2024. Április 27. - 12:47:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 122745 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 15. - 11:44:21
Válasz #30
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Dániel képeket kérnénk a tegnapi edzésről sűrgösen  /:-) /:-) /:-) /:-)

2009. Március 15. - 12:44:46
Válasz #31
Nem elérhető

mushroom


Dani meglehetősen vastag... Csodálkoztam, hogy bírja még a pólója  ****:))))))

2009. Március 15. - 13:29:28
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


Dániel képeket kérnénk a tegnapi edzésről sűrgösen  /:-) /:-) /:-) /:-)

Csatlakozom, vagy sztrájkolni fogunk most már  :-):-)::

2009. Március 16. - 01:33:17
Válasz #33
Nem elérhető

tockon2


Hogyne lenne már kép ... úgy illik igaz , hogy a before képeket hasonlítjuk össze az átalakulással , akkor itt egy before ! :D

Béla : 10 hónapos terhes én már szenvedek mint látható
Dániel : 8,5 hónap és igen jókedvű

 ;D ;D

Dátum : 2008.12.05
Jah, a harmadik kispapa szintén a pocakján stabilizálta a fényképezőgépet. Nyomjad Dániel, ne hagyd, hogy bármi az utadba álljon. Az akadályok arra pont jók, hogy felspanoljanak és még nagyobb erővel söpörd el őket! Tudod mi akarsz, érd el  :-):-):::-/-

2009. Március 19. - 10:55:28
Válasz #34
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm, hogy mellettem álltok.

Ja Tockon! 2 nappal megcsúszva de boldog névnapot! S ha kimaradt valaki Sándor, vagy József, akkor nekik is!  ;D

Szóval..... Azt hiszem mielőtt elmegyek Pécsre, illendő lenne egy nagyobb beszámolót írnom, még ha Alpi az ő topicjában már meg is írta! Szóval igen új edzőtársam van, vagyis mondhatni, hogy új edzőtársaim vannak, mert míg hétköznap Varga Attilával edzek, addig hétvégén Kozaróczy Tibi úrral próbálunk egyeztetni mindig, egy ütősebb buliért, s néha Norbi barátommal is tudok edzeni, igaz vele nagyon ritkán jön össze. Hogy miért is jó ez? Attila olyan 130kg környékén mozog és minden edzésen húz magával, s ha nem megy valamelyikünknek annyira akkor elkezdődik a basztatás, s így az lesz a vége, hogy engem csesz fel s csak pakolom fel a súlyt, s guggolásnál is ő 270-ből guggolgatott, míg nekem 200 lett a vége. Kozaróczy úrat azt hiszem nem kell bemutatni. Iszonyatosan jó formában, még így offban is (habár az ő elmondása, csak negatív, míg igazából rettentő eres és szeparált), s mindenek előtt csöndes és szerény ember. Azt hiszem nem fogom soha megbánni, hogy megismertem! Végűl és nem utolsó sorban Johnny. Ha látja hogy rottyon vagyok, akkor odajön és kitalál valami jó kis "tornát", hogy még jobban elveszítsem a világomat! De azt hiszem ez kell nekem. Most mondjam, hogy szeretem ha teljesen kikészülök az edzésen??? IGEN! Szeretem azt érezni az edzés után, hogy csak ülök a bár részen és csak nézek ki a fejemből. De azt hiszem a többi vendég is kezdi azt megszokni, hogy egy világavesztett ember még edzés után MINIMUM fél órát csak űl és néz ki a fejéből. Szóval mindenkinek köszi, de még keményebben kell ezután mert túléltem az eddigi edzéseket. Meg kell hogy öljetek!!!!!

Na akkor pár kép a múltkori edzésből, amin Johnny sajna nem volt, de Koko, Tibi, Attila, Alpi és én is résztvettünk  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

1.kép: Attila pihi
2.kép: Koko
3.kép: Vigyázz Tibi, ez már megint sutyiban fotózgat!!!  ;D ;D ;D
4.kép: Attis bicepsz

2009. Március 19. - 10:59:23
Válasz #35
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
1.kép: Tibi oldalsó váll bemelegítés 30-al
2.kép: Én röhögök
3.kép: Tibi röhög
4.kép: Attila kalapács bicepsz

2009. Március 19. - 11:03:10
Válasz #36
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
1.kép: "Natur még a víz is"
2.kép: Vállvonogatás grimaszolással
3.kép: Tibi és a róla készült festmény
4.kép: Próbáltam volna én is úgy csinálni, de ez nem én vagyok ;D

2009. Március 19. - 11:19:40
Válasz #37
Nem elérhető

hopika


Jók a képek D!
 ****:))))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 19. - 11:30:53
Válasz #38
Nem elérhető

God Vazzeg


Királyok a képek! Látom, más is előretolt fejjel csinálja a vállvonogatást mint én, megnyugodtam  :D

2009. Március 19. - 11:53:39
Válasz #39
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Királyok a képek! Látom, más is előretolt fejjel csinálja a vállvonogatást mint én, megnyugodtam  :D

A Tibi úgy csinálta, Attila meg bicepszezett a 40-esekkel.

2009. Március 19. - 11:55:50
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Királyok a képek! Látom, más is előretolt fejjel csinálja a vállvonogatást mint én, megnyugodtam  :D

A Tibi úgy csinálta, Attila meg bicepszezett a 40-esekkel.

 ****:)))

2009. Március 19. - 12:35:21
Válasz #41
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nem igazán hittem a szememnek, pld tegnap sem, mert Kozaróczy úr a 180-ba 15-öket guggolt. Azt hiszem hogy offban is olyan erős, hogy húzó tényezőként lehet rá számítanom. Attila pedig ..270-es guggolások, 210-es fekvenyomások, 40-essel kalapács bicepsz. És még sorolhatnám. Szóval két olyan erős emberrel kerűltem egybe, hogy szégyen lenne nem fejlődnöm!

2009. Március 19. - 13:24:07
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem igazán hittem a szememnek, pld tegnap sem, mert Kozaróczy úr a 180-ba 15-öket guggolt. Azt hiszem hogy offban is olyan erős, hogy húzó tényezőként lehet rá számítanom. Attila pedig ..270-es guggolások, 210-es fekvenyomások, 40-essel kalapács bicepsz. És még sorolhatnám. Szóval két olyan erős emberrel kerűltem egybe, hogy szégyen lenne nem fejlődnöm!

Lassan oda kell tennem nekem is magam, mert én még hozzád képest is macska vagyok  !+"% Itt az idő hogy fejlődjünk Dani, mert megesznek minket  :-O  :-)->

2009. Március 19. - 14:04:09
Válasz #43
Nem elérhető

FirstLady


Tök jók ezek a beszámolók! Még, még, még ****:)))))) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 19. - 14:08:50
Válasz #44
Nem elérhető

God Vazzeg


Tök jók ezek a beszámolók! Még, még, még ****:)))))) ;D

Csatlakozom, Dani jól tud "mesélni"  8-) Még, még, még  ****:)))