2024. Április 27. - 12:12:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 138964 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 06. - 15:19:41
Válasz #675
Nem elérhető

hopika


Az komoly volt még 04:00 , megyek le volt focistatársakért , mert offra rakták a bulit ... fogom a srácot mint a hullaszállító pakolom be a kocsiba , erre nézek túloldalt két madár Seth és Hopika még állnak és néznek mereven felém ! :D

Beszartam rajtatok ! :D

Elbeszélgettük az időt... ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 06. - 15:21:05
Válasz #676

B1ll4

Vendég
Az komoly volt még 04:00 , megyek le volt focistatársakért , mert offra rakták a bulit ... fogom a srácot mint a hullaszállító pakolom be a kocsiba , erre nézek túloldalt két madár Seth és Hopika még állnak és néznek mereven felém ! :D

Beszartam rajtatok ! :D

Elbeszélgettük az időt... ***)))

Ott a hangjegyes smiley ! Ezt védd le ! :D :D

Seth , aki kipufogót öl ! :D

2009. Július 06. - 15:21:36
Válasz #677
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Bennem nagyon megmaradt az a pillanat mikor beültünk kajálni és egy Unicumos hostess csajszi felvázolta, hogy 3 pohár fogyasztása után jár egy poló. Sasa nagyon beleélte magát és be is rendelte, aztán végül megkérdezte hogy milyen méretben vannak a reklámpolók. A csajszi büszkén jött vissza hogy van XL-es. Mindenkiből kitört a nevetés és Sasa megmutatta a polóján nem hiába van rajta a XXXL felírat. Ugyh Brigi kapta az ajándékot.

Hát ahogy Dániel mondta sajnos nem sűrűn találkozunk habár most már én is Pest mellett lakom, ugyh egyszerűbb lenne összehozni mint amikor Pécset voltam. De jó volt két napot eltölteni a társaságában. Kíváncsi voltam hogy fog-e alkoholt fogyasztani, de amint este láttam neki szükségtelen. Ő alkohol nélkül is tiszta hülye  @-o @-o @-o. A parton meg együtt röhögtünk az embereken. Nem gondoltam volna hogy egyszer azért megyek buliba hogy másokon mulassunk. Dániel barátom még abban is kisegített h ne égjen le a fejem, mert elfelejtettem sapit bepakolni. Életet mentett  ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))!!!



Csodálkozni FOX ! :D

Alpi volt a vezérünk , bújtunk mindig mögé ! :D
Bújtál főleg mikor egymás után szólítottak le a partyarc ismerősök  (:-)

Én meg is kérdeztem,hogy Bécó az összes EMO-st ismeri kécskén???
 8-)

:D :D Néha komoly fejtörést okoz azért 1-1 név , mikor odaköszön , lekezel velem . Életembe nem láttam valamelyiket , de ismer ettől meg attól az embertől ... mondom ok ... !
Csak azért próbálkoztak haverkodni veled mert látták, hogy milyen állati spanjaid vannak  ;D ;D ;D

Ezt lehet szó szerint is venni sajnos ! :D
Atom ahogy szórta a tánclépéseket, Dániel meg ahogy megszeppentett egy-két helyi menő kölköt. Zotyával alig bírtuk hangszálakkal.

2009. Július 06. - 15:23:26
Válasz #678

B1ll4

Vendég
Áh , gondolhatod Alpi , most jó 1 évre adtatok egy brutál motivációt ! :D Hatalmas értékek vagytok ... kicsit más volt , mint az átlaggal ... de ilyen is kell és teljesen oké a dolog ! Mi lenne ha ez a társaság együtt lenne mindig ! Így a fasza ritkán találkozni , szarásig ökörködni ! Nekem ez korábban sikerült is , nah és nektek ? :D :D

Nah lenyírom ezt a tetves füvet ...

2009. Július 06. - 15:26:42
Válasz #679
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Áh , gondolhatod Alpi , most jó 1 évre adtatok egy brutál motivációt ! :D Hatalmas értékek vagytok ... kicsit más volt , mint az átlaggal ... de ilyen is kell és teljesen oké a dolog ! Mi lenne ha ez a társaság együtt lenne mindig ! Így a fasza ritkán találkozni , szarásig ökörködni ! Nekem ez korábban sikerült is , nah és nektek ? :D :D

Nah lenyírom ezt a tetves füvet ...
Te sem vagy egyszerű ember és kurva jó hallgatni ahogy pörögsz állandóan  ****:))) ****:))) ****:))).
Hát azért bízom benne hogy előbb találkozunk majd mint a következő fórumtali.

2009. Július 06. - 17:26:08
Válasz #680

B1ll4

Vendég
Áh , gondolhatod Alpi , most jó 1 évre adtatok egy brutál motivációt ! :D Hatalmas értékek vagytok ... kicsit más volt , mint az átlaggal ... de ilyen is kell és teljesen oké a dolog ! Mi lenne ha ez a társaság együtt lenne mindig ! Így a fasza ritkán találkozni , szarásig ökörködni ! Nekem ez korábban sikerült is , nah és nektek ? :D :D

Nah lenyírom ezt a tetves füvet ...
Te sem vagy egyszerű ember és kurva jó hallgatni ahogy pörögsz állandóan  ****:))) ****:))) ****:))).
Hát azért bízom benne hogy előbb találkozunk majd mint a következő fórumtali.

Simaügy ! Ezt a Pump & Run-t fontolóra kellene venni !

2009. Július 07. - 14:13:18
Válasz #681
Nem elérhető

AtomAnti


Hello bello.

Szeretném megköszönni Daninak és Bélának a szervezést.
Kurva jól éreztem magam.Talán jobban mint tavaly.
A közös zabálások a röplabda a fürdések esések felejthetetlenek maradnak.
Megismertem egy pár új embert.Dánielben kellemeset csalódtam.
A mogorva arc mögé egy nagyképű arrogáns embert képzeltem el.
De teljesen más véleményem lett róla ahogy beszélgettünk pár szót.
Utólag is szeretném neki megköszönni amit kaptam tőle.  :azn:
Hopikától még egyszer elnézést a piaborító szerváért.....  ;-oo-;
Izomboyban(köszi a zabos turmixot  ;) ) is egy remek embert ismertem meg Alpi is nagyon nagy arc.  :)
Zotyával jól elbeszélgettem a nőkről amig Seth Béla és Hopi a helyi Temple Gymben pumpálgattak.
Az esti parti móka pedig a régi szép időket elevenítette fel  bennem.Rég nem denszeltem ilyen jót.  :laugh: :laugh: :laugh:

Nagyon jó volt veletek szeretnék egész évben ilyen emberek társaságában lenni.
Bélának köszönöm a vendéglátást és azt a sok kaját amit kaptam.Megmutatta nekem a hétvége alatt milyen az élet ha rendes kaját eszik az ember.
Ja és minden ajándékot köszönök neki kivéve a banános rizst nem mert azt egy az egybe kiraktam a Wc -be.  ;D


Huminak is pacsi a fuvarért mert ha nem lett volna kb 5 átszállással tudtam volna hazajutni.

Legyetek jók jövőre ugyanitt remélem találkozunk.

Annak meg külön örülök, hogy az idő ilyen NAPOS volt.   ;D :D ;D

The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Július 07. - 14:34:56
Válasz #682
Nem elérhető

hopika


Hopikától még egyszer elnézést a piaborító szerváért.....  ;-oo-;
Annak meg külön örülök, hogy az idő ilyen NAPOS volt.   ;D :D ;D

Nem kell elnézést kérni-megoldottuk...  :-oD
Az idő meg tényleg szép volt... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 07. - 14:36:51
Válasz #683
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 07. - 16:43:25
Válasz #684
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 07. - 16:47:38
Válasz #685
Nem elérhető

mushroom


Amíg lent volt, azért sütött a nap...  ;)

2009. Július 07. - 18:07:34
Válasz #686
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 07. - 22:57:22
Válasz #687
Nem elérhető

hummerdikk


Hello bello.


Annak meg külön örülök, hogy az idő ilyen NAPOS volt.   ;D :D ;D


kólával?  :D :D
****:))) Ijjj bazzeg, az se volt gyenge  (:-)