2024. Május 19. - 19:55:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 139470 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 03. - 09:52:59
Válasz #90
Nem elérhető

lue



2009. Március 03. - 10:34:56
Válasz #91
Nem elérhető

Lalika85


Csak most láttam meg a várva várt topicot :)
Én ott leszek  /:-)

Jó ötlet a Balaton és Velencei tó is!
A sétáló utca is retteghet :) ne csak a Tiszekécskei strand :)
Azt már meghódítottuk  8-)

Előre ország népe harcba ma,győzelem vár, hív hazánk  ****:)))
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Március 03. - 11:38:01
Válasz #92

csery

Vendég
Sziasztok,én csak nemrég regisztráltam,de most h olvastam ezt a topicot,nagyon megörűttem ...mennék én is.

2009. Március 03. - 11:41:18
Válasz #93
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hy Csery!

Mindenkit szeretettel várunk, azonban addig még sok üzenettel kell gazdagítanod ezt a fórumot. Reméljük te is nagy írogatós tag leszel, s mire eljön a nyár, az írásaidból már ismerni fogunk. Nézz körbe a fórumon, biztos találsz olyan topicot ami érdekel, s kérdezz bátran mindenkitől.

2009. Március 03. - 11:43:27
Válasz #94
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Csak most láttam meg a várva várt topicot :)
Én ott leszek  /:-)

Jó ötlet a Balaton és Velencei tó is!
A sétáló utca is retteghet :) ne csak a Tiszekécskei strand :)
Azt már meghódítottuk  8-)

Előre ország népe harcba ma,győzelem vár, hív hazánk  ****:)))

Te nem jöhetsz! ;D ;D ;D ;D ;D ;D Aki ilyen nagy iramban fejlődik, annak nincs ott a helye, mert akkor mi lesz velünk???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Na jóóó, összeszedem magamat és ezerrel keményebben tömegezek, hogy én is ott tudjak lenni veletek! (De te akkor sem jöhetsz) ;D ;D ;D ;D

2009. Március 03. - 11:47:28
Válasz #95
Nem elérhető

lue


én majd  lesben állok_danny remélem birja a nép a fotózást_

2009. Március 03. - 11:49:43
Válasz #96
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
én majd  lesben állok_danny remélem birja a nép a fotózást_

Hááááát... Én mindig bújkálok a kamerák elől amennyire tudok, de a többiek szeretnek fotózkodni! Ja és most senki ne cáfoljon meg,mert én már így le tripla-stipi-stopiztam, hogy engem nem lehet majd fotózni ;D ;D ;D ;D ;D

2009. Március 03. - 11:59:47
Válasz #97
Nem elérhető

lue


nanana_  azé az  nem ugy  van! ;D  majd  mingyáá elkezdi itt  mindenki  hogy  no foto_akkor  lerajzolhatlak? ;)


2009. Március 03. - 12:17:36
Válasz #98

csery

Vendég
Mán egy ideje olvasgattam,azért is regisztráltam,láttam sok a vicc....szeressem  a viccet...Köszi egyébként,biztos fogogk irni jópárszor..

2009. Március 03. - 12:32:09
Válasz #99
Nem elérhető

fastor


én majd  lesben állok_danny remélem birja a nép a fotózást_

Hááááát... Én mindig bújkálok a kamerák elől amennyire tudok, de a többiek szeretnek fotózkodni! Ja és most senki ne cáfoljon meg,mert én már így le tripla-stipi-stopiztam, hogy engem nem lehet majd fotózni ;D ;D ;D ;D ;D
akkor beindul, a LUE-FAstor, co-produkció, és nem lógsz meg @-o ;-oo-; ;D ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 03. - 12:39:27
Válasz #100

Grizzly79

Vendég

2009. Március 03. - 15:16:52
Válasz #101
Nem elérhető

Lalika85


Csak most láttam meg a várva várt topicot :)
Én ott leszek  /:-)

Jó ötlet a Balaton és Velencei tó is!
A sétáló utca is retteghet :) ne csak a Tiszekécskei strand :)
Azt már meghódítottuk  8-)

Előre ország népe harcba ma,győzelem vár, hív hazánk  ****:)))

Te nem jöhetsz! ;D ;D ;D ;D ;D ;D Aki ilyen nagy iramban fejlődik, annak nincs ott a helye, mert akkor mi lesz velünk???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Na jóóó, összeszedem magamat és ezerrel keményebben tömegezek, hogy én is ott tudjak lenni veletek! (De te akkor sem jöhetsz) ;D ;D ;D ;D

Ha nem edzenél addig akkor is kitűnnél közöttünk,úgy mint tavaly  :-)!

 ;) Köszönöm a biztatást,de azért még sok víz lefolyik a Dunán ,mire valami emberi formám lesz.
De majd csak kitalálunk valamit  ***)))

Most meg jól elbújok,mint ha ott sem lennék  O0
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Március 03. - 15:23:12
Válasz #102
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Csak most láttam meg a várva várt topicot :)
Én ott leszek  /:-)

Jó ötlet a Balaton és Velencei tó is!
A sétáló utca is retteghet :) ne csak a Tiszekécskei strand :)
Azt már meghódítottuk  8-)

Előre ország népe harcba ma,győzelem vár, hív hazánk  ****:)))

Te nem jöhetsz! ;D ;D ;D ;D ;D ;D Aki ilyen nagy iramban fejlődik, annak nincs ott a helye, mert akkor mi lesz velünk???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Na jóóó, összeszedem magamat és ezerrel keményebben tömegezek, hogy én is ott tudjak lenni veletek! (De te akkor sem jöhetsz) ;D ;D ;D ;D

Ha nem edzenél addig akkor is kitűnnél közöttünk,úgy mint tavaly  :-)!

 ;) Köszönöm a biztatást,de azért még sok víz lefolyik a Dunán ,mire valami emberi formám lesz.
De majd csak kitalálunk valamit  ***)))

Na mi ez a szerénység???? Jöttél te nem keveset az utóbbi egy év alatt. Szóval fel a fejjel és nekem semmi csüggedés, hanem kemény edzés! Ja és a válaszodnak ennek kellett volna lennie: " Nagyobb vagyok, mint tavaly, de nyárra még nagyobb leszek" ! /:-) /:-) /:-) /:-)

2009. Március 03. - 15:23:44
Válasz #103
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2009. Március 03. - 15:29:22
Válasz #104
Nem elérhető

Lalika85



Na mi ez a szerénység???? Nöttél te nem keveset az utóbbi egy év alatt. Szóval fel a fejjel és nekem semmi csüggedés, hanem kemény edzés! Ja és a válaszodnak ennek kellett volna lennie: " Nagyobb vagyok, mint tavaly, de nyárra még nagyobb leszek" ! /:-) /:-) /:-) /:-)

Így lesz ez,de inkább azon lepődjetek meg,hogy nőttem,mint hogy azon,hogy nem annyira  /:-)
Én várom már nagyon a talit. Addig még mindenki átalakulhat  ;)
Remélem idén több,hölgy is lesz  o:)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)