2024. Május 09. - 01:34:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 179856 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 07. - 16:44:26
Válasz #930
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Yvette hamarosan jön képes beszámolóval hogy miképp is telt a nyara.
Az első fázist pedig elkezdtük az Arnold Amateur felé vezető úton.

Részemről ez úgy néz ki hogy a vércsoportos étkezést szemelőtt tartva (de az édességet azért heti egy alkalommal becsempészve) "letisztítsam" az étkezésem.

Az utóbbi időszakban szó szerint összevissza ettem és sajnos keveset. Volt hogy elfeledkeztem enni. Mától már rávettem magam hogy próbáljak célirányosan étkezni.

A fehérjebevitelem: Makrélafilé,ricotta,csirke vagy pulykamell,tojás + ELITE WHEY
A ch: Zabpehely,hajdinakása,gyümölcs,zöldség,rozskenyér
Zsír: Ami jön... ;D

Étrendkiegészítők közül a már megszokott ELITE WHEY ( "Nem lehet megunni,soha-soha nem lehet megunni!"  :D )
...a multik közül a jólbevált MHP Activite...
...hormonszint optimalizálásra pedig valszeg kipróbizom a Muscle Meds Arimatest-et.

Az edzésben marad az egy nap/egy izomcsoport. Többnyire hajnalban vagy reggel tudok edzeni.

Ui: Ma már ment a zabpehely...meg ettem rá almát. !+"% ;D  Nem akartam bunkó lenni a teremben ezért kijártam a frisslevegőre.

2009. Szeptember 07. - 18:43:11
Válasz #931
Nem elérhető

Johnnyx


Yvette hamarosan jön képes beszámolóval hogy miképp is telt a nyara.
Az első fázist pedig elkezdtük az Arnold Amateur felé vezető úton.

Részemről ez úgy néz ki hogy a vércsoportos étkezést szemelőtt tartva (de az édességet azért heti egy alkalommal becsempészve) "letisztítsam" az étkezésem.

Az utóbbi időszakban szó szerint összevissza ettem és sajnos keveset. Volt hogy elfeledkeztem enni. Mától már rávettem magam hogy próbáljak célirányosan étkezni.

A fehérjebevitelem: Makrélafilé,ricotta,csirke vagy pulykamell,tojás + ELITE WHEY
A ch: Zabpehely,hajdinakása,gyümölcs,zöldség,rozskenyér
Zsír: Ami jön... ;D

Étrendkiegészítők közül a már megszokott ELITE WHEY ( "Nem lehet megunni,soha-soha nem lehet megunni!"  :D )
...a multik közül a jólbevált MHP Activite...
...hormonszint optimalizálásra pedig valszeg kipróbizom a Muscle Meds Arimatest-et.

Az edzésben marad az egy nap/egy izomcsoport. Többnyire hajnalban vagy reggel tudok edzeni.

Ui: Ma már ment a zabpehely...meg ettem rá almát. !+"% ;D  Nem akartam bunkó lenni a teremben ezért kijártam a frisslevegőre.
Milyen jó, hogy van hátul is ajtó. Én is ezért szoktam mindig ki-be rohangálni edzés közben   ;) ;D
Egyetek zabot!

2009. Szeptember 07. - 20:53:57
Válasz #932

SexyB

Vendég
Yvette hamarosan jön képes beszámolóval hogy miképp is telt a nyara.
Az első fázist pedig elkezdtük az Arnold Amateur felé vezető úton.

Részemről ez úgy néz ki hogy a vércsoportos étkezést szemelőtt tartva (de az édességet azért heti egy alkalommal becsempészve) "letisztítsam" az étkezésem.

Az utóbbi időszakban szó szerint összevissza ettem és sajnos keveset. Volt hogy elfeledkeztem enni. Mától már rávettem magam hogy próbáljak célirányosan étkezni.

A fehérjebevitelem: Makrélafilé,ricotta,csirke vagy pulykamell,tojás + ELITE WHEY
A ch: Zabpehely,hajdinakása,gyümölcs,zöldség,rozskenyér
Zsír: Ami jön... ;D

Étrendkiegészítők közül a már megszokott ELITE WHEY ( "Nem lehet megunni,soha-soha nem lehet megunni!"  :D )
...a multik közül a jólbevált MHP Activite...
...hormonszint optimalizálásra pedig valszeg kipróbizom a Muscle Meds Arimatest-et.

Az edzésben marad az egy nap/egy izomcsoport. Többnyire hajnalban vagy reggel tudok edzeni.

Ui: Ma már ment a zabpehely...meg ettem rá almát. !+"% ;D  Nem akartam bunkó lenni a teremben ezért kijártam a frisslevegőre.

Várjuk már Yvettet!   :-!

Te meg olyan ügyes vagy, meg kellett dícsérjelek!   ;D   ****)

2009. Szeptember 08. - 14:10:59
Válasz #933
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Sziasztok,
Itt vagyok és remélem mostmár többet tudok gép közelében lenni.
Milyen is volt az évem?
Sztereóval kitűztük  versenyeinket ősszel..akkor még azt hittem végre 1 szezon amire nyugisan készülhetek.
De az élet kiszámíthatatlan...és egy válóper közepette  8-} találtam magam decemberben.Tizen éve épített életem napok alatt esett szét és a karácsonyt Odival kettesben töltöttük.
Tömegezési időszakom közepette rohamosan csökkent a súlyom és már -8 kg-nál tartottam.
Ekkor meg kellett variálnom tápkiegészítőimet és a megszokottól eltérő módon étkeztem:Nagyon megemeltem a ch bevitelem és a turmixomat is Ch-tal kevertem.
De ekkor különös módon újabb próbatétel elé állított a sors....eltört kezem,bordám.
De én akkor is edzettem...És égett bennem egy bizonyítási vágy,hogy csakazért is megmutassam,le fogok győzni minden akadályt.
Mert mellettem voltak azok az emberek ,akik erőt adtak mindehez...
Zoli az extremefitből,aki bizalmat szavazott nekem és biztosította,hogy minőségi módon készüljek fel.
Sztereo,aki nem engedte,h a lelkem összeroppanjon és mosolyt csalt arcomra.
Odikának,aki korát meghazudtoló bölcsességgel segített nekem mindenben.
A Gyurmások,Zsuzsi,Firstlady,Palatinusz Tündi,a váratlanul betoppant Gróf Brigi és Sasa....
Mind-mind segített,hogy megcsináljam a versenyeimet.
Nagyon-nagyon köszönök mindenkinek minden segítséget és biztatástÉs sikerült ,megint nyerhettem.Nagyon boldog voltam.
Most kislányom kezdte az elsőt,csinálom a kondit és készülök a következő versenyemre,remélem nyugodt körülmények között.
Hogy hogyan?Nemsokára folytatom.

2009. Szeptember 08. - 14:23:58
Válasz #934
Nem elérhető

Kicsibors


Hajrá Yvette! Nagyon meggyőzően képviselted idén a magyar női testépítést minden versenyeden, gratulálok!!!  :-)!
Nekem az igazi motivációt az olyan reprezentatív bodys fizikum képviseli, mint amilyen a tiéd is, szóval csak így tovább!
Remélem eléred a következő kitűzött célokat is, mindent bele!!!  =/+'

2009. Szeptember 08. - 14:26:33
Válasz #935

SexyB

Vendég
 Łł= Łł=

Mostmár minden sínen van, s ettől már csak jobb lesz!!!   :)

2009. Szeptember 08. - 14:37:49
Válasz #936
Nem elérhető

Kicsibors


Hm...motivációt képviseli... ezt mondta már így valaki valaha?... Talán jelenti... Na mindegy, ha sokat gondolkodom és átfogalmazom a mondandómat útközben, akkor képes vagyok ennél nagyobb badarságot is írni...   o--O  :D

2009. Szeptember 08. - 14:41:19
Válasz #937
Nem elérhető

George


Én teljesen ledöbbentem amikor meghallottam a hírt a válásról, nem gondoltam volna. Viszont mikor ott voltunk, akkor nem sok látszódott rajtad ebből, nagyon jól néztél ki, és csillagos ötös háziasszony voltál :-* Köszönjük mégegyszer a vendéglátást, és kíváncsian várom a következő versenyeidet, mert neked a "nagy" szövetségnél is simán az élen van a helyed ****:))))))

2009. Szeptember 08. - 14:53:04
Válasz #938
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Én teljesen ledöbbentem amikor meghallottam a hírt a válásról, nem gondoltam volna. Viszont mikor ott voltunk, akkor nem sok látszódott rajtad ebből, nagyon jól néztél ki, és csillagos ötös háziasszony voltál :-* Köszönjük mégegyszer a vendéglátást, és kíváncsian várom a következő versenyeidet, mert neked a "nagy" szövetségnél is simán az élen van a helyed ****:))))))

 ****:))))))

Másfél éves meló és itt az Arnold Amateur teló. (...bocs ez csak rímelt,azért írtam oda.  !+"%

2009. Szeptember 08. - 14:54:02
Válasz #939
Nem elérhető

George


Én teljesen ledöbbentem amikor meghallottam a hírt a válásról, nem gondoltam volna. Viszont mikor ott voltunk, akkor nem sok látszódott rajtad ebből, nagyon jól néztél ki, és csillagos ötös háziasszony voltál :-* Köszönjük mégegyszer a vendéglátást, és kíváncsian várom a következő versenyeidet, mert neked a "nagy" szövetségnél is simán az élen van a helyed ****:))))))

 ****:))))))

Másfél éves meló és itt az Arnold Amateur teló. (...bocs ez csak rímelt,azért írtam oda.  !+"%
Zsolti ezt a sok bókot nem neked írtam ***)))) :D

2009. Szeptember 08. - 15:10:03
Válasz #940
Nem elérhető

endre66


Sokat gondolkodtam, hogy hogyan is kellene leírni, hogy a kevés találkozásból mi jött le nekem Yvette-ből...hogy írjam le, hogy ő az a fajta, aki megcsinálja a dolgokat, és nem akárhogyan, hanem szívből, mert abból neki óriási van. Nem akartam csak ikonokkal hozzászólni. ( /:-)  :-){  :o  @:-) ) Amellett, hogy igazi törékeny nő, úgy vezeti az életét, hogy mindenből a maxot próbálja kipréselni, sportból, magánéletből, bizniszből...

2009. Szeptember 08. - 18:25:16
Válasz #941
Nem elérhető

fastor


Yvette!
Nagyon nehéz éved van, ahhoz képest amit végigcsináltál hatalmas!
nagyon kedves nőnek tartalak, mikor a Magyar kupán találkoztunk is, nagyon közvetlen voltál, szerintem egy abszolút nagykövete lehetnél a sportnak, ezzel a hozzállással, személyiséggel. :) ****:))))))

üdvözlettel Gábor.
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 08. - 18:42:02
Válasz #942
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm szépen.

2009. Szeptember 08. - 18:43:25
Válasz #943
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Sokat gondolkodtam, hogy hogyan is kellene leírni, hogy a kevés találkozásból mi jött le nekem Yvette-ből...hogy írjam le, hogy ő az a fajta, aki megcsinálja a dolgokat, és nem akárhogyan, hanem szívből, mert abból neki óriási van. Nem akartam csak ikonokkal hozzászólni. ( /:-)  :-){  :o  @:-) ) Amellett, hogy igazi törékeny nő, úgy vezeti az életét, hogy mindenből a maxot próbálja kipréselni, sportból, magánéletből, bizniszből...
Örülök,hogy itt voltatok,remélem hamarosan újra itt nálunk.

2009. Szeptember 08. - 18:43:32
Válasz #944
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm szépen.


 :-*

...énis kedves vagyok?  ;D