2024. Május 08. - 09:56:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Keresztszalag szakadás és előzményei  (Megtekintve 45412 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 22. - 13:51:46
Válasz #60
Nem elérhető

gurkha


A guggolástól szinte kizárt,hogy elszakadjon......

Az én tanácsom az inkább az lenne,hogy ha valaki elmegy focizni,teniszezni,squasholni,tollasozni az előtte min 1 hónappal kezdje el az általam javasolt gyógytornát és akkor biztos nem sérül meg!
Senki ne vegye könnyelműen ezt a dolgot mert a body-s izomzat NINCS FELKÉSZÜLVE a gyors irány változtatásokhoz csavarodásokhoz és ha valaki előkészület nélkül megy ilyen sportot(még ha csak hobby szinten is csináln),csak idő kérdése a sérülés és ezt tényleg higgyétek el nekem !!!!!!

2010. Január 22. - 13:54:39
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg


A guggolástól szinte kizárt,hogy elszakadjon......

Az én tanácsom az inkább az lenne,hogy ha valaki elmegy focizni,teniszezni,squasholni,tollasozni az előtte min 1 hónappal kezdje el az általam javasolt gyógytornát és akkor biztos nem sérül meg!
Senki ne vegye könnyelműen ezt a dolgot mert a body-s izomzat NINCS FELKÉSZÜLVE a gyors irány változtatásokhoz csavarodásokhoz és ha valaki előkészület nélkül megy ilyen sportot(még ha csak hobby szinten is csináln),csak idő kérdése a sérülés és ezt tényleg higgyétek el nekem !!!!!!

Biztos vagyok benne hogy igazad van, nem hétköznapi a súlyunk se, és az izomzatra, izületekre nagyobb erő hárul.. Szóval ja, óvatosan  /:-)

2010. Január 22. - 13:57:26
Válasz #62
Nem elérhető

gurkha


 :-){

Hamarosan jönnek az újabb gyógytornás videók....   ***)))

2010. Január 22. - 15:19:30
Válasz #63
Nem elérhető

Maszat


húúú gyerekek ez az animációs műtét video kegyetlen nagyon.

Fúrás-faragás. :-O
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 22. - 15:28:59
Válasz #64
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


van ilyenből csípőprotézises ,meg gerincsérves is. ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 22. - 15:35:49
Válasz #65
Nem elérhető

gurkha


Gondolhatod hogy élőben milyen fincsi volt   :-O   :-O   :-O

2010. Január 22. - 15:36:58
Válasz #66
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hát nem mondom h vannak elképzeléseim, mert nincsenek.De biztos, hogy valami brutális volt.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 22. - 15:38:38
Válasz #67
Nem elérhető

God Vazzeg


Gondolhatod hogy élőben milyen fincsi volt   :-O   :-O   :-O

Nem szeretném megtudni  :-\

2010. Január 22. - 15:47:26
Válasz #68
Nem elérhető

gurkha


Jaj pedig olyan jóóóóóóóó   @-o

Mivel engem is gerincérzéstelenítéssel műtöttek ahol ugye valamelyest fent van az ember,örültem neki amikor az altatóorvos  megkérdezte a műtét előtt,hogy fent akarok-e lenni én rávágtam gyorsan,hogy NEM(!!)mondta ok, erre csak felkeltem a műtét közben a jó kis fúró-és kalapáló hangokra....
Persze ezt nem úgy kell érteni,hogy a fájdalomra keltem fel vagy ilyesmi mert azt nem éreztem,de a fúró-kalapáló hangokat azt megspóroltam volna ha mód van rá.....állítólag még az orvosomat is megkérdeztem műtét közben : hogy doktor úr nagy a baj,mert már olyan régóta fúrja a csontomat????  ˝=/
 

2010. Január 22. - 15:51:10
Válasz #69
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 22. - 16:01:19
Válasz #70
Nem elérhető

Szabi


Szerencsére én választhattam hogy gerincbe érzéstelenítést vagy altatást kérek.

Persze az alatatásnál maradtam ;)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Január 22. - 16:28:24
Válasz #71
Nem elérhető

Rob


Nagyon komoly ez az animáció...mégkomolyabb,hogy ezt vki megtudja így csinálni!  :o
Az én sérülésem vhogy így néz ki animációba...-> http://www.youtube.com/watch?v=GhiVHLOJpCY
Artoszkópos műtét alatt feltöltik sós folyadékkal a váll ízületet,kitágul és akkor tudnak barangolni benne a műszerrel....Bár ezt Te biztos tudod!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Január 28. - 00:21:11
Válasz #72
Nem elérhető

gurkha


Ez is "fincsinek" néz ki..

2010. Február 11. - 15:01:04
Válasz #73
Nem elérhető

Rob


Ahoy!

Hogy halad a gyógyulás?
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Február 15. - 11:49:10
Válasz #74
Nem elérhető

gurkha


Üdv!
Alakulgatok szép lassan......(az én mércém szerint nagyon-nagyon lassan.....a Doki szerint remek a gyógyulásom,de nekem lassúnak tűnik nagyon... {-)  )
Én már futnék de nagyon   ***))   ***))   ***))
A térdkalácsom van egy picit be "betonozva" ,meg hát a combomat még mindig nem tudom megfeszíteni úgy isten igazából ezért még mindig sorvad szép lassan...  :violinplay3:    ezért egy úgy döntöttem ,hogy egy kicsit megyek az én fejem után  ****) és elkezdem használni az én általam jónak vélt és eddig mindig bevált erősítést(persze a sportkórházba még ugyanúgy járok gyógytornára,csak egy kicsit gyorsítunk a folyamaton..).