2024. Április 27. - 08:09:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Frank89 fejlődése  (Megtekintve 25033 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 22. - 08:56:33
Válasz #15
Nem elérhető

Frank89


Igyekszem!Heti kétszer mellezek hátha segít.. =/+'

2009. Február 28. - 17:04:49
Válasz #16
Nem elérhető

Frank89


Újra itt.Mostanában kicsit elmaradtam az írással,mert elég sok tennivalóm akadt.Az edzések nem változtak mindent ugyanúgy nyomok.Ezen a héten megvoltam fázva,úgyhogy az intenzitás nem volt túlságosan magas,de jövőhéttől minden a régi.
Pénteken láb volt.Múlthéten 110kg-ba ment 3.Tegnap úgy gondoltam,h egy kicsit szériázgatok:
guggolás: 60kg-10x
              70kg-10x
              80kg-8x
              90kg-6x
lábtoló: 100kg(a labtoló súlya nélkül)-3x12
           115kg-1x10

+vádli 4x15

Ma hát vastagítás volt tricepsszel és csuklyával megspékelve.Elég jól éreztem mindegyiket.Jövőhéttől megpróbálok mindenben egy kicsit emelni a súlyokon.

2009. Március 01. - 00:18:19
Válasz #17
Nem elérhető

fastor


Jelentem meg volt a mai edzés is.Faszán durrant a mell,a negatív nyomás viszont nagyon nem akart sikerülni.Lehet fáradt voltam már.Sebaj majd jövőhéten kicsit többet pihenek és odateszem magam! ****:))))))
A vállamat viszont kinyírtam rendesen.Edzés végére már járni se volt sok erőm ;) Annyiban módosult a váll edzés,h az keretben nyomás után arnold nyomások következtek,majd ezután jött még egy oldalemelés,utána pedig hátsó váll.

Egyébként üdvözlöm Fastort is.Őt már régebb óta ismerem személyesen :)
kvagy ember, ha nem publikus jöhet privibe is, nemtudom melyik ismimnek van ilyen dereka :o ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 01. - 01:04:17
Válasz #18
Nem elérhető

tockon2


"Mentorom pedig B1ll4,aki eddig is nagyon sokat segített nekem,bár volt olyan,h halálra idegesítettem a kérdéseimmel,de mindig próbált segíteni."

Egy pillanatig azt hittem egy újabb kécskei... Nyomjad keményen!  @:-)


2009. Március 01. - 20:33:17
Válasz #19
Nem elérhető

Frank89


Fastor!Együtt jártunk oviba meg általános suliba is. ;D Csodálkozom,h a 2. feltöltött kép alapján nem ismertél meg.De ha még ezek után se akkor a Karakó név talán mondd vmit. :D

2009. Március 01. - 20:39:43
Válasz #20
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Fastor!Együtt jártunk oviba meg általános suliba is. ;D Csodálkozom,h a 2. feltöltött kép alapján nem ismertél meg.De ha még ezek után se akkor a Karakó név talán mondd vmit. :D

Én emlékszem!  ****:))))))

2009. Március 01. - 20:42:10
Válasz #21
Nem elérhető

fastor


Fastor!Együtt jártunk oviba meg általános suliba is. ;D Csodálkozom,h a 2. feltöltött kép alapján nem ismertél meg.De ha még ezek után se akkor a Karakó név talán mondd vmit. :D
hallod :-O
rád gondoltam, de mondom, utcán nem ismersz rám, itt hogyan !+"%
aztán mégis ;D
aztarohadtjólmegnötttél ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 02. - 06:59:47
Válasz #22
Nem elérhető

Frank89


Az a kép még régen készült Sztereó,de mit keres nálad? ????... :o ;D Fastor!Igyekszem! ;) =/+'

2009. Március 05. - 20:32:10
Válasz #23
Nem elérhető

Frank89


Ma volt a héten a második mellezésem,egész jól sikerült.Emellett vállaztam is ma,ami brutális módon sikerült.Volt nyakból nyomás kézi súlyzóval,majd oldalemelés.Ezután jött egy koncentrált oldalemelés ami úgy nézett ki,h 8kg súlyzóval 6 ismétlés,majd rögtön ezután 6kg-sal is 6,majd 4 kg-sal is..ebből csak két kört tudtam lenyomni,mert már égett a vállam. ****:)))))) Többet nem igazán tudok írni,mert semmi érdemleges nem történt,képeket viszont nemsokára csinálok és teszek fel.

2009. Március 08. - 23:32:56
Válasz #24
Nem elérhető

Frank89


Leírnék egy érdekes történetet.Egyik haverom volt pénteken bulizni.Szombaton meséli,hogy annyit ivott és úgy berúgott,h minden csajjal smárolni akart,és hogy most mennyire fáj a feje meg szarul van..én meg csak ahá-ztam.Egyáltalán nem értem az ilyen embereket,h miért kell ennyit inni és minden héten bulizni :-\

2009. Március 12. - 18:06:54
Válasz #25
Nem elérhető

Frank89


Végre egy hajszállal több a szabadidőm,így tudok normálisan is írni ide.Ma mell-váll edzés volt ami így nézett ki:

mell: fekvenyomás 60kg 3x12 
       negatív padon nyomás 60-70-80kg 3x8
       tárogatás 12kg 3x8

váll: nyakból nyomás kézi súlyzóval 20kg 4x8
      oldalra emelés 14kg 3x8
      oldalemelés triszett: 3x6 8kg 3x6 6kg 3x6 4kg

A triszett brutálisra sikerült..8kg-sal kezdtem, a 6. után egyből 6kg-sal folytattam,majd 4kg jött.Égett a vállam,sőt lángolt a vállam. =/+'Anno még Lauter Victortól láttam ezt a gyakorlatot egy videóban.
Mellnél pedig a 12-es ismétléseket éreztem elég rendesen.
Van egy barátom akinek ajánlottam a fórumot.Ő majd erőemelésben fog versenyezni,és már most bivaly erős.Remélem regisztrálni is fog ide,mert most még csak olvasgat ****:))))))
 


2009. Március 16. - 21:15:40
Válasz #26
Nem elérhető

Frank89


Hajjaj kicsit haldoklik ez a topic,néha azért írjatok ide! ;D Épp az esti túró adagomat küldöm lefelé,így tudok nyugodtan írni.
Szóval ma a szokásos mell-bicepsz edzés volt.

Mell: 30 fokos nyomás keretben 5x6   50-50-60-65-60kg
       30 fokos nyomás kézi súlyzókkal 3x12   20-20-22kg
       Tárogatás egyenes padon szuperszettben fekvenyomással

Bic: váltott karhajlítás állva,kézisúlyzóval 4x8  16kg
      karhajlítás állva,francia rúddal szűk fogással 4x8 30-30-35-35kg
      scott padon kézisúlyzóval karhajlítás 4x10 16-16-18-18kg
      karhajlítás csigán 3x12 20-25-30kg

A mellnél a szuperszett az gyilkos volt.Bicepsznél pedig a csigás gyakorlat pumpálta jól be a pajszerokat. ****:))))))
Egyébként mostanában a multivitamin mellé kiegészítésként plusz C vitamint,illetve pezsgő tablettás magnéziumot nyomatok.  :-oD nah megyek is pihenni! /:-)

2009. Március 17. - 23:56:33
Válasz #27
Nem elérhető

Aco


Látom hogy mindig váltogatod a gyakorlatokat,jól teszed legalább nem szokik hozzá az izom. Łł= Azelött én is minden hétvégén ittam meg züllött életet éltem,ugyhogy tudom milyen az.Mostmár kb.8-9 hónapja nem iszok hétvégente meg a kajám is sokkal jobb mint azelött.Elégge meg is látszik ez a valtosztatás a fejlödésemben persze pozitiv irányba,meg igy jobban is érzem magam.

2009. Március 18. - 17:53:57
Válasz #28
Nem elérhető

Frank89


Egyetértek Aco!Én is a hétvégi buli helyett inkább rendesen kajálok és pihenek!Mióta edzel és hol?
Más: 5 nap pihenő fog következni.Úgy érzem,h rám fér egy kis pihenő,néha már kedvtelenül edzettem meg utoljára decemberben volt egy kis pihi.De hétfőn már ott leszek és töretlenül,kipihenten nyomom tovább! ;) =/+'

2009. Március 18. - 22:02:55
Válasz #29
Nem elérhető

Aco


Sokat csesztetnek a haverok h nem annyira sürün járok szorakozni meg nem züllök,nembaj meglesz ennek az eredménye ;) 8) Vajdasági vagyok,pontossabban Zentai(nincs messze Szegedtöl).Elég jó kis termünk van,nem tul csicsás olyan picit hardcore-os.2006 januárja ota edzek,pici megszakitásokkal(2-3 hónap)A kajám kb. 9-10 hónapja van naggyábol rendben.