2024. Május 29. - 22:44:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 139962 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Május 19. - 08:25:26
Válasz #345
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akik szállást is kérnek:
Szakács Sanyi +1fő: szombat-vasárnap
Major Zsolti+1fő: szombat vasárnap
Dodi BÁCSI+1fő: szombat vasárnap
Hopika +?fő: szombat-vasárnap
JohnnyX: péntek-szombat vasárnap
Borbély Laci+1 fő: szombat-vasárnap
Izomboy: péntek-szombat-vasárnap
Alpi: péntek-szombat-vasárnap
Hummerdikk: péntek-szombat-vasárnap
Mushroom+1 fő: péntek-szombat-vasárnap
Csery+SheHulk: péntek-szombat


Akik ott laknak:
Béla, Tockon2, Pamela2, Gababoy

Akik ott lesznek csak különcködnek és nem velünk lesznek szálláson: God+1fő, Fastor, Grizzly79, Boti,

Akkor akik kérdésesek:

Sasa+Brigi, Kozaróczy Tibi+1 fő

Akik jönnek: Szombatra Johnny és család, Prod+Zsuzsi ??, Balu+1fő??, Joel???, Zotya+?fő???, Seth+?fő???, Lue???, Tomi???

Baluék remélem jönnek!!!   

2009. Május 19. - 11:18:19
Válasz #346
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akik szállást is kérnek:
Seth: péntek-szombat-vasárnap
Zotya: péntek-szombat-vasárnap
Tarot: Péntek-szombat-vasárnap
Szakács Sanyi +1fő: szombat-vasárnap
Major Zsolti+1fő: szombat vasárnap
Dodi BÁCSI+1fő: szombat vasárnap
Hopika +?fő: szombat-vasárnap
JohnnyX: péntek-szombat vasárnap
Borbély Laci+1 fő: szombat-vasárnap
Izomboy: péntek-szombat-vasárnap
Alpi: péntek-szombat-vasárnap
Hummerdikk: péntek-szombat-vasárnap
Mushroom+1 fő: péntek-szombat-vasárnap
Csery+SheHulk: péntek-szombat


Akik ott laknak:
Béla, Tockon2, Pamela2, Gababoy

Akik ott lesznek csak különcködnek és nem velünk lesznek szálláson: God+1fő, Fastor, Grizzly79, Boti,Atomanti

Akkor akik kérdésesek:

Sasa+Brigi, Kozaróczy Tibi+1 fő

Akik jönnek: Szombatra Johnny és család, Prod+Zsuzsi ??, Balu+1fő??, Joel???, Lue???, Tomi???

2009. Május 20. - 11:00:43
Válasz #347
Nem elérhető

hummerdikk


Akik szállást is kérnek:
Seth: péntek-szombat-vasárnap
Zotya: péntek-szombat-vasárnap
Tarot: Péntek-szombat-vasárnap
Szakács Sanyi +1fő: szombat-vasárnap
Major Zsolti+1fő: szombat vasárnap
Dodi BÁCSI+1fő: szombat vasárnap
Hopika +?fő: szombat-vasárnap
JohnnyX: péntek-szombat vasárnap
Borbély Laci+1 fő: szombat-vasárnap
Izomboy: péntek-szombat-vasárnap
Alpi: péntek-szombat-vasárnap
Hummerdikk: péntek-szombat-vasárnap
Mushroom+1 fő: péntek-szombat-vasárnap
Csery+SheHulk: péntek-szombat


Akik ott laknak:
Béla, Tockon2, Pamela2, Gababoy

Akik ott lesznek csak különcködnek és nem velünk lesznek szálláson: God+1fő, Fastor, Grizzly79, Boti,Atomanti

Akkor akik kérdésesek:

Sasa+Brigi, Kozaróczy Tibi+1 fő

Akik jönnek: Szombatra Johnny és család, Prod+Zsuzsi ??, Balu+1fő??, Joel???, Lue???, Tomi???
Szombatra ?-jellel tedd be Kis Pétert is.
Thx!

2009. Május 20. - 13:59:47
Válasz #348
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ott alvós? És hány + fő jön vele ?:-) ?:-)?

2009. Május 21. - 21:17:27
Válasz #349
Nem elérhető

hummerdikk


Ott alvós? És hány + fő jön vele ?:-) ?:-)?
Nem ott alvos es nem tudja h hany fo!  ????...

2009. Május 25. - 14:40:07
Válasz #350
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Fejlemény!! Hogy a szállást le tudjuk foglalni a fele lóvét mindenkinek el kellene juttatnia hozzám június 10-ig, mert akkor át is utalnám, hogy tudják a szállásadóink is! A pénzt szerintem már írtam, hogy egy este 4000 jó magyar buznyák per kopf, ha pedig valaki ágyneműt is kér, akkor 4500 perKOPF. Szóval kérlek titeket, hogy mindenki legyen szíves az adott időpontig eljuttatni a szállásért fizetendő pénz felét, személyesen vagy utalva.  :-){ :-){ :-){

2009. Május 29. - 17:30:07
Válasz #351
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Fejlemény!! Hogy a szállást le tudjuk foglalni a fele lóvét mindenkinek el kellene juttatnia hozzám június 10-ig, mert akkor át is utalnám, hogy tudják a szállásadóink is! A pénzt szerintem már írtam, hogy egy este 4000 jó magyar buznyák per kopf, ha pedig valaki ágyneműt is kér, akkor 4500 perKOPF. Szóval kérlek titeket, hogy mindenki legyen szíves az adott időpontig eljuttatni a szállásért fizetendő pénz felét, személyesen vagy utalva.  :-){ :-){ :-){


!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. Május 29. - 17:59:01
Válasz #352
Nem elérhető

Johnnyx


Értettem  /:-) Jövő hét végéig valamilyen formában (személyesen vagy átutalva) mindenképp eljuttatom az összeget, esetemben 3×4000/2 = 6000 jó magyar forintot.
Egyetek zabot!

2009. Május 29. - 18:06:46
Válasz #353
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Értettem  /:-) Jövő hét végéig valamilyen formában (személyesen vagy átutalva) mindenképp eljuttatom az összeget, esetemben 3×4000/2 = 6000 jó magyar forintot.

Van egy jó hírem Johnnyx!!! Csak 4000-et kell eljuttatnod, ha nem kérsz ágyneműt, mert az estékre kell fizetni kizárólag, az hogy vasárnap dél környékén elmegy mindenki haza az a ház ajándéka!!!!

2009. Május 29. - 19:02:36
Válasz #354
Nem elérhető

Johnnyx


Tényleg  !+"% Asszem a kevés ch-tól kezd leállni az agyam  ˝=/ Kössz a felvilágosítást ***
Egyetek zabot!

2009. Május 30. - 03:16:57
Válasz #355
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja és akinek nem lesz rendezve, sajna nem tudom állni a saját lóvémból (ezt csak azért írtam ki, hogy mindenki megértse, még te is HUmmerdikk), úgy hogy azoknak nem lesz szállása.  **:))))* **:))))* **:))))*

2009. Május 30. - 22:59:31
Válasz #356
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Eddig úgy néz ki hogy csak én megyek! juppééééééééjjjj! ***))))

2009. Május 31. - 09:19:04
Válasz #357
Nem elérhető

hummerdikk


Ja és akinek nem lesz rendezve, sajna nem tudom állni a saját lóvémból (ezt csak azért írtam ki, hogy mindenki megértse, még te is HUmmerdikk), úgy hogy azoknak nem lesz szállása.  **:))))* **:))))* **:))))*
?:O En pont azt irtam h mikor tudom vinni :o

2009. Május 31. - 11:23:33
Válasz #358
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja és akinek nem lesz rendezve, sajna nem tudom állni a saját lóvémból (ezt csak azért írtam ki, hogy mindenki megértse, még te is HUmmerdikk), úgy hogy azoknak nem lesz szállása.  **:))))* **:))))* **:))))*
?:O En pont azt irtam h mikor tudom vinni :o

Nem te, pont azt írtad, hogy 14.-én tudod csak hozni. De ha kell akkor bemásolom a levelet! ***))))

2009. Május 31. - 17:09:05
Válasz #359
Nem elérhető

hummerdikk


Ja és akinek nem lesz rendezve, sajna nem tudom állni a saját lóvémból (ezt csak azért írtam ki, hogy mindenki megértse, még te is HUmmerdikk), úgy hogy azoknak nem lesz szállása.  **:))))* **:))))* **:))))*
?:O En pont azt irtam h mikor tudom vinni :o

Nem te, pont azt írtad, hogy 14.-én tudod csak hozni. De ha kell akkor bemásolom a levelet! ***))))
Azert irtam ez elobb h en csak azt irtam h mikor tudom vinni  :o De megoldom akkor 10-ig, csak pls dobj mailbe egy szamlaszamot! :-)o-: >:D ;D