2024. Április 27. - 08:01:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 122742 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 05. - 14:54:19
Megtekintve 122742 alkalommal
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Remélem most azon is gondolkodsz, hogy mi is lehet ez a topic..Segítek! Lassan már ideje volt megnyitnom, hisz' ez a mai a 25. napom a tömegezés elkezdése óta. Hogy miért is más a többinél??? Többen állnak mögöttem mint amennyien eddig összesen és az én eltökéltségem pedig maradt a régi. De részletezem:

Lassan egy hónapja kezdtem meg a tömegezést Lantos Johnny elnökletével, ami azt jelenti, hogy mindent az ő elvei alapján csinálok, azzal az önismerettel, amit eddig össze tudtam szedni, ahogy eddig meg tudtam ismerni a saját szervezetem. Mindent összelőt nekem Johnny, a kajától kezdve az edzéstervig, egészen a tápkiegeken keresztűl. Egyetlen egy kikötésem volt, hogy ha valamim rossz, avgy rosszúl csinálok azt mondja meg a lehető legdurvábban, ami nála azt jelenti, hogy tényleg megmondja, ha a rosszabb útra lépek. Nem ismerem régóta Őt, s azt hiszem ennyi idő alatt nem is lehet megismerni, de tudása, hozzáértése, és eltökéltsége már most látszik. Úgy érzem jól választottam, amikor úgy döntöttem oda megyek edzeni és ott fogok felkészűlni.

Akik mellettem állnak ebben a szezonban, azt hiszem kevés hely lenne az egész topicban. Természetesen velem van barátnőm, családom és barátaim. De ő róluk úgy is esni fog szó a mindennapi írásaimban.

Az edzésről: Heti 5 nap súlyzós edzéssel kezdem a tömegezést alapgyakorlatokkal ráfeküdve az elmaradt illetve a nehezen fejlődő testrészekre. Ami nálam a combom, tricepszem. Száradással remélem nem lesz problémám, de mindig azt szoktam mondani, hogy a torta akkor áll össze, amikor a gyertyákat is rárakom.

Étkezés: Fehérje és Ch nagyrészben minőségi táplálkozásban jelenik meg, s megpróbálok a szemétkajától távolmaradni. Fehérje: csirkelmell, steak, strucc és proteinpor
Ch: rízs, quinoa, tészta, burgonya (zabkorpa nincs, mert nem bírja a gyomrom)
zsír: Pedig ezekkel az ételekkel történik a bevitel

Tápkieg fegyverzet:

Mint megszokhattuk a két kedvencemet alkalmazom ez pedig a BSN és az MHP. Csak azért hogy maradjunk a 3betüs dolgoknál :D:D Hogy mik is ezek? BSN: Syntha6, Dessert, AXISHT, MHP: Prpbolic SR, Glutamin SR, természetesn ezek mellett még használom az ACTIVITE-ot a mindennapi vitaminjaimban, Protein szeleteket, s Dymatize-os folyékony aminot. Ezeket természetesen a Extremfittnek köszönhetem s remélem elégedettek lesznek a kész művel amikor is ősszel "rámrakhatják a gyertyákat"

Célok: Azt hiszem még nagyon távoli erről beszélnem, de szeretnék én is ebben az évben egy újabb formával elétek állni, ami hatalmas változás lesz. Mindenképpen csak az őszi szezon lehet esélyes, s remélem azzal, hogy tisztán eszek mindvégig, azzal el fogom érni, hogy a diétám sokkal jobban le fog rövidűlni, és minőségibb izomzatom lesz. Igazából van pár versenyelképzelés de még nem 100% és így nem akarok semmit elszólni. De Johnnyval ezek után is kutakodni fogunk.

Eddig mi is történt:

Sajnos nem lehet örömtelien beszámolni, mert január elején akartam elsőre elkezdeni, ami a vizsgáim miatt elcsúsztak január végére. 2 hét tömegezés után elkapott ez a kedves kis 2 vírus ami mostanában mindenhol és mindenkiben szinte benne volt. Ez 2,5 hét betegséget jelentett és -10kg-t. Szóval egyetlen egy esélyem volt: Újra a sarkamra álllni, s nem sajnáltatni magamat magammal, hogy mennyire is elcsesztem. Összeszedtem magamat és újra nekikezdtünk Johnnyval. 87kg-ról most 95-96 kg között ingadozva tengetem napjaimat. Az edzések iszonyatosan megviselnek, mert mostanában együtt edzettem több versenyzővel és elfogúlt barátommal is: Barkóczi "Varázsló" Tamás, Erdős "már most száraz" Ádám, Bibó Alpár Zoltán, Drávavölgyi "Büntetett előéletű" Tamás, Norbi barátom Dunakesziről, Varga Attilával és természetesen aki a mindennapjaimat is könnyebbé teszi: Évivel.

Szerintem nem kell őket bemutatni maximum Norbit: Ő az aki dunakeszi Ocsmány áruház táplálékkiegészítő boltjában dolgozik, s nála szoktam eltőlteni az ebédidőmet, s megvitatjuk lassan 2-3 éve mindennapi saját és a testépítés dolgait. Felnézek rá (még ha 165 cm is :D :D ), mert ő is úgy edz, hogy közben 12-16 órákat dolgozik!!!!

Huhhhh... Azt hiszem ez hosszúra sikeredett, de még este jelentkezem s írok a heti edzésemről. Úgy gondoltam, hogy heti-kétheti alkalommal írok egy nagyobb összefoglalót s közben (ha rajtam kívűl más is olvassa ezt a topicot) válaszolgatok, illetve írogatok. Ezentúl is szeretnék több versenyzővel együtt edzeni, s edzés közben pár képet is csinálni, hogy mind a saját, mind a bodybuilding.hu képtárát bővítsem.

Szóval ezentúl nem lesz sírás csak "Bullet in the Head"

2009. Március 05. - 15:17:17
Válasz #1
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Kiváncsian várjuk a fejleményeket a felkészülésről!  ****:))))))

2009. Március 05. - 15:27:48
Válasz #2
Nem elérhető

hopika


Én nyuugodt vagyok-úgyis odabaxol Dani!
Főleg,ha egy záhonyi mentorod van...
 @:-)

Ps:akkor mostantól csak R.A.T.M. megy edzés közben??? @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 05. - 15:32:03
Válasz #3
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én nyuugodt vagyok-úgyis odabaxol Dani!
Főleg,ha egy záhonyi mentorod van...
 @:-)

Ps:akkor mostantól csak R.A.T.M. megy edzés közben??? @-o

Ha rap akkor ez: http://www.youtube.com/watch?v=e8YeDsJnQo4&feature=PlayList&p=65A9F13E552B2DD2&index=4

Ha húzósabb akkor ez: http://www.youtube.com/watch?v=mdRd3k4CIAg

2009. Március 05. - 15:33:08
Válasz #4
Nem elérhető

hopika


Én nyuugodt vagyok-úgyis odabaxol Dani!
Főleg,ha egy záhonyi mentorod van...
 @:-)

Ps:akkor mostantól csak R.A.T.M. megy edzés közben??? @-o

Ha rap akkor ez: http://www.youtube.com/watch?v=e8YeDsJnQo4&feature=PlayList&p=65A9F13E552B2DD2&index=4

Ha húzósabb akkor ez: http://www.youtube.com/watch?v=mdRd3k4CIAg

Jó mindkettő:csak a címből gondoltam a Rage-et...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 05. - 15:37:19
Válasz #5
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én nyuugodt vagyok-úgyis odabaxol Dani!
Főleg,ha egy záhonyi mentorod van...
 @:-)

Ps:akkor mostantól csak R.A.T.M. megy edzés közben??? @-o

Ha rap akkor ez: http://www.youtube.com/watch?v=e8YeDsJnQo4&feature=PlayList&p=65A9F13E552B2DD2&index=4

Ha húzósabb akkor ez: http://www.youtube.com/watch?v=mdRd3k4CIAg

Jó mindkettő:csak a címből gondoltam a Rage-et...
A Cím a mindennapi érzésből jött! Sajna a zene eszembe sem jutott.

2009. Március 05. - 15:42:39
Válasz #6
Nem elérhető

fastor


SOK SIKERT DANI @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 05. - 15:53:07
Válasz #7
Nem elérhető

mushroom


Ha továbbra is olyan edzéseket csapsz, mint mikor legutoljára láttalak guggolni, akkor azt hiszem nincs miért aggódni. ::) Egyébként meg már akkor is meglehetősen vastag voltál, remélem azért nem csapott le rólad mindent a vírus és sikerült mégdurvábbra visszahozni magad. See Ya Soon  @:-)

2009. Március 05. - 17:53:10
Válasz #8

nyunyuka2

Vendég
 :-):-)::

Sok sikert Dani!!

2009. Március 05. - 20:08:01
Válasz #9
Nem elérhető

Gabe


Hol veszed a quinoát?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 05. - 20:35:53
Válasz #10
Nem elérhető

powerhuni


DE AZ MI A TOKOM?

2009. Március 05. - 20:37:52
Válasz #11
Nem elérhető

Aco



2009. Március 05. - 20:45:53
Válasz #12
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hol veszed a quinoát?

Csak megfordult a "p" betű.  ;D

2009. Március 05. - 21:59:21
Válasz #13
Nem elérhető

FirstLady


Hajrá Dani, nyomjad! @:-) :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 05. - 22:52:54
Válasz #14
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"