2024. Május 19. - 23:36:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 139473 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 30. - 13:39:45
Válasz #480
Nem elérhető

Johnnyx


Sörözésre én is bármikor kapható vagyok (de a whyskey-t meg a pálinkát is elviselem)  ;D ;D  ;-oo-;
Egyetek zabot!

2009. Június 30. - 14:49:27
Válasz #481
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Húúúú hát én meg hatalmas piás vagyok! Szóval velem is lehet majd inni (Na jó 10 éve nem ittam alkoholt ergo most sem sok valószinű) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 30. - 15:40:19
Válasz #482
Nem elérhető

fastor


Na erre kiváncsi leszek!
Tavaly is mindenki mentes ásványvizet ivott. Égett a pofámról a bőr, hogy nem volt egy férfi a közelemben. ;D
kikérem magamnak, én söröztem veled :-}

Béla, lehet hogy mégis megyek, viszont Paméknél már nem akarok bekavarni, esetleg, van valamelyik szobában szabad hely? és mennyibe terhelne ez, a késedelmi pótlékkal együtt? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 30. - 16:06:34
Válasz #483
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Olvass vissza, de nem tuti, hogy lesz hely. 4000/éj ágynemű nélkül 4500/éj ágynemüvel

De jó lenne minnél előbb tisztázni, hogy jössz-e avagy sem s hogy ott alszol-e avagy sem. Késedelmi pótlék egy kaja!!!!!

2009. Június 30. - 16:13:12
Válasz #484
Nem elérhető

fastor


Olvass vissza, de nem tuti, hogy lesz hely. 4000/éj ágynemű nélkül 4500/éj ágynemüvel

De jó lenne minnél előbb tisztázni, hogy jössz-e avagy sem s hogy ott alszol-e avagy sem. Késedelmi pótlék egy kaja!!!!!
Dani, tudom, nem rajtam múlik, tegnap 9 kor hívtak ,hogy holnap menjek be, mert meló lenne csütörtöktöl
ma bementem reggel 8 kor, aztmondták, hogy valszeg nemlessz, de szerda este fognak tudni biztosat
nah most ilyenkor a kurva anyjukat :-Đ, de nemtehetek róla :(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 30. - 20:32:06
Válasz #485

B1ll4

Vendég
noh... 3 hete nem vót  =/+', szóval a tesztosztreon szintemet le  :-/], következmény:  ;-oo-;  :-oD
Fastor, mindenképp szeretném, ha itt lennél, lógok neked egy kis....  :-oD :-oD

El sem hiszem , hogy ilyet írtál ! Végreee !  ;-oo-; @:-)

2009. Június 30. - 20:34:47
Válasz #486

B1ll4

Vendég
noh... 3 hete nem vót  =/+', szóval a tesztosztreon szintemet le  :-/], következmény:  ;-oo-;  :-oD
Fastor, mindenképp szeretném, ha itt lennél, lógok neked egy kis....  :-oD :-oD

El sem hiszem , hogy ilyet írtál ! Végreee !  ;-oo-; @:-)
én kurvára nem örülök neki....  de a fiók tele van  8)  ;)

Ki kell üríteni , nincs mese !  :-)!

2009. Június 30. - 21:03:51
Válasz #487
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nálam lerakhatjátok a felesleges "izékat", én úgy is most gyüjtögető életmódot élek!  ***))) ***))) ***))) ***)))

2009. Július 01. - 08:59:47
Válasz #488
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Aki GPS-sel jön annak a cím:

ANNA PANZIÓ, TISZAKÉCSKE FÜRDŐ U. 1.

Vagy találkozhatunk a Béláéknál s ha megettünk minden kajáját akkor elmehetünk Pameláékhoz, itt is enni, majd marad a végére Tockon! Szóval 3 hütő csak elég lesz nekünk!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7%

2009. Július 01. - 09:02:29
Válasz #489
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2009. Július 01. - 09:02:38
Válasz #490

B1ll4

Vendég
Aki GPS-sel jön annak a cím:

ANNA PANZIÓ, TISZAKÉCSKE FÜRDŐ U. 1.

Vagy találkozhatunk a Béláéknál s ha megettünk minden kajáját akkor elmehetünk Pameláékhoz, itt is enni, majd marad a végére Tockon! Szóval 3 hütő csak elég lesz nekünk!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7%

Nagyon humoros vagy ! :D

Kivagy hívva egy röplabdára , meg egy halászlére is ! Nah meg egy leülünk a szabadszínpadon és röhögünk az embereken 02:00-ig , mert záróra van , de addigra már szétcsapják magukat , mi meg beszarunk a hasfájdalomtól !  ****:))))))

2009. Július 01. - 09:04:38
Válasz #491
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Aki GPS-sel jön annak a cím:

ANNA PANZIÓ, TISZAKÉCSKE FÜRDŐ U. 1.

Vagy találkozhatunk a Béláéknál s ha megettünk minden kajáját akkor elmehetünk Pameláékhoz, itt is enni, majd marad a végére Tockon! Szóval 3 hütő csak elég lesz nekünk!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7%

Nagyon humoros vagy ! :D

Kivagy hívva egy röplabdára , meg egy halászlére is ! Nah meg egy leülünk a szabadszínpadon és röhögünk az embereken 02:00-ig , mert záróra van , de addigra már szétcsapják magukat , mi meg beszarunk a hasfájdalomtól !  ****:))))))

Jön Sántha Tomi is szombaton. Szóval már rossz nem lehet a dolog.

Ebben a kis szösszenetben benne vagyok! Ja és mind a ketten light cola társaságában! ***)))

2009. Július 01. - 09:06:31
Válasz #492

B1ll4

Vendég
Aki GPS-sel jön annak a cím:

ANNA PANZIÓ, TISZAKÉCSKE FÜRDŐ U. 1.

Vagy találkozhatunk a Béláéknál s ha megettünk minden kajáját akkor elmehetünk Pameláékhoz, itt is enni, majd marad a végére Tockon! Szóval 3 hütő csak elég lesz nekünk!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7% /7%

Nagyon humoros vagy ! :D

Kivagy hívva egy röplabdára , meg egy halászlére is ! Nah meg egy leülünk a szabadszínpadon és röhögünk az embereken 02:00-ig , mert záróra van , de addigra már szétcsapják magukat , mi meg beszarunk a hasfájdalomtól !  ****:))))))

Jön Sántha Tomi is szombaton. Szóval már rossz nem lehet a dolog.

Ebben a kis szösszenetben benne vagyok! Ja és mind a ketten light cola társaságában! ***)))

Broáfka :D :D

Az a poén , hogy még God is elintézte az időt ! 32°C-van már most és totál kániKULÁT mondanak hétvégére !  @:-)

Viszont Erdős Ádám életművész Urat , hogy a picsába hozzuk el nemtudom , mert Patrik barátnőnél lesz Pénteken ! Így nemtudunk átmenni Szolnokra érte ! Gyere le Kécskéig Izomboy vonattal ! Atomanti is vágja az utat !

2009. Július 01. - 09:07:58
Válasz #493
Nem elérhető

hopika


Írtam neki,hogy ha tud,akkor én szolnoknál megyek el kocsival és mivel eddig senki nem jelentkezett egyedül leszek...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 01. - 09:08:30
Válasz #494

B1ll4

Vendég
Írtam neki,hogy ha tud,akkor én szolnoknál megyek el kocsival és mivel eddig senki nem jelentkezett egyedül leszek...

De Művész Úr ! Ő már Pénteken jön le !