2024. Április 27. - 10:56:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 179700 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Január 03. - 20:23:18
Válasz #15

nyunyuka2

Vendég
Sziasztok!

A Balla Yvette-Eszteró Zsolt páros ebben a topicban osztja majd meg mindenkivel a közös 2009 évi tavaszi projecteket,és kaphattok betekintést a saját stílusban íródó felkészülés rituáléjából. 

A 2009-es év számunkra sok meglepetést tartogat,de ez még egyenlőre maradjon titok.  ;)

Tehát hamarosan folytatjuk. Az első rész címe: A Blond és a Bolond   !+"% ;D

Balla ESzteró Team.
Sziasztok,
Reméljük ez az év legalább olyan lesz,mint  2008.
Nap mint nap követhetitek felkészülésünket,persze képekkel mellékelve.
A hangulat garantált  ;D ;D

Ez az év még ezerszer jobb lesz, mint a tavalyi!! Hidd el nekem Yvette!  ;D :-! :-!

2009. Január 04. - 03:01:55
Válasz #16

the joker

Vendég
Hajrááááá!Hajráááá!  :-):-)::
 :-):-)::
 :-):-)::
 :-):-)::
 :-):-)::

2009. Január 05. - 14:22:48
Válasz #17
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Sziasztok!

A Balla Yvette-Eszteró Zsolt páros ebben a topicban osztja majd meg mindenkivel a közös 2009 évi tavaszi projecteket,és kaphattok betekintést a saját stílusban íródó felkészülés rituáléjából. 

A 2009-es év számunkra sok meglepetést tartogat,de ez még egyenlőre maradjon titok.  ;)

Tehát hamarosan folytatjuk. Az első rész címe: A Blond és a Bolond   !+"% ;D

Balla ESzteró Team.
Sziasztok,
Reméljük ez az év legalább olyan lesz,mint  2008.
Nap mint nap követhetitek felkészülésünket,persze képekkel mellékelve.
A hangulat garantált  ;D ;D

Ez az év még ezerszer jobb lesz, mint a tavalyi!! Hidd el nekem Yvette!  ;D :-! :-!
Nagyon bízom benne,hogy legalább ez jó lesz és kárpótol a többiért..... :(
Nem örülök,h nem tudsz járni reggel.Remélem ez megváltozik,hogy fogom követni az edzéseid? ***)) =/+'

2009. Január 05. - 20:49:42
Válasz #18

nyunyuka2

Vendég
Sziasztok!

A Balla Yvette-Eszteró Zsolt páros ebben a topicban osztja majd meg mindenkivel a közös 2009 évi tavaszi projecteket,és kaphattok betekintést a saját stílusban íródó felkészülés rituáléjából. 

A 2009-es év számunkra sok meglepetést tartogat,de ez még egyenlőre maradjon titok.  ;)

Tehát hamarosan folytatjuk. Az első rész címe: A Blond és a Bolond   !+"% ;D

Balla ESzteró Team.
Sziasztok,
Reméljük ez az év legalább olyan lesz,mint  2008.
Nap mint nap követhetitek felkészülésünket,persze képekkel mellékelve.
A hangulat garantált  ;D ;D

Ez az év még ezerszer jobb lesz, mint a tavalyi!! Hidd el nekem Yvette!  ;D :-! :-!
Nagyon bízom benne,hogy legalább ez jó lesz és kárpótol a többiért..... :(
Nem örülök,h nem tudsz járni reggel.Remélem ez megváltozik,hogy fogom követni az edzéseid? ***)) =/+'
Hidd el nekem sem jó! Ma voltam 5-kor edzeni  =/+',de ááááá ˝=/

Szerintem változni fog, csak bíznunk kell benne!!  ;D

2009. Január 08. - 17:28:56
Válasz #19
Nem elérhető

George


Hogy megy az edzés bajnokok? 8-) Azt hittem hétfőtől megtudunk néhány trükköt az edzésekről 8-} ::)

2009. Január 08. - 20:36:18
Válasz #20
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hogy megy az edzés bajnokok? 8-) Azt hittem hétfőtől megtudunk néhány trükköt az edzésekről 8-} ::)

Nem rossz de még a szervezetem is csak ráhangolódik. Az edzés fasza hogy megvariáltam.Olyan izomlázaim vannak hogy megőrülök. Most pl menni nem bírok.

A kaja? Még élvezem mert szeretem...bár a lencse újra megtanított arra hogy miképp lehet olyan igazit,embereset fingani. ( Természetesen társaságban moderálom magam  ;D )

Azé téged nem lehet pótólni na.  :'(

2009. Január 08. - 20:38:28
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 09. - 07:17:34
Válasz #22
Nem elérhető

endre66


Azé téged nem lehet pótólni na.  :'(

Szakítottatok?  ;D  O0
Én vagyok az oka mindennek, --) egy mocskos ribanc vagyok.  :-)->
 >:D
 Łł=

2009. Január 09. - 10:50:51
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


Azé téged nem lehet pótólni na.  :'(

Szakítottatok?  ;D  O0
Én vagyok az oka mindennek, --) egy mocskos ribanc vagyok.  :-)->
 >:D
 Łł=

Mindenkinek így kezdődik az újév?  :-O  :-OO

2009. Január 15. - 18:42:24
Válasz #24

nyunyuka2

Vendég
 @-o Yvette, Zsolti!  @-o

Hova tűntetek???

Híreket szeretnék!!!!!   8-} ;D

2009. Január 15. - 18:47:25
Válasz #25
Nem elérhető

George


@-o Yvette, Zsolti!  @-o

Hova tűntetek???

Híreket szeretnék!!!!!   8-} ;D
Na ez az! Gyenge kezdés után erős visszaesés >:D

2009. Január 15. - 19:01:02
Válasz #26
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Semmi extra nem történt még,de hamarosan. Nekem speciel jól megy a vércsopi diétcsi.Eddig szupcsi mert tökre jobban megy a zsírcsi lefelé.

Állítólag kibaszottcsi izmi vagyok. 90 kilcsi,zsírcsi semmcsi. 107 kilcsi versenysúlycsit tervezek. Najó csak poéncsi. 84 kilcsi lesz készcsin.

Már csak az a bajcsi hogy nem tudom kircsin moncsizni a Karcsit,a Jancsit meg a Julcsit. Nem is beszcsizve a pincsiről.

Peace(-csi)!  !+"% ;D

2009. Január 15. - 19:03:42
Válasz #27
Nem elérhető

George


Semmi extra nem történt még,de hamarosan. Nekem speciel jól megy a vércsopi diétcsi.Eddig szupcsi mert tökre jobban megy a zsírcsi lefelé.

Állítólag kibaszottcsi izmi vagyok. 90 kilcsi,zsírcsi semmcsi. 107 kilcsi versenysúlycsit tervezek. Najó csak poéncsi. 84 kilcsi lesz készcsin.

Már csak az a bajcsi hogy nem tudom kircsin moncsizni a Karcsit,a Jancsit meg a Julcsit. Nem is beszcsizve a pincsiről.

Peace(-csi)!  !+"% ;D
Zsolti. Most szólok, hogy szerintem átvertek az anyaggal :-}

2009. Január 15. - 19:14:38
Válasz #28

nyunyuka2

Vendég
Semmi extra nem történt még,de hamarosan. Nekem speciel jól megy a vércsopi diétcsi.Eddig szupcsi mert tökre jobban megy a zsírcsi lefelé.

Állítólag kibaszottcsi izmi vagyok. 90 kilcsi,zsírcsi semmcsi. 107 kilcsi versenysúlycsit tervezek. Najó csak poéncsi. 84 kilcsi lesz készcsin.

Már csak az a bajcsi hogy nem tudom kircsin moncsizni a Karcsit,a Jancsit meg a Julcsit. Nem is beszcsizve a pincsiről.

Peace(-csi)!  !+"% ;D
Zsolti. Most szólok, hogy szerintem átvertek az anyaggal :-}
***))) Így van  :D Úgy néz ki az ellenkező hormonok kerültek fölénybe a testében  ;D ;D ;)

2009. Január 15. - 19:15:39
Válasz #29

Zsuzsi

Vendég
Semmi extra nem történt még,de hamarosan. Nekem speciel jól megy a vércsopi diétcsi.Eddig szupcsi mert tökre jobban megy a zsírcsi lefelé.

Állítólag kibaszottcsi izmi vagyok. 90 kilcsi,zsírcsi semmcsi. 107 kilcsi versenysúlycsit tervezek. Najó csak poéncsi. 84 kilcsi lesz készcsin.

Már csak az a bajcsi hogy nem tudom kircsin moncsizni a Karcsit,a Jancsit meg a Julcsit. Nem is beszcsizve a pincsiről.

Peace(-csi)!  !+"% ;D




Ezt valaki lefordítaná nekem?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D