2024. Május 29. - 15:08:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 139899 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 03. - 18:09:36
Válasz #300
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Megszületett a végső határidő, a vendéglátónk kérésére. Május utolsó napjáig le kell mindenkinek adni a jelentkezését, hogy le tudjuk foglalni a szobákat Tiszakécskén. Mégegyszer az időpont: 2009-július-03-04-05. Az egy éjszaka 4000 jó magyar búznyákba fog kerülni, ágyneművel pedig 4500 az egy éjszaka. Pénteken déltől fog a banzáj kezdődni, s szeretném megkérni azokat akik jönnek, hogy tényleg jelentkezzenek a fent feltüntetett időpontig, mert utána nem áll módjában a vendéglátónak, hogy több helyet foglaljon a számunkra. A program szerintem hasonló lenne a tavalyihoz: Napozás, fürdés, kaja, ismerkedés, beszélgetés, pároknak egy kis szerelmes séta, vagy kutyasétáltatás. Akik a Team tagjaikét jelezték jelenlétüket: Mr. & Ms. Prod, Johnny család, s én.

Steve ti jöttök???

S a többi csapattag illetve Extremfitt dolgozó felé is ez kérdés lenne!!!

A hétvégén sikerült letesztelnem a Panzió melletti kajáldát! Mindenkinek szeretettel ajánljuk, s remélem lesz grillezés is a Panzió udvarán. A többi dolog még szervezendőben van!

2009. Május 03. - 21:31:13
Válasz #301
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Május 07. - 15:08:25
Válasz #302

SheHulk

Vendég
Nos. Mink (Csery, PanniKuty, SheHulk) 3.án érkezés...ofkorz. Finom ismerkedés....
4.én mi le is lépünk haza :'(
Röviden. Tömören.

2009. Május 07. - 17:39:24
Válasz #303
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ok! Május végéig még van idő módosítani!

2009. Május 08. - 06:03:29
Válasz #304

csery

Vendég
Nos. Mink (Csery, PanniKuty, SheHulk) 3.án érkezés...ofkorz. Finom ismerkedés....
4.én mi le is lépünk haza :'(
Röviden. Tömören.


Az ismerkedés finomságáért felelősséget nemvállalhatok ;D

2009. Május 08. - 09:20:35
Válasz #305
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nos. Mink (Csery, PanniKuty, SheHulk) 3.án érkezés...ofkorz. Finom ismerkedés....
4.én mi le is lépünk haza :'(
Röviden. Tömören.


Az ismerkedés finomságáért felelősséget nemvállalhatok ;D

1 nap alatt nem tudsz semmi olyat csinálni, ami neked  nem fájna másnap!

2009. Május 08. - 12:06:34
Válasz #306

csery

Vendég
Nos. Mink (Csery, PanniKuty, SheHulk) 3.án érkezés...ofkorz. Finom ismerkedés....
4.én mi le is lépünk haza :'(
Röviden. Tömören.


Az ismerkedés finomságáért felelősséget nemvállalhatok ;D

1 nap alatt nem tudsz semmi olyat csinálni, ami neked  nem fájna másnap!

Ja nem úgyértettem.....te hogy értetted?Úgy, mint én? ;D

2009. Május 08. - 14:14:04
Válasz #307
Nem elérhető

hummerdikk


Kezd egy kicsit meleg lenni a helyzet... ::)

2009. Május 08. - 21:38:25
Válasz #308
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Én nem úgy értettem! Ha te úgy értetted, akkor viszont gáz...

Na de majd leisszuk! ;-oo-;


Ja Dániel voltam!

2009. Május 09. - 22:26:16
Válasz #309
Nem elérhető

hummerdikk


Én nem úgy értettem! Ha te úgy értetted, akkor viszont gáz...

Na de majd leisszuk! ;-oo-;


Ja Dániel voltam!
Hajaj, sok leinni valo lesz akkor :-){

Most latom csak h Johhny csaladdal jon! Akkor beszervezem Kis Petit is! :D Melyik napon lesz ott a Johnny Family?

2009. Május 10. - 09:41:20
Válasz #310

csery

Vendég
Én nem úgy értettem! Ha te úgy értetted, akkor viszont gáz...

Na de majd leisszuk! ;-oo-;


Ja Dániel voltam!

Én már semmit nem értek, de iszunk az a biztos. ;D

2009. Május 10. - 21:20:42
Válasz #311
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Még nem tudom mikor jönnek, mert nem lett megbeszélve melyik nap érnek rá! Akivel sikerült beszélnem az a Szakács Sanyi volt s ő is jön (2-3 napra)s hívja a tavalyi emlékek miatt Dodi barátunkat is, s így remélem Sasáék is olvassák ezt a topicot, s így veszik a tollat, és írnak hogy mi lesz a szándékuk, mert én szívesen látnám megint ott őket is. S remélem sok jó arc fog összejönni!

2009. Május 10. - 21:55:48
Válasz #312
Nem elérhető

hummerdikk


Még nem tudom mikor jönnek, mert nem lett megbeszélve melyik nap érnek rá! Akivel sikerült beszélnem az a Szakács Sanyi volt s ő is jön (2-3 napra)s hívja a tavalyi emlékek miatt Dodi barátunkat is, s így remélem Sasáék is olvassák ezt a topicot, s így veszik a tollat, és írnak hogy mi lesz a szándékuk, mert én szívesen látnám megint ott őket is. S remélem sok jó arc fog összejönni!
:-){ Alakul ez! ****:))))))

2009. Május 11. - 09:48:25
Válasz #313
Nem elérhető

God Vazzeg


Még nem tudom mikor jönnek, mert nem lett megbeszélve melyik nap érnek rá! Akivel sikerült beszélnem az a Szakács Sanyi volt s ő is jön (2-3 napra)s hívja a tavalyi emlékek miatt Dodi barátunkat is, s így remélem Sasáék is olvassák ezt a topicot, s így veszik a tollat, és írnak hogy mi lesz a szándékuk, mert én szívesen látnám megint ott őket is. S remélem sok jó arc fog összejönni!

Sasáékat mi is örömmel vennénk ha jönnének  :-){

2009. Május 11. - 16:57:13
Válasz #314
Nem elérhető

hummerdikk


Jelentem, ha megtudjuk, hogy mikor jonnek Johnnyek es raer, akkor arra a napra vendegunk lesz Kis Péter is! :-){
(nem enyhen jo formaban ;D)