2024. Május 09. - 19:56:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 122909 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 19. - 17:45:41
Válasz #45

B1ll4

Vendég
Egyszerűen ez a terem a csúcs , nincs mit hozzáfűzni , aki bemegy oda és van már benne némi kurázsi ami az edzést illeti , akkor ott is kiszabadul belőle az életerő ! :)

Dániel , hardcore arcokat vágsz , nem lehet ez rossz , ha ez vígasztal jövőhéten én leszek a leggyengébb ! Bár ez neked nem mentség :D  ****:))))))

2009. Március 19. - 21:59:52
Válasz #46
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Egyszerűen ez a terem a csúcs , nincs mit hozzáfűzni , aki bemegy oda és van már benne némi kurázsi ami az edzést illeti , akkor ott is kiszabadul belőle az életerő ! :)

Dániel , hardcore arcokat vágsz , nem lehet ez rossz , ha ez vígasztal jövőhéten én leszek a leggyengébb ! Bár ez neked nem mentség :D  ****:))))))
Jövő héten... ??? Hmmm lehet hogy nem  ;) ;) ;)

2009. Március 19. - 23:15:39
Válasz #47

B1ll4

Vendég
Egyszerűen ez a terem a csúcs , nincs mit hozzáfűzni , aki bemegy oda és van már benne némi kurázsi ami az edzést illeti , akkor ott is kiszabadul belőle az életerő ! :)

Dániel , hardcore arcokat vágsz , nem lehet ez rossz , ha ez vígasztal jövőhéten én leszek a leggyengébb ! Bár ez neked nem mentség :D  ****:))))))
Jövő héten... ??? Hmmm lehet hogy nem  ;) ;) ;)

Alpi , 2x akkora vagy mint én , erőben meg négyzetre emeljük . Én kis szaros törpe léttemre igyekszem befogni titeket azért hosszútávon gondolkodva :D !

"Dániel , meenjjjjjjjjjjjjjjj távolabbbbbbbbbbbb ! Vigyázz , sötét van b*zdmeg !!!!!!"  :-!

2009. Március 20. - 08:37:51
Válasz #48
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Menj távolabbbbbbb!   ;D ;D ;D ;D ;D

Kis Xaros!  (:-)

Hétvégén megkapod te kis senkiházi, hidd el! De most mennem kell, mert órán sutyiban írok csak!

2009. Március 20. - 08:45:42
Válasz #49
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nem igazán hittem a szememnek, pld tegnap sem, mert Kozaróczy úr a 180-ba 15-öket guggolt. Azt hiszem hogy offban is olyan erős, hogy húzó tényezőként lehet rá számítanom. Attila pedig ..270-es guggolások, 210-es fekvenyomások, 40-essel kalapács bicepsz. És még sorolhatnám. Szóval két olyan erős emberrel kerűltem egybe, hogy szégyen lenne nem fejlődnöm!

Lassan oda kell tennem nekem is magam, mert én még hozzád képest is macska vagyok  !+"% Itt az idő hogy fejlődjünk Dani, mert megesznek minket  :-O  :-)->

Na azért veled ,most azt hiszem össze merek állni  ;D ;D ;D ;D ;D

2009. Március 20. - 09:58:08
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem igazán hittem a szememnek, pld tegnap sem, mert Kozaróczy úr a 180-ba 15-öket guggolt. Azt hiszem hogy offban is olyan erős, hogy húzó tényezőként lehet rá számítanom. Attila pedig ..270-es guggolások, 210-es fekvenyomások, 40-essel kalapács bicepsz. És még sorolhatnám. Szóval két olyan erős emberrel kerűltem egybe, hogy szégyen lenne nem fejlődnöm!

Lassan oda kell tennem nekem is magam, mert én még hozzád képest is macska vagyok  !+"% Itt az idő hogy fejlődjünk Dani, mert megesznek minket  :-O  :-)->

Na azért veled ,most azt hiszem össze merek állni  ;D ;D ;D ;D ;D

Az a jó, ha nagy a felület, mert sok vukkos nyomda fér ránk!  ;-oo-;  ;D

2009. Március 20. - 11:58:06
Válasz #51
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Egyszerűen ez a terem a csúcs , nincs mit hozzáfűzni , aki bemegy oda és van már benne némi kurázsi ami az edzést illeti , akkor ott is kiszabadul belőle az életerő ! :)

Dániel , hardcore arcokat vágsz , nem lehet ez rossz , ha ez vígasztal jövőhéten én leszek a leggyengébb ! Bár ez neked nem mentség :D  ****:))))))
Jövő héten... ??? Hmmm lehet hogy nem  ;) ;) ;)

Alpi , 2x akkora vagy mint én , erőben meg négyzetre emeljük . Én kis szaros törpe léttemre igyekszem befogni titeket azért hosszútávon gondolkodva :D !

"Dániel , meenjjjjjjjjjjjjjjj távolabbbbbbbbbbbb ! Vigyázz , sötét van b*zdmeg !!!!!!"  :-!
Na majd meglátjuk jövő hétvégén  =/+' =/+' =/+'

2009. Március 21. - 18:24:31
Válasz #52

B1ll4

Vendég
Bazzeg Dániel , menjjjjjjjjjjjj távolabbbbbbbb ! Halasztanunk kell nyílván egy hetet a fitness traininget . Mindenkinek munkanap Szombat is ! Ezazzzzzz ... Istenem ..... nah nembaj , még éhesebbek leszünk !  /7% /7% /7%

MÓD : Visszamennyééé Béla fiam , beszélsz itt baromságokat ! Tockost neked ! Hát Pénteken - Szombaton úgy néz ki  MUKODIK a dolog ! Tehát harcra fel !  :-/- =/+' /7%

2009. Március 21. - 21:08:38
Válasz #53
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Béla! Mostanra volt megbeszélve! JÖSSSZ!!!

2009. Március 21. - 21:09:50
Válasz #54
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hopppá! Ja ez az előző hozzászólás én voltam, csak Alpi volt bejelentkezve!

2009. Március 21. - 21:56:25
Válasz #55

B1ll4

Vendég
Jövök ,jövök , csak buta gyúrós fejjel gondolkodtam ! :D

2009. Március 22. - 01:19:04
Válasz #56
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor készűlj!

2009. Március 22. - 06:29:32
Válasz #57

B1ll4

Vendég
Akkor készűlj!

Értettem , akkor viszek hálózsákot , atka ellenes védőcuccost , saját kaját , eszközöket , nem bízom a véletlenre ! :D

... jah hogy az edzés ? Hát öljetek meg ! :D

2009. Március 22. - 13:11:55
Válasz #58
Nem elérhető

csakisti


1.kép: Tibi oldalsó váll bemelegítés 30-al
2.kép: Én röhögök
3.kép: Tibi röhög
4.kép: Attila kalapács bicepsz

Királyak a képek!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Március 23. - 12:40:35
Válasz #59
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Vége, még egy őrjítő hétnek....

De még mielőtt énekelgetnénk, előtte egy kis helyzetjelentés:

Hétvégén suliba voltam, vagyis az edzéseim Pécsett zajlottak le, Alpi barátommal. Pénteken sajna csak úgy tudtam megoldani, hogy ellógtam egy órát s az helyett bicepszeztem egy rövidecskét, miben Alpi volt olyan szíves, hogy segített. Míg ő nem is edzett, addig is ott volt, hogy ha van valami amiben erőltetni kell, akkor legyen ott mellettem. Úgy terveztem, hogy este pedig folytatom a mellezéssel, de ez a fáradtságom miatt nem jött össze. Hajtottam magamat az edzésen, hogy meg legyen, s teljes erőbedobással odatettem magamat, s ennek eredménye és mellékhatása nem maradt el.Este fáradt voltam, viszont a vér a testemben keringett, minden egyes karmozdulatnál tudtam, hogy nem volt hiábavaló ez a nap sem. A vassal testvérséget fogadtam, a vassal barátságot fogadtam, de minden edzés alkalmavál összeveszünk, s egy dolgot érzek, mikor a kezem találkozik a rúddal: " El fogom tőrni, el fogom hajlítani, s ha kell porrá morzsolom azért, hogy jobb és jobb legyek.

2009 03 21
Saturday
Place: Jakabhegyi kollégium edzőterme

Szombaton kicsit kevertünk. 17:00 volt a találka időpontja. Utoljára 2 felé kajáltam, s úgy gondoltam, hogy 4-kor dobok egy turmixot, hogy 5-re azért még telt legyek. Sajna 17:00-kor csak én voltam ott. 40 perc várakozás után érkeztek meg Alpiék, s Isti kb 18:40-re szerelte össze az állványt. Sajnos így nem voltam telt, s pont lábazáskor, így az erőm is híjján volt. Feljebb szerettem volna menni, de éreztem, hogy éhes vagyok, s minden percben a testem önmagával küzd, s zabálja magát. De megbeszéltük az edzést s a fotózást is, nem volt választásom, meg kellett mozdítanom, még a legutolsó kis követ is. Jól kellett szerepelni, s nem a fotózás miatt, hanem hogy le tudjam magamat győzni. Alpi segített minden sorozatban, miközben a háttérben nagy baromkodás volt. Egész végig röhögtünk, s vért izzadva edzettem. Alpiék egy alsóhát edzést tudtak maguk mögött, ami nem volt olyan nagy kikapcsolódás, de mire a fotókellékeket összeállította Isti, addigra végeztek, s tudtak segíteni. Guggolással kezdtünk, majd egy lábtoló, egy felhúzás s egy elülső guggolás volt a teríték. Súlyban próbáltam felmenni, egy jelentőssebb szintre, aminek az eredménye, a hányás lett majdnem. De ez benne van, ennek benne kell lennie, s miért? Mert most érzem, hogy van lábam, most érzem hogy a combomban az izmok segítségért kiálltanak, érzem, hogy egy választásuk van: A fejlődés, a növés, s hogy felduzzadjanak a bevitt táplálék által!

Köszönöm Alpinak és Tominak az edzést, köszönöm Istinek a fotózást, s köszönöm, hogy együtt lehettünk.

A teremről annyit még, hogy jó hely, azonban a kicsi kompromisszumra sem hajlamos pultoslány nem éppen ilyen helyre való. Az is baj volt, hogy a guggolás alatt nem az ő "dilyumdisu" zenéjét akartam hallgatni, miközben hajatszárított. S még én nekem kellett hállásnak lennem, hogy ott edzettünk és fizettünk érte, s még fotóztunk is. Azt hiszem non-sense!