csak olyan adatokkal tudnék szolgálni ami nem mérvadó ehhez a témához  >:D   
         

2008. November 20. - 18:39:24
Válasz #5
Nem elérhető

Gabe


jóaz, kicsit belevág a húsba, de így a következő mérésnél egyből fejlődést konstatálhatsz majd  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 20. - 20:46:15
Válasz #6
Nem elérhető

leopard22


jóaz, kicsit belevág a húsba, de így a következő mérésnél egyből fejlődést konstatálhatsz majd  :)
@-o

 @-o @-o @-o

2008. November 20. - 20:59:12
Válasz #7

Zsuzsi

Vendég
Jó a címválasztás!  ****:)))

Várjuk a képeket!  :-OO

2008. November 21. - 20:36:26
Válasz #8
Nem elérhető

JFlame


. Nem állítom,hogy teljesen kémia-mentes lesz a "felkészülés",


ez pontosan mit takar??? hamár a kaját olyan szépen leírtad ;D
asszem minden apró részlet fontos!!! és ez talán nem is olyan apró....

2008. November 21. - 20:45:51
Válasz #9
Nem elérhető

leopard22


1. napom:

Kaja: -reggeli 7 körül: 7 toj.fehérje+1 egész rántotta formájában 1 graham zsemlével
        -9 körül 1 adag muscle milk
        -11-kor 15 dkg csirkemell 1 zacsek barna rizs
        -Fél 2kor  20dkg csirkemell  1/2 rizs
        -4kor muscle milk
        -5-6:30 edzés, alatta kreatin+glutamin,utána 1 adag true mass
        - Asszony most süti a friss harcsát  /7% , mellé rizs megy
        -lefekvés elött még 10dkg túró és 5 toj fehérje lesz még
      
Váll nap volt ma:

Nyak mögött nyomással kezdek( Bármennyire is mondják hogy rotátor-gyilkos gyakorlat, nekem még mindig az 1ik kedvencem. Sztem helyesen végrehajtva,nem túl mélyre engedve,ésszerű súlyokkal biztonságos. Ezt követte  állig húzás. Mivel az oldalsó fej le van maradva ezért mostanában bevetek 1-2 praktikát. Ma például sima oldalemelés 12 ismétlés után rögtön kábellel kis súllyal csináltam még 20-20 ismétlést, 1 perc pihi majd újra elölről. 5 sorozat ment így 6-odikra biztos fennforgás lett volna :----     Döntött oldalemeléssel zártam. A lábat átraktam holnapra hát mellé mert Após 51 éves és sietnem kellet mojito-t gyártani :)   Holnap csinál a pultos leányzó képeket és azt mondta ha nagyon szeretném akkor a méreteket is lefigyeli  ::) ::)    

2008. November 21. - 20:50:00
Válasz #10
Nem elérhető

leopard22


. Nem állítom,hogy teljesen kémia-mentes lesz a "felkészülés",


ez pontosan mit takar??? hamár a kaját olyan szépen leírtad ;D
asszem minden apró részlet fontos!!! és ez talán nem is olyan apró....

Hmmm, hogyan is kell diplomatikus választ adni? Egy ismerősöm Boldenone és propi  használatát fontolgatja. Próbáltam lebeszélni........ ::) ::) ::) ::) ::) ***))) ***))) ***))) >:D

2008. November 21. - 21:04:06
Válasz #11
Nem elérhető

JFlame


. Nem állítom,hogy teljesen kémia-mentes lesz a "felkészülés",


ez pontosan mit takar??? hamár a kaját olyan szépen leírtad ;D
asszem minden apró részlet fontos!!! és ez talán nem is olyan apró....

Hmmm, hogyan is kell diplomatikus választ adni? Egy ismerősöm Boldenone és propi  használatát fontolgatja. Próbáltam lebeszélni........ ::) ::) ::) ::) ::) ***))) ***))) ***))) >:D

sköszi ;D
akkor hajrá, habár én nagyon lebeszéltem volna a haverod!!!! ;D

2008. November 21. - 22:12:52
Válasz #12
Nem elérhető

God Vazzeg


. Nem állítom,hogy teljesen kémia-mentes lesz a "felkészülés",


ez pontosan mit takar??? hamár a kaját olyan szépen leírtad ;D
asszem minden apró részlet fontos!!! és ez talán nem is olyan apró....

Hmmm, hogyan is kell diplomatikus választ adni? Egy ismerősöm Boldenone és propi  használatát fontolgatja. Próbáltam lebeszélni........ ::) ::) ::) ::) ::) ***))) ***))) ***))) >:D

Ilyenek ezek a haverok  ;D

2008. November 26. - 17:58:05
Válasz #13
Nem elérhető

leopard22


Aloha!


Végre ma levittem a terembe a fényképezőt,de nem a szimpatikus kis hölgyike volt,így magam oldottam meg. Sorry a szar minőségért,de ha meg vakut rakok nem látszik semmi. Majd az Extremefit  fotózás biztos minőségibb lesz  :-} .   Szóval a beígért méretkezés megtörtént.
Kar: 43cm
mell: 104 simán ,feszítés alatt 114,5
derék :91cm
comb: 63cm
Kajálásom nagyon jól megy ,a tojást felemeltem napi 20 db-ra, illetve a csirkét 80dkg-ra. Mivel hiába volt megbundázva a Gyurma nyereményakció( A lóvét visszautalod Prod?), nem nyertem, így most a Muscle Milk mellé nincs más napközbeni fehérje. A True Mass  fogyóban van. Nem tudom hogy váltsak-e valami másra,vagy maradjak ennél. Javaslatokat szívesen fogadok. 

2008. November 26. - 18:42:56
Válasz #14
Nem elérhető

leopard22


Jah, a mai edzés a mellizmoké volt .

45 fokos nyomás 2kezessel:  50kg*15    70*12   90*10   95*8
Fekvenyomás 2 kezessel   :70*10  90*8   100*8  110*6
Fekvenyomás negatív padon: 70*12  x4
tárogatás negatív padon: 3x12
kábelkeresztezés  4*15


Erőltetem a negatív pados gyakorlatokat, mert sztem kicsit csöcsike vagyok és ebben látom a kiutat :)   
A melledzéseket egyébként A és B napra osztom ez az A volt. Csupán annyiban különbözik a kettő,hogy B napon csak 1kezes súlyzókat használok,illetve a tárogatás néha 45 fokon néha vízszintben megy....