2024. Május 30. - 02:44:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 123706 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Július 23. - 14:13:24
Válasz #420

B1ll4

Vendég
Tudnám a kitöréshez ajánlani -> Animal Cannibals - Péntek


http://www.youtube.com/watch?v=TECkdizGUxY

Pám pám , péntek az én napom , a testem a kitörésre hangolom , még 1 lépésre , amit kiküszködök ! pám pám ! :D

2009. Július 23. - 14:23:49
Válasz #421
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nem jött semmi! Úgy hogy szedd össze magadat és tudod a számomat! Te Vánnyadt testű!

2009. Július 23. - 14:26:20
Válasz #422

B1ll4

Vendég
Nem jött semmi! Úgy hogy szedd össze magadat és tudod a számomat! Te Vánnyadt testű!

Mai új mondat terembe , tudod az animál csávónktól : Tudsz nekem szerezni kifejezetten lábszálasító cuccot , ami csinál ilyen vonalakat a combba elől és oldalt ? :D

Befostam ...  :-!

2009. Július 23. - 14:30:28
Válasz #423
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nekem is kell majd olyan! Ami vonalakat csinál a lábamra! Ja neeem! Olyan már van, nálunk tollnak hívják! Remélem eladtál jó sokat belőle! :) @:-)

2009. Július 23. - 14:31:33
Válasz #424

B1ll4

Vendég
Nekem is kell majd olyan! Ami vonalakat csinál a lábamra! Ja neeem! Olyan már van, nálunk tollnak hívják! Remélem eladtál jó sokat belőle! :) @:-)

A pirosból vagy a kékbűűű vagy a zőődbűű ? Bár nyomtam még a pinyóban préssel kb 5000 szemet , csak elrágcsálják hónapokig nem ? Vagy gyanús lesz ? Akkor adok jót is ! :D

2009. Július 23. - 14:37:49
Válasz #425
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nekem is kell majd olyan! Ami vonalakat csinál a lábamra! Ja neeem! Olyan már van, nálunk tollnak hívják! Remélem eladtál jó sokat belőle! :) @:-)

A pirosból vagy a kékbűűű vagy a zőődbűű ? Bár nyomtam még a pinyóban préssel kb 5000 szemet , csak elrágcsálják hónapokig nem ? Vagy gyanús lesz ? Akkor adok jót is ! :D

1 jó +1 szar! EZ a bussiness!!!

2009. Július 23. - 14:39:48
Válasz #426

B1ll4

Vendég
Nekem is kell majd olyan! Ami vonalakat csinál a lábamra! Ja neeem! Olyan már van, nálunk tollnak hívják! Remélem eladtál jó sokat belőle! :) @:-)

A pirosból vagy a kékbűűű vagy a zőődbűű ? Bár nyomtam még a pinyóban préssel kb 5000 szemet , csak elrágcsálják hónapokig nem ? Vagy gyanús lesz ? Akkor adok jót is ! :D

1 jó +1 szar! EZ a bussiness!!!

50-50 :D ... lehetne úgyis nem , hogy ő hiszi azt , hogy vagy igen vagy nem ! Az nem jó ?

Felemel egyet , ez jó , ez is jó , ez is jó , ez nem jó ... rábízom a fair játékot ! :D

2009. Július 23. - 14:46:52
Válasz #427
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nekem is kell majd olyan! Ami vonalakat csinál a lábamra! Ja neeem! Olyan már van, nálunk tollnak hívják! Remélem eladtál jó sokat belőle! :) @:-)

A pirosból vagy a kékbűűű vagy a zőődbűű ? Bár nyomtam még a pinyóban préssel kb 5000 szemet , csak elrágcsálják hónapokig nem ? Vagy gyanús lesz ? Akkor adok jót is ! :D

1 jó +1 szar! EZ a bussiness!!!

50-50 :D ... lehetne úgyis nem , hogy ő hiszi azt , hogy vagy igen vagy nem ! Az nem jó ?

Felemel egyet , ez jó , ez is jó , ez is jó , ez nem jó ... rábízom a fair játékot ! :D

A Jordan pólókat is így kellene adni, egy hamis egy eredeti, vagy csak a Fastornak a hamisat!  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Július 23. - 14:53:13
Válasz #428

B1ll4

Vendég
Nekem is kell majd olyan! Ami vonalakat csinál a lábamra! Ja neeem! Olyan már van, nálunk tollnak hívják! Remélem eladtál jó sokat belőle! :) @:-)

A pirosból vagy a kékbűűű vagy a zőődbűű ? Bár nyomtam még a pinyóban préssel kb 5000 szemet , csak elrágcsálják hónapokig nem ? Vagy gyanús lesz ? Akkor adok jót is ! :D

1 jó +1 szar! EZ a bussiness!!!

50-50 :D ... lehetne úgyis nem , hogy ő hiszi azt , hogy vagy igen vagy nem ! Az nem jó ?

Felemel egyet , ez jó , ez is jó , ez is jó , ez nem jó ... rábízom a fair játékot ! :D

A Jordan pólókat is így kellene adni, egy hamis egy eredeti, vagy csak a Fastornak a hamisat!  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Talán ha nem raknád ki a falra és nézegetnéd , még meg is kapná a pólót !

2009. Július 23. - 15:20:53
Válasz #429

B1ll4

Vendég
Nah látod én nyertem , léptem , Mutternak segítek ... te meg brummogtasd !  ****:))))))

2009. Július 23. - 15:35:42
Válasz #430
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Brrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmm

2009. Július 23. - 15:48:33
Válasz #431
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2009. Július 23. - 16:36:21
Válasz #432
Nem elérhető

izomboy


Dany tele a postád ezért ide írom


Segíteni Akarok Atomantinak.
A tojáscéggel leveleztem és Miskolcig ki tudná vinni a termékeit, az a hely közel van Aszalóhoz.
Ha atom oda kimegy tudnának talizni a futárral és lenne fehérjebevitele a kis atomnak.
Ha atom benne van rendeljünk mán nékije.
Ők meg megszervezik a randit.

2009. Július 23. - 16:45:30
Válasz #433

B1ll4

Vendég
Dany tele a postád ezért ide írom


Segíteni Akarok Atomantinak.
A tojáscéggel leveleztem és Miskolcig ki tudná vinni a termékeit, az a hely közel van Aszalóhoz.
Ha atom oda kimegy tudnának talizni a futárral és lenne fehérjebevitele a kis atomnak.
Ha atom benne van rendeljünk mán nékije.
Ők meg megszervezik a randit.

Hát segítsünk neki !  ****:))))))

2009. Július 23. - 18:15:18
Válasz #434
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Dany tele a postád ezért ide írom


Segíteni Akarok Atomantinak.
A tojáscéggel leveleztem és Miskolcig ki tudná vinni a termékeit, az a hely közel van Aszalóhoz.
Ha atom oda kimegy tudnának talizni a futárral és lenne fehérjebevitele a kis atomnak.
Ha atom benne van rendeljünk mán nékije.
Ők meg megszervezik a randit.

Ok, megbeszélem akkor velük. Csak tudnom kellene Atom mikor és hogy tud menni!

Béla te mit segítesz ebben??  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))