2024. Április 27. - 14:43:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Frank89 fejlődése  (Megtekintve 25036 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 10. - 21:17:50
Megtekintve 25036 alkalommal
Nem elérhető

Frank89


Sziasztok!Azért indítottam ezt a témát én is,h nyomon kövessétek fejlődésem,illetve tanácsokkal lássuk el egymást.

Akkor bele is kezdenék.Én is ott kezdtem,mint akármelyikünk.16 évesen mentem le először edzeni,persze kevés dolgot csináltam szabályosan.Inkább a nagyobbaktól lestem el a gyakorlatokat.Edzés után pedig ment a banánturmix-csodaturmix,ami állt két banánból,sok tejből és sok cukorból ;D Akkor még csak 2-3 hónapokat edzettem utána abbahagytam.Majd 2007. jún. 16-án mentem le úgy edzeni,h akkor most senki se állíthat meg és következő nyárra kigyúrom magam ;D ;D Ahogy teltek a hónapok szépen nőttem,és már nem volt csodaturmix,szóval beleszerettem ebbe az életformába és azóta is töretlenül gyúrom a vasat.

Magamról pár adat: 182cm vagyok és jelenleg 76kg.

Januártól indult el a tömegelés,sikerült is 72kg-ról 76-ra feltornázni magam,de ezt szeretnék még pár kg-t felszedni.

Táp.kiegek:  Dymatize elite whey
                 Dymatize glutamine
                 Dymatize super multi
                 creatine monohydrate


Mentorom pedig B1ll4,aki eddig is nagyon sokat segített nekem,bár volt olyan,h halálra idegesítettem a kérdéseimmel,de mindig próbált segíteni. :)
Kezdésnek ennyi,megyek pihenni.Ígérem még írok az edzésekkel kapcsolatban.Várom mindenki hozzászólását,remélem Steve is benéz ide. :)

2009. Február 10. - 21:20:41
Válasz #1
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hajrá, fotót néha dobjál fel!  ;D

2009. Február 10. - 21:24:29
Válasz #2
Nem elérhető

FirstLady


Hajrá, fotót néha dobjál fel!  ;D
Lassan olyan vagy, mint God  ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 10. - 22:47:33
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Február 11. - 07:00:14
Válasz #4
Nem elérhető

Frank89


Most reggel van egy kis időm,úgyhogy írok a mai edzésről ami széles hát és tricepsz edzés lesz.

Hát: húzódzkodás 4x10
       lehúzás szélesen 4x12
       fordított fogású lehúzás 4x10
       egyenkarú letolás(remélem értitek mire gondolok) 4x12
Tricepsz:
       letolás egyenesrúddal bemelegítésként 2x20
       fej fölötti tricepsz (kézisúlyzót két kézzel fogod,leengeded a tarkód mögé majd kitolod,reggel még nehezen fogalmazok :D). 4x12
       tolódzkodás 4x10
       letolás csigán 4x12

Lehet,h ma nem ezeket csinálom,vagy nem pont ebbe a sorrendbe.Általában edzés előtt találom ki,h mit is csináljak egy-egy izomcsoportra.
Feltöltök egy képet,aztán várom a hozzászólásaitokat!
http://kepfeltoltes.hu/view/090211/20081228631_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A kép december 28-án készült még tömegelés előtt.De ne tévesszen meg senkit,nem a hátam nagy inkább a derekam kicsi. :)
       

2009. Február 11. - 18:17:36
Válasz #5
Nem elérhető

Frank89


Megvolt a mai edzés,elég jól sikerült, rendesen bedurrantam,égett a hát és a tricepsz is.Ma történt egy vicces eset amin jókat mosolyogtam magamban.Jár le a terembe egy alacsony kicsit kövér srác.Edzettem haverommal,majd odaszól nekünk,h mit tolunk?Haverom már akarta mondani,h éppen tricepszezünk,de megelőztem a válasszal ugyanis sejtettem,h mire irányul a kérdés majd felsoroltam az általam használt táp.kiegeket.Visszakérdeztem udvariasan,h és te?A válasz az volt,h ő most koxol...mit használsz kérdeztem,azt mondja anadroxot..( ????...) meglepődöttségemet próbáltam titkolni, úgyhogy mosolyogtam majd folytattam az edzést. :D

Lássuk a holnapi edzést.Mell-váll lesz terítéken.Elkezdtem heti 2x mellezni.Sajnos nagyon gyenge a mellem és vmit kezdeni kell vele.Hétfőn van a keményebb mell edzés,és csütörtökön meg egy "lightosabb".Megpróbálom ezt hátha segít.

Mell:fekvenyomás sima padon 4x5 (itt nagyobb súlyokat használok)
      tárogatás sima padon 4x 10
      fekvenyomás negatív padon 4x10

Váll: nyak mögül nyomás keretben 4x8
       oldalra emelés 4x10
       oldalra emelés kisebb súllyal,nagyon lassan koncentrálva 4x10 v. x12
       döntött törzsű oldalemelés (hátsóváll) 4x10
       állig húzás 4x8

2009. Február 11. - 18:35:55
Válasz #6
Nem elérhető

zotja


nekem sose lesz olyan derekam  :-\   ****:))))))

2009. Február 12. - 17:56:37
Válasz #7
Nem elérhető

Frank89


Jelentem meg volt a mai edzés is.Faszán durrant a mell,a negatív nyomás viszont nagyon nem akart sikerülni.Lehet fáradt voltam már.Sebaj majd jövőhéten kicsit többet pihenek és odateszem magam! ****:))))))
A vállamat viszont kinyírtam rendesen.Edzés végére már járni se volt sok erőm ;) Annyiban módosult a váll edzés,h az keretben nyomás után arnold nyomások következtek,majd ezután jött még egy oldalemelés,utána pedig hátsó váll.

Egyébként üdvözlöm Fastort is.Őt már régebb óta ismerem személyesen :)

2009. Február 13. - 15:48:50
Válasz #8
Nem elérhető

Frank89


A mai lábazás sajnos elmaradt :-[ De be lesz pótolva!Holnapi napon hát vastagítás illetve csuklya lesz! ****:))))))

Hát vastagítás: döntött törzsű evezés egyenes v. francia rúddal 4x12
                      T-rudas evezés 15-12-10-8-6
                      fűrészelés 4x10
                      felhúzás v. hiperhajlítás 4x10 v. 4x15

Csuklya: vállvonogatás egyenesrúddal (keretben) 4x20
            vállvonogatás kézi súlyzókkal ülve 4x20

Érzem,hogy menni fog az edzés holnap.Kialszom magam+kaja és oké lesz a dolog! :-! Holnap beszámolok,hogy hogyan ment az edzés.
Ha észrevesztek valamit,vagy van valami tanácsotok a gyakorlatok,illetve a szériaszámmal kapcsolatban örülnék ha leírnátok nekem.Sokat jelentene.
Egy kérdés: Ti hogyan szoktátok magatokat felspanolni,hogy még jobban menjen az edzés?Én pl. magamat hergelem,persze csak csöndben. ;D

2009. Február 14. - 16:03:43
Válasz #9
Nem elérhető

Frank89


Megvolt a mai edzés,igencsak jól sikerült.Legjobban a T rudas evezést éreztem.55kg-ig mentem fel és 12-ket húztam bele,mit ne mondjak eléggé ki voltam.Döntött törzsű evezést pedig 70kg-val zúztam =/+' Ma meg holnap pihenés,aztán hétfőn jöhet a mell-bicepsz,de majd írok bővebben ezzel kapcsolatban.

2009. Február 14. - 22:49:17
Válasz #10
Nem elérhető

Frank89


Egy apró helyzet jelentés...beficcent 100gr túró az arcomba <:-) ****:)))))) jó pihenést mindenkinek

2009. Február 17. - 19:25:29
Válasz #11
Nem elérhető

Frank89


Tegnap elmaradtam a helyzet jelentéssel,mert későn értem haza,és még akadt pár dolgom.Szóval tegnap nap folyamán mell-bicepsz edzés volt ami a következő képpen alakult:

mell: 30 fokos fekvenyomás keretben 5x6 70kg
       30 fokos fekvenyomás kézisúlyzóval 4x8  20-22-24-26kg
       tárogatás 30 fokon 4x8  12-14kg
       fekvenyomás 4x6 60-70kg (csak ennyivel,mert itt már kicsit fáradt voltam)
       tárogatás egyenes padon 3x8 12kg

bicepsz: karhajlítás ülve kézisúlyzókkal 4x8  14-14-16-16kg
            scott padon karhajlitás egykezessel 4x8 16-16-18-20kg
            scott pad ugyanez csak franciarúddal szűk fogással 4x8 30-30-35-40kg
            "kalapácsozás" 4x8 14-14-16-16kg

Hétvégén elég sokat olvasgattam itt a fórumon,többek közt a szteroid rovatot.Írta vki,h nehezen fejlődik,és kipróbálna ezt-azt.Azt a tanácsot kapta,h nézze meg,h elég ch-t eszik-e.Ezen elkezdtem gondolkodni,h nekem rendben van a ch bevitel? ????... Aztán számolgattam egy kicsit,és kijött,h nagyon nincs rendben!! :o Szóval most grammra pontosan mérek mindent,és igyekszem az utolsó morzsákat is magamba tuszkolni. ;D =/+'
Itt egy kép,egy hete készült..a pózolás még nem megy :-\
http://kepfeltoltes.hu/view/090217/20090209746_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2009. Február 21. - 14:23:00
Válasz #12

B1ll4

Vendég
"Mentorom pedig B1ll4,aki eddig is nagyon sokat segített nekem,bár volt olyan,h halálra idegesítettem a kérdéseimmel,de mindig próbált segíteni."

Ezzel a mondattal rátettél egy lapáttal a szeretteimnél biztosan ! :D

Örömmel olvasom az edzéseidet , én csak egy picike löketet adtam neked szerintem , kiforrott egyéniség vagy . Lehetőségeidhez képest megpróbálsz mindent kihozni , ami ép ésszel lehetséges és ez értékelendő , mégha a mai világban nem is annyira számít ez már . Nem idegesítesz abszolút semmivel , csináld ahogy eddig , tűzd ki továbbra is a céljaidat és kívánom , hogy valósítsd meg !

Egy embert tudnék idézni most : "Anything is possible!"

Sok sikert bajnok !  ;-oo-;

2009. Február 21. - 19:52:28
Válasz #13
Nem elérhető

Frank89


Tudjátok a fejlődésben a kaja,táp.kiegek,pihenésen kívül az segít a legjobban amikor egy nálam tapasztaltabb ember elismeri a munkámat,biztat és ösztönöz.Köszi B1LL4! ;) O0 =/+' ;-oo-;

2009. Február 22. - 06:53:27
Válasz #14
Nem elérhető

Aco


Ahogy nézem a kar okés,kicsit a mellet kell fejleszteni =/+'