2024. Április 27. - 08:50:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 138963 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 25. - 13:03:38
Válasz #15
Nem elérhető

FirstLady


Én is :D
Mondjuk azt hiszem én max. beugrós tudok lenni, szóval valami Balcsi, Velencei tavi (vagy bp-i :D ) program az jó lenne  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 25. - 13:06:44
Válasz #16
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Megyek én is-remélem nem úgy,mint tavaly...
Ha minden összejön és nem lesz megint akkor koncertem,akkor ott a helyem! /:-)

És te merre szeretnél menni? Mert még ez is képlékeny.


Szóval kedves kollegák! Amire kellene jelentkezni, hogy kb mennyien szeretnének egy közös nyári találkozót? Erre kellene jelentkezni, hogy tudjak valami kb számot, de addig úgy is tudom hogy változni fog. Meg szavazni is kellene, hogy merre is keressek szállót. Amit szerintem érdemes figyelembe venni, hogy ne egy kihalt falucskába menjünk, lehessen kajálni a közelben olyan amit mi kis bunkó-válogatós-testépítők is megeszünk, mivel mindenki más időszakban lesz. Hogy mikor is legyen? Szerintem július elején, mert Steve még itthon van, remélem Berkes vaterék is itthon lesznek, de az időpont szerintem az utoló ami fontos lenne. De jóóó lesz! :-OO :-OO :-OO

Ja ha valakinek van még képe a tavalyi kis szösszenetről, amit úgy érzi, hogy ide is fel kellene tenni, az ne fogja vissza magát, legalább valamit tükrözni fog a hangulatból az újaknak, hogy mi is volt és milyenek is vagyunk!

2009. Február 25. - 13:10:09
Válasz #17
Nem elérhető

hopika


Megyek én is-remélem nem úgy,mint tavaly...
Ha minden összejön és nem lesz megint akkor koncertem,akkor ott a helyem! /:-)

És te merre szeretnél menni? Mert még ez is képlékeny.


Szóval kedves kollegák! Amire kellene jelentkezni, hogy kb mennyien szeretnének egy közös nyári találkozót? Erre kellene jelentkezni, hogy tudjak valami kb számot, de addig úgy is tudom hogy változni fog. Meg szavazni is kellene, hogy merre is keressek szállót. Amit szerintem érdemes figyelembe venni, hogy ne egy kihalt falucskába menjünk, lehessen kajálni a közelben olyan amit mi kis bunkó-válogatós-testépítők is megeszünk, mivel mindenki más időszakban lesz. Hogy mikor is legyen? Szerintem július elején, mert Steve még itthon van, remélem Berkes vaterék is itthon lesznek, de az időpont szerintem az utoló ami fontos lenne. De jóóó lesz! :-OO :-OO :-OO

Ja ha valakinek van még képe a tavalyi kis szösszenetről, amit úgy érzi, hogy ide is fel kellene tenni, az ne fogja vissza magát, legalább valamit tükrözni fog a hangulatból az újaknak, hogy mi is volt és milyenek is vagyunk!

Mindegy Dani,csak lehetőleg ne Győr legyen...
Pár száz kilómétert levezetek egylábbal is.
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Február 25. - 13:10:32
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


Én jelentkezek 2 fővel oldalkocsi khmm asszony is jön  ***)))

2009. Február 25. - 13:14:30
Válasz #19
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Megpróbálom, akkor majd valami közép helyre tenni és akkor mindenkinek jó lesz! Na ez magas labda azt hiszem!  ;D ;D ;D ;D

Úgy szeretném, hogy minden csapattag legyen ott egy kicsit, ha nem is többet de beugrósnak!!! És akkor mindenki meg tudja majd ismerni a többieket!

2009. Február 25. - 13:22:42
Válasz #20
Nem elérhető

lue


A többség az pesti nem?meg mennyi idö lenne ez a talalka?Péntektöl vasarnapig?

2009. Február 25. - 13:26:51
Válasz #21
Nem elérhető

hopika


A többség az pesti nem?meg mennyi idö lenne ez a talalka?Péntektöl vasarnapig?

De én hívhatok ukránokat is... :-/-
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Február 25. - 13:30:45
Válasz #22
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Lue!

És Pesten mit csinálsz? Szmogot szívsz? Valahova vidékre kell szervezni, ha meg itt lesz közvetlen Pest közelében, akkor leveszik a tavalyi jó kis ottalvós hangulat. De mondjuk aki ott akar aludni, az még ha pesti és itt a közelben van megszervezve akkor is ott alszik. De ez még a jövő, most a kb létszám kellene, hogy érdemes-e szervezni.

Az időpont, az meg péntek reggeltől Vasárnapig lenne, mert akkor azért mindenki szabadabb mint hétköznap. Na jó, mivel te gondoskodsz Lue a lányokról, így neked nehezebb lesz, mert táncoslányok meg hétvégén melóznak.... !+"% !+"%

2009. Február 25. - 13:35:49
Válasz #23
Nem elérhető

FirstLady


Lue!

És Pesten mit csinálsz? Szmogot szívsz? Valahova vidékre kell szervezni, ha meg itt lesz közvetlen Pest közelében, akkor leveszik a tavalyi jó kis ottalvós hangulat. De mondjuk aki ott akar aludni, az még ha pesti és itt a közelben van megszervezve akkor is ott alszik. De ez még a jövő, most a kb létszám kellene, hogy érdemes-e szervezni.

Az időpont, az meg péntek reggeltől Vasárnapig lenne, mert akkor azért mindenki szabadabb mint hétköznap. Na jó, mivel te gondoskodsz Lue a lányokról, így neked nehezebb lesz, mert táncoslányok meg hétvégén melóznak.... !+"% !+"%
Miért, itt az Omszki tó se olyan rossz... van pár bányató is, meg mittom, ha betoncsizmát kapna valaki ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 25. - 13:41:03
Válasz #24
Nem elérhető

Gabe


Kúrcsányt, meg Drazsét is meghívtátok?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 25. - 13:46:10
Válasz #25
Nem elérhető

lue


Szerintem felreertettél Danny_  nem azt  mondtam pesten legyen_  csak azt  kérdeztem hogy  a többiek  hová  valósiak,hogy azet megoldhato  legyen a szervezés_csajok?  há'vannak ott ;D ;D_minek  vigyek ***)))

2009. Február 25. - 13:50:40
Válasz #26
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2009. Február 25. - 13:59:51
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Én a tavalyi kécskei helyre teszek egy szavazatot:

1. olcsó
2. jó
3. jó helyen van
4. lehet fürdeni (nyáron csak ilyen helyre vagyok hajlandó elmenni  ;D)

Esetleg még Soltvadkert lenne hasonló jó hely, Nes vagy Kiskar kolléga leszervezi  O0

2009. Február 25. - 14:03:48
Válasz #28
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A többség az pesti nem?meg mennyi idö lenne ez a talalka?Péntektöl vasarnapig?

De én hívhatok ukránokat is... :-/-
Remek ötlet ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 25. - 14:05:41
Válasz #29
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én a tavalyi kécskei helyre teszek egy szavazatot:

1. olcsó
2. jó
3. jó helyen van
4. lehet fürdeni (nyáron csak ilyen helyre vagyok hajlandó elmenni  ;D)

Esetleg még Soltvadkert lenne hasonló jó hely, Nes vagy Kiskar kolléga leszervezi  O0

Mondjuk én is arra tenném a szavazatot!

1. mert szupcsi
2. mert tutcsi
3. lehet fürcsi
4. jó a helycsi
5. sütött a napcsi
6. és ha enni akarkáztam, akkor volt: Hamcsi, Lángcsi, Csirkcsimellcsi, rízscsi

 ?:-/