2024. Május 19. - 23:36:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 139473 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 09. - 17:12:35
Válasz #390
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Seth: péntek-szombat-vasárnap
Zotya: péntek-szombat-vasárnap
Tarot: Péntek-szombat-vasárnap
Hopika vagy +1 fő: szombat-vasárnap
JohnnyX: péntek-szombat vasárnap
Borbély Laci: szombat vasárnap
Wolf Ádám: szombat-vasárnap
Izomboy: péntek-szombat-vasárnap
Alpi: péntek-szombat-vasárnap
Hummerdikk: péntek-szombat-vasárnap
Mushroom+1 fő: péntek-szombat-vasárnap

Seth Zotya Tarot holnapig meg kell jönnie a lóvénak mert nem lesz helyetek!

Szakács Sanyi bandáját nem tudjuk, hogy ott alszik-e de jönnnek az tuti.

2009. Június 09. - 17:15:11
Válasz #391
Nem elérhető

Tarot


ÖÖÖ, én nem tudom miért írtál fel, de én nem tudok menni, meg nem is mondtam, hogy tudok. :D

2009. Június 09. - 17:16:41
Válasz #392

B1ll4

Vendég
ÖÖÖ, én nem tudom miért írtál fel, de én nem tudok menni, meg nem is mondtam, hogy tudok. :D

Én vettelek biztosra Castiel !  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 09. - 17:17:09
Válasz #393
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
ÖÖÖ, én nem tudom miért írtál fel, de én nem tudok menni, meg nem is mondtam, hogy tudok. :D

Szerintem a Béla volt! De akkor töröllek!

2009. Június 09. - 17:17:57
Válasz #394
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Seth: péntek-szombat-vasárnap
Zotya: Péntek-szombat-vasárnap
Hopika vagy +1 fő: szombat-vasárnap
JohnnyX: péntek-szombat vasárnap
Borbély Laci: szombat vasárnap
Wolf Ádám: szombat-vasárnap
Izomboy: péntek-szombat-vasárnap
Alpi: péntek-szombat-vasárnap
Hummerdikk: péntek-szombat-vasárnap
Mushroom+1 fő: péntek-szombat-vasárnap

2009. Június 09. - 17:23:35
Válasz #395

B1ll4

Vendég
Atomanti meg nálam lesz , szedjük , szúrjuk ! :D

2009. Június 09. - 17:45:28
Válasz #396
Nem elérhető

fastor


Bocsi Dániel, én azért alszom máshol, mert pénzügyileg sokkal jobban jövök ki így,hogy csak a kaját, meg az ottani kültségeket kell fizetnem, és hálás vagyok Pam nek a vendéglátásért!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 09. - 17:48:25
Válasz #397
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Bocsi Dániel, én azért alszom máshol, mert pénzügyileg sokkal jobban jövök ki így,hogy csak a kaját, meg az ottani kültségeket kell fizetnem, és hálás vagyok Pam nek a vendéglátásért!


Nem haragszom, csak pont ezért volt már év elején szólva még ha csak januárban kezded el a pénzt gyűjteni és 2 éjszakára jössz akkor is havi 1333FT-ot kellett volna félretenni ( ami szerintem elég baráti). De mindegy, az tuti, hogy én utoljára szerveztem és éltem bele magam ebbe. ˝=/ ˝=/ ˝=/

2009. Június 09. - 17:50:10
Válasz #398
Nem elérhető

fastor


Bocsi Dániel, én azért alszom máshol, mert pénzügyileg sokkal jobban jövök ki így,hogy csak a kaját, meg az ottani kültségeket kell fizetnem, és hálás vagyok Pam nek a vendéglátásért!


Nem haragszom, csak pont ezért volt már év elején szólva még ha csak januárban kezded el a pénzt gyűjteni és 2 éjszakára jössz akkor is havi 1333FT-ot kellett volna félretenni ( ami szerintem elég baráti). De mindegy, az tuti, hogy én utoljára szerveztem és éltem bele magam ebbe. ˝=/ ˝=/ ˝=/
Dániel, ettöl elhiheted, hogy addig leszünk ott, míg elalszotok mint tavaly is ;D szóval nyugi, rajtunk nemmúlik a hangulat, éjjeli bagoly vagyok ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 09. - 17:51:11
Válasz #399
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 09. - 17:53:47
Válasz #400
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Bocsi Dániel, én azért alszom máshol, mert pénzügyileg sokkal jobban jövök ki így,hogy csak a kaját, meg az ottani kültségeket kell fizetnem, és hálás vagyok Pam nek a vendéglátásért!


Nem haragszom, csak pont ezért volt már év elején szólva még ha csak januárban kezded el a pénzt gyűjteni és 2 éjszakára jössz akkor is havi 1333FT-ot kellett volna félretenni ( ami szerintem elég baráti). De mindegy, az tuti, hogy én utoljára szerveztem és éltem bele magam ebbe. ˝=/ ˝=/ ˝=/
Dániel, ettöl elhiheted, hogy addig leszünk ott, míg elalszotok mint tavaly is ;D szóval nyugi, rajtunk nemmúlik a hangulat, éjjeli bagoly vagyok ;D

Fastor! Hagyjuk! Látom nem esik le a dolog neked! Mindegy... Sztem a többiek értik miről beszélek.

2009. Június 09. - 17:55:00
Válasz #401
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Atomanti meg nálam lesz , szedjük , szúrjuk ! :D
****:))))))

Tényleg Steve! Akkor veletek mi lesz! Lejöttök legalább pár órára? Mert szerintem csak így élet az élet, hisz' titeket nem szeretnélek nélkülözni! 8-) 8-)

2009. Június 09. - 17:56:19
Válasz #402

B1ll4

Vendég

2009. Június 09. - 17:59:17
Válasz #403
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Béla bazzeg, te elég meleg figura vagy  :D

2009. Június 09. - 18:00:02
Válasz #404

B1ll4

Vendég
Béla bazzeg, te elég meleg figura vagy  :D

Ártatlan vagyok , esküszöm ! Hogy halad a biznisz öreg ?  8-) ::)