2024. Május 09. - 22:39:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Radioműsor a Bodybuilding.hu -n  (Megtekintve 13700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 05. - 11:04:51
Válasz #30
Nem elérhető

FirstLady


Akkor a következő kérdés:
Legyen-e Mr. Olympia Budapesten úgy, hogy élőben közvetíti a TV2? ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Október 05. - 11:14:56
Válasz #31
Nem elérhető

csaba.r


Akkor a következő kérdés:
Legyen-e Mr. Olympia Budapesten úgy, hogy élőben közvetíti a TV2? ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Mire én elindúlnék rajta biztos el lehetne intézni.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 05. - 11:38:10
Válasz #32
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem olvastam teljesen végig még ezt a topikot, de annyit fűznék hozzá, hogy az ötlet nem rossz és nem is újdonság, és persze hogy élő példa is van rá pl. az rxmuscle-ön az ilyen kalóz tipusra, de az mégiscsak amerika.(én is hallgattam párszor. Vicces. Az egyik műsorban éppen a magyarokat fikázták 6-7 hete.)) Bár az új lenne, hogy itt a bodybuilding.hu-n elindulna egy ilyen. Abszolut nem baj, ha ilyen ötletek felkerülnek a fórumra. Miért zavarna bárkit is? Hely van, az ötlet építő jellegű, aztán vagy lesz, vagy nem. Azzal, hogy beszélünk róla, senki nem veszít semmit.
Interneten nem is lenne túl nagy költségvetésű egy ilyen rádió egyébként, ráadásul mehetne felvételről(bár az élő sokkal jobb lenne, mert a fórumozók akár élőben telefonon hozzájárulhatnának stb...), de a minősége persze nem egy igazi rádió minőség lenne. De nem is lenne túl rossz.
Hallgató max. pár száz lenne, tehát nem lenne egy túl nagy budget "rádió", max egy falurádió tipus, abból is a legkisebb.  ;D

Ötlet jó, a megvalósítás viszont nagyon kérdéses.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Október 05. - 11:44:54
Válasz #33
Nem elérhető

lue


Nem olvastam teljesen végig még ezt a topikot, de annyit fűznék hozzá, hogy az ötlet nem rossz és nem is újdonság, és persze hogy élő példa is van rá pl. az rxmuscle-ön az ilyen kalóz tipusra, de az mégiscsak amerika.(én is hallgattam párszor. Vicces. Az egyik műsorban éppen a magyarokat fikázták 6-7 hete.)) Bár az új lenne, hogy itt a bodybuilding.hu-n elindulna egy ilyen. Abszolut nem baj, ha ilyen ötletek felkerülnek a fórumra. Miért zavarna bárkit is? Hely van, az ötlet építő jellegű, aztán vagy lesz, vagy nem. Azzal, hogy beszélünk róla, senki nem veszít semmit. Interneten nem is lenne túl nagy költségvetésű egy ilyen rádió egyébként, ráadásul mehetne felvételről(bár az élő sokkal jobb lenne, mert a fórumozók akár élőben telefonon hozzájárulhatnának stb...), de a minősége persze nem egy igazi rádió minőség lenne. De nem is lenne túl rossz.
Hallgató max. pár száz lenne, tehát nem lenne egy túl nagy budget "rádió", max egy falurádió tipus, abból is a legkisebb.  ;D

Ötlet jó, a megvalósítás viszont nagyon kérdéses.
Köszönöm :-){

2009. Október 05. - 11:58:32
Válasz #34
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Igen, ezt mi is leirtuk, hogy az ötlet jó. Ezzel nem is volt baja senkinek.  ;)

2009. Október 05. - 11:58:59
Válasz #35
Nem elérhető

George


Balu nagyon óvatosan fogalmazz és a végén kérjél bocsánatot ****:))) 8-}

2009. Október 05. - 12:02:58
Válasz #36
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igen, ezt mi is leirtuk, hogy az ötlet jó. Ezzel nem is volt baja senkinek.  ;)


Balu, ha annak a borzalmas nagy Lurdy-Háznak van rádiója, nekünk miért ne lehetne, nem igaz?  ;D Az egészet csinálták 50ezer forintból, tőlünk meg elkérnek, havi 200,000-et reklámhozzájárulásra.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Október 05. - 12:04:41
Válasz #37
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Igen, ezt mi is leirtuk, hogy az ötlet jó. Ezzel nem is volt baja senkinek.  ;)


Balu, ha annak a borzalmas nagy Lurdy-Háznak van rádiója, nekünk miért ne lehetne, nem igaz?  ;D Az egészet csinálták 50ezer forintból, tőlünk meg elkérnek, havi 200,000-et reklámra.  :D

Persze, irtam pár post-tal előrébb, hogy én lennék a legboldogabb, ha szólnál, hogy mehet.  ;)

Amúgy itt a Westend-be még nagyobb katasztrófa a rádió...  :D

2009. Október 05. - 12:07:50
Válasz #38
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Majd en jovore tudositok nektek eloben az Olympia-rol!

 @-o
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 05. - 12:09:35
Válasz #39
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Majd en jovore tudositok nektek eloben az Olympia-rol!

 @-o

A szinpadról hogyan????  8-}

2009. Október 05. - 12:14:28
Válasz #40
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Majd en jovore tudositok nektek eloben az Olympia-rol!

 @-o

A szinpadról hogyan????  8-}

rácsatlakoztatunk Stevie-re egy mikrofont és reppeli majd a szinpadról, hogy itt közelít felém Jay, ja nem is, ez csak david henry, mindjárt lepózolom, de nem mégsem, a vállai jobbak, te ez az english gyerek dee megnőtt tavaly óta a francba... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Október 05. - 12:20:45
Válasz #41
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jaja a fejemen el lesz barnitva egy mikrofon mint a szineszeken az operett eloadasokon. Mekkora lenne!  :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."