2024. Május 08. - 07:39:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 192910 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 03. - 17:24:59
Válasz #45
Nem elérhető

H. Laci


hát igen eléggé szar a forma de ezért kezdtem el  @:-)

2009. Február 03. - 17:25:32
Válasz #46
Nem elérhető

H. Laci


ja de azt ne is mondjam hogy a nővérem azt mondja hogy én nagyon kövér vok  :angry:

2009. Február 03. - 17:51:13
Válasz #47
Nem elérhető

fastor


ja de azt ne is mondjam hogy a nővérem azt mondja hogy én nagyon kövér vok  :angry:
növéredet küld fel pestre, mutatok én neki kövér embereket ˝=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 03. - 18:06:48
Válasz #48
Nem elérhető

H. Laci


nem tudom miért de ő ezt gondolja
mondjuk ugyanolyan magas vagy 1-2 cm-el kisseb de ő volt má 48kg körüli is ugyhogy  ;D

2009. Február 04. - 07:37:55
Válasz #49
Nem elérhető

pókerarc


na itt vannak gyorsban le tömörítettem őket


szakadjak meg, de végre egy ember, aki a kezdésnél vékonyabb volt mint én :o ;D ;D ;D
egyet mondok
EGYÉL!

Azért ha megnézed a magasságát és a súlyát,akkor nem épp az derül ki,hogy vékonyabb nálad. 8-} ***)))

2009. Február 04. - 07:44:24
Válasz #50
Nem elérhető

H. Laci


no!
mégsem vok olyan vékony?  @:-) :-< :-!

2009. Február 04. - 07:55:02
Válasz #51
Nem elérhető

pókerarc


no!
mégsem vok olyan vékony?  @:-) :-< :-!

Szerintem ebben a korban teljesen normális.Sőt az átlaghoz képest szerintem a súlyod bőven nagyobb.Persze a kinézet nem (csak) ezen múlik...Hajrá!

2009. Február 04. - 08:41:15
Válasz #52
Nem elérhető

H. Laci


no!
mégsem vok olyan vékony?  @:-) :-< :-!

Szerintem ebben a korban teljesen normális.Sőt az átlaghoz képest szerintem a súlyod bőven nagyobb.Persze a kinézet nem (csak) ezen múlik...Hajrá!

hát eléggé hibernált állapotban vagyok ugyhogy fingom sincs miről beszélsz  :laugh:
de köszike a hajrát

ja és máma láb-vádli lesz menün majd jelentkezem délután

2009. Február 04. - 11:38:35
Válasz #53
Nem elérhető

H. Laci


Steve!
Nem irsz semmit? Vagy olyan gyönyörű vagyok hogy megsem tucc szolalni!!? :laugh: :laugh:

2009. Február 04. - 12:04:41
Válasz #54
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve!
Nem irsz semmit? Vagy olyan gyönyörű vagyok hogy megsem tucc szolalni!!? :laugh: :laugh:
Akkor most mikori képek ezek? Mostaniak nincsenek?

A táplálkozást remélem jól rendberaktad azóta és időközben is dolgozol rajta, mert a képek készülésekor biztosan nem volt OK. Ha erre kemény edzéssel rádobsz 20 kg-t és jobb formába is kerülsz, az már elég látványos lesz!  @:-)

Jah, legközelebb valami szexibb, passzosabb alsót válassz, hogy Lady-t is boldoggá tegyük!  ;-oo-;


Egy kis ösztönzés:


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=251.msg21915#msg21915
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 04. - 12:11:21
Válasz #55
Nem elérhető

FirstLady


Steve!
Nem irsz semmit? Vagy olyan gyönyörű vagyok hogy megsem tucc szolalni!!? :laugh: :laugh:
Akkor most mikori képek ezek? Mostaniak nincsenek?

A táplálkozást remélem jól rendbe raktad azóta és időközben is dolgozol rajta, mert a képek készülésekor biztosan nem volt OK. Ha erre kemény edzéssel rádobsz 20 kg-t és jobb formába is kerülsz, az már elég látványos lesz!  @:-)

Jah, legközelebb valami szexibb, passzosabb alsót válassz, hogy Lady-t is boldoggá tegyük!  ;-oo-;


Egy kis ösztönzés:


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=251.msg21915#msg21915
Köszi Steve, hogy gondolsz rám ****:))) ****:))) ****:)))
(durva a metamorfózisod, az biztos :-){ )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 04. - 12:24:13
Válasz #56
Nem elérhető

H. Laci


Steve!
Nem irsz semmit? Vagy olyan gyönyörű vagyok hogy megsem tucc szolalni!!? :laugh: :laugh:
Akkor most mikori képek ezek? Mostaniak nincsenek?

A táplálkozást remélem jól rendberaktad azóta és időközben is dolgozol rajta, mert a képek készülésekor biztosan nem volt OK. Ha erre kemény edzéssel rádobsz 20 kg-t és jobb formába is kerülsz, az már elég látványos lesz!  @:-)

Jah, legközelebb valami szexibb, passzosabb alsót válassz, hogy Lady-t is boldoggá tegyük!  ;-oo-;


Egy kis ösztönzés:


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=251.msg21915#msg21915


SAJNOS NEM RÉGIEK
ezelőtt a fizikum előtt volt vagy 2 edzés  ????... :P
meg nem is lett normális a pózolás még a hányás is szebb mint ezek a képek :angry:
hát igen ott okádás volt a kaja de sajnos most sem külömb sokkal  :-Đ
a muterral ilyet nem is lehetne megbeszélni hogy én csirkével meg rizzsel tömjem magamat ugyhogy majd csak most tavaszal vagy nyáron tudok tisztán kajolni mert akko majd neki állok a kocsi takaritásoknak ( egyész nyaram azzal ment egy fasza kocsimosóban igy azért valamennyire kitanultam) és abbó lesz many aztán saját pénzen lesz a csirke meg a rizs meg esetleg valami gyöngébb tömegnövelő  :-/-(-: :-Đ
 
van passzos boxerem de akkora a picsám mint egy igás lónak és olyan buzisan nézek ki benne hogy el is égettem a gatyókat meg egyébként is csakis boxert használok


2009. Február 04. - 12:27:21
Válasz #57
Nem elérhető

H. Laci


Steve!
Nem irsz semmit? Vagy olyan gyönyörű vagyok hogy megsem tucc szolalni!!? :laugh: :laugh:
Akkor most mikori képek ezek? Mostaniak nincsenek?

A táplálkozást remélem jól rendbe raktad azóta és időközben is dolgozol rajta, mert a képek készülésekor biztosan nem volt OK. Ha erre kemény edzéssel rádobsz 20 kg-t és jobb formába is kerülsz, az már elég látványos lesz!  @:-)

Jah, legközelebb valami szexibb, passzosabb alsót válassz, hogy Lady-t is boldoggá tegyük!  ;-oo-;


Egy kis ösztönzés:


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=251.msg21915#msg21915
Köszi Steve, hogy gondolsz rám ****:))) ****:))) ****:)))
(durva a metamorfózisod, az biztos :-){ )

jóvan na Lédy nem lehet mindenki tökénletes  @:-) ***))) ***))) ***)))

2009. Február 04. - 12:31:54
Válasz #58
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve!
Nem irsz semmit? Vagy olyan gyönyörű vagyok hogy megsem tucc szolalni!!? :laugh: :laugh:
Akkor most mikori képek ezek? Mostaniak nincsenek?

A táplálkozást remélem jól rendberaktad azóta és időközben is dolgozol rajta, mert a képek készülésekor biztosan nem volt OK. Ha erre kemény edzéssel rádobsz 20 kg-t és jobb formába is kerülsz, az már elég látványos lesz!  @:-)

Jah, legközelebb valami szexibb, passzosabb alsót válassz, hogy Lady-t is boldoggá tegyük!  ;-oo-;


Egy kis ösztönzés:


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=251.msg21915#msg21915


SAJNOS NEM RÉGIEK
ezelőtt a fizikum előtt volt vagy 2 edzés  ????... :P
meg nem is lett normális a pózolás még a hányás is szebb mint ezek a képek :angry:
hát igen ott okádás volt a kaja de sajnos most sem külömb sokkal  :-Đ
a muterral ilyet nem is lehetne megbeszélni hogy én csirkével meg rizzsel tömjem magamat ugyhogy majd csak most tavaszal vagy nyáron tudok tisztán kajolni mert akko majd neki állok a kocsi takaritásoknak ( egyész nyaram azzal ment egy fasza kocsimosóban igy azért valamennyire kitanultam) és abbó lesz many aztán saját pénzen lesz a csirke meg a rizs meg esetleg valami gyöngébb tömegnövelő  :-/-(-: :-Đ
 
van passzos boxerem de akkora a picsám mint egy igás lónak és olyan buzisan nézek ki benne hogy el is égettem a gatyókat meg egyébként is csakis boxert használok


Előbb utóbb rájössz majd, hogy majdnem minden a táplákozáson múlik. De tudom nem egyszerű ezt megoldani, főleg a jelenlegi körülményeid között, de törekedj mindig a lehető legmegfelelőbbre. Olvass sokat a táplálkozásról!

Az, hogy milyen a segged...akkor amíg nem leszel vele elégedett addig nem kérünk hát fotókat... Úgyhogy lehetsz tangában is!  ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 04. - 12:34:26
Válasz #59
Nem elérhető

H. Laci


Steve!
Nem irsz semmit? Vagy olyan gyönyörű vagyok hogy megsem tucc szolalni!!? :laugh: :laugh:
Akkor most mikori képek ezek? Mostaniak nincsenek?

A táplálkozást remélem jól rendberaktad azóta és időközben is dolgozol rajta, mert a képek készülésekor biztosan nem volt OK. Ha erre kemény edzéssel rádobsz 20 kg-t és jobb formába is kerülsz, az már elég látványos lesz!  @:-)

Jah, legközelebb valami szexibb, passzosabb alsót válassz, hogy Lady-t is boldoggá tegyük!  ;-oo-;


Egy kis ösztönzés:


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=251.msg21915#msg21915


SAJNOS NEM RÉGIEK
ezelőtt a fizikum előtt volt vagy 2 edzés  ????... :P
meg nem is lett normális a pózolás még a hányás is szebb mint ezek a képek :angry:
hát igen ott okádás volt a kaja de sajnos most sem külömb sokkal  :-Đ
a muterral ilyet nem is lehetne megbeszélni hogy én csirkével meg rizzsel tömjem magamat ugyhogy majd csak most tavaszal vagy nyáron tudok tisztán kajolni mert akko majd neki állok a kocsi takaritásoknak ( egyész nyaram azzal ment egy fasza kocsimosóban igy azért valamennyire kitanultam) és abbó lesz many aztán saját pénzen lesz a csirke meg a rizs meg esetleg valami gyöngébb tömegnövelő  :-/-(-: :-Đ
 
van passzos boxerem de akkora a picsám mint egy igás lónak és olyan buzisan nézek ki benne hogy el is égettem a gatyókat meg egyébként is csakis boxert használok


Előbb utóbb rájössz majd, hogy majdnem minden a táplákozáson múlik. De tudom nem egyszerű ezt megoldani, főleg a jelenlegi körülményeid között, de törekedj mindig a lehető legmegfelelőbbre. Olvass sokat a táplálkozásról!

Az, hogy milyen a segged...akkor amíg nem leszel vele elégedett addig nem kérünk hát fotókat... Úgyhogy lehetsz tangában is!  ;D ;D ;D

félre érted Pisti én nagyonol tudom hogy táplálkozás nélküla testépítésben SEMMIT nem lehet elérni (esetleg egy minimális kis izomzatot) de azért mert nem tiszta a kajám nem fogom abba hagyni a gyúrást



na majd nem soká visszatérek és mondom mi volt a kórházban   :violinplay3: