2024. Május 11. - 10:43:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 323486 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 03. - 19:11:12
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg


"Más, velünk egy időben megsegített országokhoz képest Magyarország drágán kapta a kölcsönt a Nemzetközi Valutaalaptól.

Míg hazánknak öt és hat százalék közötti kamatot kell fizetnie, más államok kettő, illetve négy százalékig tudták lealkudni ezt. Az iparkamara elnöke szerint ennek oka, hogy hazánk csak tűzoltó intézkedéseket hozott, reformértékű döntések nem születtek.

A pénzt majd a következő kormánynak kell visszafizetnie. "

Pontosítva:  Mo.:6%
Iceland, UKraine:4%
Pakistan :         2%

Ezt is megköszönhetjük, na kinek is ??
Szép volt Fleto!
Hogy bolondulnál meg a bolti kenyértől!  :-Đ

Nem csak fletóig kellene látni, hanem a politikával tisztában lenni. Szerinted volt választásunk?  :-}

2009. Január 03. - 20:31:18
Válasz #91
Nem elérhető

madinorbi


"Más, velünk egy időben megsegített országokhoz képest Magyarország drágán kapta a kölcsönt a Nemzetközi Valutaalaptól.

Míg hazánknak öt és hat százalék közötti kamatot kell fizetnie, más államok kettő, illetve négy százalékig tudták lealkudni ezt. Az iparkamara elnöke szerint ennek oka, hogy hazánk csak tűzoltó intézkedéseket hozott, reformértékű döntések nem születtek.

A pénzt majd a következő kormánynak kell visszafizetnie. "

Pontosítva:  Mo.:6%
Iceland, UKraine:4%
Pakistan :         2%

Ezt is megköszönhetjük, na kinek is ??
Szép volt Fleto!
Hogy bolondulnál meg a bolti kenyértől!  :-Đ

Nem csak fletóig kellene látni, hanem a politikával tisztában lenni. Szerinted volt választásunk?  :-}
OLvasni tudsz ?
Oda van biggyesztve, hogy a többi választással nem rendelkező ezer milliárdokkal olcsóbban kapta.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 03. - 20:41:38
Válasz #92
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Január 03. - 21:25:39
Válasz #93
Nem elérhető

doncicco



2009. Január 03. - 22:19:50
Válasz #94
Nem elérhető

Gabe


Nem csak fletóig kellene látni, hanem a politikával tisztában lenni. Szerinted volt választásunk?  :-}
Ezt fejtsd ki nekem, politikával kapcsolatban tudatlannak!  ????...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 03. - 22:23:35
Válasz #95
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem csak fletóig kellene látni, hanem a politikával tisztában lenni. Szerinted volt választásunk?  :-}
Ezt fejtsd ki nekem, politikával kapcsolatban tudatlannak!  ????...

Nem volt választásunk, nem vagyunk olyan komoly gazdasági tényező hogy diktáljuk a feltételeket. Nem azt mondom hogy jó ez így, de azt kijelenteni hogy ez megint a fletó műve kicsit demagóg szerintem. A szocik rosszul kormányoznak ez tény. De ha holnap hasmenésed lesz, ne a fletó legyen már a hibás, kicsit uncsi  :-}

No offense, ez csak a véleményem  ;-oo-;

2009. Január 03. - 22:28:42
Válasz #96
Nem elérhető

Gabe


Nem csak fletóig kellene látni, hanem a politikával tisztában lenni. Szerinted volt választásunk?  :-}
Ezt fejtsd ki nekem, politikával kapcsolatban tudatlannak!  ????...

Nem volt választásunk, nem vagyunk olyan komoly gazdasági tényező hogy diktáljuk a feltételeket. Nem azt mondom hogy jó ez így, de azt kijelenteni hogy ez megint a fletó műve kicsit demagóg szerintem. A szocik rosszul kormányoznak ez tény. De ha holnap hasmenésed lesz, ne a fletó legyen már a hibás, kicsit uncsi  :-}

No offense, ez csak a véleményem  ;-oo-;
Ez finoman szólva is demagóg szoci hozzáállás.
Egy szóval sem mondtam, hogy minden a szocik műve, és nem is érdekelnek az ellenzék által felhozott érvek.
Tudod miben hiszek?
A külföldi, magyar politikától független elemzéseknek.
Nézd meg azokat a gazdasági statisztikákat,
amit független külföldi szakértők készítettek a FIDESZ kormányzásának idejéről, meg az elmúlt elbaszott 6 lassan 7évről.
Akkor sem volt kánaán, de legalább nem rajtunk röhögött európa, és nem a seggutolsók voltunk minden téren.
Vagy csak nézd meg a jegybanki alapkamat alakulásának a statisztikáit!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 03. - 22:32:00
Válasz #97
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem csak fletóig kellene látni, hanem a politikával tisztában lenni. Szerinted volt választásunk?  :-}
Ezt fejtsd ki nekem, politikával kapcsolatban tudatlannak!  ????...

Nem volt választásunk, nem vagyunk olyan komoly gazdasági tényező hogy diktáljuk a feltételeket. Nem azt mondom hogy jó ez így, de azt kijelenteni hogy ez megint a fletó műve kicsit demagóg szerintem. A szocik rosszul kormányoznak ez tény. De ha holnap hasmenésed lesz, ne a fletó legyen már a hibás, kicsit uncsi  :-}

No offense, ez csak a véleményem  ;-oo-;
Ez finoman szólva is demagóg szoci hozzáállás.
Egy szóval sem mondtam, hogy minden a szocik műve, és nem is érdekelnek az ellenzék által felhozott érvek.
Tudod miben hiszek?
A külföldi, magyar politikától független elemzéseknek.
Nézd meg azokat a gazdasági statisztikákat,
amit független külföldi szakértők készítettek a FIDESZ kormányzásának idejéről, meg az elmúlt elbaszott 6 lassan 7évről.
Akkor sem volt kánaán, de legalább nem rajtunk röhögött európa, és nem a seggutolsók voltunk minden téren.
Vagy csak nézd meg a jegybanki alapkamat alakulásának a statisztikáit!

Ezeket én se kérdőjelezem meg, nem ezt írtam, olvasd el még egyszer. A szocik mehetnének a véreres faszba, ebben egyetértünk. A mondandóm lényegét kellene még megfejtened. Amúgy meg jöjjön a jobbik :D

2009. Január 03. - 22:34:32
Válasz #98
Nem elérhető

Gabe


Tudom mi volt a mondandód lényege, hogy kellett a hitel, és annyiért kaptuk, amennyiért adták.
Tetszik, vagy nem tetszik!
Én a hasmenéses dologra értettem, amit mondtam.
Ennél csak a "merazorbánis", meg a "merazorbánse" szocisabb!
mindegy, lényeg, hogy a fő kérdésben egyetértünk!  ;-oo-;
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 04. - 03:01:54
Válasz #99

the joker

Vendég
"Más, velünk egy időben megsegített országokhoz képest Magyarország drágán kapta a kölcsönt a Nemzetközi Valutaalaptól.

Míg hazánknak öt és hat százalék közötti kamatot kell fizetnie, más államok kettő, illetve négy százalékig tudták lealkudni ezt. Az iparkamara elnöke szerint ennek oka, hogy hazánk csak tűzoltó intézkedéseket hozott, reformértékű döntések nem születtek.

A pénzt majd a következő kormánynak kell visszafizetnie. "

Pontosítva:  Mo.:6%
Iceland, UKraine:4%
Pakistan :         2%

Ezt is megköszönhetjük, na kinek is ??

hát sztem jobban jártunk mint a Brittek, akiknek a nagyra becsült Fontja az Euró árfolyamára süllyedt 3 hónap alatt!mert ugye nyáron még 380 körül adták, most meg 270et ér!jobb mint az államcsőd!ilyen szar kormányzás mellett!de a másik oldal se kánaán!

2009. Január 04. - 12:02:56
Válasz #100
Nem elérhető

madinorbi


"Más, velünk egy időben megsegített országokhoz képest Magyarország drágán kapta a kölcsönt a Nemzetközi Valutaalaptól.

Míg hazánknak öt és hat százalék közötti kamatot kell fizetnie, más államok kettő, illetve négy százalékig tudták lealkudni ezt. Az iparkamara elnöke szerint ennek oka, hogy hazánk csak tűzoltó intézkedéseket hozott, reformértékű döntések nem születtek.

A pénzt majd a következő kormánynak kell visszafizetnie. "

Pontosítva:  Mo.:6%
Iceland, UKraine:4%
Pakistan :         2%

Ezt is megköszönhetjük, na kinek is ??

hát sztem jobban jártunk mint a Brittek, akiknek a nagyra becsült Fontja az Euró árfolyamára süllyedt 3 hónap alatt!mert ugye nyáron még 380 körül adták, most meg 270et ér!jobb mint az államcsőd!ilyen szar kormányzás mellett!de a másik oldal se kánaán!
Jah tisztára jobban élek mint a britek, igaz hogy kinn kerestem majdnem 3000fontot 400as árfolyammal, itthon meg ...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 05. - 15:18:33
Válasz #101
Nem elérhető

madinorbi


economist.com
 
A brit lap szokásos heti statisztikai adataiból kitűnik, hogy míg Magyarország esetében a GDP bővülésére vonatkozó éves növekedési ütem 0,8 % volt, addig a gazdaság Szlovákiában 7, a Cseh Köztársaságban  4,2, Lengyelországban 4,8, Oroszországban 6,2, Kínában 9,0 százalékkal nőtt 2008-ban.
2009-ben nálunk előre megjósolhatatlan recesszió, egyes szakértők szerint akár -5% is lehet, a fenn említett országok 3-5% között tudják tartani a növekedést a "válság" ellenére.
Joggal kérdhetjük milyen világválság az ami csak hazánkat sújtja ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 05. - 15:48:18
Válasz #102
Nem elérhető

God Vazzeg


economist.com
 
A brit lap szokásos heti statisztikai adataiból kitűnik, hogy míg Magyarország esetében a GDP bővülésére vonatkozó éves növekedési ütem 0,8 % volt, addig a gazdaság Szlovákiában 7, a Cseh Köztársaságban  4,2, Lengyelországban 4,8, Oroszországban 6,2, Kínában 9,0 százalékkal nőtt 2008-ban.
2009-ben nálunk előre megjósolhatatlan recesszió, egyes szakértők szerint akár -5% is lehet, a fenn említett országok 3-5% között tudják tartani a növekedést a "válság" ellenére.
Joggal kérdhetjük milyen világválság az ami csak hazánkat sújtja ?

Politikai. Én már évekkel ezelőtt megmondtam, hogy ez lesz, pontosan ellenkezőleg csinálunk mindent, mint ahogy kellene. Lassul a gazdaságunk: növeljünk adót. A barom aki kitalálta  ˝=/ Anglia simán bírt adót csökkenteni, csak hogy a gazdasága beinduljon. Mi nem, inkább emelünk, és dögöljön éhen mindenki. Kérdem én: ha nem lesznek már cégek, nem lesz befektető, ki fogja az államapparátust eltartani? A munkanélküliek? Önfenntartásra kellene berendezkednünk mint Svédország és Svájc. Akkor lenne esélyünk túlélni. Ja, hogy ahhoz kellene ipar és mezőgazdaság?  :-}

Én nem értek hozzá, de néha megkérdem magamtól hogy kik is ülnek ott fent  ˝=/

2009. Január 05. - 15:52:50
Válasz #103
Nem elérhető

madinorbi


economist.com
 
A brit lap szokásos heti statisztikai adataiból kitűnik, hogy míg Magyarország esetében a GDP bővülésére vonatkozó éves növekedési ütem 0,8 % volt, addig a gazdaság Szlovákiában 7, a Cseh Köztársaságban  4,2, Lengyelországban 4,8, Oroszországban 6,2, Kínában 9,0 százalékkal nőtt 2008-ban.
2009-ben nálunk előre megjósolhatatlan recesszió, egyes szakértők szerint akár -5% is lehet, a fenn említett országok 3-5% között tudják tartani a növekedést a "válság" ellenére.
Joggal kérdhetjük milyen világválság az ami csak hazánkat sújtja ?

Politikai. Én már évekkel ezelőtt megmondtam, hogy ez lesz, pontosan ellenkezőleg csinálunk mindent, mint ahogy kellene. Lassul a gazdaságunk: növeljünk adót. A barom aki kitalálta  ˝=/ Anglia simán bírt adót csökkenteni, csak hogy a gazdasága beinduljon. Mi nem, inkább emelünk, és dögöljön éhen mindenki. Kérdem én: ha nem lesznek már cégek, nem lesz befektető, ki fogja az államapparátust eltartani? A munkanélküliek? Önfenntartásra kellene berendezkednünk mint Svédország és Svájc. Akkor lenne esélyünk túlélni. Ja, hogy ahhoz kellene ipar és mezőgazdaság?  :-}

Én nem értek hozzá, de néha megkérdem magamtól hogy kik is ülnek ott fent  ˝=/
Hogy kik ülnek természetesen zs-k  ;D rokonok  ;D és bölcsész szakos analfabéták feltéve ha bölcsész diploma van  ;D
Egyébként a polgári kormány idején vetették be ezt a modellt és az adócsökkentés hatására megnövekedett a kis és középváll. száma, több foglalkoztatott lett, emiatt több adóbevétel...
Nem mondom meg de talán 9,6% os volt a növekedés, az azért irdatlan profi, sose volt akkora  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 05. - 16:06:34
Válasz #104
Nem elérhető

God Vazzeg


economist.com
 
A brit lap szokásos heti statisztikai adataiból kitűnik, hogy míg Magyarország esetében a GDP bővülésére vonatkozó éves növekedési ütem 0,8 % volt, addig a gazdaság Szlovákiában 7, a Cseh Köztársaságban  4,2, Lengyelországban 4,8, Oroszországban 6,2, Kínában 9,0 százalékkal nőtt 2008-ban.
2009-ben nálunk előre megjósolhatatlan recesszió, egyes szakértők szerint akár -5% is lehet, a fenn említett országok 3-5% között tudják tartani a növekedést a "válság" ellenére.
Joggal kérdhetjük milyen világválság az ami csak hazánkat sújtja ?

Politikai. Én már évekkel ezelőtt megmondtam, hogy ez lesz, pontosan ellenkezőleg csinálunk mindent, mint ahogy kellene. Lassul a gazdaságunk: növeljünk adót. A barom aki kitalálta  ˝=/ Anglia simán bírt adót csökkenteni, csak hogy a gazdasága beinduljon. Mi nem, inkább emelünk, és dögöljön éhen mindenki. Kérdem én: ha nem lesznek már cégek, nem lesz befektető, ki fogja az államapparátust eltartani? A munkanélküliek? Önfenntartásra kellene berendezkednünk mint Svédország és Svájc. Akkor lenne esélyünk túlélni. Ja, hogy ahhoz kellene ipar és mezőgazdaság?  :-}

Én nem értek hozzá, de néha megkérdem magamtól hogy kik is ülnek ott fent  ˝=/
Hogy kik ülnek természetesen zs-k  ;D rokonok  ;D és bölcsész szakos analfabéták feltéve ha bölcsész diploma van  ;D
Egyébként a polgári kormány idején vetették be ezt a modellt és az adócsökkentés hatására megnövekedett a kis és középváll. száma, több foglalkoztatott lett, emiatt több adóbevétel...
Nem mondom meg de talán 9,6% os volt a növekedés, az azért irdatlan profi, sose volt akkora  ;)


Mindenképp adócsökkentés kellene, mert így befullad a gazdaságunk. De szerintem most hagyjuk is abba, mert csak felspannolom magam  /:-)