2024. Május 29. - 14:23:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 139890 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 27. - 08:32:30
Válasz #225
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem értem miért kellene ellenségeskedni. Az nem segít minket semmiben. Ellenben ha barátságok köttetnek, ismeretségek születnek az nagyon jó tud lenni, én pl örülök neki hogy sok embert megismertem, és mondjuk ha problémám van az ország másik felében, és épp lakik arra ismerős, tudok kihez fordulni. Velem ez megesett, és önzetlenül segített innen 2 fórumtag is  :-){ Azt hiszem mindent elmondtam  ;-oo-;

2009. Április 27. - 10:42:59
Válasz #226
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na akkor amit eddig olvastam gyorsba válaszolok:

She: Nyugodtan hozz, csak készűlj fel, hogy szétsimogatom. Meg legalább lesz barátja az enyémnek is.

Többiek: Béla kicsit erősen fejezte ki, de megértem. Itt nem Utálatról van szó, csak arról a kis tényről, amit nem lehet megváltoztatni, hogy ki kit nem bír annyira. Azt hiszem az öreg forumozók ezt tudják, mert gyorsan le lehet venni, hogy ki kinek a topicjába nem ír, illetve ki kinek a "napi dolgaira" nem kíváncsi. Felesleges is titkolni, de ez így van jól, s erre való a találkozó. Arra hogy mindenki ismerje meg a másikat, s vagy tovább "nembírja" vagy kellemeset csalódjon benne. Szerezzen mindenki magának barátokat, vagy edzőtársat (nekem is kell egy edzőtárs kb 5 hét mulva maximum, szóval ez is jó lesz). Nem szoktak ilyent sehol sem szervezni, nincs közös hatalmas találkozó, és egy dolog, mindenki bánni fogja aki nem jön, főleg aki csak egy napra jön, nem pedig éjszakára avagy éjszakákra.Tavaly nagyon jó volt, nekem nagyon sok ismerősöm lett, s jól éreztem magam. Ha minden jól megy motorral tudok menni, ha kész lesz, mert tegnap összetörték. Szóval mindenki kösse fel a gatyót és irány Tiszakécske!!!

2009. Április 27. - 10:58:17
Válasz #227
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
S lassan kellene olyan is, hogy az Extremfitt tagok is megjelennek-e?

Johnnyék, Steve-ék, Berkes család, Sztereo-ék, Yvették, Zitáék, Balu, Nagy Zoliék,minden egyes extremfitt dolgozó???

S persze akik nem hiányozhatnak: Brigi, Sasa, Szakács Sanyi, jó lenne ha Kozaróczy úr is jönne, és minden versenyző, mert szükségünk van rátok!!!

2009. Április 27. - 14:15:38
Válasz #228

SheHulk

Vendég
Akkor egy csúnyán néző széttetovál nő(Én) meg egy fekete kis kutya is megy 8-)

2009. Április 27. - 14:21:00
Válasz #229
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor egy csúnyán néző széttetovál nő(Én) meg egy fekete kis kutya is megy 8-)
Melyik napra? Végig? És akkor egy fő??? Vagy hozol is valakit a kutyu-leen kívűl???

2009. Április 27. - 14:37:51
Válasz #230

SheHulk

Vendég
Akkor egy csúnyán néző széttetovál nő(Én) meg egy fekete kis kutya is megy 8-)
Melyik napra? Végig? És akkor egy fő??? Vagy hozol is valakit a kutyu-leen kívűl???

Én vagyok Csery Úr második fője ::) plusz a kutyagyerek..

2009. Április 27. - 15:01:33
Válasz #231
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
És egy szobába lesztek akkor? Akkor jó, külön nem írlak fel, max estére kell megválni kutyádtól, mert elvisszük sétálni a partra  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Szóval rám kutyát bízni, olyan mint kecskére káposztát, azzal a különbséggel, hogy én max szétsimizem! ;D ;D ;D  Ja és milyen kutyi?

2009. Április 27. - 20:18:18
Válasz #232

SheHulk

Vendég
És egy szobába lesztek akkor? Akkor jó, külön nem írlak fel, max estére kell megválni kutyádtól, mert elvisszük sétálni a partra  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Szóval rám kutyát bízni, olyan mint kecskére káposztát, azzal a különbséggel, hogy én max szétsimizem! ;D ;D ;D  Ja és milyen kutyi?


legvérengzőbb háziállatokban meglesheted.. de nem adok.. és viszek sátrat.. én nem alszom a Cseryvel mert HORKOL!!! de biztos kitalálunk valamit ;D mi mind ;D

2009. Április 27. - 20:27:15
Válasz #233
Nem elérhető

Cressler


én jövök, és az egyik fórumos lánynál fogok aludni ;D
tudja, hogy róla van szó ;D

És mit fogtok csinálni este?  Max Beszélgettek???? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
igen, meg elmegyünk csajozni, ö is a lányokat szereti ::) ****)
ki az?  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 27. - 22:26:28
Válasz #234
Nem elérhető

fastor


én jövök, és az egyik fórumos lánynál fogok aludni ;D
tudja, hogy róla van szó ;D

És mit fogtok csinálni este?  Max Beszélgettek???? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
igen, meg elmegyünk csajozni, ö is a lányokat szereti ::) ****)
ki az?  ;D
nem úgy volt, hogy nálam alszik Fasztor?  ????...  :laugh:
hát, de figyelj, nagy csöcs, szörtelen test, Pamela a neved, magas a hangod... valamit félreértettem? ????... ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 27. - 22:27:05
Válasz #235
Nem elérhető

skl


én jövök, és az egyik fórumos lánynál fogok aludni ;D
tudja, hogy róla van szó ;D

És mit fogtok csinálni este?  Max Beszélgettek???? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
igen, meg elmegyünk csajozni, ö is a lányokat szereti ::) ****)
ki az?  ;D
nem úgy volt, hogy nálam alszik Fasztor?  ????...  :laugh:
hát, de figyelj, nagy csöcs, szörtelen test, Pamela a neved, magas a hangod... valamit félreértettem? ????... ;D ;D ;D ;D
csak óvatosan :D thaiföldön 1 hét alatt megoldható bármilyen beavatkozás ;)

2009. Április 27. - 22:27:23
Válasz #236

SheHulk

Vendég
én jövök, és az egyik fórumos lánynál fogok aludni ;D
tudja, hogy róla van szó ;D

És mit fogtok csinálni este?  Max Beszélgettek???? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
igen, meg elmegyünk csajozni, ö is a lányokat szereti ::) ****)
ki az?  ;D
nem úgy volt, hogy nálam alszik Fasztor?  ????...  :laugh:
hát, de figyelj, nagy csöcs, szörtelen test, Pamela a neved, magas a hangod... valamit félreértettem? ????... ;D ;D ;D ;D

transzvesztita...

2009. Április 27. - 22:31:40
Válasz #237
Nem elérhető

fastor


én jövök, és az egyik fórumos lánynál fogok aludni ;D
tudja, hogy róla van szó ;D

És mit fogtok csinálni este?  Max Beszélgettek???? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
igen, meg elmegyünk csajozni, ö is a lányokat szereti ::) ****)
ki az?  ;D
nem úgy volt, hogy nálam alszik Fasztor?  ????...  :laugh:
hát, de figyelj, nagy csöcs, szörtelen test, Pamela a neved, magas a hangod... valamit félreértettem? ????... ;D ;D ;D ;D
sztem elég csúnyán, tökki  ***)))) ;D
most mit izélsz, azt felfogtam,hogy a lányokat szereted ;D akkor már nemmindegy? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 27. - 22:36:23
Válasz #238
Nem elérhető

fastor


én jövök, és az egyik fórumos lánynál fogok aludni ;D
tudja, hogy róla van szó ;D

És mit fogtok csinálni este?  Max Beszélgettek???? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
igen, meg elmegyünk csajozni, ö is a lányokat szereti ::) ****)
ki az?  ;D
nem úgy volt, hogy nálam alszik Fasztor?  ????...  :laugh:
hát, de figyelj, nagy csöcs, szörtelen test, Pamela a neved, magas a hangod... valamit félreértettem? ????... ;D ;D ;D ;D

transzvesztita...
ez a név ironikus, ha eddig nem lett volna világos, az ihlet, hogy be merjem vállalni egy erőemelőtől jött, aki babakék pólót viselt, rózsaszín felirattal: "úgy edzek, mint egy kislány", ezt a szálat futtattam kicsit tovább, szerintem annak, aki érti poén, aki nem, az meg buzinak néz, nézzen... nekem teljesen mind1...  :)
 ;-oo-;
ha vicc, akkor szmájlit rakjunk hozzá gyerekek, Pamela nehéz eset, havonta egyszer >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 27. - 22:37:01
Válasz #239
Nem elérhető

Cressler


én jövök, és az egyik fórumos lánynál fogok aludni ;D
tudja, hogy róla van szó ;D

És mit fogtok csinálni este?  Max Beszélgettek???? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
igen, meg elmegyünk csajozni, ö is a lányokat szereti ::) ****)
ki az?  ;D
nem úgy volt, hogy nálam alszik Fasztor?  ????...  :laugh:
hát, de figyelj, nagy csöcs, szörtelen test, Pamela a neved, magas a hangod... valamit félreértettem? ????... ;D ;D ;D ;D

transzvesztita...
ez a név ironikus, ha eddig nem lett volna világos, az ihlet, hogy be merjem vállalni egy erőemelőtől jött, aki babakék pólót viselt, rózsaszín felirattal: "úgy edzek, mint egy kislány", ezt a szálat futtattam kicsit tovább, szerintem annak, aki érti poén, aki nem, az meg buzinak néz, nézzen... nekem teljesen mind1...  :)
 ;-oo-;
jól túlfuttattad...  @-o  
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!