2024. Április 27. - 09:32:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Frank89 fejlődése  (Megtekintve 25034 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 22. - 20:58:57
Válasz #30
Nem elérhető

Frank89


Nekem is beszólnak,ha nem megyek bulizni,de nem tud érdekelni.Egyébként ma van az utolsó napja a pihenőmnek,és már alig várom,h holnap újra edzhessek.Visszatért a vas iránti "étvágyam". <:-) :-/- jövőhét folyamán jönnek a beszámolók!

2009. Március 30. - 18:24:17
Válasz #31
Nem elérhető

Frank89


Rövid jelentés: ugye volt egy ötnapos pihenőm és a 6. napon már alig vártam,h mehessek edzeni. :D Edzésben vannak kisebb-nagyobb változások,és hoztam egy múltheti képet.
http://kepfeltoltes.hu/view/090330/20090324808_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2009. Április 16. - 00:56:40
Válasz #32
Nem elérhető

fastor


Rövid jelentés: ugye volt egy ötnapos pihenőm és a 6. napon már alig vártam,h mehessek edzeni. :D Edzésben vannak kisebb-nagyobb változások,és hoztam egy múltheti képet.
http://kepfeltoltes.hu/view/090330/20090324808_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
nagyon szép! ****:))))))
azt mond meg,hogy az a dudor hogy keletkezett a hasad tetején? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 18. - 13:31:41
Válasz #33
Nem elérhető

Frank89


Gőzöm sincs,talán nekem ilyen a mellkas csontom,meg így állnak a bordáim.. :-[ ez jelenthet hátrányt a későbbiekben?

2009. Április 18. - 14:20:12
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


Gőzöm sincs,talán nekem ilyen a mellkas csontom,meg így állnak a bordáim.. :-[ ez jelenthet hátrányt a későbbiekben?
gondolom nem, csak fura :)
építs rá egy hattalmas melkast, és senkinek nem fog feltünni ;D
merre edzel? =/+'
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 18. - 17:36:41
Válasz #35
Nem elérhető

Frank89


Újpesten,egy pince konditeremben.Te?

2009. Április 18. - 17:56:36
Válasz #36
Nem elérhető

fastor


Újpesten,egy pince konditeremben.Te?
hát, most sehol, am az opera mellett, egy pinceteremben ;D közös edzés? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 18. - 18:21:45
Válasz #37
Nem elérhető

Frank89


Rendben!Hátha ellesek tőled vmi új trükköt ****:)))))) ;) Am az Opera melletti mennyire van jól felszerelve?

2009. Április 24. - 17:54:30
Válasz #38
Nem elérhető

Frank89


Fastor majd írj privit,de mondjuk itt is megbeszélhetjük.
Túl vagyok egy kisebb náthán,ami lázzal és köhögéssel volt megfűszerezve,de szerencsére ez már a múlt.
Ma lábazás volt terítéken:

Guggolás 4x10 60kg-70kg-80kg-90kg
Lábtoló 3x8 100kg-125kg-150kg (maga a lábtoló szerkezet súlya nélkül)
Combfeszítő 3x12 kis súllyal
Combhajlító 3x10 40kg-50kg-55kg

vádli lábtolón 4x15 100kg végig (bár a végén 13 ment csak :'( )
vádli ülve 3x20 15kg végig

has: lábemelés 2x20
       hasprés 2x15

2009. Április 24. - 18:10:38
Válasz #39
Nem elérhető

fastor


Rendben!Hátha ellesek tőled vmi új trükköt ****:)))))) ;) Am az Opera melletti mennyire van jól felszerelve?
bocsi, nemláttam,hogy írtál, az opera melletti egész jól felvan, de mehetünk végülis bárhova ahova teccik, én sem voltam már ot egy hónapja, betegség miatt ;D
melyik körzetben van neked közel? én bármerre elmegyek :)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 24. - 19:33:03
Válasz #40
Nem elérhető

Frank89


nekem az újpesti lenne frankó,am is nekem vége a sulinak, szóval rá is érek.Mit eddzünk majd? :D

2009. Április 24. - 19:38:29
Válasz #41
Nem elérhető

fastor


nekem az újpesti lenne frankó,am is nekem vége a sulinak, szóval rá is érek.Mit eddzünk majd? :D
hát, váll?
modnjuk nekem bármi ok!
 mikor?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 11. - 20:18:02
Válasz #42
Nem elérhető

Frank89


Fastor, nem tudom,megdumáljuk ****:))))))
Hétvégén feltöltöttem a polcot tápkiegekkel,de még tervezek venni ezt-azt.Most érzem,h ezen a nyáron sokat kitudok magamból hozni és meg is próbálom! =/+'
Amit még tervezek venni - aki olvasta a termékáttekintéseket az tudja már - az a Bad Ass Mass,Aplodan,A-bomb,HMB,Hyperdrol X2.Ezek közül valamelyiket szeretném kipróbálni.Akinek már próbálta valamelyiket az legyen szíves ossza meg velem a tapasztalatait,sokat segítene! :-oD

2009. Május 11. - 20:24:36
Válasz #43
Nem elérhető

fastor


Fastor, nem tudom,megdumáljuk ****:))))))
Hétvégén feltöltöttem a polcot tápkiegekkel,de még tervezek venni ezt-azt.Most érzem,h ezen a nyáron sokat kitudok magamból hozni és meg is próbálom! =/+'
Amit még tervezek venni - aki olvasta a termékáttekintéseket az tudja már - az a Bad Ass Mass,Aplodan,A-bomb,HMB,Hyperdrol X2.Ezek közül valamelyiket szeretném kipróbálni.Akinek már próbálta valamelyiket az legyen szíves ossza meg velem a tapasztalatait,sokat segítene! :-oD
mass fx et toltam hyperdrollal, nagyon ütös kombo, piszok sok kajával mutatná meg szerintem a valódi erejét, ami nálam hiányzott, viszont rengeteg vitamin, VÍZ!!!!! és zöldség kell aaz ásványi anyagok végett ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 11. - 21:22:49
Válasz #44
Nem elérhető

Frank89


Kellett valami levezetés ezek után?Erőben és izomzatban jöttél fel?Meddig tartott a kúra?A többi cuccról amiket említettem hallottál vmit? ????... :)